Hevosten edelliset kohtaamiset - Teivo sunnuntai 31.07.2011 - Lähtö 5



Vermo Lauantai 01.09.2018 lähtö 8
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Jylhätuli 1609:11 7 24,1a 86,7 Mar Muukki
Köppinen 1609:8 hpl -a 18,1 A Moilanen
 
Riihimäki Sunnuntai 22.07.2018 lähtö 4
Köppinen 2120:4 1 25,1 1,1 A Moilanen
Jylhätuli 2120:1 2 25,2 15,5 T Perttunen
 
Vermo Lauantai 02.09.2017 lähtö 8
Köppinen 1609:1 2 21,2a 6,4 A Moilanen
Jylhätuli 1609:3 7 21,8a 75,7 H Koivunen
 
Lappeenranta Lauantai 25.02.2017 lähtö 6
Pihlajan Aaroni 2120:6 3 25,0 23,3 T Kylliäinen
Köppinen 2120:7 hpl - 32,2 A Moilanen
 
Vermo Lauantai 11.02.2017 lähtö 6
Pihlajan Aaroni 2100:2 6 23,3a 13,5 T Kylliäinen
Köppinen 2100:3 8 23,4a 22,4 K Rosimo
 
Turku Lauantai 14.01.2017 lähtö 9
Pihlajan Aaroni 2120:2 6 25,1 13,4 T Kylliäinen
Köppinen 2120:4 hpl - 9,3 A Moilanen
 
Seinäjoki Lauantai 05.11.2016 lähtö 8
Pihlajan Aaroni 2120:9 12 26,2 69,5 Jo Tarvainen
Jylhätuli 2120:2 13 26,7 120,6 Ha Torvinen
 
Jyväskylä Lauantai 20.08.2016 lähtö 9
Köppinen 2160:1 1 23,8 4,1 A Moilanen
Jylhätuli 2160:10 8 24,3 105,1 Ha Torvinen
 
Jämsä Sunnuntai 24.07.2016 lähtö 6
Jylhätuli 2100:1 7 25,4a 6,5 Ha Torvinen
Pihlajan Aaroni 2100:11 9 26,4a 24,3 Jo Tarvainen
 
Jokimaa Sunnuntai 03.07.2016 lähtö 7
Köppinen 2180:6 2 23,3x 55,5 A Moilanen
Jylhätuli 2180:2 8 25,2 308,1 J Saarela
 
Kauhava Sunnuntai 26.06.2016 lähtö 7
Pihlajan Aaroni 2100:4 2 26,4 2,7 Jo Tarvainen
Jylhätuli 2100:1 3 26,4 23,3 J Länsimäki
 
Jokimaa Lauantai 21.05.2016 lähtö 8
Köppinen 2140:4 9 24,2ax 6,2 A Moilanen
Pihlajan Aaroni 2140:6 p -a 0,0 Jo Tarvainen
 
Jokimaa Lauantai 17.10.2015 lähtö 4
Köppinen 2140:4 1 23,8a 2,1 A Moilanen
Tementeri 2140:9 8 25,4a 159,8 O Koivunen
 
Forssa Lauantai 19.09.2015 lähtö 4
Köppinen 2140:5 1 24,4a 2,9 A Moilanen
Tementeri 2140:6 10 28,6a 65,3 H Koivunen
 
Teivo Lauantai 15.08.2015 lähtö 7
Kirmon Vire 1609:1 7 23,3ax 135,7 J Matalamäki
Köppinen 1609:9 10 23,9ax 1,6 A Moilanen
 
Vieremä Perjantai 15.05.2015 lähtö 5
Jylhätuli 2200:2 5 27,0 32,5 O-P Miettinen
Kirmon Vire 2200:1 hll - 4,5 J Matalamäki
 
Jokimaa Lauantai 18.04.2015 lähtö 4
Köppinen 2140:3 3 24,3a 2,8 A Moilanen
Tementeri 2140:6 9 25,4a 84,1 H Koivunen
 
Vermo Lauantai 11.04.2015 lähtö 6
Köppinen 2100:2 2 23,1a 1,8 A Moilanen
Tementeri 2100:5 8 24,1a 72,2 H Koivunen
 
Teivo Tiistai 17.03.2015 lähtö 4
Kirmon Vire 2120:3 3 27,1 30,4 J Matalamäki
Pihlajan Aaroni 2140:2 7 28,0 4,5 Jo Tarvainen
 
Vermo Lauantai 14.03.2015 lähtö 10
Köppinen 2100:2 4 24,7a 6,9 A Moilanen
Tementeri 2100:8 6 25,1a 34,6 H Koivunen
 
Kuopio Maanantai 01.12.2014 lähtö 4
Jylhätuli 2160:1 5 26,6 31,9 O-P Miettinen
Kirmon Vire 2140:1 k - 41,9 J Matalamäki
 
Vermo Lauantai 22.11.2014 lähtö 8
Köppinen 2120:1 5 24,7 1,6 A Moilanen
Tementeri 2120:3 7 24,9 42,9 H Koivunen
 
Jyväskylä Lauantai 15.11.2014 lähtö 6
Pihlajan Aaroni 2140:2 4 25,4a 31,6 M Forss
Tementeri 2140:5 5 26,1a 36,6 S Markkula
 
Kouvola Lauantai 08.11.2014 lähtö 9
Köppinen 2100:8 2 25,0a 2,6 A Moilanen
Tementeri 2100:11 6 25,5a 39,1 H Koivunen
 
Teivo Tiistai 04.11.2014 lähtö 8
Tementeri 2120:5 2 27,9 3,5 S Markkula
Pihlajan Aaroni 2120:6 5 28,6x 10,0 M Forss
 
Vermo Lauantai 11.10.2014 lähtö 8
Köppinen 2120:3 1 23,9 1,5 A Moilanen
Tementeri 2120:8 3 24,2 76,7 S Markkula
 
Teivo Lauantai 04.10.2014 lähtö 7
Köppinen 2120:5 1 24,3 2,0 A Moilanen
Tementeri 2120:8 5 25,3 47,4 S Markkula
 
Forssa Lauantai 20.09.2014 lähtö 9
Köppinen 2160:1 2 23,8 3,0 A Moilanen
Tementeri 2160:4 9 25,0 43,5 A Kela
 
Jyväskylä Sunnuntai 14.09.2014 lähtö 8
Poika-Hermo 2200:3 7 m31,2 19,1 K Mäenpää
Pihlajan Aaroni 2200:1 hpl m- 2,4 J Koskela
 
Lieksa Maanantai 11.08.2014 lähtö 7
Poika-Hermo 2120:2 10 27,7 36,5 Hei Mikkonen
Jylhätuli 2140:3 11 27,1x 86,8 O-P Miettinen
 
Suonenjoki Perjantai 11.07.2014 lähtö 7
Jylhätuli 2160:1 5 28,7 11,8 O-P Miettinen
Poika-Hermo 2160:2 7 30,1x 37,6 T E Mäenpää
 
Pori Lauantai 28.06.2014 lähtö 9
Köppinen 2620:4 1 23,5 2,8 A Moilanen
Pihlajan Aaroni 2620:1 15 27,4 20,8 J Länsimäki
 
Kouvola Lauantai 14.06.2014 lähtö 6
Köppinen 2100:10 1 23,4a 9,3 A Moilanen
Tementeri 2100:12 8 24,5a 89,5 H Koivunen
 
Mikkeli Sunnuntai 01.06.2014 lähtö 10
Tementeri 1600:9 4 22,4a 19,6 A Kela
Köppinen 1600:5 6 23,1a 4,6 K Rosimo
 
Vermo Lauantai 10.05.2014 lähtö 4
Tementeri 2100:2 4 22,8a 135,9 H Koivunen
Köppinen 2100:7 9 23,3a 56,5 K Rosimo
 
Jyväskylä Lauantai 26.04.2014 lähtö 8
Pihlajan Aaroni 2140:5 10 25,1a 8,0 J Länsimäki
Tementeri 2140:2 hpl -a 23,4 H Koivunen
 
Seinäjoki Lauantai 19.04.2014 lähtö 8
Köppinen 2100:11 3 23,9a 19,2 K Rosimo
Tementeri 2100:8 4 24,7a 43,9 H Koivunen
 
Jokimaa Lauantai 05.04.2014 lähtö 4
Köppinen 2140:2 2 25,6a 14,3 K Rosimo
Tementeri 2140:3 4 25,7a 10,6 H Koivunen
 
Kuopio Sunnuntai 16.03.2014 lähtö 7
Jylhätuli 2160:1 7 27,6 89,6 O-P Miettinen
Poika-Hermo 2120:5 8 29,6 94,9 Tu Pakkanen
 
Kouvola Lauantai 15.03.2014 lähtö 9
Tementeri 2120:2 6 27,5 14,0 A Kela
Köppinen 2120:1 7 27,5x 17,8 K Rosimo
 
Vermo Lauantai 01.03.2014 lähtö 8
Tementeri 2120:5 1 25,9 22,7 H Koivunen
Köppinen 2120:3 hpl - 15,0 Jy Korhonen
 
Teivo Lauantai 08.02.2014 lähtö 9
Tementeri 2120:4 8 25,3 24,9 H Koivunen
Köppinen 2120:6 9 25,3 11,7 K Rosimo
 
Kouvola Torstai 06.02.2014 lähtö 6
Poika-Hermo 2120:1 10 29,2x 42,0 M Forss
Lars 2140:2 11 29,3 7,4 J Ruotsalainen
 
Vermo Lauantai 18.01.2014 lähtö 10
Köppinen 2100:4 1 25,9a 9,1 K Rosimo
Tementeri 2100:9 3 26,3a 11,0 H Koivunen
 
Teivo Lauantai 04.01.2014 lähtö 4
Tementeri 2120:4 2 26,3 19,1 H Koivunen
Köppinen 2120:1 7 26,9 10,8 Jy Korhonen
 
Kuopio Maanantai 25.11.2013 lähtö 4
Poika-Hermo 2120:1 2 27,3 16,1 He Bollström
Kirmon Vire 2140:1 4 26,9x 17,0 J Matalamäki
 
Turku Lauantai 23.11.2013 lähtö 10
Köppinen 2100:3 1 25,7a 5,2 K Rosimo
Tementeri 2100:10 6 26,3a 33,5 H Koivunen
 
Joensuu Maanantai 18.11.2013 lähtö 7
Poika-Hermo 2160:1 7 28,9 42,3 T E Mäenpää
Kirmon Vire 2180:2 9 28,1 53,3 J Matalamäki
 
Turku Perjantai 25.10.2013 lähtö 5
Laaserin Kuva 2100:7 hpl -a 31,9 M Forss
Kume 2100:8 p -a 0,0 J Saarela
 
