Hevosten edelliset kohtaamiset - Seinäjoki - Lähtö 3



Jyväskylä lähtö 7
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
U-Turn Hoss 2140:10 10 17,1a 59,5 A Ripatti
Minto's Romeo 2140:5 hpl -a 6,0 He Bollström
 
Oulu lähtö 6
Minto's Romeo 2100:7 2 16,2a 5,3 Han Hietanen
Special Juliano 2100:3 5 16,9a 19,2 K Alapekkala
 
Oulu lähtö 7
Special Juliano 2100:5 4 14,1a 7,5 K Alapekkala
Minto's Romeo 2100:12 p -a 0,0 I Nurmonen
 
Jyväskylä lähtö 6
Special Juliano 2100:3 4 17,3a 4,1 K Alapekkala
U-Turn Hoss 2100:5 10 17,8a 79,8 A Ripatti
 
Oulu lähtö 9
Minto's Romeo 2100:6 6 13,5a 78,9 J Saarela
Special Juliano 2100:4 11 14,3a 66,2 K Alapekkala
 
Kajaani lähtö 7
Special Juliano 2100:10 1 15,9 1,5 K Alapekkala
Multi One 2100:9 p - 0,0 M Jaara
 
Kuopio lähtö 4
Minto's Romeo 2100:7 2 14,2a 10,6 J Saarela
Ugo 2100:10 8 15,3a 43,7 Ha Torvinen
Special Juliano 2100:1 hpl -a 9,8 K Alapekkala
 
Lieksa lähtö 6
Minto's Romeo 2120:2 6 17,5x 2,3 J Saarela
Multi One 2120:3 7 17,8 89,2 H Konttinen
 
Kuopio lähtö 8
Special Juliano 3120:3 7 16,9 18,6 K Alapekkala
Minto's Romeo 3140:5 10 16,6 103,9 Han Hietanen
 
Oulu lähtö 8
Minto's Romeo 2100:3 3 16,1ax 7,9 Han Hietanen
Special Juliano 2100:12 9 17,0a 46,6 S Raitala
 
Kouvola lähtö 7
Ugo 2100:7 5 15,6a 28,2 J Saarela
U-Turn Hoss 2100:3 10 16,5a 93,4 A Ripatti
 
Kuopio lähtö 9
U-Turn Hoss 2100:3 10 19,0ax 36,9 A Ripatti
Multi One 2100:9 p -a 0,0 P Vehviläinen
 
Lappeenranta lähtö 10
Minto's Romeo 2100:6 4 15,5a 17,4 M Forss
U-Turn Hoss 2100:8 10 16,1a 118,8 A Ripatti
 
Oulu lähtö 11
Minto's Romeo 2100:9 7 15,9a 36,3 M Jaara
Ugo 2100:8 k -ax 74,3 S Raitala
 
Oulu lähtö 10
Minto's Romeo 2100:7 3 16,1a 5,9 M Jaara
Special Juliano 2100:1 5 17,0a 16,2 K Alapekkala
 
Kuopio lähtö 11
Minto's Romeo 2100:10 3 16,5a 43,6 M Jaara
Special Juliano 2100:6 9 19,8ax 82,4 K Alapekkala
 
Oulu lähtö 7
Minto's Romeo 2100:10 3 17,2a 4,8 M Jaara
Special Juliano 2100:11 6 18,6a 3,1 K Alapekkala
 
Jyväskylä lähtö 5
Ugo 2600:9 8 18,0a 61,1 S Raitala
Minto's Romeo 2600:7 k -ax 5,1 A Teivainen
 
Oulu lähtö 8
Special Juliano 2100:11 1 16,0a 6,1 K Alapekkala
Minto's Romeo 2100:6 2 16,5a 2,9 M Jaara
Satin De Satellite 2100:9 6 17,3a 33,3 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 8
Satin De Satellite 2120:1 8 17,2 34,3 A Ala-Rantala
Fire Leader 2120:3 p - 0,0 V Pohjola
 
Lappeenranta lähtö 5
U-Turn Hoss 2100:5 5 18,9a 8,3 A Ripatti
Multi One 2100:2 6 19,0a 27,3 P Vehviläinen
 
Pori lähtö 8
Fire Leader 1600:9 6 16,7a 17,7 S Markkula
Satin De Satellite 1600:6 7 16,8a 28,8 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 7
Satin De Satellite 2100:1 3 16,2a 23,9 A Ala-Rantala
Ugo 2100:2 6 17,2a 20,5 S Raitala
 
