Hevosten edelliset kohtaamiset - Oulu sunnuntai 05.04.2009 - Lähtö 5



Tornio Lauantai 16.08.2014 lähtö 10
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Ailion Onni 2120:3 2 27,1 9,0 M Karen
Sirkkaus 2120:1 6 27,9 25,7 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 21.07.2014 lähtö 6
Turon Ajatus 1600:5 hpl -a 56,8 S Raitala
Sirkkaus 1600:2 hpl -a 8,4 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 30.12.2013 lähtö 6
Turon Ajatus 2120:8 9 31,1 46,7 Ah Antti-Roiko
Sukina 2120:2 p - 0,0 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 11.11.2013 lähtö 8
Sirkkaus 2120:2 4 29,3x 4,3 M Jaara
Sukina 2120:4 p - 0,0 T Niemelä
 
Ylivieska Sunnuntai 22.09.2013 lähtö 3
Sukina 2100:2 4 29,1a 25,5 T Niemelä
Turon Ajatus 2100:5 6 29,4a 16,4 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 22.07.2013 lähtö 3
Sukina 1600:5 3 28,3a 23,0 T Niemelä
Turon Ajatus 1600:6 7 30,9a 22,5 M Jauhola
 
Oulu Maanantai 13.05.2013 lähtö 4
Sukina 2120:1 5 28,4 48,9 T Niemelä
Sirkkaus 2120:5 9 28,7 78,2 J-P Niskanen
 
Oulu Lauantai 02.02.2013 lähtö 1
Turon Ajatus 2120:2 8 31,2 15,1 A Moilanen
Sirkkaus 2120:8 k -x 25,1 Juk Siipola
 
Oulu Keskiviikko 26.12.2012 lähtö 3
Sukina 2160:2 0 - 0,0 T Niemelä
Sirkkaus 2180:1 p - 0,0 Juk Siipola
 
Oulu Lauantai 08.12.2012 lähtö 5
Sukina 2100:4 5 29,4a 99,2 T Niemelä
Sirkkaus 2100:2 7 30,0a 31,9 A Kela
Turon Ajatus 2100:1 k -a 84,6 Ah Antti-Roiko
 
Jyväskylä Lauantai 24.11.2012 lähtö 7
Sukina 2100:5 8 28,7a 62,9 T Niemelä
Cherokee 2100:2 hrp -ax 35,8 J Saarela
 
Ylivieska Sunnuntai 28.10.2012 lähtö 5
Sukina 1600:3 1 28,1a 13,0 T Niemelä
Turon Ajatus 1600:7 3 28,7a 6,2 Ah Antti-Roiko
Sirkkaus 1600:9 4 28,8ax 1,7 M Jaara
 
Mikkeli Sunnuntai 02.09.2012 lähtö 6
Sukina 1600:5 8 27,9ax 56,9 T Niemelä
Turon Lieska 1600:7 10 28,3a 89,5 M Johansson
Cherokee 1600:4 hlo -a 15,2 T Okkolin
 
Ylivieska Sunnuntai 19.08.2012 lähtö 6
Turon Ajatus 3100:5 2 30,9 13,3 He Hietanen
Sukina 3100:6 5 31,3 27,7 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 13.08.2012 lähtö 4
Sirkkaus 2140:3 5 26,6 20,7 Juk Siipola
Nappi-Eero 2100:1 7 29,3x 65,8 J-P Niskanen
Turon Ajatus 2140:2 8 31,2 11,5 Ah Antti-Roiko
Ailion Onni 2140:1 p - 0,0 M Karen
 
Oulu Maanantai 30.07.2012 lähtö 4
Turon Ajatus 1600:10 4 25,2a 49,8 Ah Antti-Roiko
Ailion Onni 1600:3 5 25,8ax 10,5 M Karen
 
Kalajoki Keskiviikko 25.07.2012 lähtö 8
Sirkkaus 2600:4 1 28,3a 3,0 V-E Paavola
Turon Ajatus 2600:7 3 29,3a 8,7 Ah Antti-Roiko
 
Vieremä Perjantai 08.06.2012 lähtö 6
Sirkkaus 2160:6 3 25,9a 8,2 M Jaara
Sukina 2160:10 p -a 0,0 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 23.04.2012 lähtö 4
Sirkkaus 2120:2 8 29,0 68,3 J Hannus
Sukina 2120:3 9 29,0 109,4 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 02.04.2012 lähtö 6
Sukina 2100:4 8 31,0 86,9 T Niemelä
Sirkkaus 2100:5 10 31,1 34,7 J Hannus
 
Oulu Maanantai 26.03.2012 lähtö 7
Sukina 2100:2 0 - 43,9 T Niemelä
Sirkkaus 2100:5 0 - 43,9 J Hannus
Cherokee 2100:4 0 - 43,9 M Jaara
 
Rovaniemi Sunnuntai 11.03.2012 lähtö 8
Sirkkaus 2120:4 3 31,3 23,8 J Hannus
Sukina 2120:3 7 32,4 71,6 T Niemelä
 
Oulu Lauantai 28.01.2012 lähtö 10
Turon Ajatus 2100:7 5 30,1a 88,8 Ah Antti-Roiko
Sirkkaus 2100:4 9 31,0a 44,4 J Hannus
 
Oulu Maanantai 16.01.2012 lähtö 3
Sirkkaus 2100:7 2 31,0a 27,9 J Hannus
Sukina 2100:8 9 32,7a 63,1 T Niemelä
Turon Ajatus 2100:3 hpl -a 26,3 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 28.11.2011 lähtö 8
Sirkkaus 2100:3 3 28,1 36,4 J Hannus
Turon Ajatus 2100:4 hll - 18,7 M Jaara
Sukina 2100:2 p - 0,0 T Niemelä
 
Oulu Sunnuntai 13.11.2011 lähtö 5
Turon Ajatus 2120:2 5 29,4 4,7 Ah Antti-Roiko
Sirkkaus 2120:1 7 29,9 12,6 J Hannus
Ailion Onni 2120:5 8 31,3 17,1 M Karen
Sukina 2120:4 p - 0,0 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 07.11.2011 lähtö 4
Turon Ajatus 2120:6 3 28,5 18,1 Ah Antti-Roiko
Ailion Onni 2120:1 4 28,6 35,6 M Karen
Sirkkaus 2120:4 5 28,8 31,9 J Hannus
Sukina 2120:5 8 29,8 57,8 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 24.10.2011 lähtö 4
Turon Ajatus 2640:4 4 29,2 41,5 Ah Antti-Roiko
Ailion Onni 2640:1 6 29,6 14,1 A Vimpari
Sirkkaus 2640:3 8 30,3 5,6 J Hannus
Sirkus 2620:1 hrp -x 46,1 J Jylhä
 
Rovaniemi Sunnuntai 16.10.2011 lähtö 8
Sirkkaus 2100:3 1 28,9 9,7 J Hannus
Sukina 2100:4 2 29,6 23,7 T Niemelä
Ailion Onni 2100:5 3 29,6 3,2 M Karen
 
Oulu Maanantai 10.10.2011 lähtö 4
Sirkkaus 2100:11 6 28,2a 32,0 J Hannus
Sukina 2100:1 7 28,5a 69,6 T Niemelä
Ailion Onni 2100:12 10 29,8a 10,8 M Karen
Turon Ajatus 2100:3 12 29,9ax 29,6 M Jauhola
 
Oulu Lauantai 01.10.2011 lähtö 6
Sirkkaus 2120:4 5 27,9x 44,3 J Hannus
Turon Ajatus 2120:5 9 29,6x 22,1 Ah Antti-Roiko
Sukina 2120:7 10 29,7 66,4 T Niemelä
 
Rovaniemi Lauantai 17.09.2011 lähtö 6
Ailion Onni 2120:2 1 28,5 3,9 M Karen
Sukina 2120:3 4 29,4 30,3 T Niemelä
 
Oulu Lauantai 10.09.2011 lähtö 9
Ailion Onni 2100:5 2 27,3a 17,3 M Karen
Sirkkaus 2100:7 6 28,1ax 53,4 J Hannus
 