Kuopio Sunnuntai 20.10.2013 lähtö 4
Poika-Hermo 2140:2 2 30,3 6,1 M Forss
Kirmon Vire 2160:2 8 29,9 41,8 J Matalamäki
 
Jokimaa Torstai 03.10.2013 lähtö 8
Laaserin Kuva 2160:6 9 26,8 46,6 A Teivainen
Kume 2160:1 10 27,5 29,4 J Saarela
 
Kuopio Sunnuntai 29.09.2013 lähtö 8
Poika-Hermo 2120:1 3 26,3 34,4 E Holopainen
Huvin Poika 2120:6 12 29,5 89,8 He Bollström
 
Turku Lauantai 31.08.2013 lähtö 11
Köppinen 2100:12 5 23,9a 24,2 K Rosimo
Pihlajan Aaroni 2100:2 10 28,9a 13,1 Ak Lahtinen
 
Jyväskylä Lauantai 24.08.2013 lähtö 8
Köppinen 2100:8 1 24,0a 14,0 K Rosimo
Tementeri 2100:2 p -a 0,0 A Kela
 
Teivo Lauantai 10.08.2013 lähtö 10
Köppinen 1609:1 3 21,4a 37,8 K Rosimo
Pihlajan Aaroni 1609:7 9 23,1ax 3,0 Ak Lahtinen
Tementeri 1609:11 hlo 22,4a 30,9 H Koivunen
 
Nilsiä Lauantai 10.08.2013 lähtö 7
Poika-Hermo 2220:1 4 28,1 kl Tu Pakkanen
Kirmon Vire 2220:3 5 28,3 kl J Matalamäki
 
Kuopio Sunnuntai 28.07.2013 lähtö 5
Lars 2120:3 6 25,0 4,2 J Ruotsalainen
Jylhätuli 2120:7 10 25,7 148,3 O-P Miettinen
Poika-Hermo 2100:4 11 28,0x 91,8 T E Mäenpää
 
Kuopio Lauantai 27.07.2013 lähtö 1
Tementeri 2160:2 3 m25,2 13,7 V Kuossari
Poika-Hermo 2140:2 hpl m- 22,9 K Mäenpää
 
Joensuu Maanantai 01.07.2013 lähtö 6
Lars 2180:1 1 24,8 1,8 J Ruotsalainen
Poika-Hermo 2160:6 7 27,0x 24,1 T E Mäenpää
 
Kouvola Lauantai 15.06.2013 lähtö 8
Pihlajan Aaroni 2100:8 4 23,5a 4,8 Ak Lahtinen
Lars 2100:2 11 24,4a 8,8 J Ruotsalainen
 
Mikkeli Sunnuntai 02.06.2013 lähtö 10
Pihlajan Aaroni 1600:10 1 20,5a 3,0 Ak Lahtinen
Tementeri 1600:8 8 23,7ax 21,9 A Kela
 
Jyväskylä Lauantai 11.05.2013 lähtö 10
Pihlajan Aaroni 2100:2 2 23,5a 3,1 Ak Lahtinen
Tementeri 2100:10 3 23,7a 25,5 S Markkula
Kirmon Vire 2100:12 8 25,0a 119,7 J Matalamäki
Jylhätuli 2100:9 9 25,0a 239,5 O-P Miettinen
 
Jokimaa Torstai 18.04.2013 lähtö 7
Lars 2140:6 7 27,4a 17,9 J Ruotsalainen
Jylhätuli 2140:3 8 28,5a 39,0 O-P Miettinen
 
Lappeenranta Torstai 04.04.2013 lähtö 6
Lars 2160:1 0 - 3,1 J Ruotsalainen
Poika-Hermo 2140:3 0 - 26,1 He Bollström
 
Kuopio Perjantai 29.03.2013 lähtö 7
Poika-Hermo 2120:3 4 29,4 30,7 Kaar Ahokas
Kirmon Vire 2140:2 5 28,8 108,4 J Matalamäki
 
Teivo Lauantai 01.12.2012 lähtö 9
Kirmon Vire 2100:9 6 26,8 52,7 J Matalamäki
Köppinen 2120:3 7 26,1 2,9 A Teivainen
 
Vermo Lauantai 17.11.2012 lähtö 6
Köppinen 2120:6 1 24,0 3,5 A Teivainen
Kirmon Vire 2100:4 6 25,9 14,2 J Matalamäki
 
Kouvola Lauantai 10.11.2012 lähtö 13
Kirmon Vire 2120:5 3 25,8 21,3 J Matalamäki
Petros 2120:1 11 29,0 43,1 K Venäläinen
 
Vermo Keskiviikko 24.10.2012 lähtö 3
Kokeva 2140:1 p - 0,0 M Honkonen
Laaserin Kuva 2120:5 p - 0,0 H Koivunen
 
Seinäjoki Maanantai 08.10.2012 lähtö 8
Kirmon Vire 2100:9 5 27,2a 17,4 J Matalamäki
Petros 2100:1 7 27,4a 17,4 T Okkolin
 
Mikkeli Lauantai 06.10.2012 lähtö 9
Köppinen 2120:4 1 25,5 5,0 A Teivainen
Pihlajan Aaroni 2120:2 4 25,6 2,9 Ak Lahtinen
Vokkerin Lupaus 2100:7 hll - 161,8 R Iltanen
 
Turku Lauantai 22.09.2012 lähtö 11
Pihlajan Aaroni 2100:12 5 24,6a 38,2 Ak Lahtinen
Köppinen 2100:6 6 24,8a 30,7 A Teivainen
 
Vermo Keskiviikko 12.09.2012 lähtö 4
Köppinen 2140:1 4 24,2 10,3 A Teivainen
Vokkerin Lupaus 2100:1 hpl - 122,0 R Iltanen
 
Teivo Tiistai 11.09.2012 lähtö 8
Kokeva 2140:5 9 26,6x 116,5 M Honkonen
Petros 2120:1 hml 25,5 83,9 T Okkolin
 
Lappeenranta Torstai 06.09.2012 lähtö 9
Vokkerin Lupaus 2120:1 hpl - 85,8 R Iltanen
Laaserin Kuva 2140:3 hpl - 90,8 R Kilpeläinen
 
Vermo Lauantai 01.09.2012 lähtö 10
Pihlajan Aaroni 1609:1 1 22,4a 4,8 Ak Lahtinen
Köppinen 1609:7 2 22,8a 6,6 A Teivainen
 
Rovaniemi Lauantai 18.08.2012 lähtö 11
Kirmon Vire 2620:5 11 28,7 38,8 N Jokela
Laaserin Kuva 2620:8 12 30,1 99,3 T Hoikka
 
Vermo Keskiviikko 15.08.2012 lähtö 7
Kokeva 2120:1 6 25,4 43,5 M Honkonen
Köppinen 2140:2 hpl - 3,2 A Teivainen
Kume 2100:4 p - 0,0 J Saarela
 
Forssa Lauantai 11.08.2012 lähtö 8
Köppinen 2140:4 1 23,3a 6,2 A Teivainen
Pihlajan Aaroni 2140:5 7 24,9ax 2,4 Ak Lahtinen
Kokeva 2140:2 9 27,8ax 65,3 M Honkonen
 
Joensuu Lauantai 04.08.2012 lähtö 6
Kirmon Vire 2140:4 9 26,3 50,8 N Jokela
Laaserin Kuva 2140:3 hll - 21,8 R Kilpeläinen
 
Mikkeli Sunnuntai 22.07.2012 lähtö 8
Pihlajan Aaroni 2120:1 4 23,9 2,3 Ak Lahtinen
Kume 2100:1 7 25,0 11,4 J Saarela
Kokeva 2120:4 8 24,4 73,2 M Honkonen
Laaserin Kuva 2100:8 hpl - 27,1 T Hoikka
 
Mikkeli Lauantai 21.07.2012 lähtö 8
Kirmon Vire 2100:5 8 26,4ax 47,2 J Matalamäki
Petros 2100:11 hpl -a 52,7 M Forss
 
Mikkeli Lauantai 21.07.2012 lähtö 1
Laaserin Kuva 2160:1 2 m24,1 3,4 Sa Riikonen
Poika-Hermo 2140:2 8 m29,1 34,0 K Mäenpää
 
Pori Lauantai 14.07.2012 lähtö 4
Kirmon Vire 2100:6 2 25,4a 11,0 J Matalamäki
Petros 2100:2 5 25,8a 15,8 M Forss
 
Teivo Tiistai 10.07.2012 lähtö 8
Kume 2100:2 4 26,0x 37,5 J Saarela
Kokeva 2120:5 hpl - 57,2 M Honkonen
 
Jokimaa Sunnuntai 01.07.2012 lähtö 7
Vokkerin Lupaus 2200:4 12 28,1x 340,3 R Iltanen
Pihlajan Aaroni 2180:3 hpl - 3,6 Ak Lahtinen
 
Jokimaa Lauantai 30.06.2012 lähtö 9
Petros 2140:1 3 24,3 82,5 M Forss
Kokeva 2160:7 6 23,8 242,5 M Honkonen
Kume 2140:8 10 24,8 45,6 J Saarela
Köppinen 2160:2 13 24,7x 28,7 A Teivainen
Vokkerin Lupaus 2140:6 14 26,9x 138,6 R Iltanen
 
Rovaniemi Sunnuntai 24.06.2012 lähtö 8
Kirmon Vire 2100:10 5 24,6a 16,0 N Jokela
Laaserin Kuva 2100:8 9 24,9a 66,1 T Hoikka
 
Teivo Tiistai 19.06.2012 lähtö 7
Petros 2120:2 4 25,9 56,1 T Okkolin
Kokeva 2140:1 8 25,9 23,0 M Honkonen
 
Kouvola Lauantai 16.06.2012 lähtö 9
Kume 2100:9 11 25,1a 42,4 J Saarela
Köppinen 2100:1 hpl -a 31,4 A Teivainen
 
Teivo Tiistai 12.06.2012 lähtö 7
Kokeva 2160:1 7 25,2 47,4 M Honkonen
Petros 2140:1 8 26,2 35,5 T Okkolin
 
Vermo Keskiviikko 23.05.2012 lähtö 4
Petros 2120:3 8 24,8 87,1 H Kamppuri
Vokkerin Lupaus 2120:7 hll - 114,9 A Moilanen
 
Kuopio Perjantai 18.05.2012 lähtö 1
Poika-Hermo 2140:2 2 m28,7 7,6 K Mäenpää
Laaserin Kuva 2160:1 p m- 0,0 Pa Räsänen
 
Teivo Tiistai 15.05.2012 lähtö 9
Kume 2100:1 4 24,9a 17,1 J Saarela
Nooran Poika 2100:2 p -a 0,0 S Markkula
 
