Hevosten aiemmat kohtaamiset

Kuinka kävi aiemmilla kerroilla, kun tänään samassa lähdössä juoksevat hevoset ottivat toisistaan mittaa? Sen näet tästä. Voit tutkia kohtaamisia vuoden 2006 alusta alkaen tähän päivään saakka.

IS Ravit suosittelee: poimi peleihisi etenkin niitä hevosia, jotka ovat vääntäneet tutut vastustajat useasti siltaan. Tuoreimmat kohtaamiset ansaitsevat tietysti suurimman painoarvon. Huomioi myös lähtöratojen ja kilpailumatkojen vaikutus.

Jos et halua tutkia valmista lähtöä lähtölistasivujemme linkkien alta ("Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset"), niin syötä tähän itse syynättäväksi yksi taistelupari, tai kasaa vaikka kokonainen unelmalähtösi. Voit valita listattavaksi 2-16 hevosen aiemmat kohtaamiset.

Kun olet syöttänyt ja valinnut ensimmäiset haluamasi hevosen, klikkaa "Lisää hevonen", ja valitse seuraava. Kun hevoslistasi on valmis, klikkaa "Vertaa hevosia".



Vapaavalintaiset hevoset:
Valitse 1. hevonen:

Lähdön hevosten aiemmat kohtaamiset


Kuinka kävi aiemmilla kerroilla, kun tänään samassa lähdössä juoksevat hevoset ottivat toisistaan mittaa? Sen näet tästä. Voit tutkia kohtaamisia vuoden 2006 alusta alkaen tähän päivään saakka.

IS Ravit suosittelee: poimi peleihisi etenkin niitä hevosia, jotka ovat vääntäneet tutut vastustajat useasti siltaan. Tuoreimmat kohtaamiset ansaitsevat tietysti suurimman painoarvon. Huomioi myös lähtöratojen ja kilpailumatkojen vaikutus.

Jos et halua tutkia valmista lähtöä, niin poimi itse listalle yksi taistelupari, tai kasaa vaikka kokonainen unelmalähtösi. Voit valita listattavaksi 2-16 hevosen aiemmat kohtaamiset.

Kun olet syöttänyt ja valinnut ensimmäiset haluamasi hevosen, klikkaa "Lisää hevonen", ja valitse seuraava. Kun hevoslistasi on valmis, klikkaa "Vertaa hevosia".


Valitse vertailtavat hevoset itse »

Seinäjoki - Sunnuntai 15.11.2009 - Lähtö 6

Hevosten edelliset kohtaamiset - Seinäjoki sunnuntai 15.11.2009 - Lähtö 6



Seinäjoki Tiistai 07.01.2014 lähtö 7
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Ellan Kymppi 2140:1 4 27,5x 6,3 Ak Lahtinen
Konjakki 2120:1 hpl - 37,4 He Hietanen
 
Ylivieska Sunnuntai 06.10.2013 lähtö 7
Ellan Kymppi 2140:3 5 26,2 11,2 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:1 8 27,8 66,4 Pa Ahonen
 
Ylivieska Sunnuntai 14.04.2013 lähtö 7
Ellan Kymppi 2160:2 5 27,7 12,4 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2160:1 8 27,8 45,8 V-E Paavola
 
Seinäjoki Maanantai 04.03.2013 lähtö 7
Ellan Kymppi 2140:1 1 27,0 1,2 Ah Antti-Roiko
Konjakki 2120:3 3 28,6 61,5 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Sunnuntai 25.11.2012 lähtö 5
Ellan Kymppi 2160:1 1 27,5 2,6 Ah Antti-Roiko
Konjakki 2120:2 10 32,2x 72,1 M Hautamäki
 
Kaustinen Sunnuntai 23.09.2012 lähtö 5
Velin Vinke 1609:2 4 23,5a 17,4 Han Hietanen
Kaleva 1609:8 11 27,8a 88,8 Pa Ahonen
 
Kauhava Sunnuntai 24.06.2012 lähtö 7
Velin Vinke 2100:2 1 25,2 1,4 Han Hietanen
Konjakki 2060:4 hll - 13,4 M Hautamäki
 
Kalajoki Lauantai 23.06.2012 lähtö 6
Kaleva 2120:2 2 27,2 10,2 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 2120:1 p - 0,0 Ah Antti-Roiko
 
Härmä Sunnuntai 17.06.2012 lähtö 7
Velin Vinke 2040:5 2 25,3 11,2 J-O Persson
Konjakki 2020:5 14 31,4x 33,8 M Hautamäki
 
Ylivieska Maanantai 09.04.2012 lähtö 6
Kaleva 1620:3 5 25,7x 25,0 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 1620:5 hlo 25,6 11,7 Ah Antti-Roiko
Ville-Petteri 1620:1 p - 0,0 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 02.04.2012 lähtö 6
Kaleva 2140:2 5 28,0 77,3 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 2140:7 6 28,5 9,1 Ah Antti-Roiko
 
Kaustinen Sunnuntai 26.02.2012 lähtö 7
Velin Vinke 1620:4 3 27,5 5,3 P Aalto
Kaleva 1620:3 p - 0,0 Pa Ahonen
 
Kaustinen Sunnuntai 08.01.2012 lähtö 8
Kaleva 2140:2 4 26,7 40,0 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 2140:4 8 27,5 5,4 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Maanantai 02.01.2012 lähtö 8
Kaleva 2160:2 8 27,7 3,8 Pa Ahonen
Ollin Myrsky 2120:1 10 36,1x 52,2 V-E Paavola
 
Oulu Lauantai 17.12.2011 lähtö 8
Kaleva 2120:1 8 27,6 65,1 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 2120:3 10 28,2 13,1 Ah Antti-Roiko
 
Ylivieska Perjantai 04.11.2011 lähtö 5
Ellan Kymppi 2140:3 2 26,7 1,4 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2160:4 3 26,2 34,7 Pa Ahonen
 
Ylivieska Sunnuntai 09.10.2011 lähtö 5
Ellan Kymppi 2160:1 1 27,0x 1,0 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2160:3 2 27,1 49,8 Pa Ahonen
 
Kaustinen Sunnuntai 02.10.2011 lähtö 6
Ellan Kymppi 2140:1 1 26,2 1,6 Ah Antti-Roiko
Haituri 2100:1 p - 0,0 V-E Paavola
 
Seinäjoki Sunnuntai 25.09.2011 lähtö 4
Ellan Kymppi 2160:1 1 25,6 2,1 Ah Antti-Roiko
Ollin Myrsky 2120:7 10 29,8 123,0 V-E Paavola
 
Seinäjoki Maanantai 05.09.2011 lähtö 5
Ollin Myrsky 2140:2 10 30,0 39,3 V-E Paavola
Konjakki 2140:3 12 30,7x 44,3 M Hautamäki
 
Seinäjoki Perjantai 03.06.2011 lähtö 5
Ville-Petteri 2100:3 3 24,2a 34,6 Ma Hietanen
Ellan Kymppi 2100:7 p -a 0,0 Ah Antti-Roiko
 
Kaustinen Lauantai 28.05.2011 lähtö 5
Ville-Petteri 2140:2 3 25,4 29,8 Ma Hietanen
Ellan Kymppi 2140:5 5 26,0 2,5 Ah Antti-Roiko
Totemi Rok 2140:1 11 27,3 66,7 P Rantala
 
Seinäjoki Maanantai 16.05.2011 lähtö 3
Ville-Petteri 2140:2 4 27,1 15,4 Ma Hietanen
Ellan Kymppi 2120:1 hlo 27,6 2,0 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Sunnuntai 24.04.2011 lähtö 11
Jörkka 2160:7 8 m30,4 55,1 Se Myllyharju
Ville-Petteri 2160:3 hpl m- 19,1 Ma Ek
 
Seinäjoki Sunnuntai 24.04.2011 lähtö 5
Ellan Kymppi 2160:1 2 25,0 1,6 Ah Antti-Roiko
Velin Vinke 2160:5 7 25,6x 3,7 He Hietanen
Totemi Rok 2160:4 8 27,5 68,0 P Rantala
 
Seinäjoki Lauantai 09.04.2011 lähtö 7
Ellan Kymppi 2100:3 2 25,4a 22,0 Ah Antti-Roiko
Velin Vinke 2100:10 8 27,4a 32,7 A Teivainen
Ville-Petteri 2100:12 9 28,2a 148,5 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Lauantai 09.04.2011 lähtö 5
Haituri 2100:3 hpl - 76,1 Han Hietanen
Ollin Myrsky 2100:7 k - 89,2 V Nurminen
 
Oulu Maanantai 04.04.2011 lähtö 4
Ellan Kymppi 2160:1 2 25,0 1,8 Ah Antti-Roiko
Haituri 2120:3 p - 0,0 T E Mäenpää
 
Kaustinen Lauantai 26.03.2011 lähtö 8
Ellan Kymppi 2100:3 5 25,3a 61,5 Ah Antti-Roiko
Ville-Petteri 2100:5 9 25,8a 131,7 Ma Hietanen
 
Oulu Maanantai 07.03.2011 lähtö 7
Ellan Kymppi 2140:4 2 27,2 3,5 Ah Antti-Roiko
Ville-Petteri 2140:3 3 27,5 27,9 Ma Hietanen
Kaleva 2140:7 p - 0,0 Pa Ahonen
 
Ylivieska Sunnuntai 13.02.2011 lähtö 6
Ville-Petteri 2160:3 1 31,4 1,6 Ma Hietanen
Totemi Rok 2160:2 p - 0,0 P Rantala
 
Oulu Lauantai 12.02.2011 lähtö 8
Ellan Kymppi 2120:8 4 26,7x 24,5 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2120:1 9 27,0 120,5 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Maanantai 07.02.2011 lähtö 3
Ollin Myrsky 1620:3 5 27,8 43,2 V Nurminen
Konjakki 1620:4 8 29,7x 47,5 M Hautamäki
 
Oulu Maanantai 31.01.2011 lähtö 6
Kaleva 2140:2 6 27,0x 47,3 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 2140:7 7 27,1x 5,0 Ah Antti-Roiko
Säihkysääri 2120:4 10 30,2x 40,4 R Tupamäki
 
