Hevosten edelliset kohtaamiset - Oulu keskiviikko 14.09.2011 - Lähtö 5



Ylivieska Sunnuntai 02.02.2014 lähtö 7
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Dark Boy 1600:11 5 16,6a 46,1 Ah Antti-Roiko
Athena Queen 1600:6 p -a 0,0 M Jaara
 
Oulu Maanantai 30.12.2013 lähtö 5
Egella 2100:6 6 17,2a 55,3 Pe Lasanen
Athena Queen 2100:5 p -a 0,0 V-E Paavola
 
Oulu Keskiviikko 20.11.2013 lähtö 5
Justine's Power 1600:8 1 16,6a 9,9 J Hannus
Egella 1600:10 4 17,3a 71,1 Pe Lasanen
Pretty Gene 1600:7 7 17,8a 60,9 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 02.10.2013 lähtö 4
Pretty Gene 2100:3 6 17,0a 18,3 M Takalo
Egella 2100:8 8 17,3a 22,0 Pe Lasanen
 
Oulu Keskiviikko 17.07.2013 lähtö 4
Egella 2100:10 3 17,4a 73,6 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:6 5 17,7a 12,7 M Takalo
 
Oulu Maanantai 03.06.2013 lähtö 9
Nadja 2100:9 5 16,4ax 43,8 Tu Pakkanen
Pretty Gene 2100:5 8 17,0a 67,2 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 22.05.2013 lähtö 4
Nadja 1600:2 4 15,6ax 13,6 M Jaara
Egella 1600:7 6 16,4a 32,0 T Lasanen
 
Oulu Tiistai 08.01.2013 lähtö 9
Egella 2100:1 8 17,3a 53,1 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:2 9 17,5a 62,5 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 12.12.2012 lähtö 3
Egella 2100:6 2 17,6a 8,2 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:1 4 17,7a 17,8 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 14.11.2012 lähtö 4
Egella 2100:1 5 17,9a 16,1 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:11 7 18,2a 74,1 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 07.11.2012 lähtö 4
Egella 2100:5 2 18,5a 31,7 Pe Lasanen
Justine's Power 2100:8 4 18,5a 4,2 M Jauhola
 
Ylivieska Sunnuntai 28.10.2012 lähtö 6
Pretty Gene 2100:1 4 19,3a 14,1 M Takalo
Egella 2100:9 5 19,4a 79,3 Pe Lasanen
 
Oulu Keskiviikko 10.10.2012 lähtö 5
Pretty Gene 2100:11 5 17,9a 14,8 M Takalo
Egella 2100:4 7 18,0a 23,0 Pe Lasanen
 
Oulu Keskiviikko 26.09.2012 lähtö 5
Nadja 2100:10 5 17,3a 28,0 Tu Pakkanen
Egella 2100:5 6 17,3a 40,5 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:9 7 17,5a 34,1 M Takalo
 
Kaustinen Perjantai 06.07.2012 lähtö 6
True Kemp 1609:9 4 14,7a 12,7 V Pohjola
Nadja 1609:1 6 14,8a 8,5 M Jaara
 
Oulu Keskiviikko 04.07.2012 lähtö 4
Garion Mossy 2100:7 1 17,8a 1,8 J Saarela
Egella 2100:2 p -a 0,0 Pe Lasanen
 
Tornio Sunnuntai 03.06.2012 lähtö 9
Garion Mossy 2100:2 7 16,7a 8,4 J Saarela
Egella 2100:8 p -a 0,0 T Lasanen
 
Rovaniemi Maanantai 21.05.2012 lähtö 21
Garion Mossy 2100:1 1 18,7 kl J Saarela
Arctic Speed 2100:3 5 22,7x kl J Haapakoski
 
Ylivieska Perjantai 27.04.2012 lähtö 5
Athena Queen 2120:4 hpl - 9,3 V-E Paavola
Dark Boy 2120:3 p - 0,0 Pa Ahonen
 
Ylivieska Maanantai 09.04.2012 lähtö 7
Athena Queen 2100:11 5 18,6a 20,7 V-E Paavola
Dark Boy 2100:1 7 18,8a 21,9 Pa Ahonen
 
Oulu Maanantai 13.02.2012 lähtö 5
Justine's Power 2100:7 2 18,0a 3,8 M Jaara
Egella 2100:10 4 18,3a 41,6 Pe Lasanen
True Kemp 2100:5 5 18,4a 23,3 V Pohjola
 
Oulu Lauantai 28.01.2012 lähtö 13
Egella 2100:7 6 19,1a 69,5 Pe Lasanen
Justine's Power 2100:8 p -a 0,0 M Jaara
 
