Hevosten edelliset kohtaamiset - Kaustinen lauantai 27.03.2010 - Lähtö 4



Kauhava Sunnuntai 21.06.2015 lähtö 6
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Larry Spike 2080:4 6 18,3 28,3 J Länsimäki
Westcoast Lord 2080:2 9 18,6 32,4 E Lappi
 
Seinäjoki Perjantai 15.05.2015 lähtö 4
Larry Spike 2100:7 6 16,4a 60,3 V-E Paavola
Zoltan 2100:6 hlo 15,7a 16,2 A Teivainen
 
Kaustinen Sunnuntai 11.01.2015 lähtö 5
Larry Spike 2120:4 6 19,2 29,8 V-E Paavola
Edi 2100:4 12 20,5 28,3 Han Hietanen
 
Seinäjoki Perjantai 07.11.2014 lähtö 6
Zoltan 2620:1 9 17,7 33,9 H Kamppuri
Westcoast Lord 2620:9 11 17,8 75,3 He Hietanen
Larry Spike 2620:5 hpl - 49,5 Pa Ahonen
 
Ylivieska Sunnuntai 14.09.2014 lähtö 7
Larry Spike 1600:8 5 14,9a 24,8 Pa Ahonen
Pay Back Runner 1600:3 hpl -a 3,8 A Komulainen
 
Ylivieska Perjantai 27.06.2014 lähtö 7
Sundsvik Saigon 1600:7 2 13,4a 2,8 V Pohjola
Pay Back Runner 1600:12 7 15,8a 60,0 A Komulainen
 
Teivo Tiistai 18.03.2014 lähtö 7
Larry Spike 2100:2 5 14,9a 37,1 S Markkula
Zoltan 2100:8 p -a 0,0 A Teivainen
 
Kuopio Perjantai 21.02.2014 lähtö 7
Zoltan 3140:3 7 19,3 15,6 S Raitala
Pay Back Runner 3140:1 12 20,4 77,0 A Komulainen
 
Teivo Tiistai 17.12.2013 lähtö 4
Zoltan 1600:10 6 15,3a 25,0 A Teivainen
Larry Spike 1600:6 9 15,6a 52,3 M Forss
 
Teivo Tiistai 22.10.2013 lähtö 6
Zoltan 2100:4 2 15,0a 7,0 A Kela
Larry Spike 2100:10 8 16,7a 8,1 Ha Torvinen
 
Oulu Lauantai 14.09.2013 lähtö 12
Pay Back Runner 1600:11 4 13,8a 19,8 A Komulainen
Zoltan 1600:6 5 13,8a 22,4 A Kela
 
Kajaani Sunnuntai 08.09.2013 lähtö 7
Pay Back Runner 2100:4 2 15,5 6,1 A Komulainen
Zoltan 2100:7 5 15,7 5,9 J Saarela
 
Joensuu Perjantai 26.07.2013 lähtö 8
Pay Back Runner 1640:4 4 12,8a 10,0 A Komulainen
Zoltan 1640:2 6 13,4a 6,4 J Saarela
 
Seinäjoki Maanantai 11.02.2013 lähtö 8
Edi 2100:4 4 16,2a 48,7 A Kela
Demon's Play 2100:9 p -a 0,0 Pa Ahonen
 
Kuopio Perjantai 01.02.2013 lähtö 4
Zoltan 2100:8 5 17,9a 12,8 J Saarela
Pay Back Runner 2100:6 9 18,8a 7,7 A Komulainen
 
Kaustinen Perjantai 25.01.2013 lähtö 4
Demon's Play 2100:8 6 19,2a 14,8 Pa Ahonen
High Time 2100:5 9 20,0a 66,6 K Hakala
 
Kaustinen Sunnuntai 18.11.2012 lähtö 7
Demon's Play 2100:6 7 20,8 8,3 Pa Ahonen
High Time 2100:3 10 21,9 23,4 K Hakala
 
Kaustinen Perjantai 14.09.2012 lähtö 4
Demon's Play 2100:6 4 17,4a 32,1 J Jylhä
High Time 2100:12 p -a 0,0 K Hakala
 
Lieksa Tiistai 07.08.2012 lähtö 7
Zoltan 2100:8 5 18,2 3,2 T E Mäenpää
Pay Back Runner 2100:5 hll - 3,5 A Komulainen
 
Kajaani Tiistai 03.07.2012 lähtö 7
Pay Back Runner 1640:1 1 13,7a 5,7 A Komulainen
Edi 1640:6 5 14,8ax 8,1 V-E Paavola
 
