Päivän ravit

Teivo klo 18:30 (02)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 KL1
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: Tasoitusajo Lämminveriset tasoitusajo 2100 m 3-5-v. p. 200 e + 20 m/ 1000 e. enintään 1200 e P. 1000 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% ȻC J
12 L.P. Florican 2120:3 46,70 0% - -
  Yht: 66 0-0-1    :  --    :  -- 17,1 aly   18,9 ke 1610 €  
 
16 v mrn t Triompe D'arc -
Dora Min - Scandal Sheet
pun vaal sin - pun valk
NieminenErkki, Parkano
HARRI KOIVUNEN (aA)
(Erkki Nieminen)
H Koivunen T 2 2100:9 18,4a 6 24,8
H Koivunen T 1 2100:3 20,5 6 20,8
H Koivunen T 10 2100:10 19,2 5 51,1
H Koivunen P 3 2120:1 19,9 5 22,4
Ak Lahtinen T 10 2120:5 19,0 9 56,4
H Koivunen T 10 2100:9 hpl 27,5
Ak Lahtinen T 10 2100:8 21,5a 11 47,4
H Koivunen T 2 2120:6 20,6 5 31,3
 
 
5 Nighthero Nova 2100:5 38,90 0% - -
  Yht: 57 1-1-0    :  --    :  -- 19,4 ake   20,2 ke 600 €  
 
16 v tprn r Zoogin -
Bwt Nightmare - Friendly Face
sin valk kulta - sin valk
Talli Yönsankarit, Tampere
JONI-PETTERI IRRI (bA)
(Tuija Irri)
S Sandberg T 25 2100:5 hll 0,0
T Irri T KL1 2120:1 24,6 kl 0,0
T Irri T KL1 2120:6 22,9 kl 0,0
T Irri Jm 2 2100:7 p 0,0
T Irri T KL2 2120:2 21,1 kl 0,0
J-P Irri P 2 2100:1 23,1x 5 9,4
J-P Irri T 1 2100:2 20,9x 9 52,9
 
 
13 Primo Ragazzo 2120:4 31,50 0% - -
  Yht: 8 0-1-0    :  --    :  -- 18,7 ake   19,0 ke 770 €  
 
15 v mrn r Virago -
Melinda Pay - Meadowbranch Chip
musta pun valk - pun valk
MäkiOlavi, Tampere
HANNU KORPI (bA)
(Olavi Mäki)
S Sarkola Ph 2 2100:1 hpl 0,0
H Kamppuri T KL1 2140:1 19,2 kl 0,0
H Kamppuri F 10 2140:3 19,5 2 8,0
H Kamppuri Km 1 2100:7 21,1x 7 3,1
Ha Korpi T 2 2100:8 19,8x 7 64,6
Ha Korpi P 9 2100:10 18,7a 7 101,8
Ha Korpi Tk 2 2100:6 19,8ax 10 14,2
Ha Korpi T 1 2100:5 20,4x 4 11,1
 
 
9 Bp's Comet 2100:9 23,80 0% - -
  Yht: 66 5-9-6    :  --    :  -- 15,0 ake   16,2 ke 17730 €  
 
15 v prn r Barbeque -
Begum Pride - Count's Pride
sin beige harm - valk sin
Pink Team, Vihti-Espoo-Kerava
JUHANI TAPANI (aA)
J Tapani L 25 2140:5 p 0,0
J Tapani L 25 2140:3 32,8 6 0,0
J Tapani L KL1 2160:2 20,0 kl 0,0
J Tapani T 1 2100:2 20,5 8 14,5
J Tapani H 1 2100:12 21,4 7 27,5
 
7 Stephanie S 2100:7 19,70 0% - -
  Yht: 34 2-2-0    :  --    :  -- 17,1 aly   17,0 ly 4397 €  
 
15 v mrn t Korean -
Diddle Daddle - Royal Prestige
musta viol valk - valk
GranatPäivi, Oulu
TONI GRANATH (bA)
 B 21 2140:1 x hyl 0,0
 O 21 2140:6 21,8 0 0,0
 B Hd 2 2144:12 19,2 6 7,8
To Granath H 1 2100:10 p 0,0
To Granath H 2 2100:4 20,3 9 17,7
 
8 Nora Cruise 2100:8 14,40 0% - -
  Yht: 25 3-3-2    :  --    :  -- 18,3 ake   17,3 ke 3250 €  
 
15 v prn t Victory Cruise -
Eleanora Viita - Choctaw Brave

Jopihani Team, Ylöjärvi
JOUKO TARVAINEN (bA)
A Soininen T 25 2100:4 39,1 6 0,0
Jo Tarvainen S KL1 2120:5 21,9 kl 0,0
Jo Tarvainen J 1 2100:4 p 0,0
 
2 Nourishing 2100:2 9,10 0% - -
  Yht: 17 0-2-3    :  --    :  -- 18,3 ake   27,6 ke 1720 €  
 
15 v tprn t Pearsall Hanover -
Smoked Salmon - Smokin Yankee
musta valk pun - musta pun
RossiKaisa, Laukaa
MIKA FORSS (aA)
(Kaisa Rossi)
T Sikanen J KL1 2100:1 24,2 kl 0,0
T Sikanen J KL1 2120:7 kl p 0,0
 