Oulu Keskiviikko 18.01.2012 lähtö 3
Nadja 2100:1 6 20,1a 14,6 Tu Pakkanen
Arctic Speed 2100:5 hpl -a 19,4 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Keskiviikko 11.01.2012 lähtö 5
Briso Fernando 2100:10 1 19,0a 6,3 J Soronen
Justine's Power 2100:8 2 19,1a 3,2 M Jaara
Egella 2100:6 5 19,9a 27,5 Pe Lasanen
 
Oulu Sunnuntai 01.01.2012 lähtö 8
Justine's Power 2100:2 1 19,3a 1,3 M Jaara
Egella 2100:9 4 19,6a 11,8 Pe Lasanen
 
Oulu Keskiviikko 14.12.2011 lähtö 5
Justine's Power 2100:12 1 18,3a 3,2 M Jaara
Egella 2100:2 5 18,7a 12,8 Pe Lasanen
 
Oulu Keskiviikko 16.11.2011 lähtö 4
Egella 2100:10 6 17,6a 10,9 K Hakala
Pretty Gene 2100:9 8 18,0a 30,7 M Takalo
 
Oulu Maanantai 07.11.2011 lähtö 6
Egella 2100:8 5 18,0a 29,7 Pe Lasanen
Athena Queen 2100:1 p -a 0,0 K Alapekkala
 
Ylivieska Perjantai 04.11.2011 lähtö 9
Must Draw 2100:3 2 17,4a 56,4 Ah Antti-Roiko
Athena Queen 2100:5 hpl -a 29,7 K Alapekkala
 
Kaustinen Perjantai 21.10.2011 lähtö 5
True Kemp 2100:1 5 17,1ax 12,5 M Östman
Dark Boy 2100:4 8 19,1ax 27,2 K Hakala
 
Rovaniemi Sunnuntai 16.10.2011 lähtö 6
Athena Queen 2100:9 3 16,0a 21,3 K Alapekkala
Egella 2100:1 6 16,5a 28,4 Pe Lasanen
 
Oulu Maanantai 10.10.2011 lähtö 6
Justine's Power 2100:2 1 17,5a 6,7 M Jaara
Briso Fernando 2100:10 3 17,8ax 3,1 J Soronen
Nadja 2100:11 7 18,4a 58,7 S Raitala
Pretty Gene 2100:8 8 18,6a 16,0 M Takalo
 
Ylivieska Sunnuntai 09.10.2011 lähtö 9
Dark Boy 2100:1 7 18,3a 10,4 Pa Ahonen
Pretty Gene 2100:3 hpl -a 8,1 M Takalo
 
Oulu Lauantai 01.10.2011 lähtö 7
Justine's Power 2100:7 7 16,5a 2,9 M Jaara
Egella 2100:9 8 16,6a 30,8 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:10 10 16,9a 9,2 M Takalo
 
Ylivieska Lauantai 24.09.2011 lähtö 7
True Kemp 1600:9 5 16,4a 6,8 M Östman
Must Draw 1600:10 6 16,6a 22,9 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Keskiviikko 21.09.2011 lähtö 3
Justine's Power 2100:7 2 16,9a 1,6 M Jaara
Egella 2100:5 3 17,0a 50,3 Pe Lasanen
Nadja 2100:1 5 17,2a 10,4 Ah Antti-Roiko
 
Tornio Lauantai 03.09.2011 lähtö 9
Egella 2100:4 4 15,7a 21,8 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:7 7 16,0a 18,9 M Takalo
Athena Queen 2100:12 p -a 0,0 A Kela
 
Oulu Keskiviikko 24.08.2011 lähtö 5
Must Draw 2100:11 3 15,9a 20,8 Ah Antti-Roiko
Pretty Gene 2100:5 6 16,5a 40,2 M Takalo
Egella 2100:12 10 16,9a 54,8 Pe Lasanen
 
Kaustinen Sunnuntai 14.08.2011 lähtö 7
Briso Fernando 2100:3 1 16,2 4,4 J Soronen
True Kemp 2100:5 9 17,1 27,8 Tu Pakkanen
Must Draw 2100:9 13 17,5 68,0 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 25.07.2011 lähtö 4
Must Draw 1600:4 8 16,3a 13,6 Ah Antti-Roiko
Red Chili 1600:12 p -a 0,0 P Tervonen
 
Rovaniemi Sunnuntai 24.07.2011 lähtö 7
Red Chili 1609:2 9 16,4a 80,9 P Tervonen
Garion Mossy 1609:9 10 24,8ax 1,9 J Saarela
 
Tornio Lauantai 16.07.2011 lähtö 8
Egella 2100:4 3 15,4a 12,1 Pe Lasanen
Red Chili 2100:3 p -a 0,0 P Tervonen
 