Kaustinen Sunnuntai 27.11.2011 lähtö 7
Larry Spike 2620:1 2 16,8 4,0 He Hietanen
Demon's Play 2600:6 5 17,9 64,7 J Jylhä
Little Needle 2620:5 8 17,8 37,5 J-M Paavola
 
Joensuu Sunnuntai 30.10.2011 lähtö 5
Pay Back Runner 1640:9 3 15,5a 19,9 A Komulainen
Zoltan 1640:1 7 16,0a 5,0 J Saarela
 
Kaustinen Perjantai 21.10.2011 lähtö 5
Larry Spike 2100:11 2 16,6a 4,0 He Hietanen
Little Needle 2100:9 3 16,9a 19,5 J-M Paavola
 
Ylivieska Sunnuntai 09.10.2011 lähtö 9
Larry Spike 2100:9 1 16,9a 2,3 He Hietanen
Pay Back Runner 2100:5 3 17,0a 21,3 A Komulainen
Little Needle 2100:11 4 17,3a 15,0 J-M Paavola
 
Oulu Lauantai 10.09.2011 lähtö 4
Texas Mixx 2100:2 6 15,7a 4,5 M Forss
Edi 2100:10 11 17,4a 19,5 A Teivainen
 
Rovaniemi Lauantai 20.08.2011 lähtö 4
Zoltan 3100:9 6 16,5 6,9 A Moilanen
Larry Spike 3100:4 13 18,1x 9,5 Pa Ahonen
 
Seinäjoki Sunnuntai 07.08.2011 lähtö 7
Larry Spike 2600:3 1 15,7a 4,4 N Jokela
Zoltan 2600:5 3 16,3a 3,9 P Nygren
Little Needle 2600:4 12 20,9a 49,8 N Roussel
 
Suonenjoki Torstai 14.07.2011 lähtö 4
Cuzco 2100:5 5 20,9 13,9 T Kananen
Saint Salomon 2120:1 11 22,1x 6,7 H Kotilainen
 
Kajaani Sunnuntai 19.06.2011 lähtö 4
Zoltan 2140:7 3 16,9a 11,4 J Saarela
Edi 2140:10 5 17,6ax 8,9 M Jaara
 
Vieremä Perjantai 10.06.2011 lähtö 7
Little Needle 2160:9 5 16,9a 13,3 J-M Paavola
Pay Back Runner 2160:3 7 17,6ax 8,9 A Komulainen
 
Oulu Lauantai 04.06.2011 lähtö 6
Edi 2100:11 4 17,4a 49,8 M Jauhola
Zoltan 2100:8 7 17,5a 13,8 N Jokela
 
Seinäjoki Lauantai 09.04.2011 lähtö 2
Edi 2100:2 5 17,0a 22,7 A Moilanen
Zoltan 2100:3 9 17,5a 18,0 J Saarela
 
Kaustinen Lauantai 26.03.2011 lähtö 6
Zoltan 2100:11 4 17,7a 26,6 J Saarela
Edi 2100:2 5 17,8a 20,0 A Moilanen
Larry Spike 2100:5 p -a 0,0 He Hietanen
 
Kaustinen Sunnuntai 13.03.2011 lähtö 4
Larry Spike 2120:4 1 16,2 7,3 Pa Ahonen
Little Needle 2120:1 9 17,4 13,6 J-M Paavola
 
Oulu Maanantai 07.03.2011 lähtö 5
Little Needle 2100:4 2 17,2a 15,3 J-M Paavola
Zoltan 2100:1 3 17,3a 10,8 J Saarela
 
Oulu Maanantai 07.03.2011 lähtö 4
Larry Spike 3120:2 2 18,5 12,4 V Pohjola
Babaya 3100:1 15 21,4 49,5 Ak Lahtinen
 
Kaustinen Sunnuntai 23.01.2011 lähtö 7
Pay Back Runner 2100:6 1 18,4a 10,4 A Komulainen
Little Needle 2100:3 2 18,5a 11,4 J-M Paavola
 
Kaustinen Sunnuntai 23.01.2011 lähtö 4
Larry Spike 2120:4 2 17,4 4,0 He Hietanen
Edi 2120:3 3 18,2x 13,1 J Saarela
 
Jyväskylä Keskiviikko 05.01.2011 lähtö 3
Texas Mixx 2100:4 1 19,6a 7,0 S Mäkinen
Cuzco 2100:7 4 20,9a 26,6 T Rautiainen
 