Kaustinen Sunnuntai 23.01.2011 lähtö 9
Ellan Kymppi 2140:2 1 27,6 2,8 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:6 5 27,8x 42,0 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:4 12 34,3x 59,3 P Rantala
 
Seinäjoki Sunnuntai 16.01.2011 lähtö 1
Jörkka 2160:6 5 m34,5 36,7 Se Myllyharju
Ville-Petteri 2160:2 hpl m- 4,1 K Tupamäki-Kukkamo
 
Kaustinen Perjantai 31.12.2010 lähtö 5
Ellan Kymppi 2140:2 1 27,7 1,3 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:1 6 29,4x 17,1 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Lauantai 18.12.2010 lähtö 2
Ville-Petteri 2100:4 3 26,0a 47,5 Ma Hietanen
Kaleva 2100:10 5 27,3ax 152,2 Pa Ahonen
Ellan Kymppi 2100:6 hll -a 9,0 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Lauantai 04.12.2010 lähtö 8
Ellan Kymppi 2120:6 5 26,8 2,7 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2120:4 9 28,3 39,1 Pa Ahonen
 
Kaustinen Sunnuntai 21.11.2010 lähtö 5
Ellan Kymppi 2140:1 1 27,4x 1,7 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:8 3 27,6x 14,4 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:4 9 28,8x 96,8 P Rantala
Ville-Petteri 2140:6 hll - 29,4 Han Hietanen
 
Ylivieska Lauantai 13.11.2010 lähtö 8
Ellan Kymppi 2140:3 1 27,2x 1,3 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:4 2 27,4x 10,1 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:2 6 29,2 20,7 P Rantala
 
Oulu Maanantai 01.11.2010 lähtö 6
Ellan Kymppi 2140:1 2 26,5x 3,9 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:3 8 28,1x 32,4 Pa Ahonen
 
Ylivieska Lauantai 09.10.2010 lähtö 6
Ellan Kymppi 2660:4 1 28,2 1,6 Ah Antti-Roiko
Konjakki 2620:2 5 30,3x 12,3 Han Hietanen
 
Ylivieska Lauantai 04.09.2010 lähtö 6
Totemi Rok 2140:2 11 28,1 28,7 P Rantala
Haituri 2120:2 p - 0,0 A Antti-Roiko
 
Kaustinen Sunnuntai 08.08.2010 lähtö 6
Totemi Rok 2140:1 8 27,2x 112,0 P Rantala
Haituri 2120:7 9 29,4 126,0 P Vehviläinen
 
Kaustinen Lauantai 17.07.2010 lähtö 8
Kaleva 2100:5 2 25,4a 27,0 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:10 4 25,6a 65,5 P Rantala
Ville-Petteri 2100:7 p -a 0,0 Ma Hietanen
 
Halsua Sunnuntai 04.07.2010 lähtö 6
Velin Vinke 2100:4 1 24,7a 3,6 He Hietanen
Kaleva 2100:8 2 25,0a 32,9 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:6 6 27,5ax 51,4 P Rantala
 
Härmä Torstai 01.07.2010 lähtö 7
Velin Vinke 2040:3 1 25,4 2,8 Ma Hietanen
Ollin Myrsky 2020:3 6 27,2 68,4 V-E Paavola
Ellan Kymppi 2040:6 7 26,8x 21,3 Ah Antti-Roiko
Haituri 2020:1 14 28,7x 159,8 Han Hietanen
 
Kalajoki Lauantai 26.06.2010 lähtö 6
Kaleva 2120:2 2 26,4 3,1 Pa Ahonen
Totemi Rok 2120:1 7 28,2 7,7 P Rantala
 
Teivo Tiistai 22.06.2010 lähtö 7
Velin Vinke 2120:6 5 24,1 2,5 A Teivainen
R.R. Kihutar 2100:8 hpl - 141,4 J Saarela
 
Kaustinen Sunnuntai 20.06.2010 lähtö 8
Kaleva 2100:3 2 25,5a 7,3 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:4 4 25,8a 60,5 P Rantala
Ellan Kymppi 2100:5 5 26,4ax 3,2 Ah Antti-Roiko
Ville-Petteri 2100:7 7 29,9a 11,6 Han Hietanen
 
Oulu Maanantai 24.05.2010 lähtö 6
Kaleva 2140:1 5 25,9x 17,1 Pa Ahonen
Rento-Reiska 2120:3 9 27,1 98,6 J-M Paavola
 
Kaustinen Sunnuntai 23.05.2010 lähtö 8
Neiti Patsuri 2120:1 10 m34,9x 103,4 L Virtapohja
Totemi Rok 2160:1 p m- 0,0 H Perkiö
 
Kuopio Lauantai 22.05.2010 lähtö 7
Velin Vinke 2100:3 1 25,0 2,7 A Teivainen
Ville-Petteri 2120:1 5 24,9 150,6 R Tupamäki
 
Oulu Maanantai 17.05.2010 lähtö 5
Kaleva 1600:4 1 24,1a 8,5 Pa Ahonen
Rento-Reiska 1600:9 6 24,9ax 35,4 J-M Paavola
Haituri 1600:6 p -a 0,0 J Saarela
 
Seinäjoki Sunnuntai 16.05.2010 lähtö 7
Velin Vinke 2160:4 1 24,7 1,8 A Teivainen
Ville-Petteri 2160:5 6 26,6 13,1 R Tupamäki
Ellan Kymppi 2160:2 hpl - 3,1 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Maanantai 10.05.2010 lähtö 5
Velin Vinke 2100:4 1 25,2a 1,4 A Teivainen
R.R. Kihutar 2100:9 8 27,5ax 55,9 Ak Lahtinen
 
Oulu Lauantai 08.05.2010 lähtö 8
Ellan Kymppi 2100:7 4 24,7ax 7,4 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2100:6 8 26,5ax 63,1 Pa Ahonen
 
Haapajärvi Lauantai 01.05.2010 lähtö 7
Ellan Kymppi 2100:1 1 30,0x 1,3 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2100:3 2 30,2x 6,7 Pa Ahonen
Rento-Reiska 2100:4 3 31,5 39,4 J-M Paavola
Säihkysääri 2080:1 5 33,1 17,2 R Tupamäki
Haituri 2080:2 10 37,9x 39,4 K Hakala
 
Jyväskylä Perjantai 30.04.2010 lähtö 5
Velin Vinke 1609:1 3 25,1a 5,5 A Teivainen
R.R. Kihutar 1609:4 hll -a 89,7 J Saarela
 
Kaustinen Sunnuntai 25.04.2010 lähtö 5
Säihkysääri 1600:2 3 25,6 41,1 An Tupamäki
Ville-Petteri 1620:8 4 24,6 4,5 R Tupamäki
Kaleva 1620:2 6 25,4x 4,5 Pa Ahonen
Rento-Reiska 1620:1 7 26,3x 21,5 J-M Paavola
Totemi Rok 1620:4 p - 0,0 N Jokela
 
Pori Lauantai 24.04.2010 lähtö 10
Konjakki 2100:5 6 30,0x 10,0 Ma Hietanen
Ollin Myrsky 2120:8 8 29,4 85,8 N Jokela
 
Oulu Maanantai 12.04.2010 lähtö 7
Ellan Kymppi 2140:1 1 27,1x 2,4 Ah Antti-Roiko
Ville-Petteri 2140:5 2 27,4 9,3 R Tupamäki
Totemi Rok 2140:6 7 28,1 67,9 P Rantala
Kaleva 2140:3 hlo 27,2x 19,1 Pa Ahonen
Säihkysääri 2120:3 hpl - 66,1 An Tupamäki
 
Ylivieska Maanantai 05.04.2010 lähtö 6
Ellan Kymppi 2140:6 1 27,1 1,6 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:2 2 27,3x 11,7 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:3 5 28,0 25,9 P Rantala
 
Jyväskylä Sunnuntai 04.04.2010 lähtö 4
Ville-Petteri 1620:5 1 25,2 9,3 R Tupamäki
Rento-Reiska 1620:4 4 26,8x 20,4 J-M Paavola
Säihkysääri 1600:2 6 28,3x 42,7 An Tupamäki
Totemi Rok 1620:3 7 28,2x 22,4 P Rantala
 
Teivo Tiistai 30.03.2010 lähtö 4
R.R. Kihutar 2120:1 12 30,1 72,3 J Saarela
Säihkysääri 2100:1 13 32,2x 57,8 R Tupamäki
 
Kaustinen Lauantai 27.03.2010 lähtö 8
Ellan Kymppi 2100:10 6 24,7a 58,0 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2100:9 9 25,2a 137,8 Pa Ahonen
 
Teivo Tiistai 16.03.2010 lähtö 1
Totemi Rok 2160:1 4 m32,1 25,7 H Perkiö
Ollin Myrsky 2120:4 hpl m- 13,0 T Metsälä
Jörkka 2160:3 k m-x 21,2 Se Myllyharju
Neiti Patsuri 2120:3 p m- 0,0 L Virtapohja
 
Teivo Tiistai 16.03.2010 lähtö 6
Ville-Petteri 2120:3 6 27,1 15,5 R Tupamäki
Rento-Reiska 2120:1 9 27,4x 31,4 J-M Paavola
 
Ylivieska Sunnuntai 07.03.2010 lähtö 6
Rento-Reiska 1620:5 4 27,0x 17,0 J-M Paavola
Kaleva 1620:7 5 27,1x 55,4 Pa Ahonen
Totemi Rok 1620:2 6 27,3x 47,0 P Rantala
Murron Titaani 1620:6 8 27,7 25,8 Han Hietanen
 
Teivo Tiistai 02.03.2010 lähtö 4
Ollin Myrsky 2100:1 3 30,3 21,1 A Moilanen
Säihkysääri 2100:6 7 30,9x 54,7 R Tupamäki
 
Jyväskylä Sunnuntai 28.02.2010 lähtö 3
Totemi Rok 2160:3 5 m34,4x 16,6 H Perkiö
Neiti Patsuri 2120:4 8 m37,6 62,5 L Virtapohja
 