Jyväskylä Lauantai 12.05.2012 lähtö 9
Köppinen 2100:5 6 24,3a 13,3 A Teivainen
Jylhätuli 2100:6 10 25,7a 143,8 O-P Miettinen
 
Forssa Perjantai 11.05.2012 lähtö 8
Petros 2180:1 9 27,3 119,9 H Kamppuri
Nooran Poika 2160:5 14 29,5x 27,8 S Markkula
 
Vermo Keskiviikko 09.05.2012 lähtö 1
Laaserin Kuva 2160:1 5 m28,2 21,9 Pa Räsänen
Poika-Hermo 2140:1 hpl m- 20,8 K Mäenpää
 
Vermo Lauantai 28.04.2012 lähtö 3
Vokkerin Lupaus 2100:4 10 26,9a 69,6 J Kontio
Kirmon Vire 2100:5 11 27,0a 33,6 J Matalamäki
 
Mikkeli Torstai 26.04.2012 lähtö 8
Laaserin Kuva 2120:6 7 26,3 155,4 H Huttunen
Poika-Hermo 2120:3 9 26,5 53,4 He Bollström
 
Pori Lauantai 21.04.2012 lähtö 12
Petros 2100:2 5 27,5 61,4 H Kamppuri
Nooran Poika 2100:3 p - 0,0 S Markkula
 
Jyväskylä Maanantai 16.04.2012 lähtö 8
Poika-Hermo 2120:1 4 27,0 23,9 He Bollström
Laaserin Kuva 2140:3 hpl - 91,8 Pa Räsänen
 
Seinäjoki Lauantai 14.04.2012 lähtö 7
Pihlajan Aaroni 2100:4 2 24,5a 8,9 Ak Lahtinen
Köppinen 2100:11 4 24,7a 32,8 A Teivainen
 
Ylivieska Maanantai 09.04.2012 lähtö 6
Tementeri 1620:4 6 26,2 4,8 T Rautiainen
Hiskappi 1600:6 p - 0,0 Tu Pakkanen
 
Kuopio Perjantai 23.03.2012 lähtö 7
Kirmon Vire 2140:4 6 26,5 47,0 J Matalamäki
Poika-Hermo 2120:4 9 27,5 30,5 He Bollström
 
Pori Sunnuntai 04.03.2012 lähtö 7
Kokeva 2160:1 2 26,0 21,7 M Honkonen
Nooran Poika 2120:9 hpl - 70,8 K Rosimo
 
Vermo Keskiviikko 29.02.2012 lähtö 4
Hiskappi 2100:3 6 28,6a 18,3 A Kela
Nooran Poika 2100:4 9 30,2ax 33,9 K Rosimo
 
Vermo Keskiviikko 22.02.2012 lähtö 7
Kokeva 2140:1 hpl - 73,7 M Honkonen
Vokkerin Lupaus 2120:1 k -x 43,0 R Iltanen
 
Ylivieska Sunnuntai 12.02.2012 lähtö 6
Hiskappi 2120:4 3 30,4 16,5 A Kela
Kirmon Vire 2140:1 4 29,9 5,6 J Matalamäki
 
Teivo Lauantai 11.02.2012 lähtö 8
Petros 2100:4 10 28,7 111,7 H Kamppuri
Kokeva 2120:8 11 28,0 24,4 M Honkonen
 
Pori Perjantai 10.02.2012 lähtö 8
Nooran Poika 2100:9 7 30,0a 19,0 A Moilanen
Hiskappi 2100:5 8 30,5a 25,6 Han Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 25.01.2012 lähtö 4
Kokeva 2140:1 4 26,4 117,0 M Honkonen
Nooran Poika 2100:5 10 28,4 66,5 A Teivainen
Vokkerin Lupaus 2120:1 hll - 121,2 R Iltanen
 
Teivo Lauantai 14.01.2012 lähtö 9
Kokeva 2120:1 11 26,2 49,9 M Honkonen
Petros 2100:6 hpl - 92,5 H Kamppuri
 
Kuopio Lauantai 31.12.2011 lähtö 6
Tementeri 2120:2 12 27,7 13,6 P Puikkonen
Kirmon Vire 2100:8 k -x 39,6 J Matalamäki
 
Jyväskylä Lauantai 26.11.2011 lähtö 7
Tementeri 2100:6 6 27,0a 5,9 P Puikkonen
Rillaus 2100:1 7 27,1a 112,2 T E Mäenpää
 
Vermo Lauantai 19.11.2011 lähtö 2
Köppinen 2120:10 2 24,9 3,2 A Teivainen
Tementeri 2120:1 3 24,9 3,0 P Puikkonen
Rillaus 2120:7 5 25,6 110,2 H Koivunen
Kokeva 2120:4 6 25,7 59,3 M Forss
 
Kouvola Lauantai 12.11.2011 lähtö 8
Tementeri 2100:3 1 24,2a 24,0 P Puikkonen
Köppinen 2100:2 9 25,9ax 3,7 A Teivainen
 
Kouvola Lauantai 12.11.2011 lähtö 10
Rillaus 2160:3 4 m27,3 82,8 S Visuri
Laaserin Kuva 2120:3 hpl m- 5,0 Pa Räsänen
 
Teivo Tiistai 08.11.2011 lähtö 7
Kokeva 2160:3 7 26,7 7,1 M Forss
Rillaus 2160:2 12 27,2 83,8 H Koivunen
 
Pori Lauantai 29.10.2011 lähtö 7
Köppinen 2100:2 3 25,2a 2,3 A Teivainen
Tementeri 2100:8 7 25,4a 16,2 P Puikkonen
Rillaus 2100:6 10 26,8a 141,7 Han Hietanen
 
Pori Perjantai 28.10.2011 lähtö 10
Petros 2100:7 hll -a 8,9 T Okkolin
Kume 2100:8 p -a 0,0 J Saarela
 
Vermo Lauantai 22.10.2011 lähtö 7
Köppinen 1609:5 1 22,3a 4,7 A Teivainen
Pihlajan Aaroni 1609:3 2 22,3a 1,6 Ak Lahtinen
Tementeri 1609:6 4 22,7a 8,6 P Puikkonen
Rillaus 1609:1 5 23,0a 121,9 H Koivunen
Kokeva 1609:7 p -a 0,0 M Forss
 
Vermo Lauantai 22.10.2011 lähtö 3
Petros 2100:1 8 29,4ax 37,9 T Okkolin
Kume 2100:2 9 30,2a 29,0 J Saarela
 
Seinäjoki Lauantai 15.10.2011 lähtö 8
Tementeri 2600:4 1 25,7a 7,4 P Puikkonen
Pihlajan Aaroni 2600:6 3 25,7a 1,6 Ak Lahtinen
Rillaus 2600:7 7 29,8a 61,8 H Koivunen
 
Mikkeli Lauantai 08.10.2011 lähtö 3
Köppinen 2620:3 1 24,9 1,5 A Teivainen
Tementeri 2620:4 2 25,6 4,4 P Puikkonen
Jylhätuli 2620:2 5 27,0 18,4 O-P Miettinen
 
Teivo Lauantai 01.10.2011 lähtö 4
Tementeri 2120:4 2 24,6 23,1 A Teivainen
Kume 2100:7 3 25,6 14,0 J Saarela
Petros 2100:3 5 25,9 35,5 T Okkolin
Kokeva 2120:6 6 25,1 13,0 M Forss
Kirmon Vire 2100:6 hlo 27,5x 14,0 J Matalamäki
 
Vermo Keskiviikko 28.09.2011 lähtö 7
Kume 2100:1 3 26,9 9,7 J Saarela
Kokeva 2140:2 7 26,4x 9,5 M Forss
Hiskappi 2100:6 11 29,0 33,5 A Teivainen
 
Turku Lauantai 24.09.2011 lähtö 8
Köppinen 2100:9 2 24,0a 70,2 A Teivainen
Pihlajan Aaroni 2100:8 4 24,2ax 14,6 Ak Lahtinen
 
Lappeenranta Lauantai 17.09.2011 lähtö 6
Köppinen 2660:1 5 25,9 3,5 A Teivainen
Laaserin Kuva 2640:2 12 27,5 97,2 R Kilpeläinen
Jylhätuli 2660:3 13 26,8 16,4 K Rosimo
 
Vermo Keskiviikko 14.09.2011 lähtö 4
Köppinen 2120:4 1 25,3 3,0 A Teivainen
Kume 2100:4 3 26,4x 20,7 T Okkolin
Rillaus 2120:2 hlo 25,8 81,2 Han Hietanen
 
Teivo Tiistai 13.09.2011 lähtö 9
Kokeva 2140:1 2 26,2 3,3 M Forss
Petros 2120:2 4 27,4 14,0 T Okkolin
 
Oulu Lauantai 10.09.2011 lähtö 2
Huvin Poika 2100:9 4 26,7a 11,8 A Moilanen
Poika-Hermo 2100:3 5 26,8a 19,9 Kaar Ahokas
 
Oulu Lauantai 10.09.2011 lähtö 5
Jylhätuli 2100:2 2 25,0a 22,9 A Teivainen
Pihlajan Aaroni 2100:6 4 25,4ax 2,2 Ak Lahtinen
Lars 2100:8 p -a 0,0 J Ruotsalainen
 
Vermo Lauantai 03.09.2011 lähtö 4
Köppinen 2100:1 4 24,2a 12,5 A Teivainen
Kokeva 2100:5 6 24,6a 49,0 M Forss
Rillaus 2100:3 7 24,7ax 129,0 H Koivunen
 
Kuopio Perjantai 02.09.2011 lähtö 7
Jylhätuli 2120:1 3 26,8x 4,5 O-P Miettinen
Hiskappi 2100:3 p - 0,0 A Kela
 
Teivo Tiistai 30.08.2011 lähtö 7
Kokeva 2120:2 1 25,4 12,5 M Forss
Petros 2120:1 3 25,6 40,2 T Okkolin
Kume 2100:2 5 26,5x 5,1 J Saarela
Hiskappi 2100:4 8 26,7 70,4 A Kela
 
Oulu Maanantai 29.08.2011 lähtö 4
Jylhätuli 2140:2 2 25,7 4,6 O-P Miettinen
Hiskappi 2120:1 hlo 26,8 9,8 A Teivainen
 
Jyväskylä Lauantai 27.08.2011 lähtö 9
Köppinen 2100:1 4 24,0a 18,1 A Teivainen
Lars 2100:6 5 24,2a 1,9 J Ruotsalainen
Rillaus 2100:11 6 24,5a 182,5 H Koivunen
Tementeri 2100:8 7 24,9a 144,1 K Venäläinen
Kokeva 2100:3 hpl -a 65,2 M Forss
 
Vermo Keskiviikko 24.08.2011 lähtö 4
Huvin Poika 2100:7 4 25,7 3,7 A Moilanen
Hiskappi 2100:2 7 26,6 56,6 A Kela
 