6 Bonnie Maronie 2100:6 6,30 0% - -
  Yht: 6 0-0-1    :  --    :  --   19,5 ke 410 €  
 
16 v trn t Smooth Blend -
Woodhill's Eileen - Landoas
pun musta valk - valk pun
Järvikylä Jeremia & Mäkilä Etta, Pieksämäki
AKSELI LAHTINEN (B)
(Etta Mäkilä)
E Hakkarainen Ku 25 2100:3 36,6 3 0,0
Ak Lahtinen Ku KL1 2140:5 28,4ep kl hyl 0,0
Sa Vehviläinen Ku KL1 2100:12 kl p 0,0
J Ruotsalainen Ku KL1 2120:2 ep kl hll 0,0
K Venäläinen L KL1 2160:7 kl p 0,0
Ak Lahtinen P KL1 2120:3 19,8 kl 0,0
Ak Lahtinen T 2 2100:4 p 0,0
J Ruotsalainen J 1 2100:1 22,6 3 7,1
 
1 Golden Snitch 2100:1 6,00 0% - -
  Yht: 48 4-4-2    :  --    :  -- 15,0 ake   17,0 ke 7670 €  
 
15 v prn t Monster Of Speed -
C'mon Talent - Southwind Pinnacle
musta valk teksti - musta valk
Cindy-Team, 
SEPPO SARKOLA (A)
S Sarkola T 26 2100:11 34,8 2 0,0
S Sarkola T KL1 2120:3 22,9x kl 0,0
S Sarkola T 1 2100:6 hpl 15,0
 
 
10 Atlas Girl 2120:1 4,50 0% - -
  Yht: 43 1-7-4    :  --    :  -- 16,1 aly   17,6 ke 4500 €  
 
15 v prn t Charles Atlas -
Lydia Crown - Choctaw Brave
musta hopea pinkki - hopea pinkki
SalojensaariTarita, Ylöjärvi
ANTTI TEIVAINEN (aA)
(Heikki Salojensaari)
Hei Salojensaari S 10 2100:5 20,7 2 36,7
Hei Salojensaari Px 3 2100:3 20,1 1 0,0
A Teivainen T 5 2100:8 17,0a 6 28,6
A Teivainen T 3 2120:3 p 0,0
A Teivainen K 2 2100:5 17,6 2 3,1
A Teivainen K 1 2100:10 20,3a 6 2,5
A Teivainen K 3 2100:2 21,3x 9 13,8
H Koivunen H 10 2100:7 a p 0,0
 
11 Marshal Steel 2120:2 3,50 0% - -
  Yht: 11 1-1-1    :  --    :  -- 18,6 aly   18,6 ke 2240 €  
 
16 v prn r Chergon -
Diandra Steel - Crown Bones
pun valk - pun
Optimistitalli Oy, Raisio
JARI KINNUNEN (aA)
A Kela F KL1 2160:2 20,8 kl 0,0
A Kela Km 2 2100:6 19,2 2 14,4
A Kela T 1 2100:3 18,6 3 19,1
P Lindroos Km 2 2100:12 19,0a 4 6,1
A Hammar Km 1 2100:2 hpl 9,1
P Lindroos Km 11 1600:6 18,6a 9 20,7
Jari Kinnunen T 1 2120:7 19,5 5 27,3
Jari Kinnunen H 2 2100:8 18,8 1 7,2
 
 
3 X Kick Off Diamant 2100:3 0% - -
  Yht: 13 0-0-0    :  --    :  -- 21,7 ake   19,5 ke 160 €  
 
15 v trn r Strictly Business -
Fine And Mellow - Mack Lobell
pun sin - pun
PalmrothOlavi, Pori
PETRI KIVILÄHDE (C)
(Olavi Palmroth)
H Ingves P KL1 2120:1 22,9 kl 0,0
H Ingves P 2 2100:2 24,0 5 11,7
 
4 X Bablo Bellini 2100:4 0% - -
  Yht: 23 1-1-5    :  --    :  -- 17,9 ake   19,6 ke 2560 €  
 
15 v tprt r El Glide -
Byns Enda Blondin - Alf Palema
musta hopea - musta hopea
Maansiirto Jarkko RaLli Oy, Juva
JARKKO RISTIMÄKI (aA)
Kaar Ahokas M 25 2100:1 34,3 4 0,0
Kaar Ahokas M KL1 2120:3 24,7 kl 0,0
J Ristimäki L KL1 2160:2 kl hpl 0,0
J Ristimäki L KL1 2160:1 24,0x kl 0,0
J Ristimäki L 2 2140:4 18,7a 5 22,1
J Ristimäki H 1 2100:1 19,5a 8 9,7
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
 
X X       Kaikki
X X       Kaikki
Tulosta Järjestelmän kertoimet
Tästä kupongille