Päivän ravit

Teivo tiistai 19.10.2010 klo 18:00 (02)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 KL1 OP 31
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 4000 e. P. 800 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% OA ȻC J
1 Miro Valentin 2100:1 30,20 0% - -
  Yht: 31 2-1-2    22:  --    21:  -- 17,8 ake   17,8 ke 4140 €  
 
18 v tprn o Junior King -
Mari Louise - Clayt Hanover
sin valk harm - sin valk
VäisänenOsmo, Sastamala
JARMO SAARELA (dA)
(Osmo Väisänen)
J Saarela T 03.11.09 11 2100:4 a hpl 8,2
Pe Ketola Tk 09.11.09 4 2100:6 19,7 10 14,1
J Saarela T 21.11.09 1 2100:7 19,5a 7 35,8
A Moilanen T 02.01.10 11 2100:7 a hpl 19,9
A Moilanen T 23.02.10 2 2100:6 20,7a 10 22,5
J Saarela T 19.03.10 2 2100:6 a p 0,0
J Saarela Tk 07.06.10 10 2100:8 a p 0,0
To Ojanen T 28.09.10 2 2100:11 18,5a 7 97,7
 
2 Hazard Hill 2100:2 4,20 0% - -
  Yht: 45 4-4-6    22:  --    21:  -- 16,4 aly   16,8 ke 7030 €  
 
16 v mrn r Duran Hanover -
Mosaik Hornline - Kosar
musta orans - valk orans musta
SulinAimo, Tampere
PETER LINDROOS (bA)
(Jarmo Vilkki)
An Ojanperä T 06.04.10 1 2120:8 19,1 4 1,8
An Ojanperä T 13.04.10 2 2100:6 18,0 2 6,2
An Ojanperä H 23.04.10 3 2100:11 19,0a 1 2,0
An Ojanperä T 04.05.10 3 2100:8 16,9a 8 17,7
A Teivainen T 01.06.10 2 2100:10 a hpl 3,6
T Sulin T 27.07.10 3 2100:8 a p 0,0
P Lindroos L 17.09.10 3 2140:12 18,4a 5 17,4
P Lindroos T 01.10.10 2 2100:12 18,6a 1 1,6
 
3 Moonrock Rasmus 2100:3 54,80 0% - -
  Yht: 37 1-1-2    22:  --    21:  -- 17,4 ake   19,3 ke 2645 €  
 
19 v prn r Good Quito -
Blazie - Fashion Blaze
vihr pun valk - pun valk
LipponenTerhi, Vesilahti
HANNU HIETANEN (aA)
(Olli-Pekka Salli)
S Raitala P 24.10.09 10 2100:9 18,0a 4 117,4
Ju Ihalainen T 10.11.09 2 2100:1 a hpl 15,8
T Perttunen F 22.11.09 10 2140:7 a p 0,0
S Raitala J 03.01.10 4 2100:5 20,8ax 6 26,6
S Raitala J 11.01.10 9 2100:1 19,7ax 10 39,4
S Raitala J 18.01.10 3 2120:3 23,3x 14 92,0
O-P Salli Tk 22.02.10 9 2100:4 21,7a 9 13,9
O-P Salli P 27.08.10 2 2100:2 a p 0,0
 
4 Feelsgood 2100:4 19,50 0% - -
  Yht: 20 1-2-1    22:  --    21:  -- 16,6 aly   19,6 ke 1680 €  
 
16 v trn t Valley Guardian -
Felicity - Divinator
kelt musta - musta
Fincumet Group Oy, Parkano
OIVA KÄSNÄNEN (A)
(Marja-Liisa Oja)
S Sandberg H 25.09.09 2 2100:6 18,2a 2 5,2
K Venäläinen H 09.10.09 2 2100:3 18,5a 5 11,2
S Sandberg P 12.10.09 10 2100:6 19,8 3 3,9
S Sandberg F 25.10.09 1 2160:4 19,8x 5 9,1
K Sinkkonen H 28.10.09 1 2100:5 20,0ax 8 6,2
S Sandberg P 06.11.09 10 2100:6 a p 0,0
An Veteläinen T 28.09.10 KL1 2100:2 21,2x kl 0,0
O Käsnänen P 10.10.10 4 2100:11 20,5a 9 27,4
 