Kuopio Lauantai 20.02.2010 lähtö 8
Ellan Kymppi 2100:3 2 27,8 13,8 Ah Antti-Roiko
Rento-Reiska 2100:1 6 29,0x 58,7 J-M Paavola
 
Pori Sunnuntai 14.02.2010 lähtö 3
Totemi Rok 2160:4 4 m31,5 9,8 H Perkiö
Neiti Patsuri 2140:2 10 m35,7 24,3 L Virtapohja
 
Seinäjoki Lauantai 13.02.2010 lähtö 2
Ellan Kymppi 2100:4 2 27,9x 5,9 Ah Antti-Roiko
Rento-Reiska 2100:6 9 28,6 43,6 J-M Paavola
 
Kaustinen Sunnuntai 07.02.2010 lähtö 7
Ollin Myrsky 2100:3 2 28,1 17,6 V-E Paavola
Ellan Kymppi 2140:2 3 27,0x 2,3 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:3 5 27,5x 22,0 Pa Ahonen
Murron Titaani 2140:4 6 28,1 23,8 Han Hietanen
Totemi Rok 2140:5 7 28,6x 30,1 P Rantala
Haituri 2120:2 k -x 61,6 N Jokela
 
Oulu Maanantai 01.02.2010 lähtö 5
Rento-Reiska 2140:2 3 28,0 53,9 J-M Paavola
Kaleva 2140:3 9 28,9x 18,5 Pa Ahonen
Ville-Petteri 2140:6 10 28,9x 28,1 R Tupamäki
Totemi Rok 2140:4 14 29,5 103,7 P Rantala
 
Seinäjoki Maanantai 25.01.2010 lähtö 3
Ellan Kymppi 2160:1 4 28,4 1,3 Ah Antti-Roiko
Ollin Myrsky 2120:1 7 30,7x 12,6 V Nurminen
 
Seinäjoki Sunnuntai 17.01.2010 lähtö 6
Rento-Reiska 2120:6 4 30,8 24,5 J-M Paavola
Ville-Petteri 2140:4 6 30,5x 6,4 R Tupamäki
Haituri 2120:5 8 33,5 89,9 Ma Hietanen
Totemi Rok 2140:3 p - 0,0 P Rantala
 
Seinäjoki Sunnuntai 10.01.2010 lähtö 3
Ville-Petteri 2160:3 2 m31,3 7,5 K Tupamäki-Kukkamo
Totemi Rok 2160:7 5 m31,9 14,4 H Perkiö
Neiti Patsuri 2140:2 6 m32,9 62,7 L Virtapohja
Jörkka 2160:10 9 m33,5 3,2 Se Myllyharju
 
Teivo Lauantai 02.01.2010 lähtö 6
Ville-Petteri 2120:2 6 26,9 58,2 R Tupamäki
Ellan Kymppi 2100:4 10 28,6x 2,0 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 28.12.2009 lähtö 5
Totemi Rok 2160:1 8 29,7 13,5 P Rantala
Jänkä-Jussi 2140:3 p - 0,0 J Jylhä
 
Kaustinen Sunnuntai 27.12.2009 lähtö 5
Rento-Reiska 2120:2 3 28,1 38,8 J-M Paavola
Ollin Myrsky 2100:3 4 29,2 21,2 V-E Paavola
Totemi Rok 2160:1 8 28,8 14,6 P Rantala
Jänkä-Jussi 2120:1 9 30,9 62,6 J Jylhä
 
Kuopio Lauantai 26.12.2009 lähtö 6
Ellan Kymppi 2100:8 1 26,9 3,5 Ah Antti-Roiko
R.R. Kihutar 2100:2 9 28,0 57,5 J Saarela
Kaleva 2120:1 p - 0,0 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Maanantai 21.12.2009 lähtö 6
Ollin Myrsky 2120:6 8 31,5x 51,4 V Nurminen
Konjakki 2100:1 hpl - 10,0 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Lauantai 12.12.2009 lähtö 4
R.R. Kihutar 2100:6 2 27,0 173,3 J Saarela
Ellan Kymppi 2100:4 5 27,5x 1,6 Ah Antti-Roiko
Murron Titaani 2120:2 6 26,8 115,5 V-E Paavola
Totemi Rok 2120:1 7 26,9 34,6 P Rantala
Kaleva 2120:5 9 27,3 37,8 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Lauantai 12.12.2009 lähtö 11
Haituri 1600:10 3 27,3ax 9,4 Han Hietanen
Neiti Patsuri 1600:3 9 31,0a 38,4 M Virtapohja
 
Teivo Lauantai 05.12.2009 lähtö 8
Ellan Kymppi 2100:6 1 26,1 3,5 Ah Antti-Roiko
Murron Titaani 2120:6 7 26,5 113,6 Ak Lahtinen
R.R. Kihutar 2100:3 10 29,0x 150,9 J Saarela
 
Seinäjoki Maanantai 30.11.2009 lähtö 8
Haituri 2100:11 2 31,0a 12,5 Han Hietanen
Neiti Patsuri 2100:4 5 31,6a 43,4 M Virtapohja
Ollin Myrsky 2100:5 k -ax 17,4 V-E Paavola
 
Kuopio Tiistai 24.11.2009 lähtö 5
Ellan Kymppi 2100:6 1 28,2 1,3 Ah Antti-Roiko
Totemi Rok 2140:1 7 28,7 33,6 P Rantala
 
Pori Perjantai 20.11.2009 lähtö 6
Ville-Petteri 2100:1 2 30,2a 5,9 R Tupamäki
Jörkka 2100:2 6 32,6ax 32,8 A Kela
 
Ylivieska Lauantai 07.11.2009 lähtö 5
Ellan Kymppi 2140:1 1 27,6 2,3 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2140:2 2 27,9 8,6 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:3 4 28,7 14,0 P Rantala
Haituri 2100:8 5 30,9 140,2 Han Hietanen
Ollin Myrsky 2100:3 hpl - 36,5 V-E Paavola
 
Oulu Maanantai 02.11.2009 lähtö 5
Velin Vinke 2140:2 1 26,9 1,3 Ma Hietanen
Kaleva 2140:5 2 27,2 73,5 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:4 3 27,2 45,2 P Rantala
Murron Titaani 2140:1 4 27,4 28,9 Han Hietanen
Ville-Petteri 2140:6 5 27,6 19,4 R Tupamäki
Rento-Reiska 2140:3 10 28,2 103,8 Ak Lahtinen
 
Seinäjoki Sunnuntai 01.11.2009 lähtö 6
Ellan Kymppi 2140:1 1 26,4 2,4 Ah Antti-Roiko
Ollin Myrsky 2120:3 6 28,7 108,0 V-E Paavola
Neiti Patsuri 2120:4 7 29,2 97,2 M Virtapohja
Säihkysääri 2120:2 9 30,0 46,3 An Tupamäki
Konjakki 2100:3 hpl - 16,2 Ma Hietanen
 
Pori Lauantai 31.10.2009 lähtö 7
Jänkä-Jussi 2140:2 9 30,5x 43,0 J Jylhä
Jörkka 2140:4 10 33,6x 21,5 Ka Ketola
 
Teivo Tiistai 27.10.2009 lähtö 6
Neiti Patsuri 2100:4 7 29,5 121,2 M Virtapohja
Hyrvin Tähti 2120:2 10 29,5 22,3 A Teivainen
 
Pori Lauantai 24.10.2009 lähtö 7
Jörkka 2120:6 7 26,9 91,3 E Hakkarainen
R.R. Kihutar 2100:4 8 28,0x 74,7 J Saarela
 
Ylivieska Lauantai 24.10.2009 lähtö 5
Ellan Kymppi 2660:2 1 28,2x 1,4 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2660:3 3 28,7 11,1 Pa Ahonen
Totemi Rok 2660:6 4 28,7 7,6 P Rantala
Rento-Reiska 2660:4 5 29,7 57,4 M Jaara
 
Seinäjoki Perjantai 16.10.2009 lähtö 4
Ellan Kymppi 2120:3 2 27,3x 5,7 Ah Antti-Roiko
Rento-Reiska 2120:1 5 28,5 83,7 Ak Lahtinen
Neiti Patsuri 2100:4 6 29,5 46,0 M Virtapohja
 
Pori Maanantai 12.10.2009 lähtö 6
Velin Vinke 2100:8 4 25,7a 1,5 A Teivainen
Neiti Patsuri 2100:5 7 28,8a 37,1 M Virtapohja
 
Kaustinen Sunnuntai 04.10.2009 lähtö 7
Totemi Rok 2100:9 5 28,3a 18,9 P Rantala
Murron Titaani 2100:7 6 28,6a 10,7 Han Hietanen
Kaleva 2100:2 7 28,6ax 34,8 Pa Ahonen
Neiti Patsuri 2100:1 8 29,9a 82,7 M Virtapohja
Rento-Reiska 2100:8 10 31,8ax 94,5 Ah Antti-Roiko
 
Kaustinen Sunnuntai 04.10.2009 lähtö 4
Haituri 2140:1 4 29,4 42,7 Ma Hietanen
Ollin Myrsky 2120:7 8 32,6 47,0 V-E Paavola
 
Vermo Keskiviikko 30.09.2009 lähtö 6
R.R. Kihutar 2100:2 7 26,7 50,2 M Forss
Jörkka 2120:3 8 26,3 94,9 T Katainen
Ellan Kymppi 2100:7 hlo 25,5 3,3 Ah Antti-Roiko
 
Ylivieska Lauantai 26.09.2009 lähtö 6
Murron Titaani 1620:5 2 25,2 5,2 V-E Paavola
Totemi Rok 1620:7 5 26,7 11,5 P Rantala
 
Kaustinen Perjantai 25.09.2009 lähtö 6
Murron Titaani 2140:2 1 26,4 6,6 Han Hietanen
Totemi Rok 2140:5 3 26,5 25,7 P Rantala
Kaleva 2140:1 7 26,8 18,3 Pa Ahonen
Haituri 2120:3 8 27,9 19,8 He Hietanen
Ollin Myrsky 2100:3 11 29,2x 36,7 J-M Paavola
Neiti Patsuri 2100:2 12 29,5 85,8 M Virtapohja
Rento-Reiska 2140:4 13 29,1x 64,3 M Jaara
 
