Päivän ravit

Vieremä klo 18:00 (20)
Valitse pelimuoto:

Valitse lähtö:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 KL1
 
Lähtölista      
Näytä tallikommentit ja huomiot    
 
 

Lähdön sarjamääritys: Tasoitusajo 2160m
 
Nro   Nimi Ohjastaja Ma/Ra Kerr IS% OA ȻC J
1 Quick Casper 2160:1 0,00 0% - -
  Yht: 25 5-4-0    :  --    :  -- 17,8 ake   19,0 ke 4160 €  
 
18 v trn r Quick Boreal -
Celine - Lusty Hanover

TurunenHeidi, Valtimo
SARI SORMUNEN (C)
(Heidi Turunen)
Ju Korhonen Jo 10 2140:9 20,5 2 6,4
Tu Pakkanen Jo 1 2160:4 22,9x 5 4,6
Ju Korhonen Ku 1 2120:4 19,6 6 60,9
Ju Korhonen J 1 2120:6 20,9x 11 27,6
Ju Korhonen O 1 2120:2 21,7 9 24,2
Ju Korhonen Jo 11 2140:1 hpl 54,7
Ju Kulin Jo 3 2140:3 20,0x hlo 3 16,1
S Sormunen Li 10 2100:4 a hpl 2,6
 
2 Printemps La Cour 2160:2 0,00 0% - -
  Yht: 22 0-1-3    :  --    :  -- 18,0 ake   20,5 ke 1455 €  
 
20 v tprn t Bwt Magic -
Best In Show - Choctaw Brave
vihr - valk
LeskinenLenni & Lotta, Iisalmi
KATI AHONEN (C)
(Markku Leskinen)
J Tammimetsä H 2 2100:2 a hpl 8,0
J Tammimetsä L 2 2160:2 20,6 4 33,7
J Tammimetsä K 3 2100:7 21,3a 9 4,0
J Tammimetsä La 9 2100:1 hpl 68,6
S Lyyra Ku KL1 2100:3 23,3 kl hyl 0,0
S Lyyra Pk 4 2040:5 22,0 hlo 6 0,0
S Lyyra Kj KL2 2100:3 kl p 0,0
S Lyyra Ku KL1 2100:2 26,8 kl hyl 0,0
 
3 Liv's Complex 2160:3 0,00 0% - -
  Yht: 18 1-2-1    :  --    :  -- 18,1 aly   20,1 ke 2190 €  
 
19 v tprn o Good Company -
Liv's Excellent Gift - Mill Pond
musta valk "teksti" - valk
BollströmRobert, Kitee
ARI K HARTIKAINEN (A)
(Hemmi Bollström)
A K Hartikainen Su 9 2100:9 20,6a 3 27,2
A K Hartikainen Vi 10 2160:1 19,5a 2 9,4
A K Hartikainen Kj 2 2100:5 19,6ax 5 3,8
A K Hartikainen Ku 3 2100:3 k 19,6
A K Hartikainen Ku KL1 2100:7 23,9x kl hyl 0,0
A K Hartikainen Pk 4 2060:1 p 0,0
A K Hartikainen Ku KL1 2100:4 x kl k 0,0
A K Hartikainen Su KL1 2100:1 24,4x kl hyl 0,0
 
4 Valhalla 2160:4 0,00 0% - -
  Yht: 7 1-0-0    :  --    :  -- 17,5 ake   22,1 ke 700 €  
 
21 v prn o Viking's Way -
Career Girl - Speedy Crown

HankalaJussi, Siikajoki
KALEVI RANTALA (C)
M Soronen O KL1 2100:8 x kl hpl 0,0
M Soronen Kj KL1 2120:4 21,3 kl 0,0
M Soronen Ro 1 2100:12 20,6a 8 11,0
Ma Ek To 3 2100:2 m hpl 28,3
Ak Lahtinen O 1 2100:8 hpl 19,2
Ka Rantala To KL1 2120:1 21,0ep kl hyl 0,0
Ka Rantala O KL1 2100:4 22,7x kl hyl 0,0
 
5 Tiger's Touch 2160:5 0,00 0% - -
  Yht: 72 4-4-5    :  --    :  -- 16,9 aly   17,8 ke 6572 €  
 
23 v trn t Hickory Guvijo -
Daisy Crockett - Graduate Student
viin pun musta - viin pun
VehviläinenPäivi, Tyrnävä
HANNE HURSKAINEN (A)
(Päivi Vehviläinen)
H Hurskainen O KL1 2100:4 24,0 kl hyl 0,0
M Parviainen O KL1 2100:1 23,7ep kl hyl 0,0
M Parviainen O KL1 2100:2 24,2ep kl hyl 0,0
H Hurskainen Po 6 2100:3 20,7a 4 0,0
H Hurskainen O KL2 2100:1 kl p 0,0
H Hurskainen O KL1 2100:3 22,6 kl hyl 0,0
 