Kajaani Tiistai 16.08.2011 lähtö 7
Lars 2120:2 1 25,8 1,4 J Ruotsalainen
Jylhätuli 2120:6 7 26,8x 13,8 O-P Miettinen
Huvin Poika 2120:9 p - 0,0 J Saarela
 
Forssa Lauantai 13.08.2011 lähtö 6
Köppinen 2160:5 2 24,7 5,1 A Teivainen
Kume 2140:4 4 25,7 27,8 J Saarela
Kokeva 2160:2 6 25,1 60,1 M Honkonen
Rillaus 2160:1 7 25,1 60,1 H Koivunen
 
Vermo Keskiviikko 03.08.2011 lähtö 4
Köppinen 2120:3 2 23,4 3,6 A Teivainen
Jylhätuli 2120:4 3 23,6 27,6 O-P Miettinen
Kokeva 2120:2 7 24,1x 51,6 M Honkonen
Rillaus 2120:1 9 24,2 44,8 H Koivunen
Vokkerin Lupaus 2100:8 p - 0,0 R Iltanen
 
Teivo Lauantai 30.07.2011 lähtö 6
Kirmon Vire 2100:4 1 24,4a 9,2 J Matalamäki
Kume 2100:2 9 25,3a 11,3 J Saarela
Petros 2100:3 11 25,6a 29,2 T Okkolin
 
Vieremä Perjantai 22.07.2011 lähtö 4
Lars 2200:1 1 25,1 1,3 J Ruotsalainen
Jylhätuli 2200:2 2 25,8x 6,2 O-P Miettinen
 
Vermo Keskiviikko 20.07.2011 lähtö 4
Hiskappi 2100:4 4 25,0 29,2 A Moilanen
Kume 2120:4 6 24,3 9,4 J Saarela
 
Teivo Tiistai 19.07.2011 lähtö 7
Petros 2100:3 3 25,2 23,7 T Okkolin
Tementeri 2120:1 p - 0,0 A Teivainen
 
Mikkeli Sunnuntai 17.07.2011 lähtö 3
Lars 2100:5 1 24,2a 2,6 J Ruotsalainen
Köppinen 2100:6 4 24,5a 5,2 P Puikkonen
Kokeva 2100:4 5 24,6a 18,9 M Honkonen
Rillaus 2100:3 6 25,0ax 22,8 A Teivainen
Vokkerin Lupaus 2100:2 7 25,0ax 42,3 R Iltanen
 
Mikkeli Lauantai 16.07.2011 lähtö 5
Huvin Poika 2100:6 2 24,0a 19,1 A Moilanen
Poika-Hermo 2100:5 6 24,5ax 32,7 T E Mäenpää
 
Kuopio Maanantai 11.07.2011 lähtö 8
Laaserin Kuva 2120:2 5 27,5 8,8 Pa Räsänen
Hiskappi 2120:1 7 27,9x 6,7 A Kela
 
Jokimaa Sunnuntai 03.07.2011 lähtö 7
Pihlajan Aaroni 2160:2 1 23,8 1,5 Ak Lahtinen
Vokkerin Lupaus 2200:7 8 24,5 73,8 R Iltanen
 
Jokimaa Lauantai 02.07.2011 lähtö 10
Petros 2140:6 4 25,2a 27,5 T Okkolin
Kume 2140:9 8 25,4a 5,2 J Saarela
Kirmon Vire 2140:5 9 25,5a 11,4 J Matalamäki
 
Jokimaa Lauantai 02.07.2011 lähtö 2
Huvin Poika 2140:5 4 25,4a 23,3 A Moilanen
Poika-Hermo 2140:9 5 25,4a 44,3 T E Mäenpää
 
Härmä Torstai 30.06.2011 lähtö 7
Rillaus 2040:3 3 24,9 30,2 Han Hietanen
Köppinen 2040:4 4 25,3 1,8 P Puikkonen
 
Vermo Keskiviikko 29.06.2011 lähtö 3
Hiskappi 2120:9 7 25,3 34,9 A Moilanen
Laaserin Kuva 2120:7 11 26,2x 76,0 Pa Räsänen
 
Vieremä Perjantai 24.06.2011 lähtö 7
Lars 2200:2 2 24,5 4,0 J Ruotsalainen
Kirmon Vire 2180:3 p - 0,0 J Matalamäki
 
Vermo Keskiviikko 22.06.2011 lähtö 4
Petros 2100:3 4 24,4 111,1 T Okkolin
Köppinen 2120:3 5 23,7x 7,6 P Puikkonen
Vokkerin Lupaus 2100:1 6 24,6 39,7 R Iltanen
Kokeva 2140:1 8 23,4 71,2 M Honkonen
 
Teivo Tiistai 21.06.2011 lähtö 4
Kume 2100:9 2 26,8a 3,2 J Saarela
Nooran Poika 2100:10 11 29,1a 29,9 A Teivainen
 
Kouvola Lauantai 18.06.2011 lähtö 6
Pihlajan Aaroni 2100:11 7 23,5a 4,4 Ak Lahtinen
Tementeri 2100:12 p -a 0,0 K Venäläinen
 
Kouvola Lauantai 18.06.2011 lähtö 5
Kume 2100:7 3 24,9a 25,0 J Saarela
Vokkerin Lupaus 2100:6 8 26,0a 31,2 R Iltanen
Kirmon Vire 2100:2 p -a 0,0 J Matalamäki
 
Kouvola Lauantai 18.06.2011 lähtö 2
Hiskappi 2100:5 4 24,9a 54,4 A Moilanen
Poika-Hermo 2100:10 7 25,5a 108,8 T E Mäenpää
 
Teivo Tiistai 14.06.2011 lähtö 9
Kume 2120:1 1 27,2 4,9 J Saarela
Petros 2140:2 6 26,9 33,4 K Venäläinen
 
Ylivieska Lauantai 11.06.2011 lähtö 4
Kirmon Vire 2600:1 3 26,1x 43,6 J Matalamäki
Rillaus 2620:5 11 26,6 87,3 A Teivainen
 
Teivo Tiistai 07.06.2011 lähtö 7
Köppinen 2100:7 5 24,0a 11,0 P Puikkonen
Rillaus 2100:10 6 24,4a 71,9 H Koivunen
Jylhätuli 2100:1 8 24,8a 22,5 A Teivainen
Kokeva 2100:6 9 25,6a 28,4 M Honkonen
 
Vermo Sunnuntai 05.06.2011 lähtö 6
Hiskappi 2100:5 6 24,5 64,0 A Moilanen
Petros 2120:6 11 24,4x 77,4 K Venäläinen
Vokkerin Lupaus 2120:1 hlo 24,4 23,5 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 01.06.2011 lähtö 5
Kume 2100:9 1 24,6a 39,6 J Saarela
Nooran Poika 2100:12 p -a 0,0 A Teivainen
 
Jokimaa Torstai 26.05.2011 lähtö 6
Petros 2140:2 3 25,6 38,6 T Okkolin
Jylhätuli 2160:1 7 25,2 10,7 O-P Miettinen
 
Kuopio Lauantai 21.05.2011 lähtö 7
Jylhätuli 2120:2 9 24,3 77,5 Ak Lahtinen
Tementeri 2120:5 11 24,9 103,3 K Venäläinen
 
Seinäjoki Maanantai 16.05.2011 lähtö 3
Hiskappi 2100:2 1 28,4 92,7 A Kela
Petros 2120:2 3 27,8 57,0 J-M Paavola
 
Teivo Tiistai 03.05.2011 lähtö 6
Petros 2100:3 4 27,4 13,6 T Okkolin
Rillaus 2120:2 6 26,7x 73,4 H Koivunen
 
Vermo Lauantai 30.04.2011 lähtö 3
Kirmon Vire 2100:4 2 25,9 18,7 J Matalamäki
Lars 2120:6 6 25,4 3,9 J Ruotsalainen
Petros 2120:5 12 26,4 101,7 K Venäläinen
Nooran Poika 2100:3 15 27,6x 39,7 T Okkolin
 
Kouvola Maanantai 25.04.2011 lähtö 7
Vokkerin Lupaus 2100:3 6 24,9 13,4 R Iltanen
Nooran Poika 2100:4 7 24,9 80,9 A Laaksonen
Jylhätuli 2120:3 8 24,2x 36,9 O-P Miettinen
 
Jokimaa Torstai 21.04.2011 lähtö 4
Lars 2140:3 1 25,9a 1,2 J Ruotsalainen
Petros 2140:9 3 26,1a 17,3 T Okkolin
 
Jokimaa Lauantai 16.04.2011 lähtö 7
Kirmon Vire 2140:3 2 25,1 17,7 J Matalamäki
Jylhätuli 2180:1 7 25,0 25,2 O-P Miettinen
Nooran Poika 2160:6 13 28,0x 57,2 A Laaksonen
 
Vermo Keskiviikko 13.04.2011 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2120:2 1 26,0 31,0 R Iltanen
Laaserin Kuva 2100:6 12 28,6x 48,8 Pa Räsänen
 
Teivo Tiistai 12.04.2011 lähtö 8
Petros 2100:7 4 26,9a 115,1 T Okkolin
Lars 2100:4 7 27,0a 1,8 J Ruotsalainen
Rillaus 2100:2 9 27,2a 73,7 H Koivunen
 
Seinäjoki Lauantai 09.04.2011 lähtö 5
Kirmon Vire 2100:4 2 27,0 3,6 J Matalamäki
Petros 2120:6 6 27,1x 40,4 T Okkolin
 
Kouvola Sunnuntai 03.04.2011 lähtö 7
Nooran Poika 2120:7 2 27,8 19,8 A Laaksonen
Vokkerin Lupaus 2140:2 5 28,0 48,2 R Iltanen
 
Forssa Lauantai 02.04.2011 lähtö 8
Lars 2140:8 1 31,5a 1,7 J Ruotsalainen
Petros 2140:5 6 32,3ax 52,9 T Okkolin
 
Kuopio Perjantai 01.04.2011 lähtö 7
Jylhätuli 2140:1 5 29,0x 9,9 O-P Miettinen
Poika-Hermo 2120:3 12 30,5x 5,1 K P Pulliainen
 
Kaustinen Lauantai 26.03.2011 lähtö 3
Kirmon Vire 2100:3 2 27,0 4,3 J Matalamäki
Hiskappi 2100:6 7 28,4 64,3 A Kela
 
Kuopio Perjantai 25.03.2011 lähtö 6
Poika-Hermo 2100:9 2 29,0a 1,9 K P Pulliainen
Laaserin Kuva 2100:8 5 29,2a 45,7 Pa Räsänen
 
Teivo Tiistai 22.03.2011 lähtö 6
Petros 2120:2 5 27,4 19,7 T Okkolin
Rillaus 2120:4 6 28,3x 25,7 E Holopainen
 