Pori Perjantai 11.09.2009 lähtö 3
Jörkka 1600:4 2 m27,1a 3,4 Se Myllyharju
Neiti Patsuri 1600:8 9 m33,9ax 81,3 L Virtapohja
 
Jyväskylä Maanantai 31.08.2009 lähtö 7
Ellan Kymppi 1600:10 2 24,7a 11,9 Ah Antti-Roiko
Haituri 1600:4 4 26,1a 59,4 P Vehviläinen
 
Seinäjoki Torstai 27.08.2009 lähtö 2
Jörkka 2160:4 4 m29,9 2,4 Se Myllyharju
Neiti Patsuri 2140:1 8 m34,3 7,4 L Virtapohja
 
Vermo Keskiviikko 26.08.2009 lähtö 7
Velin Vinke 2140:1 1 23,8 3,6 A Teivainen
R.R. Kihutar 2100:7 7 27,0 31,7 J Saarela
 
Lappeenranta Lauantai 08.08.2009 lähtö 1
Totemi Rok 2160:2 6 m28,6x 8,4 H Perkiö
Jörkka 2160:7 11 m31,4 10,9 Se Myllyharju
 
Kaustinen Lauantai 25.07.2009 lähtö 5
Velin Vinke 2100:9 2 23,8a 1,4 A Teivainen
R.R. Kihutar 2100:4 6 24,9a 96,9 J Saarela
 
Kaustinen Perjantai 24.07.2009 lähtö 1
Haituri 1609:6 6 25,9a 40,1 Han Hietanen
Neiti Patsuri 1609:9 9 26,9a 27,3 M Virtapohja
 
Halsua Sunnuntai 05.07.2009 lähtö 8
Murron Titaani 2100:4 2 26,6a 8,7 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:5 4 27,7ax 26,5 P Rantala
 
Härmä Torstai 02.07.2009 lähtö 7
Murron Titaani 2040:3 2 26,0 95,4 Han Hietanen
Jörkka 2040:1 11 28,5x 38,1 T Katainen
 
Teivo Tiistai 30.06.2009 lähtö 3
Totemi Rok 2160:3 6 m29,1 20,1 H Perkiö
Jörkka 2160:4 7 m29,6 5,9 Se Myllyharju
 
Kauhava Sunnuntai 21.06.2009 lähtö 7
Neiti Patsuri 2060:6 4 29,9 4,4 M Virtapohja
Hyrvin Tähti 2080:2 11 32,0x 21,0 J Hölsömäki
 
Seinäjoki Maanantai 15.06.2009 lähtö 3
Jörkka 2160:2 1 m28,4 4,0 Se Myllyharju
Ollin Myrsky 2120:8 5 m32,4 16,5 E Kakko
 
Kokkola Sunnuntai 14.06.2009 lähtö 7
Murron Titaani 2140:3 2 26,2x 20,4 Han Hietanen
Neiti Patsuri 2100:4 3 28,0 7,0 M Virtapohja
Totemi Rok 2140:2 6 26,6 18,5 P Rantala
Hyrvin Tähti 2120:1 hll - 43,2 H Hölsömäki
 
Kaustinen Sunnuntai 07.06.2009 lähtö 5
Haituri 1609:11 8 27,9ax 63,2 Han Hietanen
Säihkysääri 1609:3 p -a 0,0 R Tupamäki
 
Ylivieska Lauantai 06.06.2009 lähtö 9
Konjakki 2620:1 10 30,1x 20,4 Ma Hietanen
Neiti Patsuri 2620:5 13 30,5 7,6 M Virtapohja
 
Ylivieska Lauantai 06.06.2009 lähtö 8
Velin Vinke 2100:2 1 27,1a 1,3 A Teivainen
R.R. Kihutar 2100:9 6 28,3ax 66,4 T Perttunen
Hyrvin Tähti 2100:8 11 30,0ax 160,1 H Hölsömäki
 
Vaasa Torstai 28.05.2009 lähtö 6
Ollin Myrsky 2100:3 2 27,6 11,5 V-E Paavola
Hyrvin Tähti 2120:1 6 27,6 24,5 H Hölsömäki
 
Seinäjoki Sunnuntai 24.05.2009 lähtö 3
Jörkka 2160:2 2 m29,4 4,8 Se Myllyharju
Totemi Rok 2160:3 4 m29,7 8,3 H Perkiö
Ollin Myrsky 2120:4 6 m31,9 19,2 T Metsälä
 
Seinäjoki Sunnuntai 24.05.2009 lähtö 8
Velin Vinke 2160:5 1 25,6 1,1 Ak Lahtinen
Neiti Patsuri 2120:1 2 27,4 10,9 M Hautamäki
Murron Titaani 2160:4 6 27,6x 43,9 Han Hietanen
 
Kokkola Torstai 21.05.2009 lähtö 6
Neiti Patsuri 2120:4 1 28,4 1,7 M Hautamäki
Haituri 2140:1 10 30,0 17,3 Ma Hietanen
 
Kaustinen Sunnuntai 17.05.2009 lähtö 4
Totemi Rok 2140:2 5 25,5 29,5 P Rantala
Ville-Petteri 2140:1 7 25,8 21,5 Han Hietanen
Ellan Kymppi 2100:1 p - 0,0 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Maanantai 11.05.2009 lähtö 6
Neiti Patsuri 2120:4 2 27,5 71,1 M Hautamäki
Ellan Kymppi 2120:1 8 28,3 1,9 Ah Antti-Roiko
Haituri 2140:1 10 29,7 135,8 A Kela
 
Jyväskylä Perjantai 08.05.2009 lähtö 7
Velin Vinke 1600:10 1 23,1a 1,6 A Teivainen
R.R. Kihutar 1600:1 6 24,6ax 40,9 J Saarela
 
Seinäjoki Maanantai 27.04.2009 lähtö 8
Neiti Patsuri 2120:6 3 28,9 44,0 M Virtapohja
Ollin Myrsky 2120:1 4 29,2 17,6 V Nurminen
 
Kaustinen Sunnuntai 26.04.2009 lähtö 8
Totemi Rok 1609:1 2 26,0a 15,7 P Rantala
Kaleva 1609:6 7 26,8ax 7,8 Pa Ahonen
 
Teivo Tiistai 21.04.2009 lähtö 4
Velin Vinke 2100:2 1 26,2 1,6 A Teivainen
Ville-Petteri 2120:3 8 26,5 22,2 Ma Hietanen
 
Ylivieska Maanantai 13.04.2009 lähtö 6
Ellan Kymppi 2140:8 1 28,0 4,7 Ah Antti-Roiko
Säihkysääri 2120:1 4 29,0 10,3 R Tupamäki
Totemi Rok 2140:3 5 28,6 28,2 P Rantala
Rento-Reiska 2140:2 10 33,1x 127,1 J Puusaari
Ville-Petteri 2140:7 hll - 2,6 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Lauantai 11.04.2009 lähtö 3
Kaleva 2100:4 7 26,6ax 279,8 Pa Ahonen
Ville-Petteri 2100:3 hll -a 97,3 Ma Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 08.04.2009 lähtö 7
Velin Vinke 2140:3 1 25,1 2,4 A Teivainen
R.R. Kihutar 2120:3 10 27,4x 36,5 T Perttunen
 
Kuopio Perjantai 03.04.2009 lähtö 6
Kaleva 2120:1 6 28,7x 48,7 Pa Ahonen
Murron Titaani 2120:7 8 30,6x 28,1 E Hakkarainen
 
Kaustinen Lauantai 28.03.2009 lähtö 8
Kaleva 2100:1 5 27,0ax 137,7 Pa Ahonen
Ville-Petteri 2100:4 p -a 0,0 Ma Hietanen
 
Jyväskylä Perjantai 27.03.2009 lähtö 5
Velin Vinke 1640:1 2 25,1 2,0 T Perttunen
Murron Titaani 1640:2 8 26,9 13,6 Han Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 25.03.2009 lähtö 6
R.R. Kihutar 2120:2 6 26,7 20,5 A Teivainen
Säihkysääri 2100:3 11 28,3 11,4 R Tupamäki
 
Vermo Keskiviikko 18.03.2009 lähtö 6
Velin Vinke 2100:3 2 27,2a 1,6 A Teivainen
R.R. Kihutar 2100:6 7 27,7a 23,9 M Forss
 
Ylivieska Perjantai 13.03.2009 lähtö 5
Ellan Kymppi 2620:2 1 28,9 2,4 Ah Antti-Roiko
Kaleva 2640:1 4 28,8 41,2 Pa Ahonen
 
Kaustinen Sunnuntai 08.03.2009 lähtö 4
Murron Titaani 2140:1 1 26,9 9,5 Han Hietanen
Säihkysääri 2100:3 4 29,0 2,0 R Tupamäki
 
Oulu Lauantai 07.03.2009 lähtö 10
Ville-Petteri 2120:4 4 26,1 39,3 Han Hietanen
Kaleva 2120:3 6 26,3x 70,5 Pa Ahonen
Totemi Rok 2120:2 8 27,0 52,4 A Kela
 
Ylivieska Sunnuntai 01.03.2009 lähtö 5
Murron Titaani 2120:3 4 28,8 28,1 Han Hietanen
Ville-Petteri 2120:1 5 29,1 2,4 Ma Hietanen
Totemi Rok 2120:4 6 29,7 12,8 A Kela
Kaleva 2120:5 7 29,8x 27,1 Pa Ahonen
 
Vermo Keskiviikko 25.02.2009 lähtö 5
Ellan Kymppi 2100:12 4 26,5a 2,9 Ah Antti-Roiko
R.R. Kihutar 2100:7 6 27,2a 12,2 A Teivainen
 
Ylivieska Perjantai 20.02.2009 lähtö 6
Totemi Rok 1640:1 2 27,4 6,8 A Kela
Murron Titaani 1640:2 3 27,6 9,1 Ma Hietanen
Jänkä-Jussi 1640:3 4 29,1 45,8 J Jylhä
 