Tornio Lauantai 03.09.2011 lähtö 4
Ailion Onni 2120:6 3 27,1 17,6 M Karen
Sirkus 2120:4 8 33,1x 51,0 J Jylhä
 
Oulu Maanantai 29.08.2011 lähtö 4
Sukina 2100:1 4 27,6 90,2 T Niemelä
Sirkkaus 2100:3 8 28,9 21,9 J Hannus
 
Rovaniemi Lauantai 20.08.2011 lähtö 3
Ailion Onni 1609:8 7 26,1a 43,0 M Karen
Sirkkaus 1609:4 10 27,2ax 11,0 J Hannus
 
Vieremä Perjantai 12.08.2011 lähtö 3
Sukina 2160:1 5 28,5a 42,6 T Niemelä
Cherokee 2160:7 8 31,4a 37,6 S Raitala
 
Kajaani Tiistai 02.08.2011 lähtö 5
Sirkkaus 1640:5 2 25,9a 3,6 J Hannus
Ailion Onni 1640:3 3 26,3ax 3,1 M Karen
Sukina 1640:8 5 26,6a 16,4 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 25.07.2011 lähtö 5
Turon Lieska 1600:3 5 26,4a 47,6 M Jauhola
Turon Ajatus 1600:2 7 26,5a 16,5 J Soronen
 
Oulu Maanantai 18.07.2011 lähtö 8
Sirkkaus 3100:5 2 28,5 50,2 J Hannus
Sirkus 3100:3 hpl - 53,4 V-E Paavola
 
Tornio Tiistai 05.07.2011 lähtö 5
Sirkkaus 2140:1 4 29,1 15,8 J Hannus
Sirkus 2140:3 7 30,8 61,8 J Jylhä
 
Rovaniemi Sunnuntai 26.06.2011 lähtö 2
Sukina 3120:7 9 29,5 112,7 T Niemelä
Turon Lieska 3120:5 11 31,7 71,4 M Jauhola
 
Kalajoki Lauantai 18.06.2011 lähtö 3
Turon Ajatus 2100:1 2 28,7 4,8 He Hietanen
Sirkus 2080:3 4 31,3 6,8 J Jylhä
 
Rovaniemi Maanantai 13.06.2011 lähtö 7
Sirkkaus 1600:2 hlo 28,4 11,8 J Hannus
Turon Lieska 1600:1 hpl - 12,9 M Jauhola
 
Ylivieska Perjantai 06.05.2011 lähtö 6
Sukina 2100:1 2 29,4 4,5 T Niemelä
Kihin Purje 2120:2 hpl - 61,2 Ti Ylitalo
 
Ylivieska Maanantai 25.04.2011 lähtö 6
Sirkkaus 2100:7 11 29,1x 20,5 J Hannus
Turon Ajatus 2100:5 12 29,3x 53,6 A Antti-Roiko
Cherokee 2100:3 hll - 7,0 M Jaara
Sirkus 2100:4 hpl - 107,2 Ja Rintala
 
Kaustinen Sunnuntai 17.04.2011 lähtö 4
Sirkus 2120:2 7 30,0 96,1 Ja Rintala
Kihin Purje 2120:1 9 31,9 120,1 Ti Ylitalo
 
Oulu Maanantai 11.04.2011 lähtö 5
Ailion Onni 2100:4 2 27,9 7,1 M Karen
Sukina 2120:5 6 28,4 147,7 T Niemelä
Cherokee 2120:7 8 29,8x 2,9 M Jaara
Turon Ajatus 2120:8 hll - 47,6 A Antti-Roiko
 
Ylivieska Sunnuntai 03.04.2011 lähtö 6
Kihin Purje 1600:6 0 -a 0,0 Ti Ylitalo
Ailion Onni 1600:12 0 -a 0,0 M Karen
Sukina 1600:8 0 -a 0,0 T Niemelä
Cherokee 1600:1 0 -a 0,0 M Jaara
 
Oulu Lauantai 19.03.2011 lähtö 4
Cherokee 2100:2 1 28,2 2,3 A Antti-Roiko
Ailion Onni 2100:4 6 28,8 45,2 M Karen
 
Rovaniemi Perjantai 11.03.2011 lähtö 6
Cherokee 2120:5 2 29,3 27,3 M Jaara
Ailion Onni 2100:2 3 30,5 33,8 M Karen
 
Oulu Maanantai 31.01.2011 lähtö 3
Turon Ajatus 2160:1 7 30,5 16,8 M Jaara
Ailion Onni 2140:1 9 31,4 11,6 M Karen
Vieskerin Kiri 2120:2 12 36,3x 34,3 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 10.01.2011 lähtö 2
Turon Ajatus 2120:4 7 30,6x 3,8 M Jaara
Cherokee 2100:2 hpl - 9,6 V Jokiniemi
 
Oulu Maanantai 27.12.2010 lähtö 4
Turon Ajatus 2140:2 4 29,3 15,3 M Jaara
Cherokee 2140:1 7 29,6 26,1 V Jokiniemi
Sukina 2120:2 p - 0,0 T Niemelä
 
Oulu Sunnuntai 14.11.2010 lähtö 4
Sukina 2140:4 7 30,2 19,5 T Niemelä
Turon Ajatus 2160:2 9 29,5 28,8 Ja Rintala
 
Kaustinen Sunnuntai 31.10.2010 lähtö 5
Sukina 2140:4 3 30,3 14,7 T Niemelä
Hallari 2120:3 hpl - 19,9 Han Hietanen
 
Ylivieska Lauantai 30.10.2010 lähtö 4
Komun Sälli 2100:9 hpl -a 59,1 P Räinä
Kihin Purje 2100:6 k -a 48,3 Ri Taskinen
 
Oulu Keskiviikko 20.10.2010 lähtö 2
Turon Ajatus 2160:2 5 29,4x 95,7 Ja Rintala
Komun Sälli 2120:4 hll - 82,0 P Räinä
Vieskerin Kiri 2120:2 p - 0,0 A Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 11.10.2010 lähtö 6
Sukina 2620:5 5 31,8 34,2 T Niemelä
Turon Ajatus 2640:1 hrp -x 40,2 N Jokela
Ailion Onni 2620:4 p - 0,0 M Karen
Sirkkaus 2620:2 p - 0,0 J Hannus
 
Rovaniemi Lauantai 25.09.2010 lähtö 7
Ailion Onni 2120:3 3 28,8 3,9 M Karen
Sukina 2100:5 5 30,0 8,4 T Niemelä
 
Rovaniemi Sunnuntai 12.09.2010 lähtö 7
Ailion Onni 2120:2 2 27,6 12,1 M Karen
Turon Lieska 2120:5 5 27,9 5,1 M Jauhola
Cherokee 2120:3 11 29,7x 3,5 M Jaara
 
Oulu Lauantai 11.09.2010 lähtö 9
Sukina 2100:8 3 28,2 184,0 T Niemelä
Ailion Onni 2100:3 5 28,4 40,4 M Karen
Turon Lieska 2100:9 9 28,6 18,6 M Jauhola
Turon Ajatus 2120:5 10 27,8x 48,7 He Hietanen
 
Tornio Sunnuntai 05.09.2010 lähtö 6
Ailion Onni 2100:1 1 28,9 3,3 M Karen
Cherokee 2120:1 2 28,0 5,1 M Jaara
Sirkus 2120:3 11 30,8x 79,9 M Moisanen
 
Ylivieska Lauantai 04.09.2010 lähtö 6
Turon Lieska 2100:7 5 28,9 4,2 M Jauhola
Turon Ajatus 2100:4 8 29,0x 29,9 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 30.08.2010 lähtö 4
Turon Lieska 2100:4 1 27,4 14,7 M Jauhola
Cherokee 2100:8 6 28,0 17,6 M Jaara
Turon Ajatus 2100:3 14 29,8x 3,1 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Lauantai 21.08.2010 lähtö 4
Turon Lieska 1600:10 2 25,7a 41,8 M Jauhola
Ailion Onni 1600:12 3 26,6a 36,6 M Karen
Turon Ajatus 1600:11 5 27,3ax 26,6 J-P Niskanen
Cherokee 1600:5 7 27,4ax 11,1 M Jaara
Sukina 1600:4 8 27,6a 79,9 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 16.08.2010 lähtö 5
Turon Ajatus 2100:5 4 27,7 13,5 Ah Antti-Roiko
Cherokee 2100:3 5 27,8 16,2 M Jaara
 