Vermo lähtö 6
Satin De Satellite 2100:11 8 15,4a 115,9 A Ala-Rantala
Ugo 2100:10 9 15,5a 80,6 A Laaksonen
 
Kaustinen lähtö 6
Minto's Romeo 2100:7 8 15,0a 6,1 M Jaara
Special Juliano 2100:10 9 15,0a 17,2 K Alapekkala
 
Ylivieska lähtö 11
Special Juliano 2100:7 4 14,2a 41,7 K Alapekkala
Ugo 2100:8 8 14,7a 36,6 Ak Lahtinen
 
Mikkeli lähtö 8
Minto's Romeo 1600:10 5 13,0a 3,1 E Holopainen
U-Turn Hoss 1600:9 6 13,6a 44,2 J Ristimäki
 
Kuopio lähtö 7
Special Juliano 2100:9 3 13,8a 10,2 K Alapekkala
Minto's Romeo 2100:8 hlo 13,8a 7,4 M Jaara
 
Ylivieska lähtö 8
Special Juliano 2100:4 3 16,4a 13,6 K Alapekkala
Satin De Satellite 2100:10 5 17,4a 29,4 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 8
Minto's Romeo 2100:7 7 16,3a 58,7 M Jaara
Special Juliano 2100:6 9 17,1a 93,0 K Alapekkala
 
Kaustinen lähtö 5
Satin De Satellite 2120:3 5 17,4 28,9 A Ala-Rantala
Special Juliano 2120:1 6 17,4 15,3 K Alapekkala
 
Kaustinen lähtö 9
Minto's Romeo 2100:11 5 16,5a 17,3 M Jaara
Ugo 2100:8 7 16,5a 14,5 N Jokela
 
Kuopio lähtö 11
Ugo 2100:9 2 16,7a 77,1 N Jokela
Minto's Romeo 2100:8 7 17,0a 28,7 M Jaara
Satin De Satellite 2100:7 p -a 0,0 A Ala-Rantala
 
Pori lähtö 8
Satin De Satellite 2100:7 7 17,2a 20,3 A Ala-Rantala
Multi One 2100:5 10 19,5a 45,7 He Hietanen
 
Seinäjoki lähtö 8
Ugo 2100:7 1 18,4a 2,0 N Jokela
Satin De Satellite 2100:6 3 18,9a 7,5 A Ala-Rantala
Multi One 2100:1 4 19,1a 10,7 He Hietanen
 
Jyväskylä lähtö 5
Ugo 2100:4 2 16,0a 42,1 N Jokela
Minto's Romeo 2100:5 7 17,0a 20,2 E Holopainen
Special Juliano 2100:2 10 17,3a 84,2 Ah Antti-Roiko
 
Vermo lähtö 7
Special Juliano 2100:1 11 16,8a 16,0 Ah Antti-Roiko
Multi One 2100:8 p -a 0,0 Han Hietanen
 
Ylivieska lähtö 7
Ugo 2100:9 1 15,5a 4,4 N Jokela
Special Juliano 2100:2 3 16,1a 5,3 Ah Antti-Roiko
Satin De Satellite 2100:5 7 17,0a 8,8 A Ala-Rantala
 
Jyväskylä lähtö 7
Satin De Satellite 1620:5 5 16,0 22,1 A Ala-Rantala
Minto's Romeo 1620:4 hpl - 7,1 A Kela
 
Teivo lähtö 5
Ugo 2100:4 5 15,8a 31,9 A Moilanen
Jim Småbo 2100:3 7 16,9a 21,9 J Van Craen
Fire Leader 2100:9 p -a 0,0 A Teivainen
 
Oulu lähtö 7
Minto's Romeo 2100:8 2 15,2a 8,8 K Alapekkala
Satin De Satellite 2100:1 4 15,5a 21,9 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 7
Multi One 2600:3 4 17,7a 43,2 N Jokela
Special Juliano 2600:8 8 18,0a 5,8 Ah Antti-Roiko
 
Teivo lähtö 5
Jim Småbo 2100:1 6 15,0a 36,4 P Korpi
Fire Leader 2100:9 9 17,3a 77,0 A Moilanen
 
Jyväskylä lähtö 6
Minto's Romeo 2600:1 3 18,0a 8,1 M Jaara
Ugo 2600:4 4 18,3a 32,4 S Raitala
 