Seinäjoki Lauantai 14.02.2009 lähtö 8
Kaleva 2120:6 6 27,5x 96,6 Pa Ahonen
Totemi Rok 2120:8 7 27,6 42,0 A Kela
Ville-Petteri 2120:3 p - 0,0 Ma Hietanen
 
Turku Lauantai 24.01.2009 lähtö 4
R.R. Kihutar 2100:7 2 28,5a 14,8 A Teivainen
Ellan Kymppi 2100:3 hpl -a 2,0 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Sunnuntai 18.01.2009 lähtö 5
Ellan Kymppi 2120:2 1 27,5 1,3 Ah Antti-Roiko
Säihkysääri 2100:2 hlo 28,7 5,5 R Tupamäki
 
Oulu Maanantai 12.01.2009 lähtö 5
Ville-Petteri 2140:2 2 29,1 1,7 Han Hietanen
Kaleva 2140:5 4 29,4 27,7 Mat Salmi
Totemi Rok 2140:3 6 29,8 10,4 A Kela
 
Seinäjoki Maanantai 29.12.2008 lähtö 7
Ville-Petteri 1640:1 1 24,0 2,9 Ma Hietanen
Jänkä-Jussi 1620:2 11 28,4 25,4 J Jylhä
 
Pori Sunnuntai 28.12.2008 lähtö 6
Säihkysääri 2100:1 1 29,0 6,5 R Tupamäki
Jörkka 2160:2 p - 0,0 Pe Ketola
 
Kaustinen Perjantai 26.12.2008 lähtö 6
Ville-Petteri 2100:9 2 27,9a 6,2 Ma Hietanen
Kaleva 2100:8 hll -a 15,2 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:2 p -a 0,0 A Kela
 
Jokimaa Lauantai 20.12.2008 lähtö 6
Ville-Petteri 2160:1 5 26,5 21,4 Han Hietanen
Totemi Rok 2160:7 p - 0,0 A Teivainen
 
Pori Sunnuntai 14.12.2008 lähtö 11
Jörkka 2160:2 7 m34,8x 2,5 Se Myllyharju
Jänkä-Jussi 2160:3 8 m36,0 7,5 J Judin
 
Seinäjoki Lauantai 13.12.2008 lähtö 8
Kaleva 2100:8 5 26,9ax 69,5 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:2 6 27,6a 25,6 A Teivainen
 
Teivo Lauantai 06.12.2008 lähtö 7
Totemi Rok 2120:6 7 26,0 56,5 A Kela
Kaleva 2120:4 12 28,2x 164,9 Pa Ahonen
 
Teivo Lauantai 06.12.2008 lähtö 5
Ellan Kymppi 2100:1 1 28,1 4,6 Ah Antti-Roiko
R.R. Kihutar 2120:1 6 28,2 26,8 K Rosimo
 
Oulu Lauantai 29.11.2008 lähtö 8
Totemi Rok 2120:1 3 26,2 45,8 A Kela
Ville-Petteri 2120:4 6 26,7 37,6 Han Hietanen
Kaleva 2120:2 hrp -x 89,5 Pa Ahonen
 
Oulu Lauantai 29.11.2008 lähtö 4
Ellan Kymppi 2100:6 1 27,4 5,7 Ah Antti-Roiko
R.R. Kihutar 2120:2 6 27,8 5,5 A Teivainen
 
Teivo Lauantai 22.11.2008 lähtö 8
Ville-Petteri 2100:2 5 25,9ax 79,3 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:9 6 26,3a 77,9 A Kela
 
Oulu Maanantai 03.11.2008 lähtö 5
R.R. Kihutar 2100:1 3 26,8 11,3 A Teivainen
Kaleva 2140:1 9 27,9x 18,4 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Sunnuntai 02.11.2008 lähtö 6
Neiti Patsuri 2100:8 4 30,5 22,9 M Virtapohja
Säihkysääri 2100:2 hpl - 20,0 An Tupamäki
 
Seinäjoki Maanantai 27.10.2008 lähtö 7
Velin Vinke 2140:1 1 26,2 1,9 He Hietanen
Kaleva 2140:6 7 27,4x 84,8 Pa Ahonen
Totemi Rok 2140:5 10 28,7x 73,8 P Rantala
Säihkysääri 2100:2 hpl - 88,0 R Tupamäki
 
Ylivieska Sunnuntai 19.10.2008 lähtö 6
Totemi Rok 2120:1 3 26,9 9,7 P Rantala
Kaleva 2120:2 4 27,0x 18,3 Pa Ahonen
Murron Titaani 2120:8 5 27,2 28,4 Han Hietanen
 
Teivo Tiistai 14.10.2008 lähtö 4
Ollin Myrsky 2100:5 3 29,5 19,8 V-M Kangasluoma
Säihkysääri 2120:1 5 29,1 82,0 R Tupamäki
 
Seinäjoki Lauantai 11.10.2008 lähtö 2
Ellan Kymppi 2100:10 2 27,5a 5,7 Ah Antti-Roiko
Neiti Patsuri 2100:12 10 32,3a 87,3 M Virtapohja
 
Kaustinen Sunnuntai 05.10.2008 lähtö 6
Murron Titaani 2100:5 3 27,4a 16,3 Han Hietanen
Kaleva 2100:6 4 27,5a 10,1 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:10 9 28,9a 2,9 A Kela
 
Seinäjoki Perjantai 03.10.2008 lähtö 10
Ollin Myrsky 1600:5 4 28,3x 12,0 V-M Kangasluoma
Haituri 1620:3 hll - 53,0 A Kela
 
Vaasa Sunnuntai 28.09.2008 lähtö 4
Neiti Patsuri 2100:1 1 28,5a 2,5 M Virtapohja
Ollin Myrsky 2100:3 4 30,3a 32,5 V-M Kangasluoma
 
Kaustinen Perjantai 26.09.2008 lähtö 5
Säihkysääri 2100:5 3 28,9 19,1 R Tupamäki
Haituri 2120:1 7 28,5 9,2 Han Hietanen
 
Seinäjoki Perjantai 19.09.2008 lähtö 6
Neiti Patsuri 2100:4 2 28,3 24,5 M Virtapohja
Haituri 2120:7 10 29,2 128,1 J Länsimäki
 
Mikkeli Lauantai 13.09.2008 lähtö 5
Haituri 2120:9 9 26,5 204,2 A Kela
R.R. Kihutar 2120:2 p - 0,0 He Laakkonen
 
Ylivieska Perjantai 12.09.2008 lähtö 4
Totemi Rok 1600:7 4 25,3ax 13,2 P Rantala
Murron Titaani 1600:1 p -a 0,0 Han Hietanen
 
Jyväskylä Sunnuntai 27.07.2008 lähtö 3
Murron Titaani 1609:11 6 21,8a 161,1 Han Hietanen
Jörkka 1609:3 8 22,3a 158,6 T Katainen
 
Jyväskylä Sunnuntai 27.07.2008 lähtö 10
Jörkka 3100:8 4 26,2a 138,2 T Katainen
Murron Titaani 3100:4 7 26,7a 65,6 Han Hietanen
 
Jyväskylä Sunnuntai 27.07.2008 lähtö 1
Neiti Patsuri 2120:6 5 27,8 26,6 M Virtapohja
Konjakki 2120:3 12 30,0x 47,0 Ma Hietanen
 
Jyväskylä Lauantai 26.07.2008 lähtö 7
Murron Titaani 2100:10 5 23,9a 166,3 Han Hietanen
Jörkka 2100:6 10 24,6a 133,8 T Katainen
 
Kaustinen Perjantai 18.07.2008 lähtö 6
Murron Titaani 2100:5 6 24,6a 49,0 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:2 8 26,1a 80,1 A Kela
 
Kaustinen Perjantai 18.07.2008 lähtö 3
Neiti Patsuri 1609:12 4 25,7a 14,1 M Virtapohja
Haituri 1609:3 7 26,1ax 32,5 Han Hietanen
 
Mikkeli Sunnuntai 13.07.2008 lähtö 4
Jörkka 1609:7 4 22,9a 12,4 T Katainen
Jänkä-Jussi 1609:9 7 23,7a 28,9 J Jylhä
 
Seinäjoki Torstai 10.07.2008 lähtö 9
Neiti Patsuri 1600:7 2 26,3a 1,8 M Virtapohja
Ollin Myrsky 1600:8 11 29,8a 57,2 Ma Vainionpää
 
Teivo Tiistai 08.07.2008 lähtö 8
Neiti Patsuri 2100:7 4 27,5a 7,2 M Virtapohja
Konjakki 2100:10 hlo 28,5a 15,6 Ma Hietanen
 
Ylivieska Lauantai 05.07.2008 lähtö 3
Jänkä-Jussi 2100:11 3 27,3a 41,5 J Jylhä
Rento-Reiska 2100:12 p -a 0,0 J Puusaari
 
Härmä Torstai 03.07.2008 lähtö 7
Ville-Petteri 2040:1 3 26,4x 4,9 Ma Hietanen
Murron Titaani 2040:5 4 26,8x 10,4 Ak Lahtinen
Konjakki 2000:5 8 34,1x 12,1 Je Hietanen
 
Halsua Sunnuntai 29.06.2008 lähtö 6
Haituri 2100:3 11 34,7 55,9 Pa Ahonen
Rento-Reiska 2140:2 12 33,3x 83,8 J Puusaari
 
Jokimaa Lauantai 28.06.2008 lähtö 8
Jörkka 2200:8 6 22,6 367,4 T Katainen
Ville-Petteri 2200:5 8 23,4 166,2 Han Hietanen
Totemi Rok 2200:4 p - 0,0 A Kela
 
Rovaniemi Sunnuntai 22.06.2008 lähtö 7
Rento-Reiska 2620:2 7 26,8 139,9 J Puusaari
Totemi Rok 2640:6 9 27,1 49,9 A Kela
Kaleva 2640:7 p - 0,0 Pa Ahonen
 
