Hevosten edelliset kohtaamiset - Ylivieska sunnuntai 09.10.2011 - Lähtö 10



Kauhava Sunnuntai 26.06.2016 lähtö 10
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Solena 2060:9 4 33,3x 19,4 O Pekkarinen
Nopsan Valotar 2080:4 11 33,8x 223,1 E Siirilä
 
Oulu Maanantai 17.08.2015 lähtö 5
Super Sakke 3120:7 4 31,3 30,1 J Kukkohovi
Turbulenssi 3120:1 10 32,9 18,7 M Jauhola
 
Oulu Tiistai 10.02.2015 lähtö 5
Turbulenssi 2100:1 6 33,3 71,4 S Raitala
Super Sakke 2100:3 p - 0,0 J Soronen
 
Oulu Sunnuntai 19.10.2014 lähtö 5
Turbulenssi 2120:3 11 35,8 28,6 M Jauhola
Timali 2100:4 hll - 3,8 H Valli
 
Oulu Maanantai 01.09.2014 lähtö 9
Super Sakke 3160:1 4 28,2 36,5 M Jaara
Timali 3120:6 9 29,8 81,6 H Valli
 
Ylivieska Sunnuntai 10.08.2014 lähtö 4
Kerma 2120:3 3 28,8 41,8 Jo Länsimäki
Timali 2140:2 6 29,2 111,7 H Valli
 
Oulu Maanantai 28.07.2014 lähtö 3
Super Sakke 3140:1 4 30,3 7,0 M Jaara
Timali 3120:2 8 31,5x 12,5 H Valli
 
Oulu Maanantai 07.07.2014 lähtö 5
Super Sakke 3140:1 6 30,1 4,1 M Jaara
Timali 3120:2 7 31,6x 44,3 H Valli
 
Rovaniemi Sunnuntai 22.06.2014 lähtö 4
Super Sakke 1609:1 9 28,1a 37,8 J Kukkohovi
Turbulenssi 1609:11 hpl -a 46,4 M Jauhola
 
Kuopio Perjantai 18.04.2014 lähtö 8
Vikkan 2100:2 7 32,0ax 64,8 J Naumanen
Loukon Lotta 2100:11 hll -a 40,9 P Vehviläinen
 
Ylivieska Sunnuntai 02.02.2014 lähtö 8
Loukon Lotta 2120:6 1 33,6 17,1 Ah Antti-Roiko
Vikkan 2120:3 3 34,2 7,8 T E Mäenpää
Nopsan Valotar 2100:2 7 35,5 56,1 J Länsimäki
 
Seinäjoki Tiistai 07.01.2014 lähtö 5
Kerma 2120:2 2 31,6 24,3 J Länsimäki
Loukon Lotta 2100:4 p - 0,0 N Jokela
 
Kaustinen Perjantai 27.12.2013 lähtö 2
Loukon Lotta 2120:6 hll - 27,3 N Jokela
Loimun Aurora 2100:2 hpl - 21,4 Juh Nurminen
 
Seinäjoki Keskiviikko 16.10.2013 lähtö 2
Kerma 2140:1 3 32,2x 80,6 J Länsimäki
Taajantuisku 2100:6 hpl - 121,2 H Tikkala
 
Ylivieska Sunnuntai 22.09.2013 lähtö 9
Loukon Lotta 2100:10 4 30,9a 45,4 N Jokela
Nopsan Valotar 2100:7 8 31,7a 57,8 M Jaara
 
Sunnuntai 25.08.2013 lähtö 10
Loukon Lotta 2060:2 0 - 32,3 N Jokela
Timali 2080:5 0 - 27,7 H Valli
 
Pihtipudas Sunnuntai 25.08.2013 lähtö 10
Timali 2080:5 3 30,7 27,6 H Valli
Loukon Lotta 2060:2 4 31,9 32,3 N Jokela
 