Pori lähtö 7
Multi One 2100:5 3 15,4a 45,4 Ma Hietanen
Ugo 2100:2 hpl -a 5,9 S Markkula
 
Jyväskylä lähtö 5
Minto's Romeo 2600:11 5 16,1a 13,7 M Jaara
Ugo 2600:5 9 18,8a 22,6 S Raitala
 
Seinäjoki lähtö 6
Satin De Satellite 2600:4 5 16,8a 8,5 A Ala-Rantala
Fire Leader 2600:9 7 17,0a 51,8 S Markkula
 
Pori lähtö 7
Satin De Satellite 2100:5 10 16,5a 36,7 A Ala-Rantala
Fire Leader 2100:9 11 16,8a 54,8 Ak Lahtinen
 
Vermo lähtö 7
Satin De Satellite 2100:8 5 14,2a 13,5 A Ala-Rantala
Ugo 2100:12 7 14,5a 65,3 He Bollström
 
Jämsä lähtö 7
Fire Leader 2100:5 7 18,3a 18,5 T Perttunen
Ugo 2100:9 hpl -a 15,8 Mari Salminen
 
Mikkeli lähtö 4
Special Juliano 3120:6 1 16,1 3,9 Ah Antti-Roiko
Ugo 3120:2 8 16,6 11,3 A Teivainen
Jim Småbo 3120:4 10 17,0 25,7 J Van Craen
 
Kaustinen lähtö 4
Fire Leader 2100:7 3 14,2a 18,3 S Markkula
Satin De Satellite 2100:3 4 14,3a 3,5 A Ala-Rantala
 
Kouvola lähtö 4
Jim Småbo 2100:8 7 14,9a 61,1 P Korpi
Di Caprio Tuna 2100:3 hrp -ax 33,7 R Airaksinen
Minto's Romeo 2100:12 p -a 0,0 J Kontio
 
Jyväskylä lähtö 7
Ugo 2100:4 2 16,6a 5,7 S Raitala
Minto's Romeo 2100:7 5 17,1a 2,6 He Bollström
 
Kokkola lähtö 7
Special Juliano 2100:4 3 15,0a 6,3 Ah Antti-Roiko
Satin De Satellite 2100:10 4 15,2a 5,8 A Ala-Rantala
Multi One 2100:7 9 18,0a 102,1 Ma Hietanen
 
Teivo lähtö 4
Satin De Satellite 2100:11 3 16,6a 6,6 A Ala-Rantala
Royal Ripple 2100:1 p -a 0,0 T Salojensaari
 
Vermo lähtö 7
Di Caprio Tuna 1609:2 4 12,8a 4,4 R Airaksinen
Ugo 1609:7 7 13,5a 36,4 A Teivainen
Jim Småbo 1609:6 p -a 0,0 P Korpi
 
Jokimaa lähtö 5
Minto's Romeo 2140:2 3 14,8a 2,6 A Teivainen
Jim Småbo 2140:10 6 15,3a 14,6 P Korpi
Fire Leader 2140:7 8 15,4a 20,2 A Moilanen
 
Jokimaa lähtö 7
Ugo 2140:3 5 15,5a 2,8 A Teivainen
Minto's Romeo 2140:7 p -a 0,0 M Forss
 
Teivo lähtö 6
Di Caprio Tuna 1600:8 2 15,3a 2,3 R Airaksinen
Tilde Silvio 1600:2 7 15,8a 9,4 V Nurminen
 
Jokimaa lähtö 7
Fire Leader 2140:4 3 16,2a 9,0 A Moilanen
Jim Småbo 2140:12 6 16,5a 32,8 T Säde
 
Kaustinen lähtö 4
Tilde Silvio 2120:3 5 15,3 6,2 V Nurminen
Royal Ripple 2120:1 p - 0,0 T Salojensaari
 
Jyväskylä lähtö 6
Minto's Romeo 1600:11 2 13,8a 16,2 M Jaara
Ugo 1600:5 5 14,3a 25,9 S Raitala
Di Caprio Tuna 1600:9 9 14,8a 6,7 K Venäläinen
 
Oulu lähtö 6
Minto's Romeo 2100:10 2 14,9a 3,7 M Jaara
Special Juliano 2100:3 hpl -a 5,8 Ah Antti-Roiko
 
Teivo lähtö 4
Multi One 2100:9 6 16,3a 33,3 Ma Hietanen
Royal Ripple 2100:7 9 16,7ax 41,4 T Salojensaari
 
