Päivän ravit

Oulu sunnuntai 26.09.2010 klo 17:30 (17)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 KL1 KL2 OP 31
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: Tasoitusajo Yhdistetty tasoitusajo 2100 m enint.3-v. P. 0 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% OA ȻC J
1 Crystal Glass 2100:1 0,00 0% - -
  Yht: 41 6-3-2    21:  --    20:  -- 14,6 aly   17,6 ke 6789 €  
 
13 v prn t Andover Hall -
Foxy Ride - Express Ride
musta vihr - musta vihr
Mulkuan Ravitalli, Tyrnävä
JUKKA-PEKKA NISKANEN (A)
(Jukka Meller)
 
2 Turbo Orion 2100:2 0,00 0% - -
  Yht: 1 0-0-0    21:  --    20:  --   32,1 ke 0 €  
 
13 v prn r Turbo Thrust -
Loshi U - Shibur
musta kelt vihr - musta kelt
Talli Soidinmenot, Kemijärvi
ARI VIMPARI (bA)
(Matti Alavesa)
 
3 Time Cannon 2100:3 0,00 0% - -
  Yht: 30 8-3-2    21:  --    20:  -- 14,3 aly   16,8 ke 18195 €  
 
13 v trn o Jailhouse Joey -
Joy Toy - Supertoy
vihr valk - vihr valk
Mustanoja Marjo & SiRkka & Teuvo, Haapavesi
NIKO JOKELA (A)
(Paavo Karkulehto)
 
4 Fast Forward 2100:4 0,00 0% - -
  Yht: 14 2-2-0    21:  --    20:  -- 18,6 ake   17,5 ke 3950 €  
 
13 v trn o Turbo Thrust -
Bwt Fingerprint - Castleton Gesture
hopea valk sin - hopea sin
KarkulehtoPaavo, Haapavesi
KARI ALAPEKKALA (aA)
(Paavo Karkulehto)
 
5 Robertta 2100:5 0,00 0% - -
  Yht:  --    21:  --    20:  --     
 
13 v rt t Briso Robertto -
Västerbo Zooclart - Zoogin
viol kelt - viol kelt
Rundgren, Jan & Sven, Tornio
TIMO NIEMELÄ (aA)
 
6 Ridgehead Gisella 2100:6 0,00 0% - -
  Yht: 33 0-0-1    21:  --    20:  -- 19,1 ake   20,3 ke 350 €  
 
13 v trn t Classic Response -
Ridgehead Emilia - Silver Game
pun harm vihr - pun harm
ManninenPentti, Kempele
MAURI JAARA (aA)
(Pentti Manninen)
 
7 Bone's Quick Girl 2100:7 0,00 0% - -
  Yht: 87 12-9-9    21:  --    20:  -- 13,4 aly   14,9 ke 27649 €  
 
13 v tprn t Classic Response -
Bonriot - Sugarcane Hanover

Korkiakoski, Kai & SAri, Oulu
KAI KORKIAKOSKI (C)
 
 
8 Liito-Mimmi 2140:1 0,00 0% - -
  Yht: 19 3-2-1    21:  --    20:  --   33,3 ke 1700 €  
 
14 v prt t A.T. Eko -
Lento-Mimmi - V.T. Ajatus
sin valk - valk
Korvela Tiina & KaatTari Ann-Marie, Oulu
REIJO KAATTARI (B)
(Ann-Marie Kaattari)
 
9 Vieskerin Viikate 2140:2 0,00 0% - -
  Yht: 40 0-1-4    21:  --    20:  --   32,3 ke 2101 €  
 
14 v prt r Viesker -
Piinarin Tyttö - Turo
pun musta valk - pun
Alajoki Pentti & KemPpainen Vesa, Liminka - Espoo
JANNE SORONEN (bA)
(Katja Melkko)
 
10 Stuntti 2140:3 0,00 0% - -
  Yht: 40 9-3-2    21:  --    20:  -- 26,1 aly   28,3 ke 11050 €  
 
14 v prt o Sipori -
Vinkutin - Vinkaus

Talli SijaisnäytteliJät & Vinku Tiimi, 
SONJA PIIROINEN (C)
 
11 Viljamiina 2140:4 0,00 0% - -
  Yht: 49 5-9-4    21:  --    20:  -- 27,4 aly   28,3 ke 9450 €  
 
14 v prt t Viesker -
Mervin Säihke - Suikku
sin musta - valk
Heikkinen Pertti & RAimo, Tyrnävä
PERTTI HEIKKINEN (B)
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
         
Tulosta
Tästä kupongille