Vieremä Perjantai 13.08.2010 lähtö 8
Vieskerin Kiri 1660:5 9 30,2ax 12,1 J-P Kauhanen
Hallari 1660:6 p -a 0,0 Ar Niskanen
 
Rovaniemi Lauantai 07.08.2010 lähtö 6
Sirkkaus 1609:7 3 24,9ax 13,1 J Hannus
Turon Lieska 1609:5 6 25,5a 32,4 M Jauhola
Cherokee 1609:1 8 25,8ax 16,3 M Jaara
Ailion Onni 1609:8 9 25,8a 78,4 M Karen
 
Kajaani Tiistai 03.08.2010 lähtö 8
Sukina 2140:7 3 28,0a 42,2 T Niemelä
Sirkus 2140:4 hpl -a 18,5 V-E Paavola
 
Oulu Lauantai 24.07.2010 lähtö 12
Sirkkaus 2100:2 11 27,6x 31,4 J Hannus
Turon Lieska 2100:6 12 28,4 67,5 M Jauhola
 
Kajaani Tiistai 20.07.2010 lähtö 6
Sirkus 2100:6 3 29,6 8,7 V-E Paavola
Sukina 2100:3 5 29,8 14,6 T Niemelä
 
Sunnuntai 18.07.2010 lähtö 6
Turon Lieska 2080:5 0 - 6,4 M Jauhola
Komun Sälli 2080:4 0 - 43,3 P Räinä
 
Kurtakko Sunnuntai 18.07.2010 lähtö 6
Turon Lieska 2080:5 2 30,2x 6,4 M Jauhola
Komun Sälli 2080:4 9 33,5x 43,2 P Räinä
 
Kaustinen Lauantai 17.07.2010 lähtö 6
Turon Ajatus 2100:2 5 25,5 22,3 Ah Antti-Roiko
Cherokee 2100:3 8 25,8 1,8 M Jaara
 
Tornio Lauantai 10.07.2010 lähtö 6
Sirkkaus 2100:1 1 27,7 1,8 J Hannus
Ailion Onni 2100:3 2 28,2 15,1 M Karen
Komun Sälli 2100:4 hll - 42,4 P Räinä
Sirkus 2100:6 hpl - 6,2 N Jokela
 
Mikkeli Lauantai 10.07.2010 lähtö 3
Turon Lieska 2120:1 4 27,2 74,6 M Jauhola
Sukina 2120:2 8 28,0 115,8 T Niemelä
 
Kalajoki Perjantai 09.07.2010 lähtö 6
Ailion Onni 1600:5 2 27,3a 10,9 M Karen
Turon Ajatus 1600:8 4 27,8ax 9,1 Ah Antti-Roiko
Kihin Purje 1600:3 6 28,3ax 28,1 I Taskinen
 
Kajaani Tiistai 06.07.2010 lähtö 6
Cherokee 2120:4 4 27,2 7,4 M Jaara
Tuplarilla 2100:3 7 28,8 49,6 Ah Antti-Roiko
Vokkerillan Vili 2100:4 p - 0,0 P Lukkari
 
Oulu Maanantai 05.07.2010 lähtö 5
Sirkkaus 2100:3 2 25,8 4,6 J Hannus
Sirkus 2100:4 4 26,3 74,6 Ja Rintala
Turon Ajatus 2100:1 10 27,5x 4,4 J-P Niskanen
 
Rovaniemi Sunnuntai 27.06.2010 lähtö 3
Sirkkaus 2100:3 3 26,8a 28,5 J Hannus
Turon Lieska 2100:7 4 27,2a 33,5 M Jauhola
 
Kalajoki Lauantai 26.06.2010 lähtö 6
Kihin Purje 2080:1 4 28,7 32,8 I Taskinen
Tuplarilla 2080:3 10 31,3x 53,4 Ar Niskanen
 
Kalajoki Lauantai 19.06.2010 lähtö 6
Turon Ajatus 2100:2 3 27,4 12,9 He Hietanen
Cherokee 2080:6 4 28,3x 17,0 M Jaara
Ailion Onni 2080:7 5 28,4 46,1 M Karen
Sirkus 2080:10 7 28,8x 10,4 V-E Paavola
Komun Sälli 2080:2 p - 0,0 P Räinä
 
Kokkola Sunnuntai 13.06.2010 lähtö 5
Kihin Purje 2100:1 5 28,4a 23,4 Ti Ylitalo
Sukina 2100:7 6 28,6a 41,1 T Niemelä
Cherokee 2100:8 8 29,2ax 7,3 M Jaara
 
Ylivieska Lauantai 12.06.2010 lähtö 9
Sirkkaus 2100:6 3 28,6a 81,9 J Hannus
Turon Lieska 2100:8 6 30,1a 42,2 M Jauhola
Turon Ajatus 2100:11 10 31,0ax 20,1 Ah Antti-Roiko
 
Kajaani Torstai 10.06.2010 lähtö 4
Ailion Onni 2140:12 6 29,6a 25,1 M Karen
Sukina 2140:7 8 30,2a 7,4 T Niemelä
Tuplarilla 2140:6 9 30,9a 87,9 Ar Niskanen
Vieskerin Kiri 2140:5 hll -a 17,5 K Alapekkala
Vokkerillan Vili 2140:3 p -a 0,0 P Lukkari
 
Tornio Perjantai 04.06.2010 lähtö 5
Sirkus 2100:1 4 31,8x 67,6 V-E Paavola
Komun Sälli 2100:4 k -x 93,9 P Räinä
 
Oulu Maanantai 24.05.2010 lähtö 8
Sirkkaus 2100:9 6 27,3a 21,1 J Hannus
Vieskerin Kiri 2100:12 8 28,1a 59,3 Ah Antti-Roiko
Vokkerillan Vili 2100:4 12 30,7ax 154,2 P Lukkari
 
Tornio Lauantai 22.05.2010 lähtö 8
Sukina 2160:2 2 28,8 5,9 T Niemelä
Komun Sälli 2160:1 4 29,5 12,8 P Räinä
 
Oulu Maanantai 17.05.2010 lähtö 8
Turon Ajatus 2660:2 2 27,3 14,5 Ah Antti-Roiko
Nappi-Eero 2640:1 p - 0,0 J-P Niskanen
 
Rovaniemi Sunnuntai 16.05.2010 lähtö 7
Turon Lieska 2100:6 1 27,9 3,3 M Jauhola
Sukina 2100:3 7 29,0 16,9 T Niemelä
Komun Sälli 2100:5 hpl - 114,5 P Räinä
 
Oulu Lauantai 08.05.2010 lähtö 2
Turon Ajatus 2100:7 9 28,5x 35,1 A Teivainen
Sukina 2100:9 10 29,0 167,0 T Niemelä
 
Tornio Maanantai 03.05.2010 lähtö 7
Sirkkaus 2100:2 1 28,5 4,6 J Hannus
Turon Lieska 2100:3 2 28,5x 18,4 M Jauhola
Komun Sälli 2100:4 9 30,4 128,9 P Räinä
 
Haapajärvi Lauantai 01.05.2010 lähtö 7
Sirkus 2060:1 7 35,0x 46,0 Ja Rintala
Kihin Purje 2060:2 9 36,6x 0,0 Ti Ylitalo
 
Ylivieska Lauantai 24.04.2010 lähtö 7
Cherokee 2620:4 2 29,2 3,6 M Jaara
Sirkus 2620:6 6 30,6x 28,6 Ja Rintala
Turon Ajatus 2620:5 8 31,7 10,2 K Alapekkala
 
Kuopio Perjantai 16.04.2010 lähtö 8
Vokkerillan Vili 2120:4 5 29,4 89,0 H Konttinen
Cherokee 2140:3 12 29,0x 12,7 M Jaara
 