Vermo lähtö 7
Jim Småbo 2100:1 3 15,1a 35,4 J Korpi
Ugo 2100:9 9 15,9a 66,2 A Moilanen
 
Vermo lähtö 3
Di Caprio Tuna 1609:3 3 12,4a 2,1 R Airaksinen
Ugo 1609:10 7 13,1a 19,5 A Moilanen
 
Pori lähtö 7
Di Caprio Tuna 1600:5 4 12,9a 7,7 R Airaksinen
Jim Småbo 1600:8 9 13,9a 31,1 P Korpi
Ugo 1600:2 10 13,9a 6,7 A Moilanen
 
Kaustinen lähtö 6
Satin De Satellite 2120:3 4 15,9 4,0 A Ala-Rantala
Tilde Silvio 2120:4 5 15,9 21,5 V Nurminen
 
Forssa lähtö 5
Ugo 2140:9 8 19,0a 33,4 S Raitala
Tilde Silvio 2140:11 11 20,3a 77,7 V Nurminen
 
Kaustinen lähtö 7
Special Juliano 2120:3 3 16,8 25,4 Ah Antti-Roiko
Satin De Satellite 2120:4 5 16,8 19,3 A Ala-Rantala
 
Ylivieska lähtö 7
Satin De Satellite 2100:4 3 17,8a 2,7 A Ala-Rantala
Multi One 2100:9 5 18,0a 18,7 Han Hietanen
 
Joensuu lähtö 7
Minto's Romeo 2640:5 2 17,3a 28,2 M Jaara
Ugo 2640:12 4 17,5a 32,4 S Raitala
 
Vermo lähtö 6
Jim Småbo 2100:1 6 20,9a 20,5 H-P Korpi
Ugo 2100:10 8 21,3a 9,0 S Raitala
 
Vermo lähtö 7
Ugo 2100:1 1 14,9a 2,7 A Moilanen
Feeling Strong 2100:12 7 15,3a 26,9 K Rosimo
 
Kuopio lähtö 6
Minto's Romeo 2100:6 4 16,7a 8,6 M Jaara
Ugo 2100:12 7 17,0a 37,5 S Raitala
U-Turn Hoss 2100:11 hpl -a 19,7 M Forss
 
Kaustinen lähtö 8
Satin De Satellite 2100:8 1 17,9a 3,8 A Ala-Rantala
Feeling Strong 2100:2 5 18,0a 3,3 V-E Paavola
 
Teivo lähtö 5
Ugo 2100:5 5 15,3a 15,9 S Raitala
Satin De Satellite 2100:6 7 15,6a 27,1 A Ala-Rantala
Royal Ripple 2100:7 9 15,9a 46,2 T Salojensaari
 
Seinäjoki lähtö 8
Ugo 2100:2 3 16,3a 5,6 S Raitala
Satin De Satellite 2100:8 6 16,9a 18,8 A Ala-Rantala
Feeling Strong 2100:4 12 18,4a 6,8 M Forss
 
Kouvola lähtö 8
Ugo 2100:6 1 16,7a 8,6 A Moilanen
Jim Småbo 2100:4 10 17,6a 33,5 H-P Korpi
 
Kaustinen lähtö 4
Satin De Satellite 2100:7 1 15,9a 2,2 A Ala-Rantala
Ugo 2100:5 2 16,0a 4,5 S Raitala
Tilde Silvio 2100:9 5 16,8a 16,5 V Nurminen
Royal Ripple 2100:3 7 17,4a 7,5 T Salojensaari
 
Vermo lähtö 5
Jim Småbo 2100:9 9 16,1a 27,3 H-P Korpi
Fire Leader 2100:3 11 16,1a 119,4 M Moisio
 
Pori lähtö 7
Satin De Satellite 2100:5 1 18,1a 2,3 A Ala-Rantala
Royal Ripple 2100:2 3 18,3a 3,8 T Salojensaari
 
Jokimaa lähtö 9
Ugo 2140:11 6 17,9a 32,4 Ak Lahtinen
Di Caprio Tuna 2140:3 8 18,3a 1,7 R Airaksinen
 
Seinäjoki lähtö 7
Minto's Romeo 2100:9 3 16,0a 8,8 M Jaara
Tilde Silvio 2100:8 11 18,3a 31,9 V Nurminen
 
Pori lähtö 7
Ugo 2100:4 4 17,3a 9,5 K Rosimo
Royal Ripple 2100:9 5 17,3a 7,4 T Salojensaari
Fire Leader 2100:2 6 17,4a 4,2 H Koivunen
 
