Päivän ravit

Teivo tiistai 19.10.2010 klo 18:00 (02)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 KL1 OP 31
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo A-Ponit ryhmäajo 1100 m Avoin P. 100 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% ȻC J
1 Golda Apache 75 Sh 1100:1 0,00 0% - -
  Yht: 167 117-26-7    22:  --    21:  -- 59,3 aly   200,8 ly 24198 €  
 
25 v prt o Abbe Swe 42 Sh -
Tytti - Opan 21 Sh

IhamuotilaJuho, Hausjärvi
LIISA IHAMUOTILA (C)
L Ihamuotila L 04.07.10 34 1840:1 205,6x 1 0,0
L Ihamuotila O 24.07.10 32 1600:1 m219,8a 1 0,0
L Ihamuotila O 25.07.10 32 1600:3 204,5a 1 0,0
L Ihamuotila Pi 01.08.10 31 1800:1 206,3 1 0,0
L Ihamuotila 01.08.10 31 1800:1 0 0,0
L Ihamuotila H 11.08.10 31 1800:1 206,7x 1 0,0
L Ihamuotila S 29.08.10 37 1100:7 208,5a 1 0,0
L Ihamuotila H 04.09.10 31 2340:1 207,5x 1 0,0
 
2 Rambo Ii 1100:2 0,00 0% - -
  Yht: 126 20-10-17    22:  --    21:  -- 231,3 aly   233,3 ke 3561 €  
 
23 v mrn r Haodo -
Asso Cora - Asso Prior
musta valk - musta
NiemiSara, Laihia
SARA NIEMI (C)
Sara Niemi F 21.08.10 31 1140:1 x hva 0,0
Sara Niemi S 29.08.10 39 1680:1 239,2x 11 0,0
Sara Niemi Tk 11.09.10 31 1200:2 238,3x 8 0,0
Sara Niemi M 18.09.10 31 1600:6 236,7x 11 0,0
Sara Niemi T 28.09.10 31 1200:1 234,6x 4 0,0
Sara Niemi S 04.10.10 31 1200:1 238,4x 6 0,0
Sara Niemi P 10.10.10 31 1600:1 234,4x 3 0,0
Sara Niemi H 16.10.10 31 1600:2 235,6x 9 0,0
 
3 Bouncing Betty 1052 Sh 1100:3 0,00 0% - -
  Yht: 226 14-22-28    22:  --    21:  -- 219,0 ake   220,2 ke 4399 €  
 
20 v trn t Aku 54 Sh -
Sidone Van Hogenhof 238 Sh - Mistelros V.D. Belschuur
musta valk kelt - musta kelt
Honkonen Jari & MervI, Konnevesi
KENI KAUPPINEN (C)
(Mervi Honkonen)
N Kärnä 01.08.10 31 1660:1 0 0,0
N Kärnä S 29.08.10 37 1100:8 223,2ax 6 0,0
P Riihuhta La 11.09.10 31 1800:2 hll 0,0
N Kärnä M 18.09.10 31 1720:2 224,6x 4 0,0
N Kärnä M 25.09.10 35 2100:5 219,0ax 3 0,0
N Kärnä Kj 02.10.10 36 1720:1 223,3x 4 0,0
N Kärnä Kj 03.10.10 37 2240:2 hll 0,0
Ke Kauppinen J 17.10.10 31 1720:2 228,0x 7 0,0
 
4 Oliver Ii 1100:4 0,00 0% - -
  Yht: 103 19-18-13    22:  --    21:  -- 229,3 aly   229,9 ke 3382 €  
 
19 v rnpäis r Haodo -
Olivia Af Jäboruder - Edwin V.H. Stalletje
pun musta valk - pun musta valk
Mattinen Kaija & RauNo, Saarijärvi
VIIVI MATTINEN (B)
V Mattinen Vi 25.06.10 31 1260:2 234,1x 5 0,0
V Mattinen Kl 18.07.10 38 1640:2 243,1x 3 0,0
V Mattinen Tk 19.07.10 31 1100:2 235,1 3 0,0
V Mattinen Ka 29.07.10 35 1070:1 hll 0,0
V Mattinen Tk 11.09.10 35 1600:7 230,6ax 1 0,0
V Mattinen M 18.09.10 31 1600:4 236,1x 5 0,0
V Mattinen P 10.10.10 31 1600:2 hll 0,0
V Mattinen J 17.10.10 31 1600:2 p 0,0
 