Oulu Maanantai 12.04.2010 lähtö 5
Sirkkaus 2120:3 4 29,1 34,1 J Hannus
Cherokee 2140:3 5 29,3x 11,0 M Jaara
Turon Ajatus 2160:1 6 28,6 18,1 A Teivainen
Sukina 2140:1 7 29,7 85,2 T Niemelä
Tuplarilla 2120:7 12 32,0x 37,9 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 29.03.2010 lähtö 4
Tuplarilla 2100:3 7 31,0 91,8 Ar Niskanen
Sirkus 2120:5 hpl - 70,2 M Moisanen
Komun Sälli 2120:2 hpl - 79,6 P Räinä
 
Kaustinen Lauantai 27.03.2010 lähtö 3
Sukina 1609:4 8 29,0a 50,8 T Niemelä
Cherokee 1609:2 9 29,2ax 13,9 M Jaara
Turon Ajatus 1609:11 k -ax 46,2 He Hietanen
 
Ylivieska Sunnuntai 07.03.2010 lähtö 10
Komun Sälli 2140:3 4 32,0 195,6 P Räinä
Sirkus 2160:1 7 32,3x 45,6 M Moisanen
Vieskerin Kiri 2140:4 9 33,4x 25,3 Han Hietanen
 
Ylivieska Perjantai 26.02.2010 lähtö 8
Sirkus 2620:1 2 30,3 54,1 M Moisanen
Turon Ajatus 2640:3 5 31,6x 37,9 He Hietanen
 
Halsua Sunnuntai 21.02.2010 lähtö 7
Tuplarilla 2040:1 2 36,1 kl Ah Antti-Roiko
Kihin Purje 2060:1 p - kl Ri Taskinen
 
Kuopio Lauantai 20.02.2010 lähtö 1
Tuplarilla 2120:3 6 33,0 41,7 Ar Niskanen
Vokkerillan Vili 2120:9 p - 0,0 He Hietanen
 
Ylivieska Lauantai 06.02.2010 lähtö 6
Cherokee 2620:2 2 30,8 15,9 M Jaara
Sirkus 2620:3 hlo 32,9x 29,4 M Moisanen
Vokkerillan Vili 2600:2 hpl - 17,6 He Hietanen
Turon Ajatus 2640:1 k -x 3,4 A Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 04.01.2010 lähtö 4
Turon Ajatus 2140:1 1 31,6x 1,6 He Hietanen
Sirkus 2140:2 3 31,8 6,9 M Moisanen
Tuplarilla 2120:3 p - 0,0 Ar Niskanen
Ailion Onni 2120:1 p - 0,0 M Karen
 
Oulu Maanantai 28.12.2009 lähtö 5
Turon Ajatus 2100:2 1 29,1 6,5 He Hietanen
Sirkus 2100:5 hpl - 9,3 Ja Rintala
 
Ylivieska Lauantai 19.12.2009 lähtö 6
Turon Ajatus 2120:2 3 29,9 4,6 He Hietanen
Tuplarilla 2140:1 hrp -x 55,3 V-E Paavola
 
Oulu Maanantai 07.12.2009 lähtö 8
Turon Ajatus 2120:1 1 29,1 6,1 He Hietanen
Sirkus 2120:5 2 29,8 10,4 Ja Rintala
Sukina 2120:8 6 30,7 33,4 T Niemelä
Ailion Onni 2120:2 9 31,0 9,8 M Karen
 
Oulu Lauantai 28.11.2009 lähtö 3
Sirkus 2120:5 3 29,8 101,0 Ja Rintala
Turon Ajatus 2120:7 8 30,6x 13,6 He Hietanen
Turon Lieska 2120:1 9 30,8 58,3 R Hemmilä
Tuplarilla 2100:3 hll - 56,1 Ar Niskanen
 
Oulu Lauantai 21.11.2009 lähtö 4
Ailion Onni 2120:9 5 32,6 18,9 M Karen
Turon Ajatus 2140:3 7 32,1x 28,6 J-P Kavander
Sukina 2140:1 10 32,4 31,7 T Niemelä
Sirkus 2120:8 hpl - 42,3 Ja Rintala
 
Oulu Lauantai 14.11.2009 lähtö 5
Turon Lieska 2140:4 8 30,9 97,5 R Hemmilä
Turon Ajatus 2120:2 10 32,0x 15,7 Ja Rintala
 
Tornio Sunnuntai 25.10.2009 lähtö 5
Ailion Onni 2100:2 2 30,8 20,0 M Karen
Sirkus 2100:7 3 31,0 25,4 Ja Rintala
Sirkkaus 2100:4 4 31,1x 47,7 M Jauhola
Komun Sälli 2100:6 10 32,8x 42,4 P Räinä
 
Rovaniemi Sunnuntai 18.10.2009 lähtö 4
Ailion Onni 2100:3 4 31,0 15,3 M Karen
Sukina 2100:2 9 31,6 39,5 T Niemelä
Turon Lieska 2100:4 10 31,7 28,9 R Hemmilä
 
Oulu Maanantai 05.10.2009 lähtö 5
Turon Ajatus 2600:3 1 30,6x 7,0 A Antti-Roiko
Sirkus 2600:1 3 31,8 23,7 M Moisanen
Sirkkaus 2620:5 7 31,2 68,3 J-P Niskanen
Ailion Onni 2600:6 9 32,1 12,3 M Karen
 
Oulu Maanantai 21.09.2009 lähtö 5
Sirkkaus 2120:5 4 29,2 65,0 J-P Niskanen
Tuplarilla 2100:2 9 30,5 65,0 Ar Niskanen
Nappi-Eero 2120:1 10 29,7 10,5 J Saarela
Turon Lieska 2140:1 hlo 28,6 47,0 R Hemmilä
Sirkus 2120:3 hlo 29,5 99,5 M Moisanen
 
Jyväskylä Maanantai 14.09.2009 lähtö 8
Sukina 2100:4 6 29,4a 34,6 T Niemelä
Vokkerillan Vili 2100:12 8 29,7a 96,9 H Konttinen
 
Tornio Sunnuntai 13.09.2009 lähtö 4
Ailion Onni 2120:4 2 29,6 2,3 M Karen
Sirkus 2120:1 5 31,2 13,6 M Moisanen
 
Ylivieska Perjantai 11.09.2009 lähtö 6
Kihin Purje 2140:5 5 28,7 87,2 V-E Paavola
Turon Ajatus 2120:3 6 29,6x 39,6 A Antti-Roiko
Vieskerin Kiri 2100:4 k -x 72,6 A Komulainen
 
Tornio Sunnuntai 30.08.2009 lähtö 6
Ailion Onni 2120:5 1 29,2 5,2 M Karen
Nappi-Eero 2120:4 2 29,3 4,6 J Saarela
Vokkerillan Vili 2120:1 4 29,4 8,7 M Jaara
Sirkkaus 2120:3 7 31,2x 3,7 J-P Niskanen
Komun Sälli 2120:6 11 33,9x 25,3 M Jauhola
Sukina 2120:8 hlo 29,9 10,1 T Niemelä
 
Kuopio Sunnuntai 23.08.2009 lähtö 6
Turon Lieska 2100:10 1 27,4a 60,9 R Hemmilä
Vieskerin Kiri 2100:4 8 29,9ax 58,0 J Ruotsalainen
 
Rovaniemi Perjantai 21.08.2009 lähtö 5
Sukina 1609:2 2 26,8a 4,6 T Niemelä
Ailion Onni 1609:10 3 27,6a 5,0 M Karen
 
Oulu Maanantai 17.08.2009 lähtö 3
Sukina 2140:5 5 30,7 24,8 T Niemelä
Turon Ajatus 2140:2 6 30,7 53,0 Ah Antti-Roiko
Nappi-Eero 2140:4 hpl - 17,9 J Saarela
 
Rovaniemi Lauantai 15.08.2009 lähtö 7
Sirkkaus 2100:12 4 29,3a 11,4 J-P Niskanen
Turon Lieska 2100:11 5 29,4a 7,9 M Jauhola
Ailion Onni 2100:4 6 29,5a 5,9 M Karen
 