Kauhava Sunnuntai 23.06.2013 lähtö 5
Kerma 2100:2 2 31,7x 10,9 J Länsimäki
Loukon Lotta 2080:5 4 33,7 13,1 P Vehviläinen
 
Oulu Maanantai 22.04.2013 lähtö 4
A.K. Aku 2100:3 9 31,7ax 22,7 V-E Paavola
Timali 2100:10 10 31,9a 13,6 H Valli
 
Ylivieska Maanantai 01.04.2013 lähtö 11
A.K. Aku 2100:2 3 33,4a 43,8 Ti Ylitalo
Vireen Viima 2100:9 11 35,0a 16,7 S Raitala
 
Kaustinen Sunnuntai 24.03.2013 lähtö 2
Timali 2100:12 5 31,9a 18,2 H Valli
Kuterin Taiga 2100:5 9 32,5a 19,1 Ti Ylitalo
 
Ylivieska Sunnuntai 10.03.2013 lähtö 4
Turbulenssi 2140:3 2 32,6x 5,3 J-M Paavola
Vikkan 2140:1 5 33,0 37,4 T E Mäenpää
 
Ylivieska Torstai 06.12.2012 lähtö 4
Vireen Viima 2100:9 5 34,3a 6,0 A Komulainen
Kuterin Taiga 2100:5 9 38,7a 7,8 J-P Kavander
Timali 2100:6 p -a 0,0 H Valli
 
Ylivieska Sunnuntai 28.10.2012 lähtö 9
Vireen Viima 2120:7 1 31,4x 6,4 A Komulainen
Nopsan Valotar 2100:1 hpl - 20,3 Ah Antti-Roiko
Timali 2140:3 p - 0,0 H Valli
 
Kaustinen Sunnuntai 23.09.2012 lähtö 2
Kerma 2140:2 5 30,5x 24,4 J Länsimäki
Taajantuisku 2100:5 8 33,0 115,5 H Tikkala
 
Seinäjoki Maanantai 17.09.2012 lähtö 11
Timali 2100:11 5 30,4a 13,6 H Valli
Kerma 2100:3 6 31,7ax 7,8 J Länsimäki
 
Vaasa Sunnuntai 02.09.2012 lähtö 4
Timali 1600:9 3 28,2ax 16,8 H Valli
Kerma 1600:10 8 29,2a 10,7 J Länsimäki
 
Ylivieska Sunnuntai 19.08.2012 lähtö 5
Timali 2100:7 2 30,3a 20,9 H Valli
Kuterin Taiga 2100:5 3 30,7ax 7,2 J Polso
A.K. Aku 2100:10 hpl -a 39,5 Ti Ylitalo
 
Seinäjoki Keskiviikko 15.08.2012 lähtö 2
Kerma 2100:10 1 30,1a 7,7 J Länsimäki
Turbulenssi 2100:2 2 30,2a 4,7 Han Hietanen
 
Kokkola Torstai 02.08.2012 lähtö 3
Timali 2100:8 1 30,8ax 26,3 H Valli
Kuterin Taiga 2100:7 2 30,9ax 6,6 J Polso
 
Oulu Keskiviikko 18.07.2012 lähtö 2
Kuterin Taiga 2160:2 5 29,2 14,3 J Polso
A.K. Aku 2160:3 10 31,2 32,8 N Jokela
Nopsan Valotar 2100:3 hll - 36,7 J Soronen
 
Sunnuntai 08.07.2012 lähtö 4
Loukon Lotta 2060:7 0 - 6,6 K Hakala
Vikkan 2080:2 0 - 16,5 T E Mäenpää
 
Pihtipudas Sunnuntai 08.07.2012 lähtö 4
Vikkan 2080:2 4 32,2 16,5 T E Mäenpää
Loukon Lotta 2060:7 hll - 6,6 K Hakala
 
Halsua Sunnuntai 01.07.2012 lähtö 11
Nopsan Valotar 2120:1 1 33,3 53,6 J Länsimäki
Loukon Lotta 2120:2 2 33,7 3,0 N Jokela
 