Teivo lähtö 7
Royal Ripple 2100:3 6 17,0a 14,1 T Salojensaari
Tilde Silvio 2100:9 7 17,0a 22,5 V Nurminen
Satin De Satellite 2100:5 10 17,1a 12,9 A Ala-Rantala
Di Caprio Tuna 2100:8 p -a 0,0 R Airaksinen
 
Vermo lähtö 7
Fire Leader 2100:11 4 14,4a 70,5 E Holopainen
Royal Ripple 2100:1 7 14,5a 20,1 T Salojensaari
 
Kaustinen lähtö 6
Satin De Satellite 1609:5 2 14,7a 8,4 A Ala-Rantala
Royal Ripple 1609:9 4 15,0a 3,9 T Salojensaari
Multi One 1609:7 7 16,3a 45,7 M Stenroth
 
Vermo lähtö 5
Royal Ripple 2100:8 5 17,9a 19,7 T Salojensaari
Ugo 2100:9 7 18,0a 15,9 A Teivainen
Di Caprio Tuna 2100:2 p -a 0,0 R Airaksinen
 
Pori lähtö 6
Jim Småbo 2100:8 8 16,6a 20,6 P Korpi
Minto's Romeo 2100:6 p -a 0,0 M Jaara
 
Kuopio lähtö 5
Minto's Romeo 2100:2 1 16,2a 11,6 M Jaara
Multi One 2100:7 5 16,9a 23,0 A Teivainen
 
Vermo lähtö 5
Di Caprio Tuna 2100:8 6 14,8ax 28,9 R Airaksinen
Jim Småbo 2100:2 7 14,8a 12,0 J Van Craen
Royal Ripple 2100:4 11 15,7a 47,1 T Salojensaari
 
Seinäjoki lähtö 6
Special Juliano 2100:11 1 16,0a 11,8 Ah Antti-Roiko
Multi One 2100:4 2 16,1a 7,0 A Teivainen
 
Lappeenranta lähtö 6
Minto's Romeo 2100:1 2 14,8a 21,0 A Teivainen
Di Caprio Tuna 2100:10 8 15,8a 22,1 K Venäläinen
 
Teivo lähtö 5
Jim Småbo 2600:1 4 16,3a 5,2 J Korpi
Special Juliano 2600:10 11 16,7a 20,0 Ah Antti-Roiko
 
Teivo lähtö 9
U-Turn Hoss 2100:9 3 14,8a 32,8 P Korpi
Multi One 2100:11 10 15,7a 17,6 A Teivainen
 
Turku lähtö 2
Royal Ripple 1609:5 3 13,5a 17,6 T Salojensaari
Jim Småbo 1609:8 5 13,7a 12,1 P Korpi
 
Mikkeli lähtö 6
Jim Småbo 2100:11 7 15,6a 44,3 H-P Korpi
Royal Ripple 2100:3 8 15,7a 28,4 T Salojensaari
Di Caprio Tuna 2100:8 11 17,1a 29,6 R Airaksinen
 
Teivo lähtö 4
Royal Ripple 2100:9 4 15,9a 4,9 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:8 5 16,5a 44,6 A Ala-Rantala
 
Turku lähtö 5
Minto's Romeo 2100:9 3 16,7a 14,5 M Forss
U-Turn Hoss 2100:6 7 17,0a 14,6 J Van Craen
 
Vermo lähtö 7
Special Juliano 3100:4 7 17,4 8,5 Ah Antti-Roiko
Satin De Satellite 3100:5 11 17,6 56,2 A Ala-Rantala
 
Vermo lähtö 10
U-Turn Hoss 2100:7 4 15,6a 10,2 P Korpi
Minto's Romeo 2100:2 6 15,7a 16,6 M Forss
 
Seinäjoki lähtö 7
Royal Ripple 2100:9 1 14,8a 8,2 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:1 9 15,4a 15,8 A Ala-Rantala
Multi One 2100:5 11 16,6a 11,1 A Kela
 
Forssa lähtö 6
Jim Småbo 2140:4 2 15,2a 8,5 P Korpi
Di Caprio Tuna 2140:3 3 15,3a 8,1 R Airaksinen
 
Vermo lähtö 8
Minto's Romeo 2600:2 6 15,3a 52,5 K Rosimo
U-Turn Hoss 2600:10 8 15,5a 41,9 P Korpi
 