Ylivieska Lauantai 09.10.2010 lähtö 5
Little Needle 2100:6 1 17,6a 9,9 J-M Paavola
Pay Back Runner 2100:10 p -a 0,0 A Komulainen
 
Kuopio Maanantai 27.09.2010 lähtö 6
Little Needle 2100:5 1 16,7a 7,4 J-M Paavola
Zoltan 2100:7 2 16,7a 5,1 J Saarela
Pay Back Runner 2100:6 7 17,4a 5,5 A Komulainen
 
Seinäjoki Perjantai 17.09.2010 lähtö 4
Little Needle 2120:4 4 17,9 17,7 J-M Paavola
Bwt Marco 2120:1 6 18,3 91,9 A Kela
Babaya 2100:8 10 19,7 18,3 Ja Rintala
 
Oulu Lauantai 11.09.2010 lähtö 4
Zoltan 2100:1 8 15,9a 16,3 K Alapekkala
High Time 2100:3 11 16,2a 66,3 K Hakala
 
Oulu Maanantai 30.08.2010 lähtö 6
Little Needle 3100:6 2 18,2a 54,2 J-M Paavola
Zoltan 3100:7 3 18,3a 6,1 K Alapekkala
 
Oulu Keskiviikko 25.08.2010 lähtö 5
Edi 2100:2 10 18,6a 4,9 M Jaara
Babaya 2100:3 p -a 0,0 Ja Rintala
 
Oulu Maanantai 16.08.2010 lähtö 4
Little Needle 2600:7 4 18,0a 54,3 J-M Paavola
Zoltan 2600:10 5 18,0ax 6,7 N Jokela
 
Seinäjoki Sunnuntai 01.08.2010 lähtö 1
Texas Mixx 2100:10 1 16,9a 4,5 S Mäkinen
Babaya 2100:5 8 17,8a 5,7 Ja Ahonen
 
Joensuu Lauantai 31.07.2010 lähtö 5
Pay Back Runner 1640:11 4 14,9a 35,2 A Komulainen
Zoltan 1640:2 9 16,3ax 7,3 N Jokela
 
Kaustinen Lauantai 17.07.2010 lähtö 3
Zoltan 2100:11 4 16,0a 2,8 N Jokela
Demon's Play 2100:2 hlo 16,2ax 2,6 Pa Ahonen
 
Vieremä Perjantai 16.07.2010 lähtö 7
Pay Back Runner 1660:9 3 14,9a 7,5 A Komulainen
High Time 1660:10 8 15,9a 19,1 K Hakala
 
Haapajärvi Sunnuntai 11.07.2010 lähtö 6
Blockhead 2080:5 11 19,0 12,8 I Karhulahti
Babaya 2080:4 14 19,5x 7,0 Ja Aho
 
Vieremä Perjantai 25.06.2010 lähtö 6
Edi 2160:5 5 15,2a 13,8 M Jaara
Zoltan 2160:7 8 15,6ax 12,1 J Saarela
 
Pori Perjantai 11.06.2010 lähtö 9
Daring Daylight 2100:7 3 16,4a 62,9 Han Hietanen
Westcoast Lord 2100:5 4 16,4ax 3,3 K Rosimo
 
Seinäjoki Sunnuntai 06.06.2010 lähtö 2
Zoltan 2100:3 1 15,5a 18,2 A Moilanen
Demon's Play 2100:11 8 16,6a 13,9 K Venäläinen
 
Teivo Tiistai 25.05.2010 lähtö 6
Westcoast Lord 2100:3 2 15,8a 2,8 K Rosimo
Daring Daylight 2100:6 8 16,5a 84,1 Han Hietanen
 
Kaustinen Perjantai 14.05.2010 lähtö 5
Demon's Play 2100:1 2 16,4a 2,9 Pa Ahonen
Blockhead 2100:8 hll -a 15,6 I Karhulahti
 
Kaustinen Perjantai 14.05.2010 lähtö 4
Little Needle 2100:6 5 16,3a 9,6 J-M Paavola
High Time 2100:8 11 18,6ax 34,7 K Hakala
 
Oulu Lauantai 08.05.2010 lähtö 1
Edi 1600:10 1 15,1a 2,4 A Teivainen
Zoltan 1600:1 3 15,7a 9,0 K Alapekkala
 
Pori Perjantai 07.05.2010 lähtö 9
Daring Daylight 2100:5 3 16,9a 25,6 Han Hietanen
Westcoast Lord 2100:11 4 17,1a 2,0 K Rosimo
 