Kaustinen Maanantai 25.06.2012 lähtö 1
Kuterin Taiga 2120:1 4 29,4 5,9 J Polso
Vikkan 2120:3 7 32,0x 47,7 T E Mäenpää
 
Halsua Keskiviikko 20.06.2012 lähtö 5
Timali 2100:1 1 31,8 kl H Valli
A.K. Aku 2100:2 2 32,1x kl J Jylhä
 
Vaasa Maanantai 28.05.2012 lähtö 4
Kuterin Taiga 2100:5 1 28,0a 9,1 J Polso
Kerma 2100:9 hlo 30,2ax 10,5 J Länsimäki
 
Vieremä Perjantai 25.05.2012 lähtö 2
Vireen Viima 2180:3 3 31,7 4,1 A Komulainen
A.K. Aku 2180:2 p - 0,0 M Moisanen
 
Haapajärvi Sunnuntai 20.05.2012 lähtö 6
Kuterin Taiga 2120:2 2 31,6 3,8 J Polso
A.K. Aku 2120:1 10 35,2 84,6 M Moisanen
Solena 2060:8 12 38,7 141,1 Ann Kinnunen
 
Tornio Sunnuntai 29.04.2012 lähtö 4
Timali 2100:4 5 32,6ax 12,7 J Valli
A.K. Aku 2100:10 p -a 0,0 V-E Paavola
 
Ylivieska Perjantai 27.04.2012 lähtö 10
Kuterin Taiga 2100:1 2 31,7a 5,2 J Polso
Vireen Viima 2100:9 4 32,0a 4,4 Tu Pakkanen
Vikkan 2100:11 5 32,0a 32,3 T E Mäenpää
Timali 2100:5 6 32,5a 20,4 H Valli
 
Kaustinen Sunnuntai 22.04.2012 lähtö 10
Kuterin Taiga 2160:1 3 31,7x 6,4 J Polso
Nopsan Valotar 2120:4 11 36,3x 30,3 Han Hietanen
 
Seinäjoki Torstai 05.04.2012 lähtö 3
Kerma 2140:8 6 32,1x 26,2 J Länsimäki
Taajantuisku 2100:5 9 35,6 51,5 H Tikkala
 
Ylivieska Sunnuntai 25.03.2012 lähtö 10
Kuterin Taiga 2120:4 1 35,7 27,8 J Polso
Vireen Viima 2120:2 2 35,7 11,5 A Komulainen
Nopsan Valotar 2100:1 10 39,8x 31,5 M Jaara
 
Kaustinen Lauantai 03.03.2012 lähtö 1
Vikkan 2100:3 3 32,6 9,5 M Jaara
Kuterin Taiga 2120:1 5 32,2x 30,1 J Polso
 
Oulu Maanantai 20.02.2012 lähtö 6
A.K. Aku 2100:1 10 34,4 16,8 M Jaara
Super Sakke 2120:7 hll - 7,4 N Jokela
 
Jyväskylä Maanantai 30.01.2012 lähtö 2
Loukon Lotta 2100:1 p -a 0,0 A Niininen
Vikkan 2100:9 p -a 0,0 H Konttinen
 
Ylivieska Sunnuntai 29.01.2012 lähtö 10
Kuterin Taiga 2100:7 3 38,0a 27,7 J Polso
Nopsan Valotar 2100:9 7 41,7a 17,7 M Jaara
 
Oulu Maanantai 16.01.2012 lähtö 4
Super Sakke 2120:6 2 30,4 4,3 N Jokela
A.K. Aku 2100:3 7 32,0 24,5 M Jaara
 
Kaustinen Sunnuntai 08.01.2012 lähtö 3
Super Sakke 2140:3 1 29,7 14,3 N Jokela
A.K. Aku 2120:3 5 32,3 15,2 M Jaara
S.T. Jasmin 2120:4 8 32,5x 15,5 P Läspä
Vireen Viima 2100:1 9 34,3x 6,4 A Komulainen
 
