Päivän ravit

Seinäjoki keskiviikko 17.02.2010 klo 12:00 (10)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 KL1
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 23 400 e. P. 500 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra V4% IS% ȻC J
12 Jäverö Jalla Jalla 2100:12 5,92 0% - -
  Yht: 98 12-7-7    21:  --    20:  -- 14,1 aly   16,9 ke 22010 €  
 
18 v prn t Baron Karsk -
Lavazza - Noble Tilly

TakaluomaMarkus, Lapua
MARKUS TAKALUOMA (A)
Je Hietanen Ka 22.06.08 6 2060:7 20,1 7 2,4
Je Hietanen T 12.08.08 6 2100:7 15,8ax 7 21,1
Je Hietanen V 17.08.08 4 1600:4 15,2a 4 10,0
Je Hietanen V 24.08.08 6 2100:4 a hpl 5,5
V-E Paavola V 04.09.08 6 2100:6 17,4a 5 3,5
M Takaluoma S 17.01.10 KL1 2100:1 19,0 kl 0,0
M Takaluoma S 25.01.10 4 1600:7 17,5a 11 36,4
M Takaluoma Kt 29.01.10 2 2100:5 a p 0,0
 
11 X Hekate Broline 2100:11 0,00 0% - -
  Yht: 46 6-4-6    21:  --    20:  -- 14,1 aly   16,9 ke 20000 €  
 
17 v trn t Angus Hall -
Warrawee Anken - Balanced Image
vihr pun valk - pun valk
Hekate Stable, Laihia
HANNU HIETANEN (aA)
Han Hietanen T 23.06.09 7 2100:4 16,9x 8 11,5
Ma Hietanen Kt 14.08.09 9 2100:3 16,7a 4 3,8
Han Hietanen S 27.08.09 6 2100:9 16,9a 8 2,7
Han Hietanen S 10.09.09 7 1600:12 16,0a 4 8,7
Han Hietanen T 29.09.09 7 2100:10 17,3a 7 10,4
M Kuusela T 13.10.09 4 2100:11 18,7a 11 2,9
Han Hietanen T 20.10.09 5 2100:4 19,0a 9 4,5
Han Hietanen T 10.11.09 5 2600:8 20,2a 9 27,2
 
10 Flying Eagle 2100:10 42,33 0% - -
  Yht: 148 15-16-13    21:  --    20:  -- 14,7 ake   16,2 ke 33071 €  
 
16 v prn o David Raymond -
Julienett - Lindy's Crown
pun musta valk - valk pun
Eagle Team, Kotka
AKSELI LAHTINEN (B)
T Kylliäinen K 04.10.09 6 2100:3 19,5a 4 5,2
T Kylliäinen K 15.10.09 5 2100:7 19,8ax 5 8,6
T Kylliäinen L 29.10.09 7 2140:3 16,6a 3 11,2
T Kylliäinen L 07.11.09 3 3160:7 18,9 7 13,2
T Kylliäinen H 18.11.09 3 2100:5 18,3a 6 19,1
Ak Lahtinen S 10.01.10 7 2100:3 19,9a 4 8,4
Ak Lahtinen S 17.01.10 5 2100:1 a hpl 2,3
Ak Lahtinen P 29.01.10 3 1600:1 18,2ax 3 4,1
 
9 Challenger Rok 2100:9 2,34 0% - -
  Yht: 81 12-9-9    21:  --    20:  -- 14,0 aly   15,2 ly 13115 €  
 
22 v trn r American Hustle -
Chawind Rok - Chauncey Lobell

HautamäkiTeuvo, Kauhava
TEUVO HAUTAMÄKI (C)
J Länsimäki V 12.09.09 4 1600:5 14,7a 1 4,2
A Kela V 27.09.09 6 1600:4 15,2 2 3,3
J Länsimäki Kt 04.10.09 9 2100:10 17,7a 2 12,9
J Länsimäki S 16.10.09 5 1600:6 16,6a 7 12,5
J Länsimäki Kt 30.10.09 11 2100:2 20,5a 12 2,9
J Länsimäki S 15.11.09 4 1600:7 19,4a 8 5,7
J Länsimäki S 17.01.10 5 2100:4 22,8a 9 30,1
Te Hautamäki S 03.02.10 4 2100:2 19,0a 5 18,6
 