Vermo Lauantai 12.03.2011 lähtö 7
Vokkerin Lupaus 2100:1 10 34,5 15,8 R Iltanen
Rillaus 2120:2 11 35,7 78,7 A Hammar
Petros 2100:7 hlo 32,9x 37,8 T Okkolin
 
Nilsiä Lauantai 12.03.2011 lähtö 7
Poika-Hermo 2140:2 1 28,3 kl K P Pulliainen
Laaserin Kuva 2140:3 hpl - kl Pa Räsänen
 
Kuopio Lauantai 26.02.2011 lähtö 3
Nooran Poika 1600:3 1 27,0a 4,3 Ak Lahtinen
Hiskappi 1600:8 k -a 92,4 T Lahti
 
Teivo Tiistai 22.02.2011 lähtö 8
Rillaus 2120:6 5 28,8x 8,0 T Perttunen
Kokeva 2120:5 p - 0,0 M Honkonen
Lars 2120:1 p - 0,0 J Ruotsalainen
 
Teivo Tiistai 15.02.2011 lähtö 7
Rillaus 2140:3 0 - 0,0 T Perttunen
Kokeva 2140:4 0 - 0,0 M Honkonen
Petros 2120:4 0 - 0,0 T Okkolin
 
Teivo Lauantai 05.02.2011 lähtö 7
Kokeva 2140:1 2 25,3 14,0 M Honkonen
Petros 2120:7 hll - 67,8 H Kamppuri
 
Kuopio Perjantai 04.02.2011 lähtö 4
Hiskappi 2140:1 9 31,5x 20,8 N Jokela
Poika-Hermo 2120:7 p - 0,0 Kaar Ahokas
 
Vermo Keskiviikko 02.02.2011 lähtö 4
Kokeva 2100:6 4 25,4a 20,5 M Honkonen
Köppinen 2100:5 7 25,8ax 10,8 P Puikkonen
 
Seinäjoki Lauantai 29.01.2011 lähtö 5
Kirmon Vire 2120:5 7 29,4x 67,3 J Matalamäki
Nooran Poika 2120:9 10 30,6x 13,2 A Laaksonen
 
Kouvola Torstai 27.01.2011 lähtö 6
Kokeva 2100:7 1 26,7a 14,5 M Honkonen
Tementeri 2100:5 p -a 0,0 K Venäläinen
 
Turku Lauantai 22.01.2011 lähtö 8
Petros 2100:1 2 27,9 54,0 H Kamppuri
Köppinen 2120:10 5 27,1 5,7 P Puikkonen
Kokeva 2120:2 7 27,2 47,8 M Honkonen
Rillaus 2120:3 hll - 47,8 T Perttunen
 
Kouvola Lauantai 15.01.2011 lähtö 2
Nooran Poika 2120:8 1 29,4 45,6 A Laaksonen
Poika-Hermo 2120:4 6 30,7x 34,8 T E Mäenpää
 
Vermo Keskiviikko 12.01.2011 lähtö 4
Kume 2120:3 5 29,6 17,3 J Saarela
Vokkerin Lupaus 2140:2 8 29,0 54,9 R Iltanen
 
Vermo Lauantai 08.01.2011 lähtö 7
Köppinen 2120:5 3 24,7 7,6 P Puikkonen
Petros 2100:2 8 25,9 100,0 H Kamppuri
Rillaus 2120:1 9 25,0 83,0 H Koivunen
Kokeva 2120:4 10 25,1 25,0 M Honkonen
 
Vermo Keskiviikko 05.01.2011 lähtö 6
Nooran Poika 2100:3 4 29,0 46,9 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2140:1 9 28,0 62,0 R Iltanen
 
Teivo Lauantai 01.01.2011 lähtö 5
Köppinen 2120:8 7 27,0 5,7 P Puikkonen
Petros 2100:1 8 28,0 56,0 H Kamppuri
Kokeva 2120:10 10 27,5x 18,1 S Sandberg
 
Jokimaa Sunnuntai 26.12.2010 lähtö 6
Rillaus 2160:1 4 27,8 95,4 T Perttunen
Köppinen 2160:3 7 28,1x 6,5 P Puikkonen
Petros 2140:2 8 29,0 70,3 K Venäläinen
Tementeri 2160:9 10 29,0 11,0 A Teivainen
 
Vermo Keskiviikko 15.12.2010 lähtö 4
Huvin Poika 2100:2 3 28,2 4,7 A Moilanen
Hiskappi 2120:2 8 28,1 37,2 J Saarela
 
Teivo Lauantai 11.12.2010 lähtö 7
Tementeri 2120:3 2 26,6 5,6 Ak Lahtinen
Köppinen 2120:7 6 27,6 5,2 P Puikkonen
Rillaus 2120:6 7 27,6 60,1 H Koivunen
Petros 2100:4 hll - 30,7 H Kamppuri
 
Oulu Lauantai 04.12.2010 lähtö 9
Nooran Poika 2100:11 4 29,1a 22,8 A Teivainen
Hiskappi 2100:4 8 30,9a 34,5 A Kela
 
Teivo Tiistai 30.11.2010 lähtö 5
Köppinen 2120:1 4 26,7 2,0 P Puikkonen
Petros 2120:3 5 27,1 26,8 T Okkolin
Rillaus 2120:2 6 27,3 30,8 T E Mäenpää
 
Vermo Lauantai 20.11.2010 lähtö 8
Köppinen 2100:12 2 25,3a 7,5 P Puikkonen
Tementeri 2100:4 3 25,3a 8,3 A Teivainen
Kokeva 2100:5 10 26,4a 41,7 M Honkonen
 
Jokimaa Lauantai 13.11.2010 lähtö 3
Köppinen 2160:8 1 25,8 12,5 P Puikkonen
Tementeri 2160:5 4 26,0 12,3 K Venäläinen
 
Vermo Keskiviikko 03.11.2010 lähtö 4
Köppinen 2120:1 1 25,6 4,6 P Puikkonen
Kokeva 2120:3 4 26,4 34,3 M Honkonen
 
Pori Lauantai 30.10.2010 lähtö 3
Kume 2100:6 12 31,4 7,5 J Saarela
Petros 2120:1 hlo 27,8x 45,0 K Venäläinen
 
Kuopio Lauantai 23.10.2010 lähtö 6
Tementeri 2120:1 2 25,8 7,3 Ak Lahtinen
Rillaus 2120:3 8 27,5x 51,5 V-E Paavola
 
Kuopio Lauantai 23.10.2010 lähtö 8
Hiskappi 2100:10 6 30,0a 28,4 A Moilanen
Poika-Hermo 2100:2 7 30,0ax 4,9 Kaar Ahokas
 
Vermo Lauantai 16.10.2010 lähtö 6
Köppinen 2100:9 7 24,8a 56,2 I Holmlund
Kokeva 2100:10 11 25,0a 171,7 M Honkonen
 
Vermo Lauantai 16.10.2010 lähtö 10
Kume 2100:1 3 26,0 3,6 J Saarela
Petros 2120:2 7 26,5x 20,5 K Venäläinen
 
Lappeenranta Lauantai 09.10.2010 lähtö 5
Poika-Hermo 2100:7 5 26,9ax 20,7 Kaar Ahokas
Hiskappi 2100:9 11 28,2a 18,5 A Moilanen
 
Teivo Lauantai 02.10.2010 lähtö 3
Petros 2100:2 2 26,2 94,0 T Okkolin
Tementeri 2120:2 4 25,6 22,4 Ak Lahtinen
Kokeva 2120:6 6 25,7 78,8 M Honkonen
 
Jyväskylä Maanantai 20.09.2010 lähtö 6
Poika-Hermo 2100:6 4 26,7a 30,0 Kaar Ahokas
Kirmon Vire 2100:11 hpl -a 26,7 J Matalamäki
 
Mikkeli Lauantai 18.09.2010 lähtö 8
Tementeri 2120:5 3 23,8 136,4 Ak Lahtinen
Jylhätuli 2100:2 11 26,3 11,6 O-P Miettinen
Köppinen 2120:3 12 25,5x 25,2 I Holmlund
 
Seinäjoki Perjantai 17.09.2010 lähtö 5
Petros 2120:2 4 26,1 40,7 J-M Paavola
Rillaus 2140:1 5 25,8 37,3 V-E Paavola
 
Oulu Lauantai 11.09.2010 lähtö 9
Hiskappi 2120:6 7 27,6 12,6 M Forss
Kirmon Vire 2100:4 11 28,7x 12,9 J Matalamäki
 
Vermo Keskiviikko 01.09.2010 lähtö 7
Jylhätuli 2100:2 3 25,6a 4,1 O-P Miettinen
Kokeva 2100:7 4 25,6a 34,4 M Honkonen
Köppinen 2100:1 7 25,7a 10,6 P Puikkonen
 
Teivo Tiistai 31.08.2010 lähtö 9
Kume 2100:3 1 27,1a 3,0 J Saarela
Petros 2100:14 4 27,3a 13,8 T Okkolin
 
Oulu Maanantai 30.08.2010 lähtö 4
Hiskappi 2120:5 2 26,9 12,6 M Forss
Kirmon Vire 2100:1 12 28,9x 8,6 J Matalamäki
 
Forssa Lauantai 21.08.2010 lähtö 8
Jylhätuli 2140:5 1 25,0ax 1,5 O-P Miettinen
Petros 2140:3 hpl -a 25,3 T Okkolin
 
Kuopio Tiistai 17.08.2010 lähtö 7
Tementeri 1620:1 4 25,6 20,1 M Forss
Hiskappi 1600:3 7 27,9 48,9 A Kela
Laaserin Kuva 1600:2 hpl - 28,0 R Kilpeläinen
 
Teivo Lauantai 14.08.2010 lähtö 9
Jylhätuli 2120:5 1 25,1 3,4 O-P Miettinen
Kume 2100:6 2 26,1 8,4 J Saarela
 
Kouvola Lauantai 07.08.2010 lähtö 6
Tementeri 2160:1 9 26,1 25,6 K Venäläinen
Vokkerin Lupaus 2140:1 10 27,1 22,8 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 04.08.2010 lähtö 7
Kume 2100:5 7 24,4a 48,5 K Venäläinen
Köppinen 2100:8 8 26,8a 16,9 I Holmlund
 
Joensuu Lauantai 31.07.2010 lähtö 6
Jylhätuli 2160:3 1 25,0 5,6 O-P Miettinen
Hiskappi 2140:1 13 29,0 8,8 A Moilanen
 
Oulu Sunnuntai 25.07.2010 lähtö 3
Kokeva 1609:6 9 24,9a 172,5 M Honkonen
Rillaus 1609:12 10 25,0a 187,6 T E Mäenpää
 
