Päivän ravit

Kaustinen perjantai 02.07.2010 klo 18:00 (15)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 KL1 KL2 OP
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo Lämminveriset ryhmäajo 2100 m Raviopiston Oppilasliigan finaali 2010 enintään 7500 e. P. 700 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% ȻC J
1 Strike Twice 2100:1 16,60 0% - -
  Yht: 83 4-6-13    20:  --    19:  -- 15,1 aly   17,2 ke 9804 €  
 
14 v mrn r Incognito Kemp -
Hagas Nightmare - Express Pride
vihr kelt valk - vihr kelt valk
RintalaEsa, Lappajärvi
MIKA RINTALA (A)
(Esa Rintala)
Mika Rintala O 12.04.10 8 2100:1 18,2a 2 8,2
Mika Rintala S 26.04.10 9 2100:3 18,0ax 3 9,5
Mika Rintala V 06.05.10 9 2600:12 17,8a 4 7,5
Mika Rintala O 17.05.10 3 2100:11 17,4a 6 6,0
Mika Rintala Kt 23.05.10 3 2100:3 a hpl 7,1
Mika Rintala V 29.05.10 2 2100:9 18,0a 5 13,4
Mika Rintala Kt 05.06.10 3 2100:7 18,3a 4 30,2
Mika Rintala V 17.06.10 7 2100:10 a hpl 16,3
 
2 Bwt Timothy 2100:2 78,20 0% - -
  Yht: 35 4-2-3    20:  --    19:  -- 16,1 aly   17,7 ke 6055 €  
 
17 v prn r Supertoy -
Indian River - Armbro Goal
vaal vihr tum vihr - valk
Kaustisen Raviopisto, Kaustinen
JULIA SUNABACKA (C)
(Juha Mansikka-Aho)
J-M Paavola Kt 04.10.09 11 2100:1 20,1 7 5,6
L Tulonen S 01.11.09 3 2100:9 19,8a 9 15,4
E Lappi Kt 11.12.09 4 2100:6 22,6x 11 53,7
J Hirvikoski Y 24.04.10 5 2100:9 19,5a 7 19,7
La Ylimys V 06.05.10 9 2600:1 18,8a 7 40,3
La Ylimys V 13.05.10 4 1600:2 16,6a 5 37,9
La Ylimys Kt 23.05.10 6 2100:6 21,5x 11 45,7
La Ylimys Kt 05.06.10 3 2100:11 18,4a 5 68,0
 
3 Puuna's Second 2100:3 5,30 0% - -
  Yht: 102 8-8-12    20:  --    19:  -- 15,2 aly   16,8 ke 12510 €  
 
17 v prn t Super Hoot -
Sahin Saaga - Crown Bones
sin musta kulta - sin musta kulta
KoivukoskiYrjö, Vimpeli
JUHA KURHELA (A)
(Yrjö Koivukoski)
Juh Koskela V 27.09.09 9 1600:10 15,2a 3 21,7
Juh Koskela Kt 04.10.09 11 2100:10 hpl 10,3
Su Klemola Pp 11.10.09 1 2080:1 m22,1 1 0,0
A Kela Kt 30.10.09 11 2100:3 18,6a 7 34,5
Su Klemola Vi 04.06.10 3 2200:2 m19,7 1 13,9
Su Klemola Ko 13.06.10 11 2140:1 m hpl 3,3
M Forss Kt 20.06.10 4 2120:6 16,9 7 17,1
N Jokela V 24.06.10 9 1600:11 16,0a 5 6,9
 
4 Bianca Trizz 2100:4 10,50 0% - -
  Yht: 59 3-7-8    20:  --    19:  -- 16,2 aly   16,6 ke 8575 €  
 
16 v trn t Victory Party -
Tamarindos Trizz - Turbo Thrust
sin kelt valk - sin valk
Östman Krister, Per & Mikael, Pietarsaari
JARI RINTALA (A)
(Nina Hansen)
M Östman S 17.03.10 2 2100:3 17,6a 2 21,0
M Östman Kt 27.03.10 11 2100:4 19,9a 5 17,1
M Östman Y 05.04.10 4 3120:2 21,6 hlo 9 31,8
Miia Jaskari S 10.05.10 2 2100:6 16,9a 2 16,7
M Östman J 26.05.10 5 2100:8 a hpl 17,7
M Östman V 03.06.10 8 2100:1 20,0ax 10 4,2
A Teivainen Tk 14.06.10 9 2100:1 a p 0,0
He Hietanen V 24.06.10 9 1600:6 a hll 6,1
 
5 Second Chance 2100:5 4,60 0% - -
  Yht: 41 4-2-5    20:  --    19:  -- 15,9 aly   16,4 ke 7148 €  
 
16 v rn t Alf Palema -
Second Crown - Big Spender
musta pun valk - musta
VehviläinenSami, Hankasalmi
SAMI VEHVILÄINEN (bA)
Pi Salminen Ku 28.03.10 2 2100:4 m21,4x 8 11,5
Sa Vehviläinen Ku 09.04.10 5 2100:1 19,0a 4 12,3
Sa Vehviläinen Ku 16.04.10 5 2100:10 18,7a 7 8,7
Pi Salminen Jo 25.04.10 8 2140:2 m hll 6,0
Sa Vehviläinen Ku 12.05.10 5 2100:12 19,9ax 4 15,7
Sa Vehviläinen J 26.05.10 5 2100:3 17,2a 4 16,4
Sa Vehviläinen Ku 09.06.10 3 2100:9 18,9a 4 5,5
Sa Vehviläinen La 18.06.10 5 2100:10 17,5a 3 24,3
 