Teivo lähtö 5
Di Caprio Tuna 1600:4 2 12,3a 3,5 R Airaksinen
Royal Ripple 1600:2 6 12,9a 19,7 T Salojensaari
 
Seinäjoki lähtö 4
Royal Ripple 2100:5 1 14,8a 6,6 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:1 4 15,4a 11,6 A Ala-Rantala
 
Joensuu lähtö 7
Jim Småbo 2140:5 2 16,2a 5,7 P Korpi
Minto's Romeo 2140:9 5 16,8a 30,9 A Moilanen
 
Kaustinen lähtö 3
Royal Ripple 2100:3 5 15,2a 9,2 T Salojensaari
Multi One 2100:1 7 15,9a 79,2 Ak Lahtinen
 
Seinäjoki lähtö 5
U-Turn Hoss 1600:9 4 14,1a 5,1 J Korpi
Minto's Romeo 1600:8 p -a 0,0 M Jaara
 
Vermo lähtö 3
Di Caprio Tuna 1609:3 3 13,6a 2,2 R Airaksinen
Jim Småbo 1609:1 9 14,3ax 6,3 H-P Korpi
 
Kouvola lähtö 4
Special Juliano 3100:6 2 15,9 6,7 Ah Antti-Roiko
U-Turn Hoss 3100:2 7 16,2 27,3 P Korpi
 
Kouvola lähtö 5
Royal Ripple 2100:3 4 14,8a 46,3 T Salojensaari
Jim Småbo 2100:12 k -ax 48,2 J Van Craen
 
Seinäjoki lähtö 9
Di Caprio Tuna 1600:8 7 13,6a 4,7 R Airaksinen
Royal Ripple 1600:6 10 13,9a 26,7 T Salojensaari
 
Kuopio lähtö 8
Minto's Romeo 1609:10 4 13,4a 45,1 M Jaara
U-Turn Hoss 1609:8 10 14,2a 135,3 J Van Craen
 
Oulu lähtö 5
Special Juliano 2100:1 1 15,7a 3,3 Ah Antti-Roiko
Minto's Romeo 2100:6 hpl -a 5,7 M Jaara
 
Vermo lähtö 5
Jim Småbo 1609:9 3 12,7a 8,4 P Korpi
Ugo 1609:12 7 13,0a 65,1 Ak Lahtinen
 
Vermo lähtö 4
Di Caprio Tuna 1609:1 1 13,3a 4,1 R Airaksinen
Satin De Satellite 1609:11 4 13,9a 39,8 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 3
Ugo 2100:4 7 16,4a 42,8 A Teivainen
Royal Ripple 2100:3 8 16,5a 33,3 T Salojensaari
 
Seinäjoki lähtö 9
U-Turn Hoss 2100:9 5 16,5a 9,7 J Van Craen
Minto's Romeo 2100:7 6 16,5a 12,8 M Jaara
 
Teivo lähtö 6
Royal Ripple 2100:5 3 17,1a 16,6 T Salojensaari
Jim Småbo 2100:7 p -a 0,0 J Van Craen
 
Kaustinen lähtö 7
Royal Ripple 2100:11 7 16,1a 48,2 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:2 p -a 0,0 A Ala-Rantala
 
Vermo lähtö 7
Jim Småbo 2100:5 7 18,2a 2,2 P Korpi
Ugo 2100:2 p -a 0,0 A Teivainen
 
Seinäjoki lähtö 7
Fire Leader 2100:5 2 15,7a 83,3 He Hietanen
Satin De Satellite 2100:10 8 16,1a 22,0 A Ala-Rantala
 
Teivo lähtö 7
Jim Småbo 2100:3 1 16,3a 2,9 P Korpi
Satin De Satellite 2100:12 3 16,7a 20,0 A Ala-Rantala
Ugo 2100:7 5 16,8a 6,4 A Teivainen
Royal Ripple 2100:2 6 16,9a 12,3 T Salojensaari
 
Teivo lähtö 8
Satin De Satellite 2100:5 2 16,1a 12,0 A Ala-Rantala
Ugo 2100:3 6 16,9a 1,6 E Holopainen
 
Vermo lähtö 5
Ugo 2100:9 4 15,9a 5,5 E Holopainen
Jim Småbo 2100:8 7 16,0a 12,8 P Korpi
 