Vieremä Perjantai 14.08.2009 lähtö 2
Kihin Purje 2220:1 11 32,2 60,2 Mi Tarkka
Hallari 2180:3 p - 0,0 Ah Antti-Roiko
 
Pihtipudas Sunnuntai 02.08.2009 lähtö 7
Tuplarilla 2080:2 4 28,8 18,0 Ar Niskanen
Vieskerin Kiri 2080:4 11 32,6 22,8 A Komulainen
 
Halsua Sunnuntai 02.08.2009 lähtö 6
Turon Lieska 2060:2 1 30,7 kl R Hemmilä
Sirkus 2060:3 hll - kl T Vimpari
 
Rovaniemi Lauantai 01.08.2009 lähtö 3
Nappi-Eero 2100:5 4 29,0a 8,2 Ah Antti-Roiko
Sukina 2100:6 5 29,4a 40,2 T Niemelä
Komun Sälli 2100:1 6 29,5a 109,9 M Jauhola
Sirkkaus 2100:8 8 29,5a 21,1 Ak Lahtinen
Turon Lieska 2100:2 9 29,8a 49,9 R Hemmilä
 
Ylivieska Perjantai 17.07.2009 lähtö 10
Sirkkaus 1600:12 2 28,2a 16,3 Ak Lahtinen
Turon Ajatus 1600:5 5 28,4ax 12,0 M Jaara
Sukina 1600:7 6 29,0ax 7,9 T Niemelä
Tuplarilla 1600:2 7 29,6a 34,6 Ar Niskanen
Hallari 1600:8 9 33,7ax 5,5 Ah Antti-Roiko
Sirkus 1600:3 hpl -a 30,8 M Moisanen
 
Rovaniemi Torstai 16.07.2009 lähtö 8
Turon Lieska 2100:10 6 30,7 15,8 R Hemmilä
Komun Sälli 2100:11 11 31,9x 28,3 M Jauhola
 
Härmä Torstai 02.07.2009 lähtö 7
Sirkus 2000:1 5 29,0 190,8 M Moisanen
Kihin Purje 2000:2 8 29,2x 381,6 V-E Paavola
 
Sodankylä Lauantai 27.06.2009 lähtö 7
Nappi-Eero 2140:1 1 31,5 6,0 J Saarela
Turon Lieska 2160:1 4 30,9 9,8 R Hemmilä
 
Rovaniemi Sunnuntai 21.06.2009 lähtö 3
Turon Lieska 2100:4 5 28,1a 41,2 R Hemmilä
Sukina 2100:12 7 28,5a 96,1 T Niemelä
Sirkkaus 2100:7 8 29,3ax 11,6 E Hakkarainen
 
Kalajoki Lauantai 20.06.2009 lähtö 6
Nappi-Eero 2080:6 2 30,2 6,6 Ah Antti-Roiko
Tuplarilla 2080:4 4 30,4x 15,0 Ar Niskanen
 
Kajaani Sunnuntai 14.06.2009 lähtö 5
Vieskerin Kiri 2100:1 3 30,3ax 23,0 Ak Lahtinen
Turon Ajatus 2100:9 5 31,0ax 3,7 K Alapekkala
 
Ylivieska Lauantai 06.06.2009 lähtö 9
Sirkus 2600:3 2 29,4 58,9 Ja Rintala
Turon Ajatus 2600:1 3 29,5x 26,1 Ah Antti-Roiko
Sirkkaus 2620:8 12 30,3x 22,1 E Hakkarainen
Vokkerillan Vili 2620:11 14 32,6x 30,7 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 01.06.2009 lähtö 5
Kihin Purje 2100:6 3 30,7 99,6 V-E Paavola
Komun Sälli 2100:2 7 31,1x 75,9 P Räinä
 
Kajaani Tiistai 26.05.2009 lähtö 4
Sirkkaus 1600:6 1 26,6a 2,6 E Hakkarainen
Tuplarilla 1600:7 6 28,6ax 18,7 Ar Niskanen
Cherokee 1600:9 hlo -ax 4,6 N Jokela
 
Oulu Lauantai 23.05.2009 lähtö 11
Cherokee 2100:4 hrp -ax 13,0 M Jaara
Ailion Onni 2100:1 p -a 0,0 M Karen
 
Oulu Maanantai 18.05.2009 lähtö 5
Sirkkaus 2100:7 3 28,4 18,5 J Saarela
Turon Lieska 2100:5 6 28,7x 148,0 R Hemmilä
Nappi-Eero 2100:4 8 29,3x 105,7 J-P Niskanen
 
Tornio Lauantai 16.05.2009 lähtö 6
Komun Sälli 2120:4 8 31,6x 361,2 P Räinä
Sirkkaus 2100:6 hlo 28,1 32,8 J-P Niskanen
Sukina 2100:1 hpl - 12,0 T Niemelä
 
Seinäjoki Maanantai 11.05.2009 lähtö 8
Hallari 2100:4 1 29,5a 3,4 Ah Antti-Roiko
Sirkus 2100:11 2 29,8a 108,8 M Moisanen
 
Konginkangas Sunnuntai 10.05.2009 lähtö 9
Tuplarilla 2060:3 3 33,3x kl Ar Niskanen
Jamoske 2060:4 hpl - kl P Vehviläinen
 
Joensuu Perjantai 01.05.2009 lähtö 9
Jamoske 2140:11 3 32,7a 97,3 Sa Vehviläinen
Vieskerin Kiri 2140:4 p -a 0,0 T Rautiainen
 
Oulu Torstai 30.04.2009 lähtö 3
Ailion Onni 2160:2 1 30,1 8,3 M Karen
Turon Ajatus 2160:1 3 30,4 21,1 A Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 20.04.2009 lähtö 1
Sukina 2160:3 2 32,1 19,6 T Niemelä
Sirkus 2160:2 7 34,2x 27,2 Ja Rintala
 
Oulu Maanantai 20.04.2009 lähtö 5
Kihin Purje 1600:6 4 27,8a 16,2 Ah Antti-Roiko
Turon Lieska 1600:1 8 30,6ax 22,2 R Hemmilä
 
Kuopio Perjantai 17.04.2009 lähtö 4
Kihin Purje 2140:3 6 35,7x 98,1 Pe Taskinen
Vieskerin Kiri 2120:9 hll - 33,9 H Konttinen
Vokkerillan Vili 2120:5 hpl - 16,3 J Kervinen
Tuplarilla 2120:2 p - 0,0 Ar Niskanen
 
Oulu Maanantai 30.03.2009 lähtö 3
Sukina 2100:5 2 29,2a 14,8 T Niemelä
Sirkkaus 2100:9 3 29,3a 64,3 J-P Niskanen
Cherokee 2100:7 9 32,0ax 6,0 M Jaara
Vokkerillan Vili 2100:10 10 34,3ax 42,9 E Hakkarainen
 
Rovaniemi Sunnuntai 15.03.2009 lähtö 8
Cherokee 2100:10 1 31,0a 1,5 M Jaara
Ailion Onni 2100:2 2 31,1a 17,7 M Karen
Sirkkaus 2100:9 3 31,4a 31,8 J-P Niskanen
 
Ylivieska Perjantai 13.03.2009 lähtö 10
Vokkerillan Vili 2100:2 2 32,0ax 19,5 He Hietanen
Turon Ajatus 2100:9 3 32,2a 26,0 A Antti-Roiko
Sirkus 2100:11 6 32,4a 63,4 Ja Rintala
Nappi-Eero 2100:6 8 32,6a 14,4 J-P Niskanen
Hallari 2100:10 9 32,7ax 3,0 Ah Antti-Roiko
 
Ylivieska Sunnuntai 01.03.2009 lähtö 8
Vieskerin Kiri 2140:1 3 33,4x 17,9 He Hietanen
Turon Ajatus 2140:5 5 33,6 9,5 A Antti-Roiko
Mimmin Milor 2120:4 hll - 9,0 Ah Antti-Roiko
 