Tornio Tiistai 05.07.2011 lähtö 4
Egella 1600:3 2 14,6a 23,1 Pe Lasanen
Red Chili 1600:9 7 15,8a 138,7 P Tervonen
 
Oulu Keskiviikko 29.06.2011 lähtö 5
Garion Mossy 1600:12 2 14,4a 9,1 J Saarela
Justine's Power 1600:5 10 16,8ax 1,6 M Jaara
 
Oulu Maanantai 20.06.2011 lähtö 7
Garion Mossy 2100:6 2 16,9a 4,6 J Saarela
Justine's Power 2100:11 3 17,1a 2,0 M Jaara
Egella 2100:2 6 17,9a 38,0 Pe Lasanen
 
Rovaniemi Maanantai 13.06.2011 lähtö 5
Red Chili 2100:1 5 16,7a 75,6 P Tervonen
Arctic Speed 2100:2 hlo 17,0a 30,2 V Jokiniemi
 
Ylivieska Lauantai 11.06.2011 lähtö 5
Garion Mossy 2100:2 5 15,1a 7,3 J Saarela
Briso Fernando 2100:9 7 15,7ax 3,4 J Soronen
 
Vieremä Perjantai 10.06.2011 lähtö 7
Egella 2160:2 4 16,8a 24,2 Pe Lasanen
Athena Queen 2160:7 p -a 0,0 Pe Honkanen
 
Oulu Lauantai 04.06.2011 lähtö 6
Justine's Power 2100:10 1 16,8a 1,5 M Jaara
Red Chili 2100:5 8 17,8a 137,2 P Tervonen
 
Kuopio Lauantai 21.05.2011 lähtö 2
Justine's Power 2600:9 1 17,7a 4,6 M Jaara
Briso Fernando 2600:10 2 17,8a 2,9 J Soronen
 
Kaustinen Sunnuntai 15.05.2011 lähtö 7
Dark Boy 2120:7 2 16,2 6,3 Pa Ahonen
Athena Queen 2120:4 p - 0,0 J Länsimäki
 
Oulu Keskiviikko 11.05.2011 lähtö 4
Egella 1600:5 2 14,5a 30,1 Pe Lasanen
Pretty Gene 1600:3 6 14,9a 2,6 M Takalo
 
Oulu Lauantai 07.05.2011 lähtö 4
True Kemp 3120:2 8 17,9 12,0 M Forss
Dark Boy 3120:1 11 18,9 35,7 Pa Ahonen
 
Oulu Lauantai 07.05.2011 lähtö 2
Justine's Power 2100:6 1 16,0a 2,9 M Jaara
Garion Mossy 2100:3 6 16,6ax 3,5 J Saarela
 
Tornio Lauantai 30.04.2011 lähtö 6
Garion Mossy 2100:1 2 16,7a 1,5 J Hannus
Egella 2100:7 9 17,7a 37,4 Pe Lasanen
 
Oulu Keskiviikko 13.04.2011 lähtö 5
Pretty Gene 2100:10 4 18,0a 12,1 M Takalo
Egella 2100:1 8 18,1a 14,7 Pe Lasanen
 
Oulu Maanantai 04.04.2011 lähtö 6
Dark Boy 3120:2 3 19,9 41,9 Pa Ahonen
True Kemp 3120:6 5 20,0 17,1 A Teivainen
 
Tornio Sunnuntai 06.03.2011 lähtö 9
Pretty Gene 2120:2 3 17,6 40,3 M Takalo
Athena Queen 2120:9 p - 0,0 J-P Niskanen
 
Oulu Keskiviikko 23.02.2011 lähtö 3
Dark Boy 2100:5 2 17,4a 11,5 Pa Ahonen
Pretty Gene 2100:8 5 18,2a 73,2 M Takalo
 
Ylivieska Sunnuntai 13.02.2011 lähtö 7
True Kemp 2100:6 2 21,8 3,7 N Jokela
Pretty Gene 2100:5 3 22,0 22,3 M Takalo
 
Kaustinen Perjantai 04.02.2011 lähtö 4
Dark Boy 2100:6 1 18,9a 6,1 Ah Antti-Roiko
Pretty Gene 2100:7 5 19,0a 9,6 M Takalo
 
Jokimaa Torstai 20.01.2011 lähtö 6
Athena Queen 2140:9 9 17,8a 24,7 J Utala
Pretty Gene 2140:7 11 20,1ax 41,7 M Takalo
 