Teivo lähtö 6
Royal Ripple 2100:3 6 16,0a 52,2 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:8 p -a 0,0 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 7
Ugo 2100:5 1 16,3a 2,9 J Saarela
Satin De Satellite 2100:9 4 16,9a 6,3 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 7
Royal Ripple 2100:6 2 17,8a 3,2 T Salojensaari
Fire Leader 2100:4 5 18,0a 8,4 A Antti-Roiko
 
Vermo lähtö 7
Jim Småbo 1609:2 1 13,9a 2,7 P Korpi
Multi One 1609:8 10 14,6a 25,0 Han Hietanen
 
Vermo lähtö 5
Ugo 2100:10 1 15,4a 5,6 A Teivainen
Jim Småbo 2100:8 2 15,5a 12,7 P Korpi
 
Vermo lähtö 8
U-Turn Hoss 2100:3 3 16,6 9,3 I Korpi
Jim Småbo 2120:2 6 16,5 8,3 K Venäläinen
 
Teivo lähtö 7
Ugo 2100:1 1 16,7a 7,0 E Holopainen
Royal Ripple 2100:5 p -a 0,0 T Salojensaari
 
Seinäjoki lähtö 6
Satin De Satellite 2620:8 2 16,6 4,6 A Ala-Rantala
Special Juliano 2600:5 12 18,2 7,8 Ah Antti-Roiko
Royal Ripple 2620:6 13 17,9 15,6 T Salojensaari
Feeling Strong 2620:3 p - 0,0 A Moilanen
 
Seinäjoki lähtö 8
Minto's Romeo 2100:10 1 16,1a 14,6 M Jaara
U-Turn Hoss 2100:4 5 16,4ax 27,9 J Van Craen
 
Vermo lähtö 4
Jim Småbo 2100:7 6 16,4a 12,6 P Korpi
Royal Ripple 2100:8 p -a 0,0 T Salojensaari
 
Vermo lähtö 5
Feeling Strong 2100:3 3 14,9a 7,9 A Moilanen
Jim Småbo 2100:8 6 15,1a 21,9 P Korpi
 
Seinäjoki lähtö 5
Fire Leader 2100:1 5 17,8a 9,2 M Jaara
Satin De Satellite 2100:6 hll -a 10,0 A Ala-Rantala
 
Vermo lähtö 5
Royal Ripple 2100:8 7 15,8a 53,3 T Salojensaari
Tilde Silvio 2100:11 11 16,3a 8,0 M Jaara
 
Seinäjoki lähtö 7
Special Juliano 3100:1 5 18,6 3,6 Ah Antti-Roiko
Satin De Satellite 3120:1 8 18,4 4,8 A Ala-Rantala
 
Teivo lähtö 7
Satin De Satellite 2100:2 6 17,8a 8,5 A Ala-Rantala
Ugo 2100:5 9 18,4a 3,2 A Teivainen
 
Oulu lähtö 7
Tilde Silvio 3120:5 1 16,7 1,4 M Jaara
Satin De Satellite 3120:2 3 17,1 7,6 A Ala-Rantala
 
Oulu lähtö 7
U-Turn Hoss 2100:2 4 15,9a 7,8 E Hakkarainen
Minto's Romeo 2100:1 6 16,0a 32,3 M Jaara
 
Vermo lähtö 4
Jim Småbo 2600:3 1 16,5a 3,3 P Korpi
Feeling Strong 2600:11 11 18,8a 4,2 A Moilanen
 
Vermo lähtö 5
Jim Småbo 2100:2 4 14,2a 9,3 H-P Korpi
Feeling Strong 2100:7 5 14,2a 3,5 A Moilanen
 
Mikkeli lähtö 6
Jim Småbo 1609:9 3 12,7a 18,6 P Korpi
Feeling Strong 1609:3 6 13,0a 3,8 A Moilanen
 
Jokimaa lähtö 7
Feeling Strong 2140:10 1 14,6a 4,0 A Moilanen
Jim Småbo 2140:5 4 14,9a 14,7 P Korpi
 
Kouvola lähtö 8
Feeling Strong 2100:6 1 15,6a 4,5 A Moilanen
Jim Småbo 2100:7 4 15,7a 35,4 P Korpi
 
Kuopio lähtö 8
Feeling Strong 1609:3 6 13,3ax 3,5 A Moilanen
Jim Småbo 1609:11 7 13,6a 243,3 J Launonen
 
Vermo lähtö 7
Feeling Strong 2600:3 3 16,0a 3,3 A Moilanen
Jim Småbo 2600:4 7 16,2a 8,5 M Forss
 