Oulu Sunnuntai 25.07.2010 lähtö 10
Rillaus 3100:6 8 27,0a 88,7 T E Mäenpää
Kokeva 3100:7 10 27,5a 77,7 M Honkonen
 
Oulu Lauantai 24.07.2010 lähtö 9
Rillaus 2100:9 8 24,3a 132,2 T E Mäenpää
Kokeva 2100:3 10 24,6a 105,8 M Honkonen
 
Oulu Lauantai 24.07.2010 lähtö 5
Köppinen 2100:10 6 25,0a 3,6 P Puikkonen
Jylhätuli 2100:8 9 25,7ax 3,2 O-P Miettinen
Vokkerin Lupaus 2100:1 p -a 0,0 R Iltanen
 
Oulu Lauantai 24.07.2010 lähtö 12
Hiskappi 2120:6 7 26,2 104,8 A Kela
Huvin Poika 2100:9 9 27,1 39,6 Kaar Ahokas
 
Vermo Keskiviikko 21.07.2010 lähtö 8
Hiskappi 2100:5 2 25,8 14,5 A Moilanen
Petros 2120:3 6 26,1 45,4 T Okkolin
 
Mikkeli Sunnuntai 11.07.2010 lähtö 4
Köppinen 1609:10 4 22,2a 7,5 P Puikkonen
Kokeva 1609:12 6 22,7a 35,7 M Honkonen
Rillaus 1609:9 7 22,7a 15,7 T E Mäenpää
Tementeri 1609:4 8 22,8a 43,7 Kaar Ahokas
 
Jokimaa Lauantai 03.07.2010 lähtö 2
Köppinen 2140:3 1 24,4a 4,0 P Puikkonen
Petros 2140:10 11 25,9ax 81,3 T Okkolin
 
Jokimaa Lauantai 03.07.2010 lähtö 8
Pihlajan Aaroni 2140:1 1 23,0 3,8 Ak Lahtinen
Jylhätuli 2180:3 9 22,9 28,7 O-P Miettinen
 
Jokimaa Lauantai 03.07.2010 lähtö 5
Poika-Hermo 2160:7 7 25,9 113,6 Kaar Ahokas
Kume 2160:6 11 27,0x 17,2 J Saarela
 
Jyväskylä Maanantai 21.06.2010 lähtö 6
Kirmon Vire 3140:1 2 28,6 8,2 J Matalamäki
Laaserin Kuva 3140:2 5 29,3 12,5 R Kilpeläinen
 
Kouvola Lauantai 19.06.2010 lähtö 6
Lars 2100:6 1 22,5a 1,9 H Koivunen
Jylhätuli 2100:9 3 23,2a 7,9 J Kontio
Köppinen 2100:1 4 23,5a 35,1 P Puikkonen
Vokkerin Lupaus 2100:7 10 24,6ax 95,6 R Iltanen
 
Teivo Tiistai 15.06.2010 lähtö 5
Kume 2100:6 1 26,6 8,4 J Saarela
Petros 2120:2 5 26,4 17,2 K Venäläinen
 
Ylivieska Lauantai 12.06.2010 lähtö 9
Huvin Poika 2100:4 2 28,3a 6,7 Kaar Ahokas
Kirmon Vire 2100:2 9 31,0ax 21,8 J Matalamäki
 
Jokimaa Torstai 10.06.2010 lähtö 3
Jylhätuli 2180:2 2 23,3 14,4 O-P Miettinen
Köppinen 2180:1 8 25,3 4,3 M Forss
Vokkerin Lupaus 2200:4 9 25,3x 87,3 R Iltanen
 
Seinäjoki Sunnuntai 06.06.2010 lähtö 11
Poika-Hermo 2120:1 10 27,1x 55,6 Kaar Ahokas
Kume 2120:3 hpl - 41,3 H Koivunen
 
Lappeenranta Sunnuntai 30.05.2010 lähtö 5
Rillaus 1609:4 5 23,2a 7,3 T E Mäenpää
Tementeri 1609:1 7 23,5a 15,0 Kaar Ahokas
 
Turku Perjantai 28.05.2010 lähtö 2
Lars 2100:3 1 22,8a 1,7 H Koivunen
Jylhätuli 2100:5 3 23,5a 17,2 O-P Miettinen
Köppinen 2100:10 4 23,8a 26,0 P Puikkonen
 
Vermo Keskiviikko 19.05.2010 lähtö 8
Köppinen 2140:1 2 25,3 8,8 P Puikkonen
Hiskappi 2100:7 6 27,1 45,2 J Saarela
Petros 2120:2 8 26,5 24,2 T Okkolin
 
Jyväskylä Lauantai 15.05.2010 lähtö 8
Kokeva 2100:6 5 24,2a 50,1 M Honkonen
Tementeri 2100:3 9 24,9a 137,8 Kaar Ahokas
 
Jyväskylä Lauantai 15.05.2010 lähtö 5
Jylhätuli 2100:11 2 23,8a 64,6 O-P Miettinen
Lars 2100:12 6 23,9a 2,6 H Koivunen
 
Vermo Sunnuntai 02.05.2010 lähtö 5
Lars 2120:5 1 23,5 2,0 H Koivunen
Köppinen 2120:7 6 24,4 18,9 P Puikkonen
Petros 2120:3 8 24,9 105,7 K Venäläinen
 
Kaustinen Sunnuntai 25.04.2010 lähtö 5
Rillaus 1620:7 1 23,2 16,4 Ak Lahtinen
Hiskappi 1600:3 5 25,9x 11,3 A Kela
 
Pori Lauantai 24.04.2010 lähtö 7
Köppinen 2100:3 4 26,2 9,8 P Puikkonen
Kokeva 2120:5 9 27,6x 80,5 M Honkonen
 
Pori Lauantai 24.04.2010 lähtö 3
Pihlajan Aaroni 2120:4 1 28,3x 1,3 Ak Lahtinen
Kume 2140:4 4 28,0 27,9 J Saarela
 
Kouvola Perjantai 23.04.2010 lähtö 9
Poika-Hermo 2120:2 2 28,1 41,0 Kaar Ahokas
Laaserin Kuva 2140:1 3 28,4 53,5 R Kilpeläinen
 
Jokimaa Lauantai 17.04.2010 lähtö 5
Lars 2160:1 1 24,0 2,5 H Koivunen
Köppinen 2160:11 5 24,8 15,3 P Puikkonen
Petros 2160:5 k -x 142,8 K Venäläinen
 
Seinäjoki Lauantai 10.04.2010 lähtö 7
Lars 2100:6 1 25,3a 3,3 A Moilanen
Köppinen 2100:2 5 26,0a 10,8 P Puikkonen
Petros 2100:9 9 26,4a 7,7 T Okkolin
 
Seinäjoki Lauantai 10.04.2010 lähtö 2
Hiskappi 2100:9 10 29,0ax 67,5 A Kela
Kume 2100:1 p -a 0,0 J Saarela
 
Kouvola Maanantai 05.04.2010 lähtö 7
Lars 2100:5 4 26,2 14,4 H Koivunen
Vokkerin Lupaus 2100:6 p - 0,0 R Iltanen
 
Jyväskylä Sunnuntai 04.04.2010 lähtö 4
Tementeri 1620:6 3 26,7 14,0 Kaar Ahokas
Rillaus 1620:7 p - 0,0 T E Mäenpää
 
Kaustinen Lauantai 27.03.2010 lähtö 5
Petros 2120:3 7 26,8 151,9 Kaar Ahokas
Hiskappi 2100:5 13 28,2x 78,2 A Kela
 
Joensuu Lauantai 20.03.2010 lähtö 6
Laaserin Kuva 2140:3 hpl -a 34,1 A Teivainen
Lars 2140:6 hpl -a 2,6 H Koivunen
 
Lappeenranta Lauantai 13.03.2010 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2100:2 3 26,2 26,7 R Iltanen
Kokeva 2120:3 5 25,6 9,7 M Honkonen
 
Vermo Lauantai 06.03.2010 lähtö 10
Kokeva 2120:1 3 26,2 45,7 M Honkonen
Vokkerin Lupaus 2100:2 5 27,2 30,4 R Iltanen
 
Kuopio Perjantai 05.03.2010 lähtö 6
Poika-Hermo 2120:2 1 31,4 4,9 Kaar Ahokas
Huvin Poika 2120:7 2 31,4 7,9 J Ruotsalainen
 
Vermo Keskiviikko 24.02.2010 lähtö 3
Lars 2100:2 2 27,3 3,3 H Koivunen
Vokkerin Lupaus 2100:4 3 27,7 34,5 R Iltanen
 
Kuopio Lauantai 20.02.2010 lähtö 9
Poika-Hermo 2100:9 1 30,9a 7,7 Kaar Ahokas
Huvin Poika 2100:7 p -a 0,0 A Moilanen
 
Seinäjoki Lauantai 13.02.2010 lähtö 6
Lars 2100:8 1 27,6a 1,9 H Koivunen
Hiskappi 2100:1 12 28,8a 15,0 A Kela
 
Vermo Keskiviikko 10.02.2010 lähtö 6
Vokkerin Lupaus 3160:2 2 27,7 15,9 R Iltanen
Laaserin Kuva 3120:1 hpl - 8,5 A Teivainen
 
Teivo Tiistai 09.02.2010 lähtö 7
Kokeva 2140:1 7 27,0x 9,1 M Honkonen
Petros 2120:2 hpl - 85,2 T Okkolin
 
Oulu Maanantai 01.02.2010 lähtö 5
Hiskappi 2100:3 2 29,6 26,9 A Kela
Rillaus 2140:5 12 29,0 82,0 T E Mäenpää
 
Teivo Lauantai 30.01.2010 lähtö 8
Kokeva 2120:2 5 26,4 117,6 M Honkonen
Vokkerin Lupaus 2100:7 11 29,2x 168,6 R Iltanen
 
Ylivieska Lauantai 23.01.2010 lähtö 6
Rillaus 1620:3 p - 0,0 T E Mäenpää
Hiskappi 1600:5 p - 0,0 He Hietanen
 
Pori Sunnuntai 27.12.2009 lähtö 6
Kokeva 2160:1 2 26,9 27,8 M Honkonen
Petros 2140:1 hpl - 24,2 P Puikkonen
 
Kuopio Lauantai 26.12.2009 lähtö 6
Köppinen 2100:3 2 27,0x 9,2 P Puikkonen
Rillaus 2120:3 11 27,9 102,8 J Ruotsalainen
 
Teivo Tiistai 22.12.2009 lähtö 4
Kokeva 2140:6 3 28,1 28,7 M Honkonen
Petros 2120:1 5 29,2 17,4 H Kamppuri
 
Teivo Tiistai 17.11.2009 lähtö 7
Lars 2120:4 1 29,5 1,4 H Koivunen
Petros 2140:1 10 30,2x 35,0 T Okkolin
 
