Hevosten edelliset kohtaamiset - Tornio torstai 26.08.2010 - Lähtö 2



Rovaniemi Lauantai 08.08.2015 lähtö 2
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Merkki-Elli 2100:8 5 28,0ax 32,1 S Raitala
Siruman 2100:6 hpl -a 52,2 J Hannus
 
Kemijärvi Sunnuntai 12.07.2015 lähtö 4
Merkki-Elli 2060:4 1 33,6 7,2 M Eero
Siruman 2100:1 hpl - 9,9 T Perttunen
 
Sodankylä Lauantai 27.06.2015 lähtö 10
Merkki-Elli 2120:1 3 33,9 19,3 M Eero
Siruman 2120:5 4 34,1 3,2 J Jylhä
 
Rovaniemi Perjantai 26.04.2013 lähtö 1
Siruman 2120:8 5 34,7 29,1 M Karjalainen
Merkki-Elli 2120:6 6 38,9x 49,3 K A Palojärvi
 
Oulu Sunnuntai 07.10.2012 lähtö 4
Risatar 2120:1 4 29,5 12,3 Pe Taskinen
Fanni Dahlia 2120:4 8 30,6x 28,7 J-P Kauhanen
 
Kajaani Sunnuntai 02.09.2012 lähtö 6
Risatar 2120:1 6 30,2 9,1 Pe Taskinen
Fanni Dahlia 2120:3 9 30,8x 22,7 J-P Kauhanen
 
Rovaniemi Lauantai 18.08.2012 lähtö 13
Risatar 2120:4 hll - 13,7 Pe Taskinen
Siruman 2100:1 hpl - 15,1 M Jaara
 
Oulu Maanantai 30.07.2012 lähtö 1
Siruman 1600:4 5 31,4ax 7,5 M Jaara
Merkki-Elli 1600:6 hlo 31,1a 17,8 J Hannus
 
Vieremä Perjantai 27.07.2012 lähtö 3
Fanni Dahlia 2160:6 5 29,1ax 12,2 J-P Kauhanen
Risatar 2160:3 hpl -a 6,6 Tu Pakkanen
 
Tornio Sunnuntai 17.06.2012 lähtö 4
Smoona 2100:7 10 36,9ax 18,5 M Jaara
Merkki-Elli 2100:9 p -a 0,0 J Hannus
 
Oulu Maanantai 26.03.2012 lähtö 1
Merkki-Elli 2100:4 0 - 0,0 M Jaara
Auringonkukka 2100:5 0 - 10,0 Re Mattila
 
Rovaniemi Sunnuntai 16.10.2011 lähtö 10
Fanni Dahlia 2140:1 4 31,0x 7,6 J-P Kauhanen
Siruman 2100:1 7 39,6x 25,0 T Perttunen
 
Oulu Sunnuntai 18.09.2011 lähtö 8
Fanni Dahlia 2140:1 3 29,4x 14,8 J-P Kauhanen
Merkki-Elli 2100:3 7 34,0x 35,5 M Jaara
Smoona 2100:2 hll - 68,2 A Kela
Auringonkukka 2100:4 hpl - 81,8 Re Mattila
 
Vaasa Torstai 08.09.2011 lähtö 3
Fanni Dahlia 2140:2 3 31,1x 4,1 J-P Kauhanen
Auringonkukka 2100:2 6 35,8x 18,1 Re Mattila
 
Tornio Lauantai 03.09.2011 lähtö 3
Smoona 2100:5 6 35,1x 18,0 J-P Kavander
Merkki-Elli 2100:3 hlo 33,3x 43,7 J Lukkari
Siruman 2120:1 hpl - 6,5 M Jaara
 
Vieremä Perjantai 12.08.2011 lähtö 2
Risatar 2160:2 1 31,3 6,4 Pe Taskinen
Virkku-Huki 2160:3 4 32,2 18,7 T Niemelä
Viesbella 2180:3 9 34,1x 89,7 P Pohjola
 
Oulu Keskiviikko 03.08.2011 lähtö 1
Virkku-Huki 2100:3 5 34,0 23,3 T Niemelä
Viesbella 2140:2 10 34,3 116,7 P Pohjola
 
Oulu Maanantai 18.07.2011 lähtö 1
Lissun Pimu 2120:2 hll - 103,0 P Jokela
Virkku-Huki 2140:1 hml 32,2 24,8 T Niemelä
 
Tornio Lauantai 16.07.2011 lähtö 21
Viesbella 2140:4 2 34,4 kl P Pohjola
Merkki-Elli 2140:3 hll - kl M Kuusela
 