Kuopio Sunnuntai 02.05.2010 lähtö 2
Texas Mixx 2100:5 2 19,2a 3,1 S Mäkinen
Cuzco 2100:7 10 20,1a 19,4 M Dahlström
 
Haapajärvi Lauantai 01.05.2010 lähtö 4
Edi 2060:8 1 20,8 5,1 Ah Antti-Roiko
Saint Salomon 2080:2 3 20,5 3,5 H Kotilainen
Demon's Play 2060:1 hpl - 11,6 Pa Ahonen
 
Oulu Maanantai 12.04.2010 lähtö 9
Edi 2100:3 4 17,4a 5,2 M Jauhola
Zoltan 2100:6 6 17,5a 14,8 K Alapekkala
 
Seinäjoki Lauantai 10.04.2010 lähtö 4
Sundsvik Saigon 2100:4 1 15,5a 1,4 E Holopainen
Daring Daylight 2100:2 6 18,0ax 26,8 A Teivainen
High Time 2100:10 p -a 0,0 J Jamieson
 
Kuopio Sunnuntai 21.03.2010 lähtö 5
Zoltan 2100:7 3 18,6a 15,3 J Kervinen
Cuzco 2100:6 5 18,7a 16,4 He Bollström
Texas Mixx 2100:1 hpl -a 4,0 S Mäkinen
 
Jyväskylä Perjantai 12.03.2010 lähtö 9
Cuzco 2100:1 3 19,6 3,2 He Bollström
Bwt Marco 2120:2 10 19,5 32,2 T Okkolin
 
Ylivieska Sunnuntai 07.03.2010 lähtö 5
Pay Back Runner 2100:3 2 17,3a 23,8 A Komulainen
Little Needle 2100:11 6 18,0a 9,3 J-M Paavola
 
Seinäjoki Maanantai 01.03.2010 lähtö 5
Babaya 2100:9 1 19,0a 9,6 J Länsimäki
Daring Daylight 2100:4 2 19,0a 6,3 Han Hietanen
 
Kuopio Lauantai 20.02.2010 lähtö 3
Larry Spike 2100:1 hll -a 4,7 He Hietanen
Zoltan 2100:12 p -a 0,0 J Saarela
 
Kaustinen Perjantai 19.02.2010 lähtö 4
Texas Mixx 2100:11 1 18,9a 2,1 S Mäkinen
Babaya 2100:8 2 19,0a 3,6 J Länsimäki
 
Seinäjoki Lauantai 13.02.2010 lähtö 3
Daring Daylight 2100:1 2 17,0a 24,2 M Forss
Larry Spike 2100:10 4 17,4a 5,4 He Hietanen
Edi 2100:2 5 17,6a 9,8 A Teivainen
Bwt Marco 2100:3 7 18,1a 95,9 J-M Paavola
Demon's Play 2100:4 p -a 0,0 V-E Paavola
 
Jyväskylä Maanantai 08.02.2010 lähtö 9
Cuzco 2100:10 5 18,1a 21,2 He Bollström
Texas Mixx 2100:4 6 18,3ax 9,4 S Mäkinen
Babaya 2100:1 hpl -a 4,8 Ak Lahtinen
 
Kaustinen Sunnuntai 07.02.2010 lähtö 9
Blockhead 2100:5 7 20,1a 9,1 I Karhulahti
Demon's Play 2100:2 p -a 0,0 V-E Paavola
 
Oulu Maanantai 01.02.2010 lähtö 9
Edi 2100:5 1 18,6a 7,2 J Saarela
Babaya 2100:12 p -a 0,0 He Hietanen
 
Seinäjoki Maanantai 25.01.2010 lähtö 9
Larry Spike 2100:9 1 17,6a 3,4 He Hietanen
Blockhead 2100:10 6 19,3a 64,9 I Karhulahti
 
Kuopio Sunnuntai 24.01.2010 lähtö 6
High Time 2100:7 0 -a 0,0 K Hakala
Pay Back Runner 2100:6 0 -a 0,0 A Komulainen
 
Kaustinen Perjantai 15.01.2010 lähtö 5
Larry Spike 2100:12 1 18,3a 2,2 He Hietanen
Blockhead 2100:8 4 19,3a 19,7 I Karhulahti
 
Oulu Maanantai 28.12.2009 lähtö 9
Edi 2100:7 3 17,3ax 32,0 J Saarela
Babaya 2100:2 9 19,0ax 13,4 Ak Lahtinen
 
Seinäjoki Lauantai 12.12.2009 lähtö 9
Sundsvik Saigon 2100:8 1 16,9a 2,3 N Jokela
Demon's Play 2100:5 4 17,0a 23,7 V-E Paavola
 