5 Hejo 1100:5 0,00 0% - -
  Yht: 103 14-15-17    22:  --    21:  -- 220,3 aly   216,8 ke 3354 €  
 
24 v trn r Lill-Kasper -
Bokbackens Russela - Firth Bracken
valk pun - pun
UronenRiina, Lemi
JANNIINA HELENIUS (C)
(Riina Uronen)
Vi Jurvanen J 15.05.10 31 1640:2 224,0x 5 0,0
Jan Helenius H 19.05.10 31 1760:1 216,8x 3 0,0
Jan Helenius L 04.07.10 34 1760:1 x k 0,0
Ir Uronen Tk 19.07.10 31 1200:1 225,3 4 0,0
Jan Helenius H 11.08.10 31 1700:1 219,6 2 0,0
I Tani M 18.09.10 31 1760:1 hll 0,0
Jan Helenius M 25.09.10 35 2100:9 220,6a 5 0,0
Jan Helenius H 16.10.10 31 1740:1 220,7xep 2 0,0
 
6 Ruffs Mo 1100:6 0,00 0% - -
  Yht: 132 28-20-20    22:  --    21:  -- 210,7 ake   213,7 ke 4654 €  
 
19 v m r Rasmus -
Camila - Lockinge Napoleon
musta - pun
AronssonEva, Ruotsi
NICOLE HAGLUND (P3)
 A Ti 12.09.10 36 1780:1 227,0 0 0,0
 
7 Gläntans Dollar 1100:7 0,00 0% - -
  Yht: 151 23-17-24    22:  --    21:  -- 220,6 ake   219,7 ke 4066 €  
 
21 v prt r Gläntans Babar -
Gläntans Daisy Di - Almnäs Origo

Mattinen Kaija & RauNo, Saarijärvi
MIRA KAAPPOLA (C)
(Oona Mattinen)
O Mattinen O 24.07.10 32 1600:5 ma p 0,0
O Mattinen Tk 11.09.10 35 1600:4 232,3a 2 0,0
O Mattinen M 18.09.10 31 1620:1 234,6x 9 0,0
V Mattinen Hr 19.09.10 38 1060:1 244,9x 3 0,0
M Kaappola M 25.09.10 35 2100:10 220,6ax 4 0,0
V Mattinen Ph 26.09.10 35 1080:1 234,8x 3 0,0
O Mattinen P 10.10.10 31 1620:1 235,4 4 0,0
M Kaappola J 17.10.10 31 1620:1 hll 0,0
 
8 Fruitbat 1100:8 0,00 0% - -
  Yht: 94 6-5-6    22:  --    21:  -- 232,5 aly   225,9 ke 1543 €  
 
18 v prn r Sir Douglas -
Connie Ii - Aron

UronenRiina, Lemi
IRA URONEN (P)
(Riina Uronen)
Mir Korhonen T 21.11.09 31 2100:2 p 0,0
N Sundholm H 23.12.09 31 1200:2 241,9 3 0,0
Mir Korhonen H 09.01.10 31 1200:2 255,2x 7 0,0
N Sundholm K 16.01.10 31 1620:1 p 0,0
Tu Toiviainen Pe 20.07.10 32 1040:1 251,7x 11 0,0
Ir Uronen La 11.09.10 31 1680:1 238,3x 7 0,0
Ir Uronen M 18.09.10 31 1600:5 244,8 13 0,0
Ir Uronen H 16.10.10 31 1600:1 248,4 13 0,0
 
9 Zilvia 1100:9 0,00 0% - -
  Yht: 85 24-16-6    22:  --    21:  -- 213,5 aly   214,8 ke 4468 €  
 
24 v mrn t Iano 17 Sh -
Zilverblossom V.D. Romer 674 Sh - Sinjeur V.D. Amstelhof
sin valk hopea - sin
HeiskanenPinja, Äänekoski
NIKO KÄRNÄ (C)
(Henna Heiskanen)
I Riihuhta S 29.08.10 37 1100:1 224,9ax 7 0,0
N Kärnä H 04.09.10 31 2160:1 220,0x 2 0,0
P Heiskanen Hr 19.09.10 38 1140:1 x hrp 0,0
Jo Länsimäki M 25.09.10 35 2100:4 217,0a 2 0,0
Jo Länsimäki Kj 02.10.10 36 1720:2 223,6x 5 0,0
Jo Länsimäki Kj 03.10.10 37 2240:1 217,1x 2 0,0
N Kärnä P 10.10.10 31 1740:1 221,4x 2 0,0
N Kärnä J 17.10.10 31 1740:1 225,1x 3 0,0
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
 
              Kaikki
              Kaikki
Tulosta Järjestelmän kertoimet
Tästä kupongille