6 Better Fin 2100:6 26,90 0% - -
  Yht: 72 4-3-11    20:  --    19:  -- 15,3 aly   18,0 ke 7395 €  
 
18 v m r Silver Game -
Better Half - Chauncey Lobell
valk sin pun - valk
HietaniemiJarmo, Perho
ANTTI LAURUKAINEN (C)
(Jarmo Hietaniemi)
P Jylhä Pp 11.10.09 9 2060:1 22,8 11 0,0
P Jylhä S 26.10.09 4 2100:4 19,9a 10 89,2
P Jylhä Kt 22.11.09 9 2120:6 k 29,9
P Jylhä J 06.12.09 8 2100:6 19,2a 4 47,5
P Jylhä S 10.01.10 9 1600:2 23,5a 9 13,2
P Jylhä Y 23.01.10 5 2100:6 23,7a 10 28,4
J Hietaniemi V 24.06.10 9 1600:10 18,1a 10 17,9
J Hietaniemi Pp 30.06.10 3 2100:1 18,0 3 0,0
 
7 Sister's Boy 2100:7 6,50 0% - -
  Yht: 100 7-10-11    20:  --    19:  -- 13,4 aly   17,1 ke 12870 €  
 
15 v m o Exactitude -
Osun Sisko - Clayter

Miettinen Mikko & TyRväinen Jorma, Tuusniemi
MIIKA TENHUNEN (aA)
(Heikki Smolander)
Mi Tenhunen Ku 21.03.10 2 2100:12 19,3a 4 27,8
J Porokka Ku 09.04.10 1 2100:6 20,2a 6 15,3
Mi Tenhunen Jo 25.04.10 9 2140:12 20,6a 5 32,0
Mi Tenhunen Jo 01.05.10 11 2140:3 20,1a 1 4,5
Mi Tenhunen Jo 13.05.10 10 2140:5 17,2a 2 27,5
Mi Tenhunen Kt 23.05.10 3 2100:6 17,3a 2 2,9
Mi Tenhunen M 03.06.10 4 2100:10 18,1a 4 17,0
J Porokka Jo 12.06.10 5 2140:3 22,3a 2 10,8
 
8 Queen Streamline 2100:8 2,70 0% - -
  Yht: 63 8-9-11    20:  --    19:  -- 14,3 aly   17,0 ke 17320 €  
 
14 v prn t Kashner Hanover -
Chips Chip - Wesgate Crown
pun valk musta - pun musta
HuopanaTapani, Perho
SANTTU RAITALA (dA)
(Tapani Huopana)
Han Hietanen Kt 27.03.10 11 2100:3 19,7a 3 9,2
J Huopana J 04.04.10 3 2100:11 18,7a 5 4,4
Han Hietanen S 26.04.10 9 2100:5 17,9a 2 25,3
Te Länsimäki S 10.05.10 2 2100:2 17,3a 5 7,6
Han Hietanen S 16.05.10 9 2120:2 17,1 5 20,8
T Okkolin Tk 28.05.10 10 2100:11 a p 0,0
He Hietanen Ko 13.06.10 9 2100:3 16,9a 1 6,1
Hen Ala-Korpi Pp 30.06.10 7 2060:5 19,3 3 0,0
 
9 Midnight Monica 2100:9 78,20 0% - -
  Yht: 68 2-3-3    20:  --    19:  -- 15,9 aly   17,5 ke 4735 €  
 
19 v m t Express First -
Ridgehead Dana - Barbo Assassin
vihr valk orans - valk vihr
LaaksonenTomi, Kokkola
VILLE POHJOLA (bA)
(Tomi Laaksonen)
M Jauhola Y 05.04.10 KL1 2100:4 23,0x kl 0,0
Ah Antti-Roiko O 21.04.10 3 2100:11 19,3a 8 28,1
V Pohjola Hj 01.05.10 2 2100:1 23,6 8 18,2
M Fors S 10.05.10 2 2100:5 17,9a 7 58,7
Su Klemola Kt 23.05.10 5 1609:2 16,5a 9 48,0
Hen Hagert Kt 05.06.10 3 2100:12 18,5a 6 163,3
P Kopsala Kl 26.06.10 4 2060:5 20,9x 8 108,8
M Fors Hr 01.07.10 4 2020:7 19,1 7 98,3
 
10 Den Vackra Röj 2100:10 26,90 0% - -
  Yht: 73 1-5-8    20:  --    19:  -- 15,6 aly   17,8 ke 7063 €  
 
17 v mkm t Running Sea -
Gagarina P.E. - Florida Sun

RaskuNiina, Lapua
NIINA RASKU (C)
N Rasku Kt 07.02.10 5 2120:3 18,7 7 33,3
N Rasku S 17.02.10 4 2100:9 20,5a 5 12,8
N Rasku Kt 19.02.10 4 2100:3 19,2a 4 30,6
M Takaluoma Kt 25.04.10 11 2100:1 18,2 7 32,9
N Rasku S 10.05.10 2 2100:8 17,6a 6 18,5
N Rasku V 13.05.10 6 1600:6 15,6a 5 5,7
N Rasku T 25.05.10 5 2100:2 17,5a 9 33,7
N Rasku Kt 05.06.10 3 2100:8 18,6a 7 21,4
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
 
            Kaikki
            Kaikki
Tulosta Järjestelmän kertoimet
Tästä kupongille