Kaustinen Perjantai 31.12.2010 lähtö 7
True Kemp 2100:4 2 18,5a 6,8 He Hietanen
Pretty Gene 2100:12 4 18,8a 23,9 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 01.12.2010 lähtö 5
Nadja 2100:6 3 18,3a 3,0 Ah Antti-Roiko
Red Chili 2100:8 p -a 0,0 A Torvinen
 
Oulu Keskiviikko 17.11.2010 lähtö 4
Nadja 2100:7 2 17,8a 11,6 Ah Antti-Roiko
Pretty Gene 2100:8 3 17,8a 8,0 M Takalo
Egella 2100:5 6 18,0a 17,1 Pe Lasanen
Red Chili 2100:4 8 18,9a 119,8 A Torvinen
 
Ylivieska Lauantai 30.10.2010 lähtö 7
True Kemp 2600:4 4 19,3 4,7 To Ylitalo
Dark Boy 2600:9 11 20,1 13,0 Ah Antti-Roiko
Red Chili 2600:11 p - 0,0 A Torvinen
 
Oulu Keskiviikko 20.10.2010 lähtö 3
Pretty Gene 2100:3 1 16,8a 7,6 M Takalo
Dark Boy 2100:6 5 17,9a 8,2 Ah Antti-Roiko
Red Chili 2100:10 8 18,1a 33,6 A Torvinen
 
Oulu Lauantai 11.09.2010 lähtö 4
Garion Mossy 2100:2 2 15,2a 3,7 J Saarela
True Kemp 2100:9 4 15,7a 12,1 V-E Paavola
Arctic Speed 2100:12 12 16,5a 120,5 V Jokiniemi
 
Oulu Maanantai 30.08.2010 lähtö 6
Dark Boy 3100:1 6 19,0a 13,8 Ah Antti-Roiko
Pretty Gene 3100:10 8 19,3a 54,2 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 25.08.2010 lähtö 5
Must Draw 2100:4 3 17,5a 15,3 Ah Antti-Roiko
Arctic Speed 2100:1 4 17,6a 4,5 V Jokiniemi
 
Kaustinen Sunnuntai 08.08.2010 lähtö 4
Dark Boy 2100:8 1 16,3 13,4 Pa Ahonen
True Kemp 2100:7 p - 0,0 V-E Paavola
 
Tornio Lauantai 10.07.2010 lähtö 4
Pretty Gene 2100:3 2 18,2a 12,7 M Takalo
Egella 2100:9 7 18,7a 30,5 Pe Lasanen
 
Kalajoki Perjantai 09.07.2010 lähtö 7
True Kemp 1600:4 2 16,1a 2,6 N Jokela
Dark Boy 1600:6 hpl -a 8,1 Pa Ahonen
 
Rovaniemi Perjantai 09.07.2010 lähtö 5
Arctic Speed 2100:10 1 16,6a 18,4 V Jokiniemi
Garion Mossy 2100:5 hpl -a 1,4 J Saarela
 
Oulu Keskiviikko 19.05.2010 lähtö 4
True Kemp 1600:2 3 15,3a 4,3 N Jokela
Egella 1600:7 k -ax 15,1 Pe Lasanen
 
Tornio Maanantai 03.05.2010 lähtö 6
Red Chili 1600:11 6 17,1a 143,0 M Karjalainen
Egella 1600:10 11 18,9ax 6,6 J Saarela
 
Kaustinen Sunnuntai 25.04.2010 lähtö 7
Dark Boy 2100:10 1 17,0 63,0 Pa Ahonen
True Kemp 2100:1 9 17,5 14,1 J Suonperä
 
Oulu Keskiviikko 21.04.2010 lähtö 5
Egella 2100:9 6 17,5a 40,9 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:12 hll -a 6,5 M Takalo
 
Oulu Keskiviikko 24.03.2010 lähtö 4
Must Draw 1600:11 3 17,0a 11,2 Ah Antti-Roiko
Arctic Speed 1600:8 hpl -a 16,6 V Jokiniemi
 
Oulu Maanantai 03.08.2009 lähtö 4
Dark Boy 2100:2 6 16,8a 12,4 Ti Ylitalo
Egella 2100:11 p -a 0,0 Pe Lasanen
 
Oulu Perjantai 26.06.2009 lähtö 3
Arctic Speed 2100:2 1 15,8a 9,1 V Jokiniemi
Must Draw 2100:11 9 18,0a 5,2 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 23.03.2009 lähtö 4
Egella 2100:9 hpl -a 25,5 Pe Lasanen
Pretty Gene 2100:6 p -a 0,0 M Takalo
 
Seinäjoki Maanantai 10.11.2008 lähtö 9
Dark Boy 2120:1 2 18,1 16,5 Ah Antti-Roiko
True Kemp 2120:4 p - 0,0 Ma Nieminen