8 Wilhelm Shade 2100:8 6,81 0% - -
  Yht: 88 8-9-7    21:  --    20:  -- 15,6 ake   15,9 ke 18375 €  
 
18 v prn r Choctaw Brave -
Samban Joke - Highway Jockey
sin valk musta - sin valk
Hirvilampi Kari & MaRke, Ähtäri
VELI NURMINEN (aA)
(Marke Hirvilampi)
Han Hietanen H 19.08.09 5 2100:10 p 0,0
Han Hietanen P 11.09.09 7 2100:9 hpl 23,6
Han Hietanen V 27.09.09 6 1600:8 hll 32,6
M Forss Ku 24.11.09 10 2100:11 p 0,0
Han Hietanen Kt 11.12.09 6 2100:6 18,6 6 23,6
V Nurminen T 29.12.09 9 2120:3 18,2 3 22,2
H Koivunen P 08.01.10 4 2120:5 20,5x 7 6,7
A Moilanen T 19.01.10 6 2100:10 17,8a 9 38,3
 
7 Builder's Know How 2100:7 1,16 0% - -
  Yht: 151 9-9-12    21:  --    20:  -- 15,2 aly   16,6 ke 20398 €  
 
23 v prn r Barbeque -
Lets Enjoy - Baltic Speed

TörmäMarianne & Mirja, Kurikka
HENRY TÖRMÄ (C)
H Törmä V 12.08.09 6 2100:5 18,2x 8 26,7
H Törmä S 27.08.09 7 2100:12 16,6 7 169,1
H Törmä S 10.09.09 7 1600:4 16,3a 8 77,0
H Törmä V 12.09.09 5 1600:6 15,2a 9 27,1
H Törmä S 21.12.09 9 1600:4 17,5a 3 32,5
H Törmä S 10.01.10 5 2100:5 22,7a 11 69,3
H Törmä S 17.01.10 8 2100:5 19,5a 6 85,7
H Törmä S 25.01.10 4 1600:6 17,2a 8 72,8
 
6 Natari Streamline 2100:6 13,89 0% - -
  Yht: 91 7-2-10    21:  --    20:  -- 14,0 aly   16,1 ke 31785 €  
 
18 v rn r Kashner Hanover -
Joanne - Dignatarian

TuomiMatti, Pedersöre
MATTI TUOMI (A)
A Teivainen O 22.12.08 8 2100:12 17,4a 5 3,9
M Tuomi S 29.12.08 2 2100:8 19,7ax 7 25,6
M Tuomi S 26.10.09 KL1 2100:5 20,9x kl 0,0
T Salojensaari S 30.11.09 4 2100:10 18,2a 8 78,7
J Saarela S 12.12.09 6 2600:1 17,8 7 64,6
A Teivainen T 02.01.10 4 2100:6 17,1a 5 16,4
J Saarela T 12.01.10 7 2100:4 16,7a 9 12,2
J Saarela S 25.01.10 4 1600:8 17,5ax 10 24,2
 
5 Gold Monday 2100:5 0,85 0% - -
  Yht: 120 8-9-11    21:  --    20:  -- 14,4 aly   16,8 ke 17495 €  
 
21 v tprn r Jexpress Dahlia -
Venus N - Messerschmitt
musta kelt - musta kelt
LahtiSara, Seinäjoki
VILLE KOIVISTO (A)
(Sara Lahti)
H Perkiö T 17.11.09 3 2100:2 m19,9a 7 23,5
Ju Hautamäki T 01.12.09 7 2100:11 18,1a 8 158,2
J Siltakorpi S 11.12.09 4 2100:12 a p 0,0
Se Myllyharju P 08.01.10 3 2120:11 m23,9 7 39,7
Vil Koivisto P 16.01.10 5 2100:3 20,0a 7 78,1
Vil Koivisto Y 23.01.10 4 3120:1 22,4 5 26,6
Sa Lahti Pp 31.01.10 3 2080:1 m29,9x 2 0,0
Vil Koivisto S 03.02.10 4 2100:1 a hpl 130,3
 