Kauhava Sunnuntai 22.06.2008 lähtö 7
Jänkä-Jussi 2100:3 3 29,4 23,7 J Jylhä
Neiti Patsuri 2060:1 9 33,2x 5,7 M Virtapohja
 
Seinäjoki Maanantai 16.06.2008 lähtö 5
Neiti Patsuri 2120:1 1 29,0 6,5 M Virtapohja
Ollin Myrsky 2140:1 hpl - 15,0 Ma Hietanen
 
Pori Torstai 12.06.2008 lähtö 5
Neiti Patsuri 2100:4 7 29,5 8,3 M Virtapohja
Konjakki 2120:9 9 28,9 9,2 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Maanantai 02.06.2008 lähtö 4
Velin Vinke 2100:5 1 25,5a 2,6 He Hietanen
Neiti Patsuri 2100:2 5 27,5a 56,7 M Virtapohja
 
Mikkeli Sunnuntai 01.06.2008 lähtö 8
Jörkka 2100:6 4 24,6a 51,7 E Hakkarainen
Rento-Reiska 2100:8 hpl -a 84,3 J Puusaari
 
Kaustinen Sunnuntai 25.05.2008 lähtö 6
Totemi Rok 1609:6 4 23,8a 11,4 A Kela
Rento-Reiska 1609:1 5 24,0a 42,8 N Jokela
Murron Titaani 1609:11 6 24,0a 32,6 Han Hietanen
Kaleva 1609:4 7 24,4ax 9,0 Pa Ahonen
Ville-Petteri 1609:12 9 25,4ax 7,1 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Sunnuntai 18.05.2008 lähtö 4
Rento-Reiska 2160:1 4 27,7 25,1 J Puusaari
Konjakki 2120:3 8 30,8x 5,7 Ma Hietanen
Ollin Myrsky 2120:2 hpl - 15,2 Han Hietanen
 
Kuopio Lauantai 17.05.2008 lähtö 8
Murron Titaani 2120:7 6 25,0 87,5 Han Hietanen
Kaleva 2120:5 8 25,3 24,6 Pa Ahonen
 
Jyväskylä Lauantai 10.05.2008 lähtö 8
Kaleva 2100:9 2 25,7ax 178,4 Pa Ahonen
Ville-Petteri 2100:8 4 25,8a 25,8 Ma Hietanen
Murron Titaani 2100:1 8 26,7a 138,7 Han Hietanen
 
Jyväskylä Perjantai 09.05.2008 lähtö 11
Jörkka 2140:11 2 m30,0 2,2 Se Myllyharju
Jänkä-Jussi 2140:10 p m- 0,0 Sa Jalasti
 
Kaustinen Sunnuntai 27.04.2008 lähtö 6
Totemi Rok 1609:1 2 25,3a 16,7 A Kela
Murron Titaani 1609:11 3 25,3a 29,4 Han Hietanen
Rento-Reiska 1609:2 7 26,3a 41,9 J Puusaari
Kaleva 1609:8 hlo 26,9a 15,1 Pa Ahonen
 
Kaustinen Sunnuntai 27.04.2008 lähtö 4
Ollin Myrsky 2100:6 4 28,8 7,2 Han Hietanen
Haituri 2120:1 8 29,0 41,6 V-E Paavola
 
Pori Lauantai 19.04.2008 lähtö 7
Ville-Petteri 2120:4 3 25,3 8,4 Han Hietanen
Jörkka 2100:4 hlo 26,5 40,3 T Katainen
 
Ylivieska Perjantai 18.04.2008 lähtö 6
Murron Titaani 2120:2 4 31,0x 10,7 Han Hietanen
Kaleva 2120:3 hlo 31,4 2,5 Pa Ahonen
Rento-Reiska 2120:4 hpl - 37,4 J Puusaari
 
Oulu Sunnuntai 13.04.2008 lähtö 6
Kaleva 2160:2 2 28,5x 9,0 Pa Ahonen
Totemi Rok 2160:3 4 28,9 17,1 P Rantala
Murron Titaani 2160:1 7 29,4 28,4 Han Hietanen
 
Vermo Lauantai 05.04.2008 lähtö 5
Ville-Petteri 2120:8 1 26,1 6,4 Han Hietanen
Jörkka 2120:7 hpl - 41,5 T Katainen
 
Seinäjoki Maanantai 31.03.2008 lähtö 4
Konjakki 2100:4 2 32,3a 16,0 Ma Hietanen
Ollin Myrsky 2100:11 9 37,8a 10,0 Kaar Ahokas
 
Kaustinen Lauantai 29.03.2008 lähtö 7
Kaleva 2100:8 6 28,2ax 79,6 Pa Ahonen
Totemi Rok 2100:4 8 29,1a 62,8 A Kela
 
Ylivieska Maanantai 24.03.2008 lähtö 6
Velin Vinke 1620:2 3 26,5 9,3 J Länsimäki
Rento-Reiska 1620:5 6 28,7x 126,8 J Puusaari
Kaleva 1620:4 hpl - 3,7 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Lauantai 22.03.2008 lähtö 8
Ville-Petteri 2100:1 2 27,6 5,4 Ma Hietanen
Totemi Rok 2120:4 6 28,1 70,4 A Kela
Murron Titaani 2120:2 7 29,4 94,7 Han Hietanen
Jänkä-Jussi 2100:3 p - 0,0 J Jylhä
 
Vermo Sunnuntai 16.03.2008 lähtö 3
Jörkka 2160:4 3 m29,7 5,3 Se Myllyharju
Jänkä-Jussi 2160:1 12 m34,1 8,5 Me Ikäheimonen
 
Oulu Lauantai 08.03.2008 lähtö 5
Ville-Petteri 2100:7 3 26,7ax 1,8 Ma Hietanen
Rento-Reiska 2100:4 hpl -a 57,8 J Puusaari
Jänkä-Jussi 2100:8 hpl -a 27,3 J Jylhä
 
Teivo Tiistai 04.03.2008 lähtö 8
Jörkka 2100:5 1 28,1a 30,6 T Katainen
Totemi Rok 2100:1 6 29,0a 13,8 A Kela
 
Ylivieska Perjantai 29.02.2008 lähtö 6
Kaleva 2120:5 1 29,0 2,9 Pa Ahonen
Jänkä-Jussi 2120:2 2 29,4 14,2 J Jylhä
Velin Vinke 2120:6 5 29,9 8,3 Ja Rintala
Totemi Rok 2120:4 6 32,5x 16,6 P Rantala
 
Vermo Keskiviikko 27.02.2008 lähtö 4
Ville-Petteri 2100:12 1 28,0a 4,0 Han Hietanen
Jörkka 2100:3 7 28,7a 24,8 T Katainen
 
Kaustinen Sunnuntai 10.02.2008 lähtö 6
Kaleva 2140:6 1 28,8x 2,3 Pa Ahonen
Jänkä-Jussi 2140:4 5 29,2x 22,2 J Jylhä
Totemi Rok 2140:2 p - 0,0 P Rantala
 
Teivo Lauantai 02.02.2008 lähtö 8
Jörkka 2620:3 6 29,1 89,8 T Katainen
Hyrvin Tähti 2600:2 7 30,0 45,7 J Hölsömäki
 
Pori Perjantai 01.02.2008 lähtö 6
Ville-Petteri 2100:9 1 28,9a 1,4 Ma Hietanen
Jänkä-Jussi 2100:4 5 29,9a 43,9 J Jylhä
 
Turku Lauantai 26.01.2008 lähtö 8
Ville-Petteri 2120:5 4 26,3x 35,1 Han Hietanen
Hyrvin Tähti 2100:1 8 28,3 37,8 J Hölsömäki
Jörkka 2120:2 9 27,7 81,9 T Katainen
 
Vermo Lauantai 19.01.2008 lähtö 7
Ville-Petteri 2100:8 8 27,4 69,8 Han Hietanen
Jörkka 2100:5 11 29,1x 92,1 T Katainen
Totemi Rok 2120:2 14 29,2 83,7 E Hakkarainen
Rento-Reiska 2100:9 15 32,2 99,9 J Puusaari
 
Vermo Lauantai 19.01.2008 lähtö 5
Hyrvin Tähti 2100:9 10 29,7a 11,5 H Hölsömäki
R.R. Kihutar 2100:7 hll -a 67,6 He Laakkonen
 
Oulu Maanantai 07.01.2008 lähtö 8
Kaleva 2120:4 1 27,7x 3,2 Mat Salmi
Totemi Rok 2120:1 p - 0,0 P Rantala
 
Jyväskylä Sunnuntai 06.01.2008 lähtö 8
Jörkka 2160:3 2 m32,1 2,0 Se Myllyharju
Jänkä-Jussi 2160:6 7 m34,4 8,1 Me Ikäheimonen
 
Teivo Lauantai 05.01.2008 lähtö 7
Ville-Petteri 2100:6 4 27,1 7,5 Ma Hietanen
Jörkka 2100:1 p - 0,0 T Katainen
Totemi Rok 2120:2 p - 0,0 A Kela
 
Kuopio Lauantai 29.12.2007 lähtö 8
Kaleva 2100:7 5 28,8a 68,9 Mat Salmi
Totemi Rok 2100:4 6 29,4a 30,1 A Kela
 
Pori Perjantai 28.12.2007 lähtö 5
Ville-Petteri 2100:3 1 31,0 1,8 Ma Hietanen
Jörkka 2120:1 3 30,8 8,6 T Katainen
 
Seinäjoki Maanantai 17.12.2007 lähtö 1
Jänkä-Jussi 2160:1 3 m32,6 6,3 Me Ikäheimonen
Jörkka 2160:3 hpl m- 2,2 Se Myllyharju
 
Kuopio Sunnuntai 16.12.2007 lähtö 7
Totemi Rok 2140:3 6 26,3 8,6 A Kela
Kaleva 2120:3 7 27,5x 28,8 Mat Salmi
 
Teivo Lauantai 15.12.2007 lähtö 9
Rento-Reiska 2100:3 4 26,3a 75,7 J Puusaari
Ville-Petteri 2100:9 5 26,8a 3,9 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Lauantai 08.12.2007 lähtö 8
Rento-Reiska 2100:3 6 29,5 83,9 J Puusaari
Ville-Petteri 2100:2 hll - 69,9 Ma Hietanen
 