Oulu Lauantai 17.12.2011 lähtö 1
S.T. Jasmin 2100:1 6 33,6 16,2 P Läspä
Super Sakke 2120:4 7 33,1x 41,6 J Kukkohovi
 
Kuopio Perjantai 09.12.2011 lähtö 3
Vireen Viima 2100:1 4 32,6 4,4 A Komulainen
A.K. Aku 2140:4 9 36,4x 82,6 M Moisanen
 
Kaustinen Sunnuntai 27.11.2011 lähtö 11
S.T. Jasmin 2120:2 1 31,1 3,8 P Läspä
Loimun Aurora 2120:4 5 33,4x 19,9 Juh Nurminen
A.K. Aku 2140:1 9 34,8x 15,8 T E Mäenpää
Loukon Lotta 2100:8 p - 0,0 N Jokela
 
Oulu Sunnuntai 13.11.2011 lähtö 3
A.K. Aku 2160:3 2 34,0x 9,7 J Saarela
Vikkan 2100:6 hpl - 29,6 Ma Pulkkinen
 
Oulu Maanantai 07.11.2011 lähtö 8
S.T. Jasmin 2100:2 3 32,2 19,8 P Läspä
Super Sakke 2140:3 4 30,8 137,1 J Kukkohovi
Vireen Viima 2100:3 5 32,6 2,3 A Komulainen
A.K. Aku 2120:4 10 33,3x 25,7 V-E Paavola
Timali 2120:6 p - 0,0 H Valli
 
Ylivieska Perjantai 04.11.2011 lähtö 1
Vismeeti 2120:1 1 35,2 9,1 A Ala-Rantala
A.K. Aku 2140:1 2 34,3x 8,9 V-E Paavola
S.T. Jasmin 2140:3 4 34,5 17,3 P Läspä
 
Jyväskylä Maanantai 31.10.2011 lähtö 3
Loukon Lotta 2140:1 hpl - 18,0 R Tupamäki
Taajantuisku 2140:3 p - 0,0 H Tikkala
 
Oulu Maanantai 24.10.2011 lähtö 1
A.K. Aku 2140:2 3 33,3x 13,1 J Saarela
Vismeeti 2120:1 hll - 13,5 A Ala-Rantala
 
Kaustinen Perjantai 21.10.2011 lähtö 3
S.T. Jasmin 2100:2 1 33,1a 4,2 P Läspä
Vismeeti 2100:1 2 33,1a 4,2 A Ala-Rantala
Nopsan Valotar 2100:5 8 36,0ax 13,4 J Länsimäki
 
Kaustinen Sunnuntai 02.10.2011 lähtö 1
Loukon Lotta 2120:4 1 33,3 3,5 N Jokela
S.T. Jasmin 2160:1 4 33,0 5,1 P Läspä
 
Seinäjoki Sunnuntai 25.09.2011 lähtö 10
Kerma 2160:1 8 33,5x 7,4 J Länsimäki
Mister Höyläri 2140:2 10 36,0 194,6 N Jokela
 
Ylivieska Lauantai 24.09.2011 lähtö 1
S.T. Jasmin 2100:4 2 34,3a 57,5 P Läspä
Solena 2100:7 5 35,2a 9,5 O Pekkarinen
 
Kaustinen Perjantai 23.09.2011 lähtö 2
Loimun Aurora 2100:1 5 35,5a 8,5 Juh Nurminen
A.K. Aku 2100:5 hlo 35,3a 4,1 M Moisanen
 
Ylivieska Sunnuntai 28.08.2011 lähtö 9
Timali 2100:5 7 32,8ax 9,2 H Valli
Super Sakke 2100:3 hpl -a 15,8 M Östman
 
Ylivieska Sunnuntai 28.08.2011 lähtö 2
Nopsan Valotar 2140:4 12 38,1x 28,1 Ma Hietanen
S.T. Jasmin 2140:2 k -x 16,0 P Läspä
 