Seinäjoki lähtö 4
Satin De Satellite 2100:8 4 15,7a 13,3 A Ala-Rantala
Fire Leader 2100:5 6 15,7a 125,8 E Hakkarainen
 
Vermo lähtö 7
Feeling Strong 2600:10 1 16,2a 3,1 A Moilanen
Multi One 2600:8 9 17,6a 23,4 Han Hietanen
 
Kaustinen lähtö 5
Satin De Satellite 2620:3 2 17,7 23,0 A Ala-Rantala
Fire Leader 2620:2 7 17,9 28,6 M Jaara
 
Teivo lähtö 5
Ugo 2100:2 8 16,8a 3,0 A Teivainen
Royal Ripple 2100:3 p -a 0,0 T Salojensaari
 
Oulu lähtö 7
Fire Leader 2100:5 7 15,6a 81,3 A Moilanen
Tilde Silvio 2100:4 9 16,0a 4,2 J Saarela
 
Kuopio lähtö 6
Tilde Silvio 2100:12 3 16,7a 5,0 M Jaara
Royal Ripple 2100:10 p -a 0,0 T Salojensaari
 
Teivo lähtö 7
Royal Ripple 2100:4 4 16,3a 3,6 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:8 8 16,6a 17,2 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 5
Royal Ripple 2100:5 2 15,7a 4,2 T Salojensaari
Satin De Satellite 2100:3 3 15,8a 4,3 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 7
Fire Leader 2100:11 5 15,3a 26,0 E Holopainen
Royal Ripple 2100:8 8 15,8a 16,4 T Salojensaari
 
Teivo lähtö 6
Royal Ripple 2100:11 4 15,1a 26,5 T Salojensaari
Fire Leader 2100:12 7 15,2a 64,9 E Holopainen
 
Teivo lähtö 9
Ugo 1600:5 1 14,7a 6,3 A Teivainen
Multi One 1600:1 5 15,2a 5,9 Han Hietanen
 
Seinäjoki lähtö 4
Ugo 2100:8 hpl - 8,2 A Teivainen
Multi One 2100:5 k -x 4,7 Han Hietanen
 
Oulu lähtö 7
Tilde Silvio 2100:5 1 15,2a 3,9 M Jaara
Fire Leader 2100:11 6 15,5a 46,1 Ah Antti-Roiko
 
Kaustinen lähtö 7
Tilde Silvio 1609:2 1 14,0a 1,4 M Jaara
Satin De Satellite 1609:8 5 15,0a 28,9 A Ala-Rantala
 
Seinäjoki lähtö 7
Tilde Silvio 2100:12 1 17,1a 2,0 M Jaara
Satin De Satellite 2100:2 9 18,5a 41,5 A Ala-Rantala
Royal Ripple 2100:1 hlo 18,4a 11,2 T Salojensaari
 
Teivo lähtö 10
Jim Småbo 2100:2 1 15,1a 5,9 P Korpi
Feeling Strong 2100:8 2 15,2a 2,9 A Moilanen
 
Teivo lähtö 6
Feeling Strong 2600:9 3 16,7a 2,6 A Moilanen
Jim Småbo 2600:6 6 17,2a 3,4 P Korpi
 
Seinäjoki lähtö 7
Royal Ripple 2100:5 5 15,6a 24,9 T Salojensaari
Tilde Silvio 2100:7 8 16,0a 2,1 M Jaara
 
Oulu lähtö 8
Jim Småbo 2100:10 7 16,9a 3,0 P Korpi
Feeling Strong 2100:2 11 18,6ax 2,4 J Länsimäki
 
Vermo lähtö 7
Di Caprio Tuna 1609:4 1 12,9a 1,6 R Airaksinen
Satin De Satellite 1609:9 8 14,3a 28,8 Ma Nieminen
 
Jokimaa lähtö 7
Jim Småbo 2140:10 4 14,9a 8,0 P Korpi
Feeling Strong 2140:6 5 15,0a 10,6 J Länsimäki
 
Kouvola lähtö 1
Jim Småbo 2100:2 1 14,2a 3,7 P Korpi
Feeling Strong 2100:4 3 14,4a 6,5 J Länsimäki
 
Mikkeli lähtö 1
Royal Ripple 1609:5 2 12,3a 5,3 T Salojensaari
Fire Leader 1609:1 9 13,3a 10,1 Ak Lahtinen