Päivän ravit

Seinäjoki klo 18:00 (10)
Valitse pelimuoto:

 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: ryhmäajo 1640m /enint. 15000e
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% OA ȻC J
1 X Material Girl 1640:1 0% - -
  Yht: 115 10-13-11    :  --    :  -- 14,3 aly   16,4 ly 19080 €  
 
20 v trn t Texas Express -
Sweep Maritza - Crown Sweep
valk kelt pun musta - valk
Lappalainen Ari & TuUnanen Pertti, Uurainen-Jyväskylän Mlk
KAARLO AHOKAS (aC)
(Ari Lappalainen)
P Korpi S 6 2100:2 18,7 16 74,3
E Holopainen H 4 2100:3 p 0,0
H Kotilainen J 6 2100:4 p 0,0
Kaar Ahokas J 4 2100:1 a p 0,0
Kaar Ahokas J 6 2100:3 p 0,0
H Kotilainen M 7 2100:2 19,9a 8 20,4
J Keskinen S 3 1640:7 18,1a 9 29,4
H Kotilainen J 4 1600:7 17,4a 7 16,0
 
2 Wolf Woman 1640:2 12,90 0% - -
  Yht: 52 4-2-4    :  --    :  -- 15,3 aly   16,5 ly 11620 €  
 
19 v tprn t Turbo Thrust -
Asta Charm - Allen Hanover
vihr valk - vihr valk
UusitaloTimo, Hämeenlinna
NIKO JOKELA (A)
Han Hietanen T 9 1620:1 16,5 4 35,0
Han Hietanen Ko 9 2100:6 17,7a 5 10,6
Han Hietanen V 6 2100:10 17,0a 5 16,5
Mi Huttunen Tk 6 2100:8 19,8a 10 23,5
A Moilanen F 4 2160:3 hpl 11,7
Mi Huttunen L 3 2140:1 a k 50,7
N Jokela S 3 1640:9 17,3a 7 26,0
N Jokela F 9 2140:4 20,3a 5 17,5
 
3 Madeleine Key 1640:3 5,50 0% - -
  Yht: 77 4-3-12    :  --    :  -- 14,4 aly   15,6 ly 16149 €  
 
19 v trn t Buzzin Brian -
Lisett Key - Rodney Key
valk sin kelt - valk
KotanenKirsi, Vaasa
ALEKSI SALOJENSAARI (B)
(Ari Mäntyniemi)
T Salojensaari T 2 2100:6 16,1a 5 30,8
T Salojensaari S 6 2100:3 hpl 71,5
Al Salojensaari S 6 2640:11 18,3a 4 4,0
Al Salojensaari S 3 2100:8 18,9a 8 38,3
N Jokela T 1 2100:4 18,6 4 15,2
T Salojensaari P 9 1600:7 a p 0,0
Al Salojensaari T 9 2100:3 16,0a 4 28,3
Al Salojensaari T 2 2100:9 17,8a 8 19,1
 
4 Montana Du Ling 1640:4 14,90 0% - -
  Yht: 139 9-11-7    :  --    :  -- 15,2 aly   16,4 ke 17945 €  
 
22 v rn r Ata Montana -
Valinda - Baltic Speed
sin pun - sin
Laine Jari & Kati & Rantala Sari, Pori
HEIKKI HIETANEN (bA)
(Martti Laine)
S Markkula P 8 3120:8 19,9 8 11,1
A Teivainen P 4 2100:2 19,0 12 21,3
Ha Nyman Tk 7 2100:4 19,0a 10 61,7
M Laurila S 6 2120:4 17,9 10 99,9
Pe Ketola P 4 2100:7 19,6x 10 34,6
Pe Ketola P 4 2120:5 18,4 10 72,6
S Markkula P 4 2100:7 19,3a 7 85,0
M Forss P 3 2100:3 18,4a 6 30,4
 
5 Mr Capuchin 1640:5 3,50 0% - -
  Yht: 69 8-10-6    :  --    :  -- 15,3 aly   17,3 ke 15465 €  
 
22 v prn r Victory Cap -
Diana Hornline - Delvin Kosmos
tumm sin valk pun - tumm sin
RothTatjana, Seinäjoki
JUHA LÄNSIMÄKI (aA)
(Markus Roth)
He Bollström Ku 5 2100:2 19,4a 3 5,6
A Moilanen K 7 2100:3 17,6a 1 2,7
He Bollström K 6 2100:10 18,0a 5 5,4
J Länsimäki T 11 2100:12 16,5a 4 23,5
J Länsimäki J 9 2600:11 19,5a 8 4,8
J Länsimäki S 3 2100:9 18,6a 4 13,4
J Keskinen J 4 2100:8 18,8a 4 3,9
J Länsimäki S 3 1640:2 16,7a 4 6,1
 