 
6 Robertto Rasmus 2180:1 0,00 0% - -
  Yht: 28 1-1-5    :  --    :  -- 17,9 ake   16,8 ke 2710 €  
 
17 v trn o Briso Robertto -
Lady Blizzard - Barbeque

RuotsalainenJuhani, Kiuruvesi
JUHANI HARMOINEN (A)
J Kemiläinen Ku 25 2100:2 hpl 0,0
Sa Mykkänen Po 1 2000:3 hll 0,0
Sa Mykkänen Ps 3 2160:2 hpl 0,0
Pa Ahonen Hj KL1 2080:3 kl hll 0,0
Sa Sundqvist Vi KL1 2160:2 kl hll 0,0
 
7 Donna Lady 2180:2 0,00 0% - -
  Yht: 42 2-2-4    :  --    :  -- 16,4 aly   19,3 ke 2395 €  
 
18 v prn t Swift American -
Tanja Seat - Power Seat
sin - valk
KähkönenPertti, Lapinlahti
SEPPO LYYRA (A)
S Lyyra Ps 3 2180:1 27,8 6 0,0
S Lyyra Pk 8 2040:3 23,7 3 0,0
 
8 Pay Back Runner 2180:3 0,00 0% - -
  Yht: 156 25-17-19    :  --    :  -- 12,0 aly   13,6 ly 47061 €  
 
17 v mrn r Duran Hanover -
Isabel Möllegård - Barbo Assassin
kelt vihr - kelt musta vihr
KettunenKirsi-Maria, Sonkajärvi
ARTO KOMULAINEN (bA)
(Kirsi-Maria Kettunen)
A Komulainen Kj 25 2100:1 37,2 2 0,0
A Komulainen Ku KL1 2120:2 kl hpl 0,0
A Komulainen Ku KL1 2140:1 kl hpl 0,0
A Komulainen Ku KL1 2120:7 kl p 0,0
 
9 Cash Machine 2180:4 0,00 0% - -
  Yht: 12 1-0-1    :  --    :  -- 20,2 ake   19,8 ke 660 €  
 
18 v trn r Durvalo -
Mizanze - Crown Bones
kelt vihr valk - kelt
Kansanniva Soile & PEkkala Timo, Kiuruvesi
EERO HAKKARAINEN (C)
(Timo Vääränen)
T Vääränen Ps 3 2160:2 hpl 0,0
 
10 Lucky Lisbeth 2180:5 0,00 0% - -
  Yht: 15 0-0-0    :  --    :  --   22,4 ke 0 €  
 
17 v mrn t Express First -
Lucky Bear - Casual Pride

KauttoRiitta, Kuopio
NIINA LAITINEN (C)
Nii Laitinen Ps 1 2000:4 hll 0,0
Nii Laitinen Ps 2 2000:5 p 0,0
R Leskinen Ps 1 2160:3 hva 0,0
 
 
11 Valtraus 2200:1 0,00 0% - -
  Yht: 15 14-1-0    :  --    :  -- 24,6 aly   26,9 ke 50460 €  
 
18 v prt o Viesker -
Noretta - Turo

Harmoinen Aulis & VäÄränen Timo, Kiuruvesi
TIMO VÄÄRÄNEN (bC)
T Vääränen Vi 25 2160:4 57,7 2 0,0
T Vääränen Ps 2 2160:1 39,2 1 0,0
 
12 Seleste 2200:2 0,00 0% - -
  Yht: 53 1-3-4    :  --    :  -- 34,3 ake   33,5 ke 2405 €  
 
22 v prt t Erovisku -
Karine - Vireeni
sin valk kelt - sin
Laitinen, Eila & ErkKi, Keitele
PEKKA VEHVILÄINEN (aA)
(Eila Laitinen)
M Partanen Jm 9 2100:2 41,2x 10 10,4
Ma Raatikainen Ku 22 2100:3 ep hll 0,0
M Partanen Ku KL2 2140:3 43,9xep kl hyl 0,0
 


Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset »
Tulosta lähtölista

 
       
Tulosta
Tästä kupongille