Oulu Maanantai 26.11.2007 lähtö 6
Totemi Rok 2140:2 5 27,4 18,7 P Rantala
Kaleva 2140:4 hll -x 25,8 E Hakkarainen
 
Jyväskylä Lauantai 24.11.2007 lähtö 6
Ville-Petteri 2100:6 6 27,0a 20,5 Ma Hietanen
Velin Vinke 2100:5 9 27,5a 5,8 A Teivainen
Rento-Reiska 2100:4 hrp -ax 65,1 J Puusaari
 
Vermo Keskiviikko 14.11.2007 lähtö 5
R.R. Kihutar 2100:4 1 27,2a 7,7 He Laakkonen
Haituri 2100:8 k -ax 22,1 Han Hietanen
 
Seinäjoki Sunnuntai 11.11.2007 lähtö 7
Totemi Rok 2120:5 6 28,4 13,2 A Kela
Ville-Petteri 2100:1 hll - 23,7 Ma Hietanen
 
Jokimaa Lauantai 10.11.2007 lähtö 2
R.R. Kihutar 2140:4 2 30,0a 18,0 He Laakkonen
Hyrvin Tähti 2140:5 hpl -a 10,6 J Hölsömäki
 
Pori Perjantai 09.11.2007 lähtö 9
Ollin Myrsky 2120:2 2 32,9 2,2 P Puikkonen
Säihkysääri 2140:1 3 32,1x 20,6 R Tupamäki
 
Teivo Tiistai 06.11.2007 lähtö 8
Jörkka 2140:3 8 30,7x 40,7 T Katainen
Velin Vinke 2120:1 p - 0,0 He Hietanen
 
Kaustinen Sunnuntai 04.11.2007 lähtö 2
Ville-Petteri 2100:6 5 28,3a 11,6 Ma Hietanen
Rento-Reiska 2100:4 6 28,7a 43,5 J Puusaari
 
Teivo Tiistai 18.09.2007 lähtö 9
Velin Vinke 2100:10 4 26,5a 7,1 A Teivainen
Rento-Reiska 2100:9 8 27,7ax 39,4 J Puusaari
 
Oulu Lauantai 08.09.2007 lähtö 6
Murron Titaani 2100:4 4 23,6a 90,4 Han Hietanen
Kaleva 2100:6 9 25,8ax 90,4 J-P Niskanen
 
Kaustinen Sunnuntai 02.09.2007 lähtö 6
Jänkä-Jussi 1609:1 3 25,3a 10,5 J Jylhä
Rento-Reiska 1609:6 hpl -a 22,9 J Puusaari
 
Jyväskylä Lauantai 25.08.2007 lähtö 6
Murron Titaani 2100:5 4 26,2a 40,2 Han Hietanen
Kaleva 2100:4 hll -a 70,8 He Hietanen
 
Mikkeli Torstai 09.08.2007 lähtö 5
Kaleva 1600:3 4 23,9ax 13,1 Mat Salmi
Jänkä-Jussi 1600:7 6 24,1a 19,8 J Jylhä
 
Kouvola Sunnuntai 05.08.2007 lähtö 3
Murron Titaani 1609:2 4 22,4a 53,6 Han Hietanen
Totemi Rok 1609:9 9 23,3a 55,3 A Kela
 
Kouvola Sunnuntai 05.08.2007 lähtö 10
Murron Titaani 3100:3 4 27,2a 15,9 Han Hietanen
Totemi Rok 3100:8 9 28,3a 19,2 A Kela
 
Kouvola Lauantai 04.08.2007 lähtö 7
Murron Titaani 2100:7 5 24,1a 74,4 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:12 7 24,1a 40,2 A Kela
 
Oulu Lauantai 28.07.2007 lähtö 8
Murron Titaani 2120:1 2 25,8 4,9 Han Hietanen
Jänkä-Jussi 2100:3 5 27,3 34,8 J Jylhä
Rento-Reiska 2100:5 9 29,1x 19,6 M Forss
 
Ylivieska Lauantai 21.07.2007 lähtö 8
Murron Titaani 2100:2 5 24,0a 21,7 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:7 9 25,3ax 36,2 A Kela
 
Ylivieska Torstai 12.07.2007 lähtö 6
Murron Titaani 1600:8 2 23,9ax 7,3 Han Hietanen
Jänkä-Jussi 1600:2 4 24,7a 17,7 J Jylhä
 
Kaustinen Lauantai 07.07.2007 lähtö 9
Neiti Patsuri 1609:10 7 29,1a 37,8 M Virtapohja
Ollin Myrsky 1609:7 9 30,7ax 6,4 V Nurminen
 
Halsua Sunnuntai 01.07.2007 lähtö 7
Murron Titaani 2140:2 3 24,9 9,5 Han Hietanen
Jänkä-Jussi 2120:4 5 25,8 17,4 J Jylhä
 
Rovaniemi Sunnuntai 24.06.2007 lähtö 7
Totemi Rok 2640:3 2 26,7 15,9 A Kela
Murron Titaani 2640:5 4 27,5 20,0 Han Hietanen
Rento-Reiska 2620:2 9 29,0x 42,7 M Forss
 
Kauhava Sunnuntai 24.06.2007 lähtö 5
Konjakki 2060:2 1 31,7 3,2 Ma Hietanen
Neiti Patsuri 2100:2 9 31,2 11,6 M Virtapohja
 
Oulu Maanantai 18.06.2007 lähtö 5
Ollin Myrsky 2120:1 5 29,9x 6,2 V-E Paavola
Ellan Kymppi 2120:10 11 32,3x 99,9 J-P Niskanen
 
Kouvola Lauantai 16.06.2007 lähtö 9
Murron Titaani 2100:10 7 23,7a 63,1 Ak Lahtinen
Totemi Rok 2100:2 10 24,0a 24,9 A Kela
 
Vaasa Sunnuntai 03.06.2007 lähtö 7
Murron Titaani 2120:4 3 24,4x 99,9 Han Hietanen
Rento-Reiska 2100:5 5 25,5 93,3 M Forss
 
Kaustinen Perjantai 01.06.2007 lähtö 5
Hyrvin Tähti 1609:4 4 26,6a 22,0 J Hölsömäki
Jänkä-Jussi 1609:3 p -a 0,0 J Jylhä
 
Pori Lauantai 26.05.2007 lähtö 6
Jänkä-Jussi 2100:4 3 28,0a 6,6 J Jylhä
Jörkka 2100:2 hpl -a 11,5 E Hakkarainen
 
Oulu Maanantai 21.05.2007 lähtö 6
Jänkä-Jussi 1600:2 3 25,6a 6,2 J Jylhä
Ville-Petteri 1600:5 5 26,2a 2,6 Ma Hietanen
 
Jyväskylä Lauantai 12.05.2007 lähtö 7
Totemi Rok 2100:1 5 25,1a 17,7 A Kela
Murron Titaani 2100:8 6 25,7ax 75,0 Ma Hietanen
 
Oulu Lauantai 05.05.2007 lähtö 8
Murron Titaani 2120:3 10 26,6x 67,7 Ma Hietanen
Rento-Reiska 2100:5 11 27,5x 79,8 M Forss
 
Kaustinen Sunnuntai 29.04.2007 lähtö 7
Haituri 2100:1 9 29,7 33,9 Han Hietanen
Murron Titaani 2160:3 10 27,9x 15,3 Ak Lahtinen
 
Seinäjoki Torstai 19.04.2007 lähtö 7
Rento-Reiska 2120:4 5 27,6 59,7 M Forss
Kaleva 2120:2 p - 0,0 Mat Salmi
 
Seinäjoki Lauantai 07.04.2007 lähtö 8
Totemi Rok 2100:6 3 26,9a 25,5 A Kela
Kaleva 2100:5 4 27,8ax 80,5 Mat Salmi
 
Seinäjoki Lauantai 07.04.2007 lähtö 5
Hyrvin Tähti 2120:5 12 31,4x 41,0 J Hölsömäki
Ville-Petteri 2120:10 p - 0,0 Ma Hietanen
 
Oulu Maanantai 12.03.2007 lähtö 6
Kaleva 2120:12 4 28,9x 13,3 Mat Salmi
Totemi Rok 2120:6 5 28,9x 3,1 A Kela
 
Kaustinen Lauantai 03.03.2007 lähtö 7
Kaleva 2100:11 5 26,8a 99,9 Mat Salmi
Totemi Rok 2100:6 8 27,8a 18,9 A Kela
 
Kaustinen Lauantai 03.03.2007 lähtö 4
Jänkä-Jussi 1620:5 2 25,7 46,6 J Jylhä
Velin Vinke 1620:1 4 25,8 2,7 A Teivainen
Ville-Petteri 1600:5 hlo 29,1x 7,7 Ma Hietanen
 
Seinäjoki Maanantai 26.02.2007 lähtö 5
Velin Vinke 1640:4 2 26,9 1,9 A Teivainen
Rento-Reiska 1660:4 9 28,9x 83,2 J Puusaari
 
Kuopio Lauantai 24.02.2007 lähtö 6
Totemi Rok 2120:6 8 27,5 23,9 A Kela
Jänkä-Jussi 2100:2 10 29,5 55,0 J Jylhä
 
Kaustinen Perjantai 16.02.2007 lähtö 6
Jänkä-Jussi 2140:3 3 28,4 6,0 J Jylhä
Kaleva 2160:1 hpl - 8,4 Mat Salmi
 
Oulu Lauantai 10.02.2007 lähtö 5
Totemi Rok 2120:6 3 27,3 7,5 A Kela
Kaleva 2120:3 5 29,3 11,6 Mat Salmi
Murron Titaani 2120:12 9 30,9x 41,6 Han Hietanen
 
Oulu Lauantai 10.02.2007 lähtö 8
Ville-Petteri 2100:11 6 29,0a 3,6 Ma Hietanen
Hyrvin Tähti 2100:6 8 29,4a 18,1 J Hölsömäki
 