6 X Xavi Blou 1640:6 0% - -
  Yht: 56 3-6-6    :  --    :  -- 14,8 aly   16,5 ke 20511 €  
 
19 v rn r Fleuron Perrine -
Kandy Blou - Coleman Lobell
pun musta valk - valk pun
Kontio Stable Ab, Ruotsi
AKSELI LAHTINEN (B)
Ak Lahtinen H 8 2120:8 18,9 10 6,3
Ak Lahtinen H 3 2100:11 18,1 9 47,9
Ak Lahtinen J 4 2100:1 20,7 1 9,9
Ak Lahtinen T 1 2120:5 18,3x 6 22,8
Ak Lahtinen S 6 2640:10 18,3a 5 6,6
Ak Lahtinen T 4 2620:5 19,2 4 7,6
Ak Lahtinen O 5 2100:2 17,9a 1 4,7
Ak Lahtinen T 10 2120:5 18,5 3 5,2
 
7 Emilia H 1640:7 5,30 0% - -
  Yht: 69 6-9-13    :  --    :  -- 15,3 aly   19,3 ke 13815 €  
 
20 v mrn t Silver Game -
Tekla H - Texas
musta vihr valk - musta vihr valk
Team Pappa Ja PenskaT, Kauhava
MIKAEL ÖSTMAN (A)
(Nina Hansen)
M Östman J 3 2100:9 a p 0,0
M Östman S 3 2100:6 19,7a 6 19,1
M Östman O 6 2100:8 17,8a 7 78,1
M Östman P 4 2100:8 20,8 4 10,6
M Östman T 6 1600:7 16,1a 5 30,6
M Östman P 9 1600:6 21,3a 3 14,4
M Östman O 4 2100:9 18,8a 8 28,5
M Östman S 3 1640:1 16,8a 5 7,2
 
8 Segerdans 1640:8 31,80 0% - -
  Yht: 100 2-9-4    :  --    :  -- 14,6 aly   16,3 ke 15957 €  
 
19 v prn t Dancer's Victory -
Day Able - Able Mission

GranqvistRune, Pedersöre
RUNE GRANQVIST (A)
R Granqvist O 6 2100:6 17,6a 8 92,0
R Granqvist V 7 2100:11 18,6a 8 12,9
R Granqvist Kt 4 3100:4 x k 93,3
R Granqvist V 7 2100:1 16,3a 9 90,4
R Granqvist S 5 2100:8 hpl 89,5
R Granqvist T 5 1600:4 16,3a 6 47,4
R Granqvist O 7 2100:4 18,7a 7 10,7
R Granqvist T 7 2100:10 18,9a 8 66,0
 
9 Federal Reserve 1640:9 3,20 0% - -
  Yht: 82 3-5-9    :  --    :  -- 14,5 aly   16,8 ke 13481 €  
 
19 v m r Spotlite Lobell -
Femette - Quick Pay
sin valk - valk
Stall Tre Ess, Ruotsi
SAMU SUNDQVIST (A)
(Okko Mikkonen)
Sa Sundqvist S 7 2100:3 19,0 4 5,4
Sa Sundqvist Tk 2 2100:11 18,3ax 1 5,7
To Muhonen H 3 2100:8 18,3 11 20,2
Ak Lahtinen H 6 3100:3 20,3 6 21,9
To Muhonen T 5 2600:1 18,9a 5 14,0
Sa Sundqvist T 1 2120:7 p 0,0
Ak Lahtinen S 4 2100:2 18,4a 5 15,4
Ak Lahtinen H 4 2600:1 16,8a 3 22,6
 
10 Mountain Shiny 1640:10 20,60 0% - -
  Yht: 68 8-6-6    :  --    :  -- 15,2 aly   17,6 ke 15190 €  
 
22 v trn t Born Quick -
Tim Joy - Joie De Vie
vihr pun valk - pun valk
KattelusAntti, Lapua
HANNU HIETANEN (aA)
(Antti Kattelus)
Ak Lahtinen V 4 2100:2 19,8a 12 14,2
He Hietanen S 4 2100:2 hpl 99,9
Ak Lahtinen S 4 2100:4 21,9a 10 66,0
J Länsimäki V 6 2100:1 20,5a 9 0,0
A Kattelus S KL1 2100:5 21,1 kl 0,0
V-E Paavola S 5 2100:1 19,2a 11 99,9
Sa Sundqvist T 9 2100:12 a p 0,0
N Jokela S 8 2100:8 20,7a 8 53,4
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
X X            
Tulosta
Tästä kupongille