4 Tamino Hornline 2100:4 0,55 0% - -
  Yht: 60 5-2-2    21:  --    20:  -- 15,6 aly   16,7 ly 15565 €  
 
19 v m r Silver Pine -
Joyce Kosmos - Baltic Speed
sin kelt - kelt

JANI PERÄSALO (A)
(Mika Peräsalo)
T Gardemeister F 06.09.09 6 2160:1 p 0,0
Mi Peräsalo S 16.10.09 KL1 2100:2 kl p 0,0
Mi Peräsalo S 01.11.09 KL1 2100:1 18,4 kl 0,0
Mi Peräsalo S 11.12.09 4 2100:11 a hpl 49,7
Mi Peräsalo P 13.12.09 4 2100:7 a p 0,0
Mi Peräsalo S 10.01.10 7 2100:4 20,5a 10 55,0
Mi Peräsalo Kt 24.01.10 7 2100:9 ax k 66,4
J Peräsalo S 03.02.10 4 2100:10 20,3ax 11 195,5
 
3 Star Tarey 2100:3 11,08 0% - -
  Yht: 70 6-9-6    21:  --    20:  -- 13,3 aly   15,5 ke 24459 €  
 
18 v prn t Smok'n Lantern -
Next Broline - Why Not

TakaluomaMarkus, Lapua
NIINA RASKU (C)
(Markus Takaluoma)
M Takaluoma V 02.08.09 5 1600:11 14,4a 3 11,8
M Takaluoma J 13.08.09 6 2100:8 19,0a 9 29,4
M Takaluoma T 18.08.09 6 1600:1 16,1a 3 9,5
M Takaluoma Kt 30.08.09 6 1609:1 15,1a 4 3,5
M Takaluoma O 05.09.09 9 2100:12 a p 0,0
M Takaluoma S 18.09.09 6 2100:3 19,1a 3 35,9
M Takaluoma S 28.09.09 6 2100:9 16,8a 11 32,6
N Rasku S 25.01.10 4 1600:12 17,3a 9 59,5
 
2 Senior Kievitshof 2100:2 5,76 0% - -
  Yht: 93 8-14-10    21:  --    20:  -- 15,1 aly   16,4 ke 22255 €  
 
21 v trn r Sugarcane Hanover -
Prakas Joy - Prakas
musta sin - sin
Ronmina Oy, Seinäjoki
JUHA NURMINEN (aA)
(Harri Hirvimäki)
H Hirvimäki V 02.08.09 4 1600:6 15,3a 2 23,1
H Hirvimäki Kt 14.08.09 7 2600:1 17,7a 5 15,0
H Hirvimäki T 18.08.09 6 1600:10 17,1ax 10 46,3
H Hirvimäki S 27.08.09 6 2100:2 a hpl 10,7
H Hirvimäki T 15.09.09 4 2100:2 a hpl 40,4
Han Hietanen P 12.10.09 4 2100:6 a p 0,0
H Hirvimäki S 10.01.10 KL1 2100:1 kl p 0,0
H Hirvimäki Kt 29.01.10 2 2100:9 20,0a 6 31,0
 
1 Agent Rik 2100:1 9,31 0% - -
  Yht: 42 7-10-2    21:  --    20:  -- 14,6 ake   16,7 ke 22430 €  
 
18 v prn r Shippmate Hanover -
Spenderina Sid - Big Spender
sin valk beige - sin valk
VälimäkiArto, Kuortane
VELI-MATTI KANGASLUOMA (A)
(Arto Välimäki)
J Kontio S 10.08.08 5 2100:11 a p 0,0
V-M Kangasluoma S 19.09.08 7 2100:9 17,0a 8 8,0
V-M Kangasluoma S 10.11.08 6 2100:1 17,9a 7 12,3
K Rosimo T 21.07.09 KL1 2100:3 18,5 kl 0,0
T Salojensaari S 31.07.09 7 2120:4 17,5x 7 20,3
V-M Kangasluoma J 13.08.09 6 2100:5 17,7a 7 27,8
V-M Kangasluoma S 27.08.09 7 2100:7 16,7 8 7,4
V-M Kangasluoma J 18.10.09 9 2100:6 20,1a 8 22,4
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
X         Kaikki
X X         Kaikki
X         Kaikki
        Kaikki
V4-peliprosentit Tulosta Järjestelmän kertoimet
X