Päivän ravit

Seinäjoki klo 12:00 (10)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 6400 e. P. 500 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra IS% Kertoimet (min - max) ȻC J
1 Penelope Lascaux 2100:1 0%
1,45-2,13
- -
  Yht: 73 5-6-7    :  --    :  -- 14,3 aly   16,2 ke 17812 €  
 
17 v trn t Pine Chip -
Invincible Girl - Super Arnie
vihr pun valk - pun valk
Luomala Kauko & RyssY Raimo, Ruotsi
HANNU HIETANEN (aA)
 B Ör 1 2100:6 17,2 3 5,8
 J Es 2 2140:6 19,2 0 8,7
 T Es 5 2140:1 19,4 2 7,6
 P Rs 1 1640:11 18,3 0 21,0
Han Hietanen H 6 2100:4 18,2x 10 9,4
Han Hietanen H 9 2100:1 16,3a 3 16,4
Ak Lahtinen H 9 3100:7 20,1 9 27,6
Han Hietanen T 10 2100:12 20,7a 8 7,2
 
2 Vejby Bill 2100:2 0%
5,59-9,31
- -
  Yht: 103 5-1-6    :  --    :  -- 15,9 aly   16,8 ke 9836 €  
 
16 v trn r Somolli Silvio -
Miss Beauty K.K. - Speedy Gaxe

SalojensaariValte, Seinäjoki
ALEKSI SALOJENSAARI (B)
 J Kx 2 1640:1 16,7 8 11,5
 J Åb 3 1640:5 19,3 0 16,0
 J Åb 3 1640:5 19,3 0 16,0
 J Hd 9 2144:9 19,4x 6 23,5
Al Salojensaari V 5 2100:2 18,1 2 13,6
Al Salojensaari Y 1 2100:2 19,7a 10 21,1
Al Salojensaari Kl 9 2060:2 hpl 23,0
Al Salojensaari Ka 4 2060:1 hpl 41,5
 
3 Limelight Lady 2100:3 0%
2,45-3,99
- -
  Yht: 67 8-4-9    :  --    :  -- 15,8 aly   18,0 ke 7520 €  
 
18 v tprn t Super Hoot -
Jeanne Woodland - Slybowl Hanover

Huopana Juho & Taru, Perho
JORMA HUOPANA (B)
J Huopana J 4 2100:1 hpl 14,2
J Huopana Kt 8 2100:11 a p 0,0
J Huopana Pp 3 2080:11 21,8 5 0,0
J Huopana Kt 1 2100:8 a k 173,6
J Huopana J 10 2100:2 28,4ax 9 46,2
J Huopana Kt KL1 2100:3 20,7 kl 0,0
J Huopana S 9 2100:7 a hpl 29,5
J Huopana Pp 5 2080:1 23,2 5 0,0
 
4 Grace Punjab 2100:4 0%
2,63-4,32
- -
  Yht: 30 3-3-3    :  --    :  -- 17,1 ake   17,1 ke 5965 €  
 
17 v prn t P J Punjab -
Grace Ellie - Speedy Lamar
pun musta valk - valk pun

AKSELI LAHTINEN (B)
(Markus Roth)
T Salojensaari Ku 2 2100:12 20,0a 8 4,9
El Hirvonen F 8 2140:1 19,7a 4 7,8
P Puikkonen P 3 2100:8 18,2a 4 22,1
Ak Lahtinen H 7 2120:4 17,7 7 26,6
Sa Vehviläinen J 9 2100:5 a p 0,0
N Jokela V 6 2600:10 21,7a 11 11,6
K Rosimo F 5 2140:5 18,0ax 11 15,8
M Roth Ka 4 2060:4 26,7x 9 166,1
 
5 Stone Capes Fern 2100:5 0%
4,88-8,12
- -
  Yht: 80 3-7-6    :  --    :  -- 16,4 ake   17,4 ke 9000 €  
 
18 v tprn t Chergon -
Stone Capes Flower - Joie De Vie
sin valk beige - sin valk

VELI-MATTI KANGASLUOMA (A)
(Eija Tulenheimo)
E Hakkarainen O 10 2100:10 20,5a 7 16,2
Ak Lahtinen V KL1 2100:4 21,9 kl 0,0
Ti Nieminen V KL1 2100:4 20,7 kl 0,0
T Salojensaari V 7 1600:8 16,6a 7 46,3
T Salojensaari S 6 2100:1 18,5 10 52,9
T Salojensaari V 9 1600:3 a hpl 13,7
M Fors S 2 2100:7 20,2a 8 29,0
V-M Kangasluoma Hr 6 2020:5 hll 58,0
 