Seinäjoki Maanantai 22.08.2011 lähtö 8
Vismeeti 2100:2 7 35,8 54,0 A Ala-Rantala
Kerma 2140:1 8 34,2x 6,6 T Länsimäki
Mister Höyläri 2140:4 p - 0,0 N Jokela
 
Kannus Sunnuntai 21.08.2011 lähtö 8
Solena 2060:3 1 34,4 5,0 O Pekkarinen
Mister Höyläri 2100:3 5 35,0x 24,1 N Jokela
A.K. Aku 2080:4 hll - 4,2 M Moisanen
Nopsan Valotar 2080:3 hll - 15,6 Pa Ahonen
 
Kaustinen Sunnuntai 14.08.2011 lähtö 1
A.K. Aku 2180:1 4 31,2 17,8 M Moisanen
Nopsan Valotar 2160:1 7 33,0 33,4 K Rosimo
 
Vaasa Lauantai 13.08.2011 lähtö 3
Kerma 2100:6 4 32,0ax 4,7 J Länsimäki
Timali 2100:1 8 33,0ax 8,8 J Valli
Mister Höyläri 2100:9 k -ax 25,7 M Laurila
 
Ylivieska Lauantai 06.08.2011 lähtö 3
Kuterin Taiga 2120:5 8 37,2 110,6 Pe Honkanen
Nopsan Valotar 2100:1 hll - 6,8 A Antti-Roiko
 
Vaasa Torstai 04.08.2011 lähtö 8
Kerma 1600:4 2 31,8ax 3,4 J Länsimäki
Mister Höyläri 1600:6 8 34,4ax 39,8 N Jokela
 
Virpiniemi Keskiviikko 27.07.2011 lähtö 4
Solena 2060:2 2 34,3 kl O Pekkarinen
Mister Höyläri 2100:2 6 38,2x kl Ti Stenman
 
Kaustinen Perjantai 15.07.2011 lähtö 3
Super Sakke 2100:6 2 31,4a 15,4 M Östman
Mister Höyläri 2100:9 6 32,5a 24,2 N Jokela
 
Vaasa Torstai 14.07.2011 lähtö 1
Nopsan Valotar 2100:1 1 34,0 10,7 Ma Hietanen
S.T. Jasmin 2120:5 6 34,4 126,8 P Läspä
Vismeeti 2140:1 hll - 18,1 A Ala-Rantala
 
Vieremä Perjantai 01.07.2011 lähtö 1
Solena 2180:5 2 34,4 63,3 O Pekkarinen
A.K. Aku 2200:3 3 33,6 31,6 M Moisanen
 
Härmä Torstai 30.06.2011 lähtö 10
Turbulenssi 2020:3 1 36,2x 1,6 Han Hietanen
Vismeeti 2060:3 3 34,5 37,4 A Ala-Rantala
S.T. Jasmin 2060:1 4 34,8x 99,8 P Läspä
 
Kalajoki Lauantai 25.06.2011 lähtö 10
Nopsan Valotar 2100:2 3 35,7x 12,0 He Hietanen
Solena 2100:1 4 35,7 20,3 O Pekkarinen
 
Kalajoki Lauantai 18.06.2011 lähtö 10
Nopsan Valotar 2080:3 2 35,9 23,9 Ma Hietanen
A.K. Aku 2120:1 6 35,6x 2,3 M Moisanen
 
Kokkola Sunnuntai 12.06.2011 lähtö 1
A.K. Aku 2140:2 4 35,5 18,3 M Moisanen
Nopsan Valotar 2100:2 hpl - 19,8 He Hietanen
 
Vieremä Perjantai 10.06.2011 lähtö 1
Timali 2180:2 1 33,4x 3,0 H Valli
Vireen Viima 2180:6 4 33,8x 10,3 A Komulainen
 
Oulu Lauantai 04.06.2011 lähtö 1
A.K. Aku 2140:1 3 35,6 48,9 M Moisanen
Nopsan Valotar 2120:1 hll - 31,1 J Saarela
 
