Päivän ravit

Seinäjoki klo 12:00 (10)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 6400 e. P. 500 e.
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% OA ȻC J
1 Ultradeal 2100:1 80,90 0% - -
  Yht: 59 1-6-1    :  --    :  -- 17,5 ake   18,0 ke 4095 €  
 
22 v trn t Napoletano -
Ultraspeedy - Smokin Yankee
tumm sin valk pun - tumm sin
Nevanen, Atte & HeidI, Korsholm
JUHA LÄNSIMÄKI (aA)
(Harri Sui)
H Koivunen P 10 1600:2 a hpl 5,1
H Kamppuri P 2 2120:5 20,2 11 42,7
Han Hietanen P 6 2600:6 a p 0,0
J Länsimäki Kt 10 2120:1 19,4 4 48,6
A Kela S 4 2600:8 a hpl 44,2
V-E Paavola V 5 2100:7 18,6 9 14,4
Han Hietanen Kt 10 2100:6 18,3 5 70,5
Han Hietanen V 9 1600:11 18,3a 8 8,9
 
2 Adam Net 2100:2 45,50 0% - -
  Yht: 44 1-4-3    :  --    :  -- 17,7 ake   18,1 ke 3954 €  
 
21 v mrn o Texas Express -
Fiiu Rodney - Bone Lover

Heinämäki Juulia & JUlmala Ella, 
IISAKKI HEINÄMÄKI (C)
V Heinämäki S 3 2100:3 21,9ax 9 14,6
Han Hietanen S 10 2100:4 a hpl 34,1
V Heinämäki V 11 2100:6 20,1a 8 18,2
I Heinämäki P 11 2100:8 20,8a 7 62,1
I Heinämäki S KL1 2100:1 22,0 kl 0,0
I Heinämäki S KL1 2100:4 20,4x kl 0,0
I Heinämäki Ko 9 2100:6 18,8a 4 76,3
Kaar Ahokas Kt 9 2100:9 19,9ax 8 51,2
 
3 Sweetest Thing 2100:3 2,30 0% - -
  Yht: 63 11-5-8    :  --    :  -- 15,7 aly   16,0 ke 12380 €  
 
16 v tprn o Choco Chip Hanover -
Sevilla - Crown Sweep
vihr viol - vihr valk
Reinilä Pasi & SalmeLa Katja, Lapua
RISTO TUPAMÄKI (bA)
(Pasi Reinilä)
Ma Hietanen Kt 11 2100:2 21,0 6 4,7
H Koivunen S 10 2120:1 19,4 2 4,6
Ma Hietanen Kt 10 2100:4 18,0 2 7,1
Ma Hietanen S 4 2600:2 20,1a 1 2,8
Ma Hietanen V 5 2100:11 18,7ax 6 3,6
R Tupamäki J 3 2100:4 17,7a 1 1,9
R Tupamäki J 10 2100:12 20,3a 3 13,5
R Tupamäki J 10 2100:9 a hpl 19,5
 
4 Giant Patrick 2100:4 16,90 0% - -
  Yht: 68 2-0-4    :  --    :  -- 16,8 aly   17,5 ke 6470 €  
 
18 v prn r Giant Touchdown -
Missing Star - Graduate Student
vihr pun valk - pun valk
Meadow Stable, Kaustinen
HANNU HIETANEN (aA)
(Antero Niittykoski)
K Hakala Y 4 2120:3 20,1 7 81,7
Han Hietanen O 9 2100:4 19,7 3 43,2
A Antti-Roiko O 10 1600:10 16,8a 5 16,5
Han Hietanen Y 9 2100:8 20,5a 7 38,7
Je Hietanen Kt 2 2100:4 18,6a 6 15,6
M Jaara Kt 10 2120:4 17,6 7 75,5
Han Hietanen S 2 2120:4 18,3 6 34,0
J Laurila S 2 2100:2 a hpl 18,8
 
5 Daystar S 2100:5 28,00 0% - -
  Yht: 62 8-6-10    :  --    :  -- 14,0 aly   15,7 ke 16012 €  
 
18 v tprn t Easy Lover -
Midgårds Saga - Atom Knight
sin valk - valk
LindgrenPertti, Kyyjärvi
MERTSI LINDGREN (C)
Me Lindgren Kt 4 2100:7 20,3a 2 18,1
M Forss J 2 2120:9 23,3x 15 23,0
J Länsimäki Kt 4 2100:3 18,9 5 39,6
A Kytölä Kt 3 2100:1 20,0 4 19,1
A Kytölä Hj 4 2060:7 hpl 8,3
Me Lindgren Kt 2 2100:7 a p 0,0
Me Lindgren Kl 7 2060:5 hll 19,6
Me Lindgren Pp 5 2080:3 21,7 1 0,0
 