Ylivieska Perjantai 20.02.2009 lähtö 10
Vokkerillan Vili 2120:2 2 34,8 6,3 He Hietanen
Turon Ajatus 2120:7 3 34,9 4,5 A Antti-Roiko
Sirkus 2120:3 4 35,2 12,6 Ja Rintala
 
Oulu Maanantai 09.02.2009 lähtö 2
Tuplarilla 2120:7 6 31,7 70,3 Ar Niskanen
Turon Lieska 2120:4 11 35,4 47,7 M Jauhola
Sirkkaus 2120:3 hpl - 21,2 A Teivainen
 
Oulu Maanantai 22.12.2008 lähtö 5
Ailion Onni 2100:4 8 31,3a 31,8 M Karen
Tuplarilla 2100:9 p -a 0,0 Ar Niskanen
 
Seinäjoki Lauantai 13.12.2008 lähtö 3
Nappi-Eero 2100:1 p -a 0,0 J Saarela
Sukina 2100:7 p -a 0,0 T Niemelä
 
Oulu Lauantai 29.11.2008 lähtö 9
Sukina 2100:3 5 29,4a 8,4 T Niemelä
Nappi-Eero 2100:7 6 29,6a 13,8 M Jaara
 
Oulu Maanantai 24.11.2008 lähtö 4
Sirkus 2100:6 2 32,9 45,0 Ja Rintala
Turon Ajatus 2120:8 5 32,8 18,7 A Laurukainen
Turon Lieska 2120:7 7 33,7 16,0 M Jauhola
Tuplarilla 2120:3 hrp -x 40,9 Ar Niskanen
 
Oulu Maanantai 10.11.2008 lähtö 5
Ailion Onni 2600:5 7 35,9a 5,1 M Karen
Turon Ajatus 2600:8 hll -a 9,0 Ja Rintala
 
Oulu Maanantai 03.11.2008 lähtö 3
Turon Lieska 2100:2 5 31,7a 30,9 M Jauhola
Komun Sälli 2100:3 hpl -a 7,5 J Kontio
 
Oulu Maanantai 20.10.2008 lähtö 10
Sukina 2100:8 1 30,7a 6,0 T Niemelä
Ailion Onni 2100:3 4 31,2a 23,7 M Karen
 
Oulu Maanantai 13.10.2008 lähtö 6
Sukina 2100:6 1 29,2a 48,6 T Niemelä
Nappi-Eero 2100:7 2 29,2a 4,9 J-P Niskanen
Jamoske 2100:2 8 31,0ax 10,9 P Vehviläinen
Sirkus 2100:4 hpl -a 22,7 Ja Rintala
 
Oulu Maanantai 13.10.2008 lähtö 8
Ailion Onni 2140:1 9 32,8 7,6 M Karen
Turon Ajatus 2140:3 hpl - 24,5 Ja Rintala
 
Oulu Maanantai 06.10.2008 lähtö 5
Komun Sälli 2620:4 hll - 33,8 V-E Paavola
Sirkus 2600:8 hpl - 54,9 Ja Rintala
Nappi-Eero 2600:9 hpl - 26,2 J-P Niskanen
 
Kaustinen Perjantai 26.09.2008 lähtö 10
Sirkus 2600:3 2 30,6a 39,7 Ja Rintala
Turon Ajatus 2600:4 7 31,7ax 13,6 A Laurukainen
 
Ylivieska Lauantai 20.09.2008 lähtö 3
Nappi-Eero 2120:2 1 31,5 2,6 J-P Niskanen
Sirkus 2120:3 4 31,7 19,2 Ja Rintala
Sukina 2120:5 9 32,2 26,7 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 18.08.2008 lähtö 2
Nappi-Eero 2100:9 2 29,1a 7,8 J-P Niskanen
Ailion Onni 2100:4 3 29,4a 7,6 M Karen
Cherokee 2100:1 hpl -a 2,8 M Jaara
 
Oulu Maanantai 18.08.2008 lähtö 5
Komun Sälli 2100:1 2 29,3a 37,7 J Saarela
Sirkkaus 2100:3 8 30,0a 68,3 J-P Niskanen
 
Kokkola Maanantai 11.08.2008 lähtö 5
Sirkkaus 2100:1 2 29,5a 9,4 Ak Lahtinen
Kihin Purje 2100:6 8 31,5a 33,7 T Salmela
 
Oulu Maanantai 04.08.2008 lähtö 6
Ailion Onni 2100:10 3 28,4a 8,1 K Karen
Cherokee 2100:3 4 28,8a 2,6 M Jaara
Sukina 2100:4 6 29,2a 49,8 T Niemelä
Nappi-Eero 2100:8 hlo 27,5a 20,5 J-P Niskanen
 
Vieremä Perjantai 01.08.2008 lähtö 9
Sirkkaus 1660:8 8 29,8ax 13,4 A Teivainen
Komun Sälli 1660:4 hll -a 49,3 P Räinä
 
Tornio Torstai 31.07.2008 lähtö 1
Nappi-Eero 2120:1 2 30,7 2,9 J-P Niskanen
Sukina 2120:5 3 31,7 6,0 T Niemelä
 
Tornio Torstai 31.07.2008 lähtö 6
Komun Sälli 2100:7 5 31,0x 8,6 J Saarela
Sirkkaus 2100:6 7 31,0 11,3 J-P Niskanen
 
Kaustinen Lauantai 19.07.2008 lähtö 1
Cherokee 2120:12 6 30,0x 2,9 M Jaara
Nappi-Eero 2120:8 10 30,2 32,4 J Saarela
 
Tornio Torstai 17.07.2008 lähtö 6
Sirkkaus 2100:4 4 29,9 11,4 J-P Niskanen
Komun Sälli 2100:2 hpl - 9,8 P Räinä
 
Seinäjoki Torstai 10.07.2008 lähtö 5
Sukina 2100:10 5 30,5a 48,5 T Niemelä
Tuplarilla 2100:7 hpl -a 61,2 Ar Niskanen
 
Oulu Maanantai 07.07.2008 lähtö 4
Sirkus 2100:3 8 30,7 58,6 Ja Rintala
Sirkkaus 2120:6 13 31,6x 11,8 J-P Niskanen
Mimmin Milor 2100:1 hpl - 23,9 A Teivainen
 
Ylivieska Lauantai 05.07.2008 lähtö 10
Cherokee 2100:1 2 31,4 4,4 M Jaara
Nappi-Eero 2120:3 5 30,9 39,8 J Saarela
 
Kajaani Tiistai 01.07.2008 lähtö 3
Sirkus 2100:1 hpl - 18,8 Ja Rintala
Vokkerillan Vili 2100:2 hpl - 11,9 E Hakkarainen
 
Tornio Torstai 26.06.2008 lähtö 6
Mimmin Milor 2100:3 hll - 4,8 M Jaara
Nappi-Eero 2100:4 hpl - 41,6 J Hannus
 
Kajaani Tiistai 24.06.2008 lähtö 4
Vokkerillan Vili 2120:8 7 30,8 9,3 E Hakkarainen
Tuplarilla 2120:7 11 31,3 15,3 Ar Niskanen
 
Kalajoki Lauantai 21.06.2008 lähtö 4
Sirkus 2080:8 3 32,8 21,1 Ja Rintala
Turon Ajatus 2080:3 hll - 19,2 A Laurukainen
 
Rovaniemi Lauantai 21.06.2008 lähtö 5
Nappi-Eero 2100:11 3 30,9a 25,5 J-P Niskanen
Sukina 2100:1 4 30,9a 23,6 T Niemelä
Cherokee 2100:2 7 31,8ax 2,7 M Jaara
 
Tornio Perjantai 06.06.2008 lähtö 5
Cherokee 2120:2 2 32,8 4,1 M Jaara
Hallari 2140:1 p - 0,0 Ah Antti-Roiko
 
Oulu Maanantai 02.06.2008 lähtö 10
Sirkus 2100:9 2 29,6a 14,6 J Kontio
Sukina 2100:4 4 30,3a 38,2 T Niemelä
Nappi-Eero 2100:11 5 30,4a 38,2 M Jaara
 