Kaustinen Lauantai 28.05.2011 lähtö 2
S.T. Jasmin 2140:2 9 38,9x 42,5 P Läspä
Kerma 2160:1 hll - 12,0 J Länsimäki
 
Kaustinen Sunnuntai 15.05.2011 lähtö 6
Kuterin Taiga 2600:2 4 33,6 60,9 J Polso
Mister Höyläri 2620:5 hll - 34,8 Ah Antti-Roiko
 
Seinäjoki Maanantai 09.05.2011 lähtö 1
Timali 2100:6 2 34,0 26,3 H Valli
Nopsan Valotar 2100:9 p - 0,0 M Forss
 
Jyväskylä Sunnuntai 24.04.2011 lähtö 2
Loimun Aurora 2100:8 7 34,7a 24,9 Juh Nurminen
Kerma 2100:5 hll -a 2,7 J Ruotsalainen
 
Kaustinen Sunnuntai 17.04.2011 lähtö 8
Timali 2120:1 5 36,2x 13,3 H Valli
S.T. Jasmin 2140:3 k -x 36,4 P Läspä
 
Kuopio Perjantai 01.04.2011 lähtö 1
Solena 2100:2 6 37,0x 51,2 O Pekkarinen
Vikkan 2120:3 p - 0,0 O Timonen
 
Seinäjoki Keskiviikko 16.02.2011 lähtö 1
Mister Höyläri 2120:1 0 - 0,0 N Jokela
Loimun Aurora 2100:4 0 - 0,0 Juh Nurminen
 
Kaustinen Sunnuntai 23.01.2011 lähtö 1
Loimun Aurora 2120:5 3 36,1 16,1 Juh Nurminen
Mister Höyläri 2180:1 8 35,5x 30,6 Ti Stenman
 
Seinäjoki Lauantai 20.11.2010 lähtö 4
Loimun Aurora 2120:5 4 34,8 13,6 Juh Nurminen
Vismeeti 2100:3 hll - 50,4 I Karhulahti
 
Ylivieska Lauantai 13.11.2010 lähtö 3
Kuterin Taiga 2160:2 9 36,4 59,3 J Polso
Mister Höyläri 2160:3 11 37,2x 72,5 N Jokela
 
Kuopio Maanantai 08.11.2010 lähtö 1
Vireen Viima 2140:2 5 35,1 74,6 A Komulainen
Vikkan 2120:2 6 36,7 5,7 Ma Pulkkinen
 
Kaustinen Sunnuntai 31.10.2010 lähtö 8
S.T. Jasmin 2120:1 3 36,4 13,8 P Läspä
Vismeeti 2140:1 8 41,0x 20,7 I Karhulahti
 
Halsua Sunnuntai 03.10.2010 lähtö 1
S.T. Jasmin 2100:1 1 37,2 kl P Läspä
Solena 2080:1 hlo 38,4x kl Ann Kinnunen
 
Kaustinen Perjantai 24.09.2010 lähtö 3
Kerma 2100:7 1 34,4a 2,2 J Länsimäki
Kuterin Taiga 2100:5 8 35,7a 25,9 Pa Ahonen
 
Vaasa Maanantai 06.09.2010 lähtö 2
Kerma 2100:8 2 30,9a 9,5 J Länsimäki
Vismeeti 2100:4 hpl -a 78,7 I Karhulahti
 
Halsua Sunnuntai 05.09.2010 lähtö 2
S.T. Jasmin 2160:2 2 37,8 kl P Läspä
Solena 2120:2 hlo 39,8 kl Ann Kinnunen
 
Vaasa Sunnuntai 15.08.2010 lähtö 1
Kerma 2100:3 2 33,7x 2,7 J Länsimäki
Loimun Aurora 2140:1 4 32,4 38,5 Juh Nurminen
Solena 2100:1 9 35,9 73,2 O Pekkarinen
Nopsan Valotar 2100:4 p - 0,0 Ma Hietanen
 