Jokimaa Lauantai 07.11.2009 lähtö 5
Tementeri 2160:8 8 26,8 56,9 M Forss
Köppinen 2140:1 hlo 27,6 17,5 P Puikkonen
 
Vermo Keskiviikko 28.10.2009 lähtö 8
Köppinen 2100:2 4 26,6 3,6 P Puikkonen
Vokkerin Lupaus 2100:1 9 30,8x 24,4 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 07.10.2009 lähtö 4
Köppinen 2100:2 2 26,7 5,6 P Puikkonen
Kokeva 2120:1 10 27,1 86,8 M Honkonen
Vokkerin Lupaus 2100:7 hpl - 32,5 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 30.09.2009 lähtö 6
Jylhätuli 2100:1 2 25,4 2,2 K Rosimo
Köppinen 2100:3 3 26,3x 8,2 P Puikkonen
Vokkerin Lupaus 2100:4 hll - 26,4 R Iltanen
 
Kouvola Torstai 24.09.2009 lähtö 4
Tementeri 2120:4 3 26,1 8,9 K Venäläinen
Kokeva 2120:6 10 27,0 16,8 K Rosimo
 
Jokimaa Torstai 17.09.2009 lähtö 4
Köppinen 2140:3 2 27,1 6,1 Jy Korhonen
Kokeva 2160:5 5 26,5 10,4 M Forss
 
Vermo Keskiviikko 09.09.2009 lähtö 4
Köppinen 2100:3 5 26,6x 10,7 P Puikkonen
Kokeva 2120:5 7 26,0 61,4 H Koivunen
 
Vermo Keskiviikko 09.09.2009 lähtö 8
Kume 2100:3 1 26,6a 1,4 H Koivunen
Hiskappi 2100:9 4 26,7a 13,1 J Saarela
 
Teivo Tiistai 01.09.2009 lähtö 5
Kume 2100:1 1 26,4 1,8 H Koivunen
Petros 2140:3 9 25,6 27,5 T Okkolin
 
Vermo Lauantai 29.08.2009 lähtö 10
Jylhätuli 2120:7 2 25,1 4,1 K Rosimo
Vokkerin Lupaus 2120:2 10 26,4x 36,3 R Iltanen
 
Kouvola Torstai 27.08.2009 lähtö 4
Tementeri 2100:2 3 24,8a 6,6 K Venäläinen
Rillaus 2100:5 5 25,1a 19,0 T E Mäenpää
Kokeva 2100:8 9 26,8a 32,6 M Honkonen
 
Vermo Keskiviikko 26.08.2009 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 3140:3 3 28,5 9,2 R Iltanen
Köppinen 3160:1 4 28,0 7,3 M Forss
Hiskappi 3120:5 8 30,3 37,8 A Kela
Nooran Poika 3120:3 10 30,4 18,4 T Okkolin
 
Pori Perjantai 21.08.2009 lähtö 7
Kume 2100:4 7 27,2x 2,7 H Koivunen
Petros 2140:2 11 26,6x 29,3 Ak Lahtinen
 
Jokimaa Torstai 20.08.2009 lähtö 6
Tementeri 2140:1 1 25,3a 6,2 K Venäläinen
Kokeva 2140:8 6 26,8a 7,0 M Honkonen
 
Vermo Keskiviikko 12.08.2009 lähtö 2
Kokeva 2120:5 2 26,7 7,9 H Koivunen
Köppinen 2100:4 3 27,6 3,3 M Forss
Vokkerin Lupaus 2100:1 6 29,2x 3,3 R Iltanen
 
Lappeenranta Sunnuntai 09.08.2009 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2120:3 1 25,7 25,1 R Iltanen
Tementeri 2140:1 9 25,7 28,9 K Venäläinen
 
Vermo Keskiviikko 05.08.2009 lähtö 4
Köppinen 2120:1 5 26,1 6,8 P Puikkonen
Jylhätuli 2120:5 p - 0,0 K Rosimo
 
Vieremä Perjantai 31.07.2009 lähtö 1
Huvin Poika 2180:7 1 30,0 8,6 J Harmoinen
Poika-Hermo 2180:4 2 30,2x 19,2 Kaar Ahokas
 
Mikkeli Sunnuntai 19.07.2009 lähtö 4
Rillaus 1609:4 7 22,0a 5,8 T E Mäenpää
Kokeva 1609:8 8 22,1a 25,9 H Koivunen
 
Mikkeli Lauantai 18.07.2009 lähtö 4
Hiskappi 1609:5 10 23,5a 36,7 A Kela
Vokkerin Lupaus 1609:8 12 25,3ax 78,4 R Iltanen
 
Jokimaa Lauantai 04.07.2009 lähtö 3
Vokkerin Lupaus 2160:10 hlo 26,0 155,0 R Iltanen
Nooran Poika 2160:4 k - 21,3 T Okkolin
 
Jokimaa Lauantai 04.07.2009 lähtö 8
Jylhätuli 2160:1 6 25,0 157,1 K Rosimo
Köppinen 2160:3 hpl - 31,6 M Forss
 
Seinäjoki Lauantai 27.06.2009 lähtö 7
Rillaus 2100:7 6 24,3a 79,5 T E Mäenpää
Kokeva 2100:12 8 25,5a 183,4 M Honkonen
 
Mikkeli Torstai 18.06.2009 lähtö 7
Kokeva 1600:4 5 22,8a 20,4 M Honkonen
Rillaus 1600:1 6 22,9a 1,9 T E Mäenpää
 
Kouvola Lauantai 13.06.2009 lähtö 2
Vokkerin Lupaus 2100:2 hpl -a 69,3 R Iltanen
Köppinen 2100:10 hpl -a 6,6 P Puikkonen
 
Teivo Tiistai 09.06.2009 lähtö 7
Köppinen 2120:6 1 25,2 3,9 P Puikkonen
Kokeva 2140:2 12 25,3 11,4 M Honkonen
 
Lappeenranta Lauantai 30.05.2009 lähtö 7
Rillaus 1609:4 1 22,6a 3,7 T E Mäenpää
Tementeri 1609:9 5 23,3a 11,2 T Okkolin
 
Turku Perjantai 29.05.2009 lähtö 5
Köppinen 2100:9 5 24,7a 12,0 P Puikkonen
Jylhätuli 2100:4 7 25,0a 6,3 A Moilanen
 
Jokimaa Torstai 21.05.2009 lähtö 6
Köppinen 2180:5 7 27,3x 6,4 P Puikkonen
Petros 2180:3 hpl - 25,5 Kaar Ahokas
 
Vermo Keskiviikko 20.05.2009 lähtö 4
Nooran Poika 2120:5 6 28,0x 6,9 T Okkolin
Kume 2100:4 10 30,7x 11,9 S Päivike
 
Kuopio Lauantai 16.05.2009 lähtö 6
Rillaus 2120:3 7 24,0 191,4 J Ruotsalainen
Tementeri 2120:9 8 24,1 306,3 T Rautiainen
 
Jyväskylä Lauantai 09.05.2009 lähtö 6
Tementeri 2100:1 3 27,7a 21,1 T Rautiainen
Rillaus 2100:11 4 27,8a 6,3 T E Mäenpää
 
Vermo Keskiviikko 06.05.2009 lähtö 10
Vokkerin Lupaus 2120:3 1 26,0 10,3 R Iltanen
Nooran Poika 2100:1 2 27,6x 6,0 T Okkolin
 
Pori Lauantai 02.05.2009 lähtö 4
Köppinen 2140:3 5 25,8 3,1 P Puikkonen
Kume 2120:5 9 28,6x 30,0 S Päivike
Nooran Poika 2140:1 hll - 32,1 T Okkolin
 
Teivo Tiistai 28.04.2009 lähtö 6
Kokeva 2120:1 1 26,0 16,7 M Honkonen
Petros 2100:1 3 27,0 20,6 T Okkolin
 
Vermo Lauantai 25.04.2009 lähtö 12
Köppinen 2120:4 1 26,3 6,6 P Puikkonen
Vokkerin Lupaus 2120:3 2 26,5 75,6 R Iltanen
 
Seinäjoki Lauantai 11.04.2009 lähtö 2
Hiskappi 2120:7 6 28,8x 38,8 A Kela
Nooran Poika 2120:2 hpl - 8,7 Han Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 01.04.2009 lähtö 4
Nooran Poika 2140:1 1 28,1 26,3 Han Hietanen
Kume 2120:9 3 29,3 3,5 J Saarela
Hiskappi 2140:2 5 28,6 12,8 A Kela
 
Vermo Keskiviikko 11.03.2009 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2120:8 11 29,2 23,4 A Teivainen
Köppinen 2120:1 12 30,1x 2,3 A Moilanen
 
Vermo Keskiviikko 04.03.2009 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2100:3 5 27,7 13,8 A Teivainen
Köppinen 2100:7 hpl - 5,1 A Moilanen
 
Mikkeli Lauantai 28.02.2009 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2120:5 5 28,4 167,8 R Iltanen
Hiskappi 2100:2 8 30,8 88,3 J Länsimäki
 
Jyväskylä Maanantai 16.02.2009 lähtö 8
Hiskappi 2100:5 7 31,8ax 7,3 J Saarela
Kirmon Vire 2100:11 8 32,3ax 4,1 T E Mäenpää
 
Jokimaa Lauantai 20.12.2008 lähtö 6
Tementeri 2160:4 8 27,6 21,4 T Rautiainen
Rillaus 2160:3 9 28,0 20,6 T E Mäenpää
 
Kuopio Sunnuntai 16.11.2008 lähtö 8
Jylhätuli 2180:1 1 28,5x 3,1 O-P Miettinen
Poika-Hermo 2140:2 4 33,9x 40,8 Kaar Ahokas
 
Pori Lauantai 25.10.2008 lähtö 3
Poika-Hermo 2140:2 7 32,6 68,6 Kaar Ahokas
Kume 2100:4 p - 0,0 S Päivike
 
Pori Perjantai 17.10.2008 lähtö 3
Kume 2100:2 3 35,1 54,5 S Päivike
Poika-Hermo 2140:1 8 34,2x 15,0 Kaar Ahokas
 
Turku Lauantai 27.09.2008 lähtö 5
Köppinen 2100:4 2 25,6a 16,3 P Puikkonen
Jylhätuli 2100:2 p -a 0,0 A Moilanen
 
Kuopio Sunnuntai 21.09.2008 lähtö 7
Tementeri 2100:6 1 25,5a 10,3 T Rautiainen
Rillaus 2100:10 4 26,2a 4,7 T E Mäenpää
 
Vermo Keskiviikko 03.09.2008 lähtö 10
Nooran Poika 2100:2 1 28,9x 17,0 Han Hietanen
Köppinen 2120:1 3 28,2 2,9 P Puikkonen
 