Ylivieska Perjantai 02.02.2007 lähtö 6
Jänkä-Jussi 2140:1 5 28,6 12,6 J Jylhä
Kaleva 2160:2 hpl - 19,4 Mat Salmi
 
Oulu Sunnuntai 28.01.2007 lähtö 6
Totemi Rok 2160:5 1 28,8 5,3 A Kela
Kaleva 2160:3 11 30,5x 13,4 Mat Salmi
 
Forssa Sunnuntai 14.01.2007 lähtö 6
Jänkä-Jussi 2140:3 5 29,2a 8,7 J Jylhä
Jörkka 2140:8 6 30,0ax 3,5 T Katainen
 
Teivo Lauantai 06.01.2007 lähtö 7
Murron Titaani 2120:1 12 26,4 56,0 Han Hietanen
Jörkka 2100:4 13 27,2 40,5 T Katainen
 
Kuopio Lauantai 30.12.2006 lähtö 5
Murron Titaani 2100:7 3 27,5a 57,8 Han Hietanen
Kaleva 2100:2 hpl -a 39,4 Mat Salmi
 
Jokimaa Lauantai 23.12.2006 lähtö 4
Jörkka 2140:1 4 26,3 23,3 E Hakkarainen
Murron Titaani 2160:4 7 26,5x 93,2 Han Hietanen
 
Teivo Lauantai 16.12.2006 lähtö 3
Jörkka 2100:4 4 26,7 15,7 E Hakkarainen
Murron Titaani 2120:5 6 26,5 24,9 Han Hietanen
 
Seinäjoki Lauantai 09.12.2006 lähtö 8
Jörkka 2100:1 2 27,0 12,2 E Hakkarainen
Murron Titaani 2120:2 3 26,4 19,7 Han Hietanen
 
Jyväskylä Lauantai 02.12.2006 lähtö 6
Murron Titaani 2100:9 3 27,0a 56,6 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:6 6 27,2a 15,9 A Kela
 
Ylivieska Perjantai 24.11.2006 lähtö 6
Murron Titaani 2160:1 4 29,8 3,6 He Hietanen
Kaleva 2160:2 8 30,6x 9,8 Mat Salmi
 
Jokimaa Lauantai 11.11.2006 lähtö 8
Jörkka 2140:2 hll -a 24,8 T Katainen
Rento-Reiska 2140:5 hpl -a 69,8 J Puusaari
 
Kaustinen Sunnuntai 05.11.2006 lähtö 5
Totemi Rok 2640:3 1 28,2 1,6 A Kela
Rento-Reiska 2640:2 7 29,9x 25,0 J Puusaari
 
Kaustinen Sunnuntai 05.11.2006 lähtö 6
Haituri 2140:2 7 27,9 12,9 Han Hietanen
Ville-Petteri 2140:3 hlo 29,2 10,1 Ma Hietanen
 
Vermo Lauantai 21.10.2006 lähtö 10
Murron Titaani 2100:1 2 26,6a 21,0 Han Hietanen
Totemi Rok 2100:2 7 26,9a 7,2 A Kela
 
Seinäjoki Lauantai 14.10.2006 lähtö 7
Jörkka 2100:3 3 26,2 10,7 A Moilanen
Murron Titaani 2120:4 5 25,4 26,8 Han Hietanen
Kaleva 2120:2 hll - 35,9 Mat Salmi
 
Oulu Maanantai 25.09.2006 lähtö 8
Kaleva 2100:6 2 25,7a 6,6 Mat Salmi
Murron Titaani 2100:7 4 26,2ax 4,1 K Alapekkala
Rento-Reiska 2100:4 6 27,6a 18,3 J Puusaari
 
Mikkeli Lauantai 16.09.2006 lähtö 9
Haituri 2120:1 6 27,1 11,2 V-E Paavola
R.R. Kihutar 2100:2 hpl - 32,3 He Laakkonen
 
Oulu Lauantai 09.09.2006 lähtö 8
Totemi Rok 2100:7 5 24,8a 11,4 A Kela
Murron Titaani 2100:1 8 25,4a 29,2 A Moilanen
Kaleva 2100:9 9 26,2a 66,7 Ah Antti-Roiko
 
Kaustinen Sunnuntai 03.09.2006 lähtö 6
Murron Titaani 2140:3 3 25,8 8,0 Han Hietanen
Kaleva 2140:1 11 28,3x 21,0 Ah Antti-Roiko
 
Kuopio Sunnuntai 27.08.2006 lähtö 7
Velin Vinke 2100:2 1 23,9 5,0 E Hakkarainen
Totemi Rok 2120:2 10 25,9x 12,0 A Kela
 
Oulu Maanantai 21.08.2006 lähtö 5
Murron Titaani 3160:2 1 27,8 1,9 A Teivainen
Kaleva 3160:1 2 27,8 4,6 Ah Antti-Roiko
 
Ylivieska Lauantai 19.08.2006 lähtö 6
Murron Titaani 2120:2 4 25,0 29,4 Han Hietanen
Kaleva 2120:9 8 25,5x 89,9 Ah Antti-Roiko
 
Vaasa Lauantai 05.08.2006 lähtö 10
Jörkka 2100:2 2 25,2a 5,1 T Katainen
Rento-Reiska 2100:10 3 25,5a 51,0 J Puusaari
 
Forssa Lauantai 29.07.2006 lähtö 12
Jörkka 2140:3 4 25,9a 34,6 T Katainen
Rento-Reiska 2140:6 6 26,9a 61,6 J Puusaari
 
Oulu Lauantai 22.07.2006 lähtö 8
Murron Titaani 2120:4 3 24,6 24,5 A Moilanen
Rento-Reiska 2100:4 8 26,1 64,0 V-E Paavola
 
Haapajärvi Sunnuntai 16.07.2006 lähtö 7
Murron Titaani 2120:2 1 26,5 5,0 Han Hietanen
Jänkä-Jussi 2120:5 7 27,5 17,5 J Jylhä
 
Kaustinen Lauantai 08.07.2006 lähtö 4
Kaleva 2120:3 11 26,0 47,1 Ah Antti-Roiko
Rento-Reiska 2100:3 12 27,9x 81,7 J Puusaari
 
Teivo Tiistai 27.06.2006 lähtö 7
Velin Vinke 1600:6 hpl -a 7,3 A Kela
Hyrvin Tähti 1600:10 hpl -a 54,6 H Hölsömäki
 
Rovaniemi Sunnuntai 25.06.2006 lähtö 6
Totemi Rok 2640:4 2 26,1 4,7 A Kela
Rento-Reiska 2620:6 6 27,6 46,5 E Hakkarainen
 
Oulu Maanantai 19.06.2006 lähtö 3
Haituri 2120:3 3 29,9 26,4 A Kela
Ellan Kymppi 2120:9 11 30,9x 76,6 T Niemelä
 
Kaustinen Perjantai 02.06.2006 lähtö 22
Murron Titaani 2100:3 1 31,4 kl Han Hietanen
Haituri 2100:2 2 31,8x kl A Kela
 
Kaustinen Perjantai 02.06.2006 lähtö 7
Totemi Rok 2100:6 1 23,9a 1,4 A Kela
Kaleva 2100:4 3 26,0ax 9,6 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Maanantai 29.05.2006 lähtö 7
Totemi Rok 2100:9 1 25,3a 2,0 A Kela
Kaleva 2100:11 7 27,0ax 13,7 Ah Antti-Roiko
 
Kaustinen Sunnuntai 21.05.2006 lähtö 6
Kaleva 1609:10 1 24,1a 7,9 Ah Antti-Roiko
Rento-Reiska 1609:7 3 24,6a 49,2 J Puusaari
 
Oulu Maanantai 15.05.2006 lähtö 6
Rento-Reiska 1600:8 5 27,3ax 23,8 E Hakkarainen
Kaleva 1600:2 hll -a 7,1 Ah Antti-Roiko
Murron Titaani 1600:6 hpl -a 16,7 A Teivainen
 
Oulu Lauantai 06.05.2006 lähtö 7
Kaleva 2120:3 6 25,8x 14,1 Ah Antti-Roiko
Murron Titaani 2120:4 hpl - 62,2 He Hietanen
 
Kuopio Torstai 13.04.2006 lähtö 7
Rento-Reiska 2120:2 3 28,1 38,7 E Hakkarainen
Kaleva 2120:7 hlo 28,4 5,9 Ah Antti-Roiko
 
Jokimaa Lauantai 08.04.2006 lähtö 8
Jörkka 2140:1 3 28,3ax 31,4 T Katainen
Hyrvin Tähti 2140:7 k -ax 12,8 H Hölsömäki
 
Kaustinen Perjantai 07.04.2006 lähtö 6
Rento-Reiska 2160:3 6 29,2 34,3 J Puusaari
Murron Titaani 2160:2 hlo 28,6 5,8 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 27.03.2006 lähtö 2
Haituri 2120:3 5 31,9 22,7 V-E Paavola
Ellan Kymppi 2100:2 hpl - 7,3 T Niemelä
 
Kaustinen Lauantai 25.03.2006 lähtö 7
Totemi Rok 2100:2 2 27,3a 17,1 A Kela
Kaleva 2100:10 7 28,2a 22,7 Ah Antti-Roiko
Murron Titaani 2100:5 9 29,8ax 99,9 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 06.03.2006 lähtö 5
Kaleva 2120:3 1 29,6 6,0 Ah Antti-Roiko
Murron Titaani 2120:7 2 29,8x 19,8 A Teivainen
 
Vermo Lauantai 11.02.2006 lähtö 5
Totemi Rok 2120:4 4 26,2 8,1 A Kela
Rento-Reiska 2100:4 6 27,1x 54,6 N Jokela
 
Oulu Sunnuntai 29.01.2006 lähtö 5
Murron Titaani 2160:2 3 29,9 12,6 He Hietanen
Kaleva 2160:1 8 30,6 2,5 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Sunnuntai 08.01.2006 lähtö 8
Rento-Reiska 2120:2 2 28,3 9,7 N Jokela
Murron Titaani 2140:3 6 28,6 20,6 J Länsimäki