6 Bell Gate 2100:6 0%
2,10-3,34
- -
  Yht: 45 3-1-1    :  --    :  -- 15,9 aly   17,6 ke 6100 €  
 
17 v m t Gate Open -
Bellinda - Costa Lobell
sin valk - sin
Ingves Karita & RavaLd Pelle, Närpes
ARI KELA (dC)
(Pelle Ravald)
Ak Lahtinen H 9 2100:9 17,9ax 4 4,1
To Muhonen H 9 2100:6 17,5a 1 2,9
A Kela P 5 2100:5 a hpl 7,6
Ak Lahtinen P 9 2100:7 20,3a 10 8,1
P Lindroos P 9 2100:6 22,0a 11 21,2
V Nurminen V 7 1600:11 16,6a 8 39,7
A Kela S 9 2100:1 18,1a 4 28,2
Ha Nyman Km 11 2100:5 20,0 10 69,5
 
7 Dural Express 2100:7 0%
1,41-2,00
- -
  Yht: 66 3-7-5    :  --    :  -- 15,9 aly   18,5 ke 6375 €  
 
20 v mrn o Silver Game -
Sugar Laday - Express Pride
pun vihr valk - pun vihr
KytöläSirkka-Liisa, Seinäjoki
MARKKU HIETANEN (bA)
(Juhani Kytölä)
H Koivunen P 11 2120:2 20,2 7 18,2
A Kela Tk 10 2100:9 18,5a 5 83,6
A Kela T 2 2100:2 18,5a 4 38,6
R Tupamäki J 3 2100:6 18,6a 3 16,1
V-E Paavola V 3 2120:1 20,2x 11 22,7
S Fors S 2 2100:4 19,9a 5 26,6
A Kela P 8 1600:11 16,6a 4 47,3
A Kela T 10 2100:7 20,1ax 3 17,9
 
8 Bwt Timothy 2100:8 0%
1,35-1,81
- -
  Yht: 35 4-2-3    :  --    :  -- 16,1 aly   17,7 ke 6055 €  
 
18 v prn r Supertoy -
Indian River - Armbro Goal
musta vihr - musta vihr
Kaustisen Raviopisto, Kaustinen
JUHA-MATTI PAAVOLA (aA)
(Juha Mansikka-Aho)
H Eteläperä Kt 4 2100:10 20,5a 5 32,7
J-M Paavola O 2 2100:10 20,6a 6 26,7
Mi Tenhunen Kt 2 2100:7 18,0a 3 30,2
Ju Kurhela V 5 2100:4 18,2 3 9,4
Ju Kurhela Kt 2 2100:9 16,6a 1 8,3
J-M Paavola T 2 2100:11 17,7 1 4,6
J-M Paavola Ro 5 2100:6 16,6ax 7 26,8
J-M Paavola S 4 2600:3 17,8 12 38,8
 
9 X Easy Accent 2100:9 0% - -
  Yht: 60 5-2-4    :  --    :  -- 17,5 aly   19,0 ke 5872 €  
 
20 v tprn r Ride The Night -
Racy Wottle - Dave Wottle

TarvainenTea, Suonenjoki
ALEKSI KYTÖLÄ (aA)
(Tea Tarvainen)
Sa Vehviläinen M 4 2100:2 a hpl 3,0
A Kytölä O 7 3100:4 p 0,0
A Kytölä Pk 8 2100:4 23,3x 11 0,0
A Kytölä M 9 2100:11 18,3a 10 34,5
A Kytölä Hj 9 2080:6 19,0 5 11,0
A Kytölä M 9 2100:11 hll 68,6
T Tarvainen V 10 2140:1 m24,6x 10 9,2
Jo Tarvainen Pp 7 2060:2 hpl 0,0
 
10 Laredovic 2100:10 0%
2,35-3,80
- -
  Yht: 66 3-6-6    :  --    :  -- 16,9 aly   18,6 ke 6645 €  
 
20 v trn o Victory Cap -
Laura Brave - Choctaw Brave

SalojensaariRamona, Seinäjoki
JUSSI SALOJENSAARI (C)
J Salojensaari S 9 2120:6 18,7 12 112,6
J Salojensaari S 11 2600:7 19,6a 4 45,4
J Salojensaari Y 9 2100:8 20,8a 4 22,4
J Salojensaari P 10 2100:5 19,2a 4 35,4
J Salojensaari S 5 2100:10 17,7a 2 34,9
J Salojensaari J 10 2100:1 a p 0,0
J Salojensaari S 9 2100:9 20,1ax 8 23,8
J Salojensaari J 4 2600:11 20,7a 5 79,9
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
X            
Tulosta
Tästä kupongille