Päivän ravit

Kokemäki lauantai 05.06.2010 klo 16:00 (21)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 KL1 OP 31 32
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo Lämminveriset ryhmäajo 1600 m Suom.synt. Agrimarket Eura -lähtö enintään 16 000 e. P. 500 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra V4% IS% ȻC J
1 Fuoco Nel Fuoco 1600:1 4,47 0% - -
  Yht: 123 7-11-15    21:  --    20:  -- 13,3 aly   16,7 ke 22090 €  
 
17 v prn r Roberto Tilly -
Nemesis Gull - Crown Sweep
musta pun valk - vihr
Fire-Talli, Pirkkala
MATTI VISKARI (C)
(Hannu Korpi)
M Viskari H 06.02.10 9 3120:3 19,6 9 42,6
M Viskari P 14.02.10 6 2100:7 19,3ax 6 20,2
M Viskari T 23.02.10 4 2100:4 20,8a 9 34,0
Ha Korpi T 02.03.10 8 1600:1 15,8a 5 11,6
Ha Korpi T 09.03.10 9 2100:14 18,4a 10 62,9
M Viskari Ku 09.04.10 6 2100:2 18,1a 5 41,1
Ha Korpi H 28.04.10 9 1609:1 15,9a 5 10,0
M Viskari T 11.05.10 10 2100:10 17,5a 11 42,4
 
2 Romeo Kähö 1600:2 34,15 0% - -
  Yht: 149 14-13-23    21:  --    20:  -- 14,2 aly   14,9 ly 44847 €  
 
16 v trt r Sos Nitro -
Rebecca Kähö - Speedy G.B.

Mäkinen, Hannele & PErtti, Jämsä
HARRI KOIVUNEN (aA)
A Kela F 20.02.10 7 1640:6 a 0 0,0
H Koivunen H 06.03.10 11 2100:4 17,9a 4 10,6
H Koivunen H 10.03.10 6 2100:5 17,1a 9 14,2
H Koivunen T 16.03.10 10 2100:2 17,0a 1 5,1
H Koivunen Tk 02.04.10 7 2100:4 17,2a 2 2,4
J Jamieson Tk 11.04.10 7 2100:12 a hpl 3,8
H Koivunen F 01.05.10 6 1640:12 a hpl 4,7
H Koivunen P 07.05.10 9 2100:10 17,5a 6 6,9
 
3 Bwt Tommy 1600:3 2,34 0% - -
  Yht: 90 4-5-7    21:  --    20:  -- 14,6 aly   16,9 ke 13550 €  
 
19 v tprn r Spotlite Lobell -
Bwt Kiss - Slybowl Hanover

Tommy Team, Uusikaupunki
MIRA HELIMO (C)
R Tupamäki S 16.10.09 5 1600:5 a hpl 61,2
R Tupamäki J 18.10.09 5 2600:10 23,7ax 7 12,9
T Perttunen L 29.10.09 5 2140:5 17,9ax 9 50,0
H Laine P 14.02.10 6 2100:4 20,3a 8 49,4
J Luhanko F 05.03.10 5 2140:6 23,6a 7 42,1
M Helimo F 01.05.10 6 1640:9 16,8a 4 25,5
M Helimo F 09.05.10 6 2140:11 17,8a 7 12,2
H Laine P 15.05.10 8 2100:8 17,7a 2 16,8
 
4 Lancelot Steel 1600:4 4,11 0% - -
  Yht: 146 6-6-16    21:  --    20:  -- 15,0 aly   17,5 ke 17290 €  
 
17 v trn r Roberto Tilly -
Gertie T - Armbro Solar
sin valk harm - sin valk
Ravimeri Tmi, Kokemäki
JARMO SAARELA (dA)
(Meri Elomaa)
J Saarela Tk 01.03.10 7 2100:5 19,5a 3 6,0
M Rampa P 06.03.10 10 2600:5 20,5a 3 7,6
J Saarela P 13.03.10 4 1600:5 17,5ax hlo 10 7,1
S Markkula Tk 20.03.10 5 2100:2 a 0 0,0
A Kela L 01.04.10 9 2640:10 19,6a 8 44,8
R Nylund Tk 11.04.10 8 2100:6 18,1a 9 47,4
M Elomaa Tk 18.04.10 2 2100:6 17,4a 6 18,2
R Nylund P 15.05.10 8 2100:1 18,1a 4 19,5
 