Kaustinen Perjantai 08.07.2011 lähtö 6
Fanni Dahlia 2120:5 1 29,2 18,8 J-P Kauhanen
Auringonkukka 2120:3 11 34,0x 29,1 Re Mattila
 
Oulu Keskiviikko 29.06.2011 lähtö 1
Smoona 2120:5 10 38,1 32,7 J-P Kavander
Virkku-Huki 2100:5 hpl - 34,4 K Niemelä
 
Kajaani Sunnuntai 19.06.2011 lähtö 1
Risatar 2140:2 7 34,4a 32,9 R Hotti
Virkku-Huki 2140:3 8 35,1a 30,3 T Niemelä
 
Kajaani Sunnuntai 19.06.2011 lähtö 5
Auringonkukka 2100:2 10 34,6 156,6 Re Mattila
Smoona 2100:3 11 35,0 49,8 J-P Kavander
 
Oulu Keskiviikko 11.05.2011 lähtö 1
Virkku-Huki 2100:6 5 33,6 164,9 T Niemelä
Smoona 2140:1 10 32,8 65,9 J-P Kavander
 
Rovaniemi Sunnuntai 27.03.2011 lähtö 5
Siruman 2120:1 hpl - 6,1 J Saarela
Aniitta 2140:3 p - 0,0 H Romsi
 
Oulu Lauantai 19.03.2011 lähtö 1
Smoona 2120:2 9 34,5x 19,5 A Kela
Merkki-Elli 2120:1 hpl - 42,0 M Jauhola
 
Rovaniemi Perjantai 11.03.2011 lähtö 10
Aniitta 2120:4 8 36,0 13,0 M Forss
Siruman 2100:1 hlo 33,0x 5,0 J Saarela
 
Oulu Maanantai 07.03.2011 lähtö 1
Smoona 2140:3 4 35,3 21,0 A Kela
Virkku-Huki 2140:1 10 37,9x 79,4 Jon Niemelä
 
Oulu Keskiviikko 09.02.2011 lähtö 1
Merkki-Elli 2140:4 hll - 25,1 M Jauhola
Virkku-Huki 2120:1 hpl - 37,6 T Niemelä
 
Kaustinen Perjantai 31.12.2010 lähtö 1
Virkku-Huki 2120:2 5 36,6 98,0 T Niemelä
Auringonkukka 2160:3 9 36,4 46,4 Re Mattila
 
Oulu Maanantai 11.10.2010 lähtö 1
Auringonkukka 2120:2 5 32,5 60,8 Re Mattila
Smoona 2100:4 8 34,4 79,5 A Kela
Fanni Dahlia 2120:3 13 36,1x 21,1 J-P Kauhanen
 
Oulu Keskiviikko 06.10.2010 lähtö 1
Virkku-Huki 2120:1 8 34,5 112,6 T Niemelä
Lissun Pimu 2100:6 hll - 93,8 H Vimpari
 
Oulu Sunnuntai 26.09.2010 lähtö 8
Viesbella 2100:11 4 32,4a 20,1 M Jaara
Lissun Pimu 2100:3 p -a 0,0 J Saarela
 
Rovaniemi Sunnuntai 12.09.2010 lähtö 1
Siruman 2120:3 7 35,7x 7,0 J Saarela
Aniitta 2120:4 8 35,9 28,2 H Romsi
 
Vieremä Perjantai 13.08.2010 lähtö 1
Fanni Dahlia 2200:1 3 33,4 15,4 J-P Kauhanen
Viesbella 2160:6 hpl - 11,5 N Jokela
 
Tornio Torstai 12.08.2010 lähtö 3
Siruman 2120:4 2 33,4 2,5 M Jaara
Lissun Pimu 2100:2 5 36,3 20,8 J-P Niskanen
Virkku-Huki 2120:1 6 35,5 12,6 T Niemelä
Aniitta 2140:2 7 36,1 15,3 H Romsi
 
Tornio Torstai 29.07.2010 lähtö 5
Aniitta 2100:3 6 34,2 13,2 P Joki
Virkku-Huki 2100:8 7 34,8 63,5 Jon Niemelä
 
Kajaani Tiistai 20.07.2010 lähtö 3
Virkku-Huki 2140:2 7 35,9 129,4 T Niemelä
Risatar 2140:4 9 36,1 97,1 R Hotti
 
Rovaniemi Torstai 15.07.2010 lähtö 1
Aniitta 2140:3 6 34,7 24,9 J Saarela
Smoona 2140:2 7 35,1 21,1 M Jaara
 
Kokkola Sunnuntai 13.06.2010 lähtö 8
Smoona 2120:2 4 35,5 38,3 V-E Paavola
Virkku-Huki 2120:3 hll - 60,2 T Niemelä
Auringonkukka 2140:1 hll - 15,6 Re Mattila
 