Oulu Maanantai 07.12.2009 lähtö 3
Babaya 2100:3 2 19,0 9,2 Ak Lahtinen
Zoltan 2120:4 6 18,7x 7,6 J-P Kauhanen
 
Seinäjoki Maanantai 30.11.2009 lähtö 10
Larry Spike 2120:2 2 17,6 14,4 N Jokela
Texas Mixx 2100:6 hpl - 18,6 S Mäkinen
 
Oulu Lauantai 28.11.2009 lähtö 4
Saint Salomon 2100:1 1 17,7a 4,1 H Kotilainen
Pay Back Runner 2100:6 7 18,2a 42,5 A Komulainen
 
Joensuu Sunnuntai 22.11.2009 lähtö 8
Zoltan 2140:7 1 18,8a 1,5 J Kervinen
Cuzco 2140:9 3 19,6a 15,4 M Dahlström
 
Teivo Tiistai 17.11.2009 lähtö 5
Saint Salomon 1600:3 1 15,8a 2,1 H Kotilainen
Little Needle 1600:12 4 16,3a 104,7 J-M Paavola
 
Seinäjoki Sunnuntai 15.11.2009 lähtö 7
Demon's Play 2100:1 2 18,8 13,1 V-E Paavola
Larry Spike 2100:5 10 19,3x 25,0 M Jaara
 
Oulu Perjantai 06.11.2009 lähtö 4
Edi 2100:4 3 18,1a 10,3 M Jauhola
Babaya 2100:6 5 18,9a 12,1 J Hannus
 
Kaustinen Perjantai 30.10.2009 lähtö 11
Sundsvik Saigon 2100:6 1 17,2a 2,3 N Jokela
Little Needle 2100:1 3 17,3a 23,4 J-M Paavola
 
Ylivieska Lauantai 24.10.2009 lähtö 9
Pay Back Runner 1600:8 2 17,3a 18,1 A Komulainen
Blockhead 1600:9 4 17,4a 15,8 I Karhulahti
 
Jyväskylä Lauantai 10.10.2009 lähtö 2
Saint Salomon 2100:5 3 19,3a 5,9 H Kotilainen
Sundsvik Saigon 2100:7 p -a 0,0 N Jokela
 
Seinäjoki Perjantai 09.10.2009 lähtö 4
Demon's Play 2100:4 2 17,3a 7,6 V-E Paavola
Larry Spike 2100:3 p -a 0,0 He Hietanen
 
Kuopio Perjantai 02.10.2009 lähtö 10
Zoltan 2100:1 2 17,8 5,1 J-P Kauhanen
Cuzco 2100:4 11 20,0 3,8 Kaar Ahokas
 
Jyväskylä Maanantai 31.08.2009 lähtö 9
Sundsvik Saigon 2100:3 2 18,4a 10,3 N Jokela
Zoltan 2100:12 6 18,9a 34,0 J Saarela
 
Kaustinen Sunnuntai 30.08.2009 lähtö 9
Saint Salomon 2100:12 2 16,6a 5,9 H Kotilainen
Blockhead 2100:1 3 16,7a 15,7 I Karhulahti
 
Rovaniemi Torstai 16.07.2009 lähtö 5
Zoltan 2100:3 3 17,5a 16,6 J Saarela
Edi 2100:9 7 18,3ax 14,4 M Jauhola
 
Kokkola Sunnuntai 14.06.2009 lähtö 5
Little Needle 2100:4 5 16,9a 17,8 J-M Paavola
High Time 2100:10 7 17,4a 15,5 K Hakala
 
Pori Lauantai 02.05.2009 lähtö 9
Little Needle 2100:12 4 16,9a 121,6 J-M Paavola
Daring Daylight 2100:9 hpl -a 26,7 He Hietanen
 
Vermo Keskiviikko 22.04.2009 lähtö 9
Bwt Marco 3120:2 10 19,7 79,4 I Korpi
Daring Daylight 3100:3 hlo 20,4x 7,7 P Aalto
 
Kuopio Perjantai 03.04.2009 lähtö 2
Saint Salomon 2100:10 3 18,8a 4,3 H Kotilainen
Cuzco 2100:4 6 22,6a 18,6 Kaar Ahokas
 
Seinäjoki Maanantai 23.06.2008 lähtö 8
Bwt Marco 2120:5 2 19,0 37,7 J-M Paavola
Blockhead 2100:2 3 19,7 57,6 Juh Sillanpää