5 Stoneisle Feat 1600:5 3,69 0% - -
  Yht: 70 11-7-5    21:  --    20:  -- 14,6 aly   16,5 ke 14956 €  
 
17 v mrn r Juliano Star -
Line De Vie - Joie De Vie
sin pun - musta

PREMIO FIORE (A)
(Harri Ruokonen)
Sa Sundqvist S 25.01.10 5 2100:4 19,0a 11 14,8
Ak Lahtinen S 03.02.10 4 2100:7 19,5a 10 3,9
Ak Lahtinen S 17.02.10 3 2100:1 18,8a 1 5,5
Sa Sundqvist S 01.03.10 7 2100:4 18,8a 5 13,3
A Teivainen T 02.03.10 9 2100:13 19,0a 13 19,7
A Ruokonen Tk 02.04.10 7 2100:11 a hpl 23,8
A Ruokonen F 16.04.10 4 2140:4 17,7a 1 21,8
A Ruokonen F 09.05.10 6 2140:3 19,3a 11 5,2
 
6 Emergency 1600:6 0,69 0% - -
  Yht: 121 8-9-11    21:  --    20:  -- 15,2 aly    20024 €  
 
17 v prn r Nunsuchthing -
Camilla Grace - Callit

Blomster Elisa & HenRy, Orivesi
HANNU KAMPPURI (bA)
(Jouni Nummi)
A Hammar Tk 05.02.10 7 2100:12 18,0a 9 38,5
L Kettunen F 05.03.10 5 2140:4 20,8a 6 52,7
H Kamppuri T 09.03.10 4 2100:6 17,5a 8 59,5
A Hammar Tk 20.03.10 5 2100:12 a 0 0,0
H Kamppuri Tk 26.03.10 4 2100:2 19,6a 5 26,9
L Kettunen Ph 25.04.10 5 2020:4 20,1 6 0,0
H Kamppuri T 27.04.10 9 2100:12 17,6a 13 117,0
J Nummi F 21.05.10 2 2140:12 18,9a 7 89,2
 
7 Uncle Kemp 1600:7 29,77 0% - -
  Yht: 111 13-8-18    21:  --    20:  -- 13,5 aly   15,6 ly 45160 €  
 
15 v trn r Victory Cruise -
Belle Kemp - Coktail Jet
sin valk pun - pun
Team Nixnax, Vantaa
SAMI SANDBERG (aB)
(Markku Nieminen)
K Venäläinen S 12.12.09 8 2100:5 16,6a 7 56,8
Ma Nieminen T 16.03.10 10 2100:8 17,2a 3 7,0
Ma Nieminen T 30.03.10 9 2100:6 17,3a 5 10,3
S Sandberg H 04.04.10 6 1609:3 15,6a 6 5,1
Ma Nieminen T 13.04.10 5 1600:2 a p 0,0
Ma Nieminen T 11.05.10 10 2100:3 17,6a 12 10,6
S Sandberg Ku 21.05.10 2 1609:2 14,4a 5 40,4
Ma Nieminen T 01.06.10 4 1600:5 13,7a 4 16,6
 
8 Southeast Earl 1600:8 0,86 0% - -
  Yht: 49 3-8-3    21:  --    20:  -- 14,7 aly   17,1 ke 11140 €  
 
17 v tprn r Starchip Entrprise -
Angel Eve Kemp - Meadowbranch Lou
pun valk - pun
SalonenIlkka, Vantaa
ILKKA SALONEN (B)
(Meri Elomaa)
Sa Koskinen F 20.02.10 7 1640:10 a 0 0,0
Sa Koskinen F 05.03.10 5 2140:12 a p 0,0
Sa Koskinen Tk 20.03.10 5 2100:7 a 0 0,0
H Koivunen H 24.03.10 9 3100:6 22,4x 12 56,4
Sa Koskinen Tk 02.04.10 7 2100:7 18,0a 7 61,8
I Salonen P 15.05.10 9 2120:1 17,1 8 80,0
R Nylund T 25.05.10 1 2120:6 18,6 9 150,0
I Salonen T 01.06.10 4 1600:11 14,7a 10 216,7
 