Kajaani Torstai 10.06.2010 lähtö 1
Viesbella 2100:10 2 37,0 16,5 M Jaara
Virkku-Huki 2140:2 6 37,3x 21,6 T Niemelä
 
Tornio Perjantai 04.06.2010 lähtö 10
Merkki-Elli 2100:3 7 36,7 29,7 M Jauhola
Siruman 2140:2 8 35,0x 23,2 N Jokela
 
Oulu Maanantai 31.05.2010 lähtö 3
Viesbella 2120:1 9 38,2x 19,0 M Jaara
Smoona 2160:4 12 37,7x 34,2 J-P Niskanen
 
Tornio Lauantai 22.05.2010 lähtö 1
Virkku-Huki 2160:1 5 36,8 41,8 T Niemelä
Merkki-Elli 2100:1 hpl - 2,5 T Jauhola
 
Rovaniemi Sunnuntai 16.05.2010 lähtö 10
Siruman 3100:9 1 35,9 2,3 K Alapekkala
Virkku-Huki 3100:8 6 37,4 16,1 T Niemelä
 
Kajaani Tiistai 11.05.2010 lähtö 2
Merkki-Elli 2100:2 2 38,4 48,7 J-P Kauhanen
Viesbella 2120:5 10 38,8x 4,9 M Jaara
 
Oulu Maanantai 29.03.2010 lähtö 1
Virkku-Huki 2100:4 9 38,1x 45,4 T Niemelä
Smoona 2100:6 10 38,2 42,9 J-P Kavander
 
Tornio Sunnuntai 21.03.2010 lähtö 10
Siruman 2140:4 1 38,9 13,3 N Jokela
Viesbella 2100:1 3 41,6x 3,6 V-E Paavola
 
Seinäjoki Maanantai 21.12.2009 lähtö 3
Auringonkukka 2100:4 6 37,0 74,2 Re Mattila
Fanni Dahlia 2140:5 9 38,2 51,5 J-P Kauhanen
 
Ylivieska Lauantai 24.10.2009 lähtö 8
Smoona 2100:9 5 37,9x 47,2 J-P Kavander
Fanni Dahlia 2100:4 10 40,2x 4,4 J-P Kauhanen
Auringonkukka 2100:7 k -x 17,4 Re Mattila
 
Rovaniemi Sunnuntai 18.10.2009 lähtö 1
Aniitta 2120:4 12 40,8 47,7 H Romsi
Smoona 2100:1 hpl - 37,1 J-P Kavander
 
Oulu Maanantai 05.10.2009 lähtö 22
Lissun Pimu 2120:2 p - kl J-P Niskanen
Viesbella 2120:3 p - kl Ah Antti-Roiko
 
Rovaniemi Sunnuntai 04.10.2009 lähtö 8
Aniitta 2100:2 3 38,3 9,4 H Romsi
Smoona 2120:3 hpl - 6,4 J-P Kavander
 
Oulu Maanantai 28.09.2009 lähtö 10
Smoona 2140:4 7 36,4 7,5 E Hakkarainen
Virkku-Huki 2140:8 hpl - 51,2 T Niemelä
 
Kaustinen Perjantai 25.09.2009 lähtö 3
Auringonkukka 2100:1 1 36,1 10,9 Re Mattila
Siruman 2120:1 6 37,8x 4,0 M Laurila
 
Tornio Sunnuntai 13.09.2009 lähtö 10
Smoona 2100:3 1 36,2 4,5 J-P Kavander
Aniitta 2100:1 4 38,1x 7,3 H Romsi
 
Seinäjoki Torstai 27.08.2009 lähtö 1
Siruman 2120:9 5 36,5x 22,6 M Laurila
Auringonkukka 2100:3 hll - 6,5 Han Hietanen
 
Kaustinen Perjantai 14.08.2009 lähtö 1
Siruman 2100:6 5 35,8 28,8 M Laurila
Auringonkukka 2100:5 hpl - 24,3 He Hietanen
Risatar 2100:1 hrp -x 26,8 R Hotti
 
Kajaani Tiistai 28.07.2009 lähtö 2
Fanni Dahlia 2100:4 1 37,2 1,4 J-P Kauhanen
Risatar 2120:6 6 37,4 31,2 R Hotti
 
Kajaani Tiistai 14.07.2009 lähtö 1
Fanni Dahlia 2100:2 2 34,7x 2,3 J-P Kauhanen
Risatar 2100:8 4 37,7 25,1 R Hotti
 
Tornio Lauantai 16.05.2009 lähtö 1
Virkku-Huki 2140:2 7 39,5x 48,1 T Niemelä
Smoona 2100:1 9 47,0x 15,4 K Jämsä