5 Shipp's Point 2100:5 14,30 0% - -
  Yht: 23 1-4-4    22:  --    21:  -- 17,4 ake   18,8 ke 3480 €  
 
19 v tprn r Shippmate Hanover -
Xaida R.A. - Probe
sin pun vihr - sin valk vihr
Salminen, Liisa & PeKka, Rusko
KARI ROSIMO (dA)
(Pekka Salminen)
M Salminen Lo 27.07.09 2 2120:4 18,5a 3 3,7
M Salminen Tk 03.08.09 9 2100:6 19,6a 2 6,5
M Salminen Tk 10.08.09 2 2100:3 20,0a 8 22,7
K Rosimo F 20.12.09 5 2140:4 19,5a 1 4,9
M Salminen Tk 28.08.10 KL1 2100:1 21,6 kl 0,0
M Salminen P 10.09.10 2 2100:6 21,3ax 9 32,3
K Rosimo H 22.09.10 10 2100:1 18,8a 8 7,5
K Rosimo F 03.10.10 10 2140:11 17,8a 5 57,7
 
6 X J.A. Jerry 2100:6 0% - -
  Yht: 70 4-9-11    22:  --    21:  -- 15,0 aly   16,5 ke 12410 €  
 
18 v trn r Duran Hanover -
J.A. Batrisia - Speedy G.B.

Kemppainen Mika & TaRja, 
MIKA KEMPPAINEN (C)
M Kemppainen Hj 11.07.10 9 2080:4 18,8 5 13,8
M Kemppainen T 27.07.10 3 2100:2 17,8a 3 28,0
M Kemppainen Kt 08.08.10 9 2100:11 19,1 1 48,6
M Kemppainen J 19.08.10 11 2100:2 17,8a 3 30,6
M Kemppainen J 28.08.10 11 2100:6 17,7a 6 40,3
M Kemppainen T 14.09.10 5 2100:2 18,3a 5 21,6
M Kemppainen Ku 27.09.10 2 2100:5 18,9a 4 5,4
M Kemppainen S 04.10.10 10 2100:3 17,0a 6 38,6
 
7 Kindly Leader 2100:7 8,80 0% - -
  Yht: 34 3-5-0    22:  --    21:  -- 13,9 aly   17,0 ke 9490 €  
 
16 v prn t Barbeque -
Union Madigan - Speedy Somolli
pun musta valk - musta pun
Maansiirto Jarkko RaLli Oy, Juva
RISTO AIRAKSINEN (aB)
T Okkolin H 24.03.10 1 2100:3 a hpl 62,1
R Airaksinen H 19.05.10 2 2100:3 17,0 1 23,6
R Airaksinen H 02.06.10 1 2100:5 hpl 3,6
R Airaksinen H 23.06.10 2 2100:10 17,4 2 6,8
R Airaksinen Lo 05.07.10 4 2120:12 17,9 2 8,6
R Airaksinen R 08.07.10 6 2100:8 17,2a 6 6,8
I Hoffren H 06.10.10 2 2100:2 ax k 31,0
I Hoffren L 15.10.10 4 2140:4 a hpl 6,8
 
8 Amore Paso J 2100:8 21,40 0% - -
  Yht: 38 3-5-5    22:  --    21:  -- 17,1 aly   18,0 ke 3313 €  
 
18 v mrn t Park Ridge Lobell -
J'el Paso - Invit Broline
sin valk kulta - sin valk
K.K.K.-Team, Sastamala
JONI-PETTERI IRRI (bA)
(Tuija Irri)
M Forss Tk 03.05.10 9 2100:5 18,0x 8 8,5
J Van Craen T 25.05.10 1 2100:4 18,6x 7 38,7
Mi Lindqvist P 02.07.10 3 2120:5 m26,3x 12 28,1
M Forss T 13.08.10 2 2100:11 17,8ax 3 38,0
M Forss T 24.08.10 10 2100:5 18,7a 2 6,8
M Forss H 01.09.10 9 2100:8 17,4a 8 27,2
M Forss T 07.09.10 4 2100:5 17,5a 8 18,1
J Saarela T 01.10.10 3 1600:1 17,3a 4 29,9
 