Oulu Maanantai 02.06.2008 lähtö 4
Sirkkaus 2100:1 3 28,8 14,8 J-P Niskanen
Kihin Purje 2140:1 7 30,3 63,4 K Hakala
 
Halsua Sunnuntai 01.06.2008 lähtö 9
Sirkus 2020:1 2 32,4 kl Ja Rintala
Vieskerin Kiri 2040:3 11 39,5x kl A Komulainen
 
Rovaniemi Torstai 22.05.2008 lähtö 5
Komun Sälli 2100:4 4 27,0a 7,5 J Saarela
Sirkkaus 2100:2 6 27,6a 44,9 J-P Niskanen
 
Rovaniemi Perjantai 09.05.2008 lähtö 5
Sukina 2100:8 5 32,2a 10,2 T Niemelä
Nappi-Eero 2100:9 hyl 31,3a 10,2 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 21.04.2008 lähtö 4
Vokkerillan Vili 2100:2 3 32,6a 22,1 E Hakkarainen
Nappi-Eero 2100:10 6 33,7ax 19,7 K Alapekkala
 
Ylivieska Perjantai 18.04.2008 lähtö 3
Komun Sälli 2640:3 5 33,9 7,6 P Räinä
Sirkus 2640:1 9 35,3x 32,0 M Moisanen
 
Nilsiä Sunnuntai 30.03.2008 lähtö 10
Vieskerin Kiri 2200:1 7 36,7x kl Per Tikkanen
Tuplarilla 2200:2 p - kl Ar Niskanen
 
Ylivieska Maanantai 24.03.2008 lähtö 4
Kihin Purje 2100:7 7 33,2a 65,2 Ri Taskinen
Turon Ajatus 2100:3 11 37,3ax 18,9 Ak Lahtinen
 
Tornio Sunnuntai 23.03.2008 lähtö 5
Ailion Onni 2120:8 11 38,3 14,3 M Karen
Mimmin Milor 2120:5 hll - 4,2 M Jaara
 
Halsua Lauantai 15.03.2008 lähtö 8
Komun Sälli 2040:1 5 38,7x kl P Räinä
Sirkus 2000:2 hlo 37,1x kl M Moisanen
 
Oulu Lauantai 08.03.2008 lähtö 1
Sirkus 2100:2 hpl -a 77,7 A Laurukainen
Vokkerillan Vili 2100:3 hpl -a 30,2 E Hakkarainen
 
Oulu Maanantai 11.02.2008 lähtö 3
Sirkus 2100:10 4 31,3a 80,7 M Moisanen
Nappi-Eero 2100:1 7 32,4a 13,4 K Alapekkala
Ailion Onni 2100:2 p -a 0,0 M Karen
 
Kuopio Perjantai 08.02.2008 lähtö 4
Vokkerillan Vili 2100:2 4 31,9a 20,7 E Hakkarainen
Mimmin Milor 2100:6 hlo 31,9ax 2,9 M Jaara
 
Ylivieska Perjantai 25.01.2008 lähtö 3
Vokkerillan Vili 2100:2 p -a 0,0 P Vehviläinen
Ailion Onni 2100:10 p -a 0,0 M Karen
 
Oulu Maanantai 10.12.2007 lähtö 6
Komun Sälli 2120:6 hll - 17,4 Han Hietanen
Ailion Onni 2100:1 p - 0,0 A Teivainen
 
Oulu Maanantai 08.10.2007 lähtö 6
Komun Sälli 2600:4 6 30,4x 23,1 J Saarela
Turon Lieska 2600:12 7 30,5 51,4 M Jauhola
 
Tornio Sunnuntai 23.09.2007 lähtö 10
Ailion Onni 2100:7 3 31,0a 4,3 M Karen
Sukina 2100:5 hll -a 28,1 T Niemelä
Nappi-Eero 2100:3 p -a 0,0 J Saarela
 
Ylivieska Perjantai 21.09.2007 lähtö 4
Sirkus 2100:3 9 34,0x 42,4 M Moisanen
Turon Ajatus 2120:2 hll - 24,7 He Hietanen
 
Oulu Maanantai 27.08.2007 lähtö 2
Sirkkaus 2100:5 12 33,2 43,0 J Hannus
Nappi-Eero 2100:4 hpl - 45,4 E Hakkarainen
 
Tornio Sunnuntai 26.08.2007 lähtö 8
Sirkus 2100:2 3 32,2a 10,9 M Moisanen
Sukina 2100:3 6 34,6ax 16,4 T Niemelä
 
Tornio Sunnuntai 26.08.2007 lähtö 3
Turon Lieska 2100:6 2 30,0ax 6,1 M Jauhola
Komun Sälli 2100:7 5 31,3ax 7,4 K Karen
Turon Ajatus 2100:4 8 34,1ax 5,4 P Joki
 
Ylivieska Perjantai 17.08.2007 lähtö 4
Mimmin Milor 1600:12 hlo 32,5ax 11,5 A Antti-Roiko
Sirkus 1600:1 hpl -a 5,7 K Hakala
 
Tornio Torstai 09.08.2007 lähtö 6
Komun Sälli 2100:4 1 30,4a 19,8 K Karen
Turon Lieska 2100:1 5 30,6ax 3,2 M Jauhola
Vieskerin Kiri 2100:5 7 31,9a 29,7 T Hoikka
 
Tornio Tiistai 31.07.2007 lähtö 6
Nappi-Eero 2100:7 5 30,2 5,6 J Saarela
Vieskerin Kiri 2120:3 9 30,8 40,3 T Hoikka
Komun Sälli 2100:5 13 33,5x 24,8 K Karen
 
Kajaani Sunnuntai 29.07.2007 lähtö 5
Ailion Onni 1640:10 2 28,8a 4,3 K Karen
Mimmin Milor 1640:4 7 32,2ax 11,2 E Hakkarainen
 
Oulu Lauantai 28.07.2007 lähtö 9
Sirkkaus 2100:1 10 31,9a 22,7 N Jokela
Turon Lieska 2100:7 hll -a 40,8 M Jauhola
 
Kaukonen Sunnuntai 15.07.2007 lähtö 4
Turon Lieska 2060:4 3 33,1x 2,4 M Jauhola
Vieskerin Kiri 2060:3 6 34,4x 7,2 J Kariniemi
 
Kemijärvi Sunnuntai 08.07.2007 lähtö 4
Turon Lieska 3060:2 1 34,7 4,0 M Jauhola
Vieskerin Kiri 3060:1 4 34,8 13,2 T Hoikka
 
Kaustinen Lauantai 07.07.2007 lähtö 10
Mimmin Milor 3120:4 4 32,3x 19,3 T Perttunen
Sirkus 3120:2 9 32,8x 13,1 R Tupamäki
 
Tornio Maanantai 02.07.2007 lähtö 5
Komun Sälli 2100:10 2 29,9a 34,4 K Karen
Nappi-Eero 2100:9 4 30,2a 29,4 M Peltoniemi
 
Oulu Maanantai 18.06.2007 lähtö 5
Nappi-Eero 2100:1 2 29,8x 58,1 J Saarela
Turon Lieska 2120:8 3 29,0 15,6 M Jauhola
Sukina 2100:2 hll - 58,1 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 04.06.2007 lähtö 5
Sukina 1600:2 6 29,8ax 43,8 T Niemelä
Komun Sälli 1600:6 hyl 29,1a 35,0 P Räinä
 
Oulu Maanantai 28.05.2007 lähtö 4
Turon Lieska 2120:2 6 29,3x 7,7 M Jauhola
Komun Sälli 2100:4 hll - 88,2 P Räinä
 
Oulu Maanantai 21.05.2007 lähtö 1
Sirkkaus 2120:5 5 32,6x 39,8 J-P Niskanen
Nappi-Eero 2140:3 9 32,0 99,9 P Vehviläinen
 
Rovaniemi Keskiviikko 16.05.2007 lähtö 9
Turon Lieska 2140:2 1 32,4 3,2 M Jauhola
Sukina 2120:5 hpl - 37,5 T Niemelä
 