Vermo Keskiviikko 27.08.2008 lähtö 6
Rillaus 2100:3 8 25,5a 2,8 T E Mäenpää
Tementeri 2100:11 p -a 0,0 T Rautiainen
 
Jyväskylä Torstai 14.08.2008 lähtö 2
Jylhätuli 2100:5 3 27,6a 1,3 A Moilanen
Köppinen 2100:4 4 27,8a 8,8 A Teivainen
 
Pihtipudas Sunnuntai 10.08.2008 lähtö 7
Rillaus 2080:4 2 25,2 21,2 T E Mäenpää
Tementeri 2080:3 8 25,4 10,2 T Rautiainen
 
Mikkeli Sunnuntai 13.07.2008 lähtö 4
Rillaus 1609:1 1 22,0ax 4,3 T E Mäenpää
Tementeri 1609:8 3 22,5a 19,2 T Rautiainen
Vokkerin Lupaus 1609:11 hll -a 80,3 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 25.06.2008 lähtö 4
Köppinen 3140:1 7 28,4 23,1 T Perttunen
Hiskappi 3100:6 p - 0,0 A Moilanen
 
Seinäjoki Maanantai 23.06.2008 lähtö 6
Lars 2140:1 1 29,3 2,5 Ma Hietanen
Nooran Poika 2120:3 9 31,5 11,9 Han Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 11.06.2008 lähtö 7
Jylhätuli 1609:5 1 25,0a 2,0 A Moilanen
Köppinen 1609:7 6 26,8a 35,1 T Perttunen
Nooran Poika 1609:2 hpl -a 21,2 Han Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 28.05.2008 lähtö 4
Petros 2100:3 2 26,0 5,4 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2100:2 p - 0,0 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 21.05.2008 lähtö 5
Petros 2120:3 1 24,8 16,8 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2100:6 hll - 53,4 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 14.05.2008 lähtö 5
Petros 3140:2 3 27,5 9,6 T Okkolin
Köppinen 3100:6 7 29,5x 17,8 T Perttunen
 
Lappeenranta Sunnuntai 20.04.2008 lähtö 4
Petros 2120:3 6 27,5 6,0 T Okkolin
Laaserin Kuva 2100:4 10 30,2 22,2 R Kilpeläinen
 
Pori Lauantai 19.04.2008 lähtö 4
Köppinen 2120:1 5 28,8x 53,2 T Perttunen
Lars 2140:3 hpl - 43,9 Han Hietanen
 
Vermo Sunnuntai 13.04.2008 lähtö 5
Petros 2120:3 9 28,5x 17,2 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2100:6 12 30,6x 11,4 R Iltanen
 
Vermo Lauantai 05.04.2008 lähtö 5
Vokkerin Lupaus 2100:5 hll - 25,2 R Iltanen
Kokeva 2120:10 p - 0,0 M Forss
 
Jokimaa Torstai 27.03.2008 lähtö 7
Petros 2140:12 7 27,6ax 30,5 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2140:9 hml 27,4a 12,6 R Iltanen
 
Seinäjoki Lauantai 22.03.2008 lähtö 1
Köppinen 2600:4 3 30,7a 26,8 I Holmlund
Jylhätuli 2600:2 p -a 0,0 A Moilanen
 
Vermo Keskiviikko 19.03.2008 lähtö 5
Tementeri 2120:4 4 26,2 72,1 T Rautiainen
Kokeva 2120:1 8 27,1 41,3 M Forss
 
Vermo Sunnuntai 16.03.2008 lähtö 5
Petros 2120:7 5 29,6x 15,9 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2120:5 16 31,0x 12,2 R Iltanen
 
Lappeenranta Maanantai 10.03.2008 lähtö 4
Petros 2120:1 hlo 28,7 7,4 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2120:3 hpl - 4,5 R Iltanen
 
Vermo Lauantai 09.02.2008 lähtö 5
Petros 2100:2 2 28,3 32,9 T Okkolin
Kokeva 2120:3 7 28,0 49,9 M Honkonen
 
Lappeenranta Sunnuntai 03.02.2008 lähtö 6
Tementeri 2140:5 2 31,4 6,6 T Rautiainen
Rillaus 2140:2 9 33,7 24,3 Ta Hautala
 
Vermo Keskiviikko 30.01.2008 lähtö 5
Petros 2100:4 7 31,4ax 30,2 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2100:2 9 33,9ax 8,8 R Iltanen
 
Vermo Keskiviikko 23.01.2008 lähtö 10
Vokkerin Lupaus 2100:8 6 27,9 11,5 R Iltanen
Petros 2100:7 9 28,4 19,5 T Okkolin
 
Seinäjoki Maanantai 14.01.2008 lähtö 5
Hiskappi 2100:2 5 33,3 42,1 He Hietanen
Kirmon Vire 2100:4 p - 0,0 Ar Niskanen
 
Teivo Lauantai 05.01.2008 lähtö 7
Tementeri 2100:9 5 27,1 17,6 T Rautiainen
Kokeva 2100:2 9 28,4 77,0 M Honkonen
 
Kouvola Torstai 27.12.2007 lähtö 5
Laaserin Kuva 2120:4 1 30,8 2,5 R Kilpeläinen
Vokkerin Lupaus 2120:1 hll - 15,8 R Iltanen
 
Teivo Lauantai 15.12.2007 lähtö 9
Tementeri 2100:10 2 26,2a 6,6 T Rautiainen
Kokeva 2100:6 7 26,8a 19,8 M Honkonen
 
Jokimaa Torstai 06.12.2007 lähtö 4
Vokkerin Lupaus 2160:5 4 30,4 7,2 R Iltanen
Petros 2160:2 5 30,6 14,0 T Okkolin
 
Kuopio Tiistai 04.12.2007 lähtö 2
Kirmon Vire 2100:7 1 30,7 2,8 Ar Niskanen
Hiskappi 2100:1 6 31,8x 14,7 J Saarela
 
Jyväskylä Lauantai 24.11.2007 lähtö 6
Tementeri 2100:11 4 26,9a 5,1 T Rautiainen
Kokeva 2100:2 5 26,9a 27,6 M Honkonen
 
Vermo Lauantai 17.11.2007 lähtö 2
Tementeri 2100:3 1 27,3a 6,3 T Rautiainen
Kokeva 2100:7 8 29,6ax 19,4 M Honkonen
 
Teivo Tiistai 30.10.2007 lähtö 10
Nooran Poika 2100:6 1 32,0 1,6 Han Hietanen
Köppinen 2140:1 2 30,7x 11,6 T Perttunen
 
Pori Lauantai 27.10.2007 lähtö 4
Nooran Poika 2100:1 2 28,1 14,0 Han Hietanen
Köppinen 2140:4 14 33,4x 14,9 T Perttunen
 
Pori Maanantai 15.10.2007 lähtö 3
Nooran Poika 2100:6 2 32,2x 11,3 Han Hietanen
Köppinen 2140:1 5 31,5 4,2 T Perttunen
 
Oulu Maanantai 27.08.2007 lähtö 11
Jylhätuli 2100:8 2 30,0a 2,1 A Moilanen
Nooran Poika 2100:12 p -a 0,0 Han Hietanen
 
Jyväskylä Lauantai 25.08.2007 lähtö 4
Petros 2120:2 5 26,8 22,3 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2120:1 p - 0,0 R Iltanen
 
Kouvola Lauantai 04.08.2007 lähtö 11
Petros 2100:2 4 26,0 55,3 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 2120:8 hlo 27,5 69,5 R Iltanen
 
Kouvola Torstai 19.07.2007 lähtö 8
Köppinen 2100:8 3 31,8 6,5 T Perttunen
Jylhätuli 2120:4 8 32,4 7,1 O-P Miettinen
 
Vermo Keskiviikko 04.07.2007 lähtö 9
Vokkerin Lupaus 2100:7 3 27,0ax 8,8 R Iltanen
Petros 2100:2 4 27,3ax 6,4 T Okkolin
 
Jokimaa Lauantai 30.06.2007 lähtö 3
Tementeri 2140:6 9 26,0a 34,6 T Rautiainen
Kokeva 2140:5 10 27,5a 29,6 M Honkonen
 
Jokimaa Lauantai 30.06.2007 lähtö 11
Vokkerin Lupaus 2140:8 2 25,6 44,2 R Iltanen
Petros 2140:11 11 27,5x 26,7 P Korpi
 
Mikkeli Torstai 14.06.2007 lähtö 1
Jylhätuli 2100:1 1 32,2x 5,0 O-P Miettinen
Köppinen 2100:7 6 36,5x 7,2 T Perttunen
 
Vermo Keskiviikko 23.05.2007 lähtö 4
Rillaus 2120:1 2 24,6 2,5 Ta Hautala
Tementeri 2100:4 3 26,0 4,0 T Rautiainen
 
Vermo Keskiviikko 16.05.2007 lähtö 5
Petros 3100:3 2 29,6 21,6 T Okkolin
Vokkerin Lupaus 3120:8 3 29,3 6,7 R Iltanen
 
Kouvola Torstai 10.05.2007 lähtö 5
Rillaus 2120:1 2 26,1 6,3 Ta Hautala
Tementeri 2100:2 3 27,0 24,8 T Rautiainen
 
Vermo Lauantai 28.04.2007 lähtö 2
Tementeri 2100:12 9 25,4ax 99,9 T Rautiainen
Kokeva 2100:3 hpl -a 11,1 M Honkonen
 
Lappeenranta Sunnuntai 01.04.2007 lähtö 3
Rillaus 2140:4 2 27,8x 6,0 Ta Hautala
Tementeri 2120:1 p - 0,0 T Rautiainen
 
Mikkeli Lauantai 24.03.2007 lähtö 7
Kokeva 2100:11 5 31,6a 6,8 M Honkonen
Tementeri 2100:9 7 32,3ax 15,3 T Rautiainen
 
Kouvola Torstai 15.03.2007 lähtö 3
Vokkerin Lupaus 2100:7 1 30,4x 4,0 R Iltanen
Petros 2100:6 p - 0,0 T Okkolin
 
Lappeenranta Maanantai 05.03.2007 lähtö 5
Vokkerin Lupaus 2140:2 1 30,8 27,8 R Iltanen
Laaserin Kuva 2120:5 3 32,2x 4,2 R Kilpeläinen
 
Vermo Keskiviikko 31.01.2007 lähtö 2
Kokeva 2100:1 1 27,9a 5,1 M Honkonen
Tementeri 2100:6 5 28,5a 10,5 T Rautiainen
 
Kouvola Lauantai 04.11.2006 lähtö 4
Tementeri 1620:5 3 26,2 22,7 T Rautiainen
Kokeva 1600:5 4 27,4 29,0 M Honkonen