9 X Bright Mary 2100:9 0% - -
  Yht: 53 4-7-3    22:  --    21:  -- 16,5 ake   17,7 ke 7565 €  
 
20 v prn t Sensation Ride -
Tiger's Star - The Tiger
sin kelt - sin kelt
KanervaMarja, Espoo
MIKKO HUTTUNEN (bA)
(Matti Jaatinen)
J Kostamo F 05.03.10 KL1 2140:4 22,7 kl 0,0
P Lindroos Tk 30.07.10 1 2100:3 19,1a 1 60,0
Mi Huttunen R 15.08.10 3 2100:9 18,6a 4 2,9
Mi Huttunen H 01.09.10 2 2100:4 18,8a 8 39,6
Mi Huttunen F 05.09.10 10 2140:4 18,7a 5 23,1
Mi Huttunen H 15.09.10 2 2100:5 18,1a 1 24,4
Mi Huttunen T 28.09.10 2 2100:3 17,7a 4 3,4
Mi Huttunen H 08.10.10 3 2100:5 17,4a 2 6,9
 
10 Rite On Dream 2100:10 3,20 0% - -
  Yht: 26 3-7-6    22:  --    21:  -- 15,5 aly    9070 €  
 
17 v prn o Dream Vacation -
Drewcilla - Mr Drew

KinnunenCamilla, Pirkkala
JUKKA KINNUNEN (B)
Juk Kinnunen P 11.06.10 10 2100:7 18,0a 2 1,9
Juk Kinnunen H 30.06.10 9 2100:9 17,0a 3 4,1
Juk Kinnunen H 14.07.10 9 2100:7 17,5a 2 1,6
Juk Kinnunen H 21.07.10 9 2100:12 16,7a 2 4,2
Juk Kinnunen Tk 06.08.10 10 1609:9 a p 0,0
Juk Kinnunen T 07.09.10 4 2100:10 16,9a 4 7,4
Juk Kinnunen Tk 24.09.10 9 2100:12 17,6a 3 12,3
Juk Kinnunen H 13.10.10 10 2100:6 17,2a 9 16,7
 
11 Golda Keep It 2100:11 4,60 0% - -
  Yht: 68 6-9-2    22:  --    21:  -- 13,6 aly   15,8 ke 19990 €  
 
15 v m t Windsong's Legacy -
Wesgate Princess - Royal Prestige

MalminenMari, Lohja
MARKKU NIEMINEN (aA)
Ma Nieminen M 01.07.10 11 2100:9 a p 0,0
Ma Nieminen Tk 06.08.10 8 2100:1 17,1a 3 8,4
S Sandberg F 29.08.10 10 2140:5 a p 0,0
S Sandberg L 02.09.10 5 2140:9 p 0,0
Ma Nieminen T 14.09.10 5 2100:12 18,2a 4 14,4
Ma Nieminen T 21.09.10 8 2600:10 17,4a 7 113,7
Ma Nieminen Tk 24.09.10 3 2100:3 16,9a 2 15,4
S Sandberg P 10.10.10 4 2100:7 18,8a 2 3,4
 
12 Tiger Lake 2100:12 11,20 0% - -
  Yht: 64 1-6-6    22:  --    21:  -- 17,0 ake   16,7 ke 5557 €  
 
17 v tprn r Barbeque -
Baltic Lake - Baltic Speed
musta vihr kelt - musta vihr kulta
MalmströmHarry, Borgå
ILKKA KORPI (bA)
(Minna Malmström)
K Venäläinen P 02.07.10 9 2100:5 17,0a 3 11,7
P Vainio H 14.07.10 9 2100:10 17,9a 6 20,4
O-P Hämäläinen Lo 19.07.10 8 2120:5 a hpl 13,4
Ee Hakala-Rahko Pe 13.08.10 5 2020:6 19,7 7 0,0
P Vainio Tk 28.08.10 5 2100:12 19,4a 3 15,2
K Venäläinen K 09.09.10 8 3100:7 20,3x 8 61,6
P Vainio K 16.09.10 8 2100:11 19,1a 5 35,3
P Vainio H 08.10.10 3 2100:8 17,3a 1 21,6
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
X X        
Tulosta
Tästä kupongille