Tornio Sunnuntai 06.05.2007 lähtö 4
Sukina 2120:4 4 32,5 5,1 T Niemelä
Ailion Onni 2120:1 p - 0,0 M Karen
 
Rovaniemi Sunnuntai 29.04.2007 lähtö 9
Turon Lieska 2100:3 1 33,0 3,5 M Jauhola
Vieskerin Kiri 2140:5 7 34,0 15,7 J Kariniemi
 
Ylivieska Maanantai 09.04.2007 lähtö 11
Sukina 2140:4 2 33,7 28,6 T Niemelä
Nappi-Eero 2160:1 p - 0,0 J-P Niskanen
 
Ylivieska Perjantai 30.03.2007 lähtö 10
Turon Ajatus 2620:8 6 33,3x 6,8 M Jaara
Mimmin Milor 2620:5 hll - 14,7 E Hakkarainen
 
Oulu Maanantai 26.03.2007 lähtö 5
Vokkerillan Vili 2100:6 0 - 39,2 J Lukkari
Mimmin Milor 2100:5 0 - 0,0 A Antti-Roiko
 
Tornio Sunnuntai 25.03.2007 lähtö 1
Sukina 2120:1 4 34,4 36,2 T Niemelä
Nappi-Eero 2140:5 7 35,4 28,1 M Peltoniemi
Ailion Onni 2120:5 hll - 3,7 M Karen
Sirkkaus 2120:7 hll - 11,0 J-P Niskanen
 
Rovaniemi Sunnuntai 18.03.2007 lähtö 4
Turon Lieska 2100:10 4 35,3 17,9 R Hemmilä
Komun Sälli 2120:2 13 36,7 89,8 P Räinä
 
Oulu Maanantai 12.03.2007 lähtö 10
Mimmin Milor 2180:1 1 33,5x 13,6 A Antti-Roiko
Ailion Onni 2160:4 2 34,5 6,3 M Karen
Sirkkaus 2140:1 6 36,1x 25,0 J-P Niskanen
Sukina 2160:1 hlo 35,1 28,5 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 05.03.2007 lähtö 3
Vokkerillan Vili 2600:11 3 37,0a 15,6 M Jaara
Komun Sälli 2600:10 9 39,3ax 12,5 P Räinä
 
Oulu Maanantai 05.03.2007 lähtö 10
Mimmin Milor 2160:1 1 35,1x 5,4 A Antti-Roiko
Ailion Onni 2140:2 2 36,4x 3,4 M Karen
 
Oulu Maanantai 19.02.2007 lähtö 2
Mimmin Milor 2140:4 3 35,7x 21,4 R Kaattari
Sirkkaus 2140:5 8 38,4x 16,0 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 08.01.2007 lähtö 2
Mimmin Milor 2140:1 3 36,0x 29,4 R Kaattari
Ailion Onni 2140:2 6 37,8 10,2 K Karen
 
Kouvola Torstai 07.12.2006 lähtö 9
Vieskerin Kiri 2100:1 hpl - 20,2 P Puikkonen
Jamoske 2100:3 hrp - 12,7 Kaar Ahokas
 
Ylivieska Sunnuntai 22.10.2006 lähtö 3
Turon Ajatus 2120:5 1 30,1 2,0 A Antti-Roiko
Sukina 2100:7 9 33,0 86,4 T Niemelä
 
Oulu Maanantai 09.10.2006 lähtö 2
Turon Lieska 2100:12 3 32,2a 9,7 O Sarajärvi
Vokkerillan Vili 2100:7 6 32,6a 18,8 V-E Paavola
Nappi-Eero 2100:2 7 32,7a 7,4 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 02.10.2006 lähtö 5
Turon Lieska 2100:5 1 33,9 6,8 M Jauhola
Vokkerillan Vili 2120:6 4 34,1 38,8 V-E Paavola
 
Rovaniemi Sunnuntai 01.10.2006 lähtö 10
Turon Lieska 2100:4 2 32,1 31,8 O Sarajärvi
Nappi-Eero 2100:2 4 32,2 14,0 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 18.09.2006 lähtö 8
Turon Lieska 2120:8 2 31,8 20,2 R Hemmilä
Nappi-Eero 2140:1 3 31,0 14,6 J-P Niskanen
 
Tornio Sunnuntai 27.08.2006 lähtö 4
Nappi-Eero 2100:1 5 31,1 35,5 M Iivari
Komun Sälli 2120:5 hll - 20,7 P Räinä
Turon Ajatus 2120:12 k -x 3,3 K Alapekkala
 
Tornio Sunnuntai 27.08.2006 lähtö 10
Turon Lieska 2120:9 3 33,5 10,9 R Hemmilä
Mimmin Milor 2120:3 8 34,1x 20,3 R Kaattari
 
Oulu Maanantai 21.08.2006 lähtö 2
Turon Lieska 2120:1 5 31,2 70,9 R Hemmilä
Nappi-Eero 2140:3 10 32,5x 25,5 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 21.08.2006 lähtö 8
Sukina 2100:3 4 32,9 49,0 T Niemelä
Komun Sälli 2120:5 8 33,4x 16,8 A Teivainen
 
Rovaniemi Sunnuntai 13.08.2006 lähtö 11
Sirkkaus 2100:4 2 33,6 14,8 J-P Niskanen
Turon Lieska 2120:4 7 34,5 18,6 R Hemmilä
 
Tornio Tiistai 01.08.2006 lähtö 8
Turon Ajatus 2100:2 1 30,6a 2,3 K Alapekkala
Komun Sälli 2100:10 7 32,7ax 12,2 P Räinä
Nappi-Eero 2100:7 hpl -a 11,1 J-P Niskanen
 
Tornio Tiistai 04.07.2006 lähtö 3
Nappi-Eero 2120:1 3 31,8 16,1 J-P Niskanen
Sukina 2120:8 hpl - 42,0 T Niemelä
 
Ylivieska Perjantai 30.06.2006 lähtö 3
Turon Ajatus 2100:12 1 30,0ax 1,7 A Antti-Roiko
Tuplarilla 2100:10 8 31,8ax 90,9 P Lappi
 
Kuopio Sunnuntai 18.06.2006 lähtö 10
Tuplarilla 2620:6 8 33,1 99,9 P Lappi
Vokkerillan Vili 2620:3 hpl - 5,8 J-P Kauhanen
 
Tornio Sunnuntai 18.06.2006 lähtö 2
Ailion Onni 2120:1 1 37,3 7,4 K Karen
Sirkkaus 2100:3 hpl -x 1,5 J-P Niskanen
 
Tornio Lauantai 10.06.2006 lähtö 10
Komun Sälli 2100:5 3 32,0ax 24,1 P Räinä
Sukina 2100:7 6 33,0ax 17,4 T Niemelä
 
Kaustinen Sunnuntai 21.05.2006 lähtö 2
Sukina 2120:2 8 33,3x 40,1 T Niemelä
Komun Sälli 2120:7 hll - 56,1 P Räinä
 
Oulu Maanantai 24.04.2006 lähtö 8
Mimmin Milor 2120:10 10 35,4x 65,1 R Kaattari
Komun Sälli 2120:2 11 35,4x 76,0 P Räinä
 
Ylivieska Perjantai 31.03.2006 lähtö 1
Turon Ajatus 2100:5 1 34,2 2,1 He Hietanen
Nappi-Eero 2140:4 4 34,0 38,6 J-P Niskanen
 
Oulu Maanantai 27.03.2006 lähtö 10
Turon Lieska 2100:6 8 37,4ax 22,2 R Hemmilä
Mimmin Milor 2100:1 hlo 36,1a 12,9 R Kaattari
 
Virpiniemi Lauantai 18.03.2006 lähtö 5
Komun Sälli 2020:1 1 43,2x 0,0 P Räinä
Mimmin Milor 2040:1 2 42,5 0,0 R Kaattari
 
Oulu Lauantai 18.02.2006 lähtö 1
Vokkerillan Vili 2100:3 3 34,3a 21,5 J-P Kauhanen
Tuplarilla 2100:5 7 35,4a 26,0 P Lappi