Oulu Keskiviikko 11.08.2010 lähtö 1
Kuterin Taiga 2100:3 4 33,5 23,7 J-P Niskanen
Super Sakke 2120:1 7 33,7x 32,6 M Östman
 
Seinäjoki Sunnuntai 01.08.2010 lähtö 8
Kerma 2100:1 2 36,8x 3,5 J Länsimäki
Solena 2100:5 10 39,2 70,0 O Pekkarinen
 
Halsua Sunnuntai 04.07.2010 lähtö 11
Kuterin Taiga 2120:2 2 33,2 26,9 J Polso
Mister Höyläri 2160:1 8 33,0 16,4 V-E Paavola
Vismeeti 2100:2 10 38,0x 34,8 I Karhulahti
 
Halsua Sunnuntai 04.07.2010 lähtö 2
S.T. Jasmin 2140:3 9 40,3 67,1 K Läspä
Nopsan Valotar 2100:10 10 42,4 78,3 E Ojala
 
Halsua Keskiviikko 30.06.2010 lähtö 2
Solena 2080:2 6 42,7 kl Ann Kinnunen
S.T. Jasmin 2100:1 7 41,9 kl K Läspä
 
Halsua Keskiviikko 26.05.2010 lähtö 5
Mister Höyläri 2100:3 5 35,4 kl Ti Stenman
Kuterin Taiga 2080:1 6 37,3 kl E Haapakoski
 
Ylivieska Lauantai 24.04.2010 lähtö 1
Nopsan Valotar 2100:2 7 42,9x 7,5 M Jaara
Timali 2100:1 hll - 9,4 J Valli
 
Ylivieska Lauantai 19.12.2009 lähtö 1
Kuterin Taiga 2140:3 11 40,8 54,5 He Karjula
Mister Höyläri 2180:1 hll - 7,9 N Jokela
 
Kaustinen Perjantai 11.12.2009 lähtö 3
Mister Höyläri 2180:1 1 34,5 24,8 N Jokela
Kuterin Taiga 2120:3 7 40,7 8,9 E Haapakoski
S.T. Jasmin 2120:6 11 45,9x 34,7 P Läspä
 
Kaustinen Sunnuntai 22.11.2009 lähtö 8
S.T. Jasmin 2120:2 4 38,7 82,0 K Läspä
Mister Höyläri 2200:2 7 35,5x 20,5 N Jokela
Solena 2100:6 12 43,1 164,0 O Pekkarinen
 
Kannus Sunnuntai 23.08.2009 lähtö 2
Kuterin Taiga 2120:1 8 40,3 20,6 E Haapakoski
Solena 2060:4 10 43,7 17,2 O Pekkarinen
 
Virpiniemi Keskiviikko 15.07.2009 lähtö 7
Vismeeti 2080:4 1 40,6 kl A Isomaa
Kuterin Taiga 2080:6 6 44,4 kl E Haapakoski
 
Halsua Keskiviikko 01.07.2009 lähtö 2
S.T. Jasmin 2080:1 9 49,3x kl K Läspä
Solena 2060:6 11 53,0x kl O Pekkarinen
 
Ylivieska Perjantai 20.02.2009 lähtö 1
Vismeeti 2100:2 hpl - 21,8 Han Hietanen
Kuterin Taiga 2100:3 k - 21,8 Ah Antti-Roiko
 
Ylivieska Perjantai 14.11.2008 lähtö 1
Kuterin Taiga 2100:5 6 42,5x 11,6 Ah Antti-Roiko
Loimun Aurora 2100:8 hpl - 7,3 Juh Nurminen
 
Kalajoki Perjantai 11.07.2008 lähtö 25
Timali 2060:1 1 205,2 kl J Valli
Vismeeti 2060:3 2 205,4 kl A Isomaa
 
Kaustinen Perjantai 19.10.2007 lähtö 1
Mister Höyläri 2140:1 7 40,0 28,1 Ri Nyman
S.T. Jasmin 2120:5 p - 0,0 K Läspä