6 Lingerie 2100:6 2,30 0% - -
  Yht: 63 7-3-4    :  --    :  -- 15,1 aly   16,6 ke 12086 €  
 
17 v rn t Banker Hall -
Brief Attire - Barberry Spur
pun musta valk - valk pun
GrönforsKeijo, Kauhajoki
AKSELI LAHTINEN (B)
(Mertsi Grönfors)
T Salojensaari S 3 2100:9 17,7a 5 2,9
A Moilanen Tk 9 2100:10 a p 0,0
T Salojensaari T 4 2100:4 a hpl 12,3
M Forss T 3 2100:7 19,3a 6 2,1
I Korpi Km 9 2100:7 a p 0,0
T Salojensaari Ko 4 2100:10 18,8a 5 12,2
T Salojensaari Ka 4 2060:6 hpl 6,9
M Forss T 2 2100:8 18,3a 5 25,5
 
7 Baylene T.M.S. 2100:7 45,50 0% - -
  Yht: 50 3-3-1    :  --    :  -- 13,3 aly   16,9 ke 9928 €  
 
16 v prn t From Above -
Louisienne - Smasher

Ronmina Oy, Seinäjoki
HARRI HIRVIMÄKI (C)
 B Sv 7 2140:3 17,1x 5 8,5
 J Sv 11 2640:3 19,4x 0 3,0
H Hirvimäki S KL1 2100:5 20,0 kl 0,0
H Hirvimäki Ko 9 2120:8 21,0 7 81,3
H Hirvimäki V 8 2100:12 a hpl 72,9
H Hirvimäki Ko 4 2100:6 18,7ax 4 7,3
H Hirvimäki Ka 4 2060:10 21,1 6 8,7
H Hirvimäki Hl 5 2100:7 20,4 11 18,6
 
8 Rose Raiso 2100:8 48,50 0% - -
  Yht: 94 3-12-3    :  --    :  -- 14,7 aly   16,4 ke 10380 €  
 
18 v tprn t Wired Pine -
Oona Savoy - Crown Sweep
sin valk - valk

JARI PANTTI (B)
M Runsala S KL1 2100:3 20,9 kl 0,0
J Pantti T 1 2100:7 a p 0,0
J Pantti S 9 2100:11 21,5a 10 68,2
J Pantti S 3 1600:3 17,6a 6 32,2
J Pantti S 9 2100:8 18,9 9 75,0
J Pantti Kt 10 2120:2 19,8 10 38,9
J Pantti S 9 2120:9 19,1 8 64,4
J Pantti P 8 1600:8 16,9a 6 77,5
 
9 Colour Queen 2100:9 16,10 0% - -
  Yht: 35 5-3-1    :  --    :  -- 15,3 aly   19,4 ke 6380 €  
 
18 v prn t Kramer Boy -
Lindys Queen - Lindy's Crown

Keski-Salmi Jouko & Eklund Tiina, Kuortane-Lapua
TAPANI SALOJENSAARI (A)
Han Hietanen S 6 1600:6 a p 0,0
Je Hietanen Kl 5 1600:11 20,6a 7 25,2
Han Hietanen P 8 2100:8 21,8a 7 14,6
T Salojensaari S 9 2100:7 19,7a 7 34,4
T Salojensaari T 3 2100:4 a hpl 8,4
T Salojensaari T 9 2100:8 18,4a 7 21,5
T Salojensaari V 4 1600:8 16,1a 8 77,9
T Salojensaari V 9 1600:8 16,1a 5 51,0
 
10 Albert Wurst 2100:10 13,20 0% - -
  Yht: 76 4-9-10    :  --    :  -- 15,4 aly   16,9 ke 11085 €  
 
18 v prn r Texas Express -
Kivsta Falena - Self Confident

SalojensaariValte, Seinäjoki
ALEKSI SALOJENSAARI (B)
Al Salojensaari P 8 2100:3 a p 0,0
Al Salojensaari S 4 2100:1 19,0a 3 31,2
Al Salojensaari S 9 2120:1 18,3 10 21,4
Al Salojensaari P 9 2100:1 a p 0,0
Al Salojensaari S 9 2120:3 19,0 5 17,1
Al Salojensaari T 9 2100:9 17,1a 4 26,6
Al Salojensaari H 9 2100:7 a p 0,0
Al Salojensaari V 9 1600:4 a p 0,0
 
11 Megali Elpida 2100:11 38,30 0% - -
  Yht: 79 4-10-11    :  --    :  -- 16,9 ake   18,0 ke 7372 €  
 
22 v prn o Speedy Bandito -
Pia Brown - Nut Brown
sin valk - sin harmaa
Suppula Ilkka & TikaNder Reetta, Jämsä
JUHA-PEKKA AHONEN (A)
(Reetta Tikander)
N Salonen Pk 8 2020:6 20,1x 3 0,0
J-P Ahonen P 3 2100:5 19,0a 1 2,2
J-P Ahonen L 10 2140:7 24,0 12 26,7
J-P Ahonen L 3 2140:8 18,7a 6 23,8
J-P Ahonen F 4 2140:2 19,1 5 19,5
J-P Ahonen J 2 2100:6 a hpl 14,8
N Salonen Ph 8 2020:3 hpl 0,0
J-P Ahonen J KL1 2120:5 19,5 kl 0,0
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
         
Tulosta
Tästä kupongille