9 Carlos Da Capo 1600:9 11,29 0% - -
  Yht: 83 7-4-10    21:  --    20:  -- 13,9 aly   17,8 ke 15550 €  
 
19 v tprn r Meadowbranch Lou -
Callela Fast Buck - Shack
musta valk pun - musta valk
MarjamäkiSari, Harjavalta
SEPPO MARKKULA (dA)
(Sari Marjamäki)
S Markkula P 27.02.10 4 2100:12 a hpl 11,8
P Puikkonen T 09.03.10 4 2100:8 17,0a 5 67,4
M Forss T 16.03.10 8 2100:3 17,6a 1 3,7
P Puikkonen T 23.03.10 7 2100:12 17,9a 8 62,9
M Forss Tk 11.04.10 7 2100:3 17,1a 7 8,2
M Forss T 04.05.10 10 2100:6 16,6a 3 15,3
S Markkula Tk 14.05.10 7 2100:2 16,9a 6 19,5
M Forss T 01.06.10 4 1600:8 13,9a 5 34,2
 
10 Raptus Factor 1600:10 1,09 0% - -
  Yht: 87 7-6-5    21:  --    20:  -- 14,7 aly   17,0 ke 13061 €  
 
20 v prn r Wired Pine -
Ottica Count - Buckeye Count
vihr kelt - vihr
LindforsAnniina, Harjavalta
ARTO HAMMAR (aA)
(Anniina Lindfors)
K Rosimo P 29.01.10 3 1600:12 a p 0,0
J-E Nygård P 05.02.10 5 2100:8 19,8a 4 6,3
K Rosimo Tk 12.02.10 8 2100:4 19,2a 8 32,9
T Ojanperä P 13.03.10 4 1600:11 17,4a 8 27,1
Ann Lindfors Tk 26.03.10 5 2100:7 20,1a 8 30,2
Ann Lindfors K 05.04.10 9 2100:4 19,4a 8 53,1
Ann Lindfors Ph 25.04.10 7 2020:3 18,8 3 0,0
J-E Nygård P 15.05.10 9 2120:6 17,0 7 29,0
 
11 Stoneisle Flame 1600:11 0,71 0% - -
  Yht: 70 5-6-8    21:  --    20:  -- 14,7 aly   17,3 ke 14850 €  
 
17 v trn t Southwind Pinnacle -
Gea Factor - Gus Lobell

Hietanen, Mari & TuuLi, Kouvola
SEPPO HIETANEN (C)
Ak Lahtinen T 29.12.09 6 1600:7 15,4a 2 17,2
Ak Lahtinen K 16.01.10 2 3120:3 19,3x 11 10,6
K Rosimo K 28.01.10 5 2100:4 20,4a 5 6,5
K Rosimo H 10.02.10 5 2100:6 19,3ax 10 45,0
Ak Lahtinen H 24.03.10 8 1609:11 a hpl 59,0
K Venäläinen K 05.04.10 9 2100:3 19,0a 3 11,4
K Venäläinen La 18.04.10 9 2100:5 21,3a 7 3,9
K Venäläinen F 01.05.10 6 1640:10 a p 0,0
 
12 Alex Von Bentz 1600:12 6,83 0% - -
  Yht: 152 23-25-17    21:  --    20:  -- 11,8 aly   15,5 ke 77460 €  
 
16 v trn r Barbeque -
Wizzo Victoria - Victory Play
musta orans - valk orans musta
KorhonenHeidi, Pieksämäki
PETER LINDROOS (bA)
(Pasi J. Rytkönen)
P Lindroos K 07.01.10 5 2100:4 19,1a 1 1,8
P Lindroos T 19.01.10 5 2100:4 a p 0,0
P Lindroos F 20.02.10 7 1640:8 a 0 0,0
P Lindroos F 05.03.10 5 2140:1 19,0a 2 3,9
P Lindroos H 10.03.10 6 2100:9 16,7a 2 2,8
P Lindroos L 25.03.10 9 2100:3 19,9a 5 2,3
P Lindroos F 03.04.10 4 2640:6 19,9a 10 18,6
P Lindroos F 21.05.10 2 2140:10 18,7a 6 7,5
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
Kaikki
X         Kaikki
        Kaikki
X         Kaikki
V4-peliprosentit Tulosta Järjestelmän kertoimet
X