Hevosten edelliset kohtaamiset - Pori perjantai 14.09.2007 - Lähtö 3



Nilsiä Lauantai 19.05.2012 lähtö 4
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Nicolas Roxx 2140:1 8 m21,7 kl Mii Myllymäki
Duramite Li 2180:1 p m- kl Mia Lehtonen
 
Teivo Tiistai 07.06.2011 lähtö 1
Duramite Li 2120:5 9 m20,7 41,4 Mia Lehtonen
Nicolas Roxx 2120:2 14 m24,7 73,6 M Willman
 
Forssa Perjantai 13.05.2011 lähtö 2
Duramite Li 2180:1 5 m20,4 123,8 Mia Lehtonen
Nicolas Roxx 2160:2 6 m21,1 70,7 Ki Tapani
 
Nilsiä Sunnuntai 26.09.2010 lähtö 3
Nicolas Roxx 2140:4 5 m20,6 kl Mii Myllymäki
Duramite Li 2160:1 6 m21,4 kl Mia Lehtonen
 
Turku Perjantai 02.04.2010 lähtö 3
Blue Pine Imp 2120:3 hpl m- 46,2 T Aro
Nicolas Roxx 2120:1 hpl m- 33,2 Anna Heikkinen
 
Pori Lauantai 13.03.2010 lähtö 3
Nicolas Roxx 2120:5 11 m21,5 20,6 Anna Heikkinen
Blue Pine Imp 2120:4 12 m22,6 23,3 T Aro
 
Pori Perjantai 04.12.2009 lähtö 3
Nicolas Roxx 2100:4 6 m21,8 124,4 Anna Heikkinen
Blue Pine Imp 2100:2 8 m22,0 142,2 T Aro
 
Pori Perjantai 13.11.2009 lähtö 3
Ekebo Pärla 2100:8 9 m26,6 240,9 Joh Virtanen
Sahara Princess S 2120:4 10 m26,9x 43,8 Se Myllyharju
 
Vermo Keskiviikko 15.07.2009 lähtö 2
Nicolas Roxx 2120:7 11 m22,8 5,2 M Husu
Blue Pine Imp 2120:5 12 m23,6 134,7 T Aro
 
Kokemäki Lauantai 06.06.2009 lähtö 3
Nicolas Roxx 2120:2 5 m20,1 31,8 M Husu
Blue Pine Imp 2120:10 9 m22,4 111,5 T Aro
 
Turku Maanantai 04.05.2009 lähtö 2
Blue Pine Imp 2100:3 8 m19,3a 191,6 T Aro
Duramite Li 2100:10 10 m20,9ax 54,7 M Husu
 
Turku Maanantai 09.03.2009 lähtö 10
Duramite Li 2120:2 3 m19,6 7,4 M Husu
Blue Pine Imp 2120:7 6 m21,1 23,9 T Aro
Ghost Captain 2100:2 hpl m- 52,2 K Konki
 
Kangasala Lauantai 21.02.2009 lähtö 6
Blue Pine Imp 2120:5 3 m22,3 kl T Aro
Nicolas Roxx 2120:2 p m- kl T Rinne
 
Teivo Tiistai 03.02.2009 lähtö 2
Duramite Li 2120:2 10 m20,7 8,8 M Husu
Blue Pine Imp 2120:11 13 m21,1 121,6 T Aro
Nicolas Roxx 2100:3 15 m24,4 23,3 A-M Ollila
 
Pori Perjantai 16.01.2009 lähtö 1
Blue Pine Imp 2120:5 7 m22,7 78,7 T Aro
Nicolas Roxx 2100:1 8 m24,1 30,3 Mii Myllymäki
Duramite Li 2120:1 hlo m20,0 6,0 M Husu
 
Seinäjoki Maanantai 29.12.2008 lähtö 3
Duramite Li 2120:2 6 m19,3 3,4 M Husu
Dollargrinet 2140:1 p m- 0,0 A-M Ollila
 
Turku Perjantai 28.11.2008 lähtö 3
Ghost Captain 2100:3 hpl m- 32,2 K Konki
Blue Pine Imp 2120:6 p m- 0,0 T Aro
Duramite Li 2120:4 p m- 0,0 M Husu
Nicolas Roxx 2100:4 p m- 0,0 A-M Ollila
 
Pori Torstai 13.11.2008 lähtö 3
Duramite Li 2100:11 2 m19,1a 2,8 M Husu
Nicolas Roxx 2100:5 p m-a 0,0 Su Klemola
 
Seinäjoki Perjantai 19.09.2008 lähtö 3
Nicolas Roxx 2100:7 4 m20,5a 24,1 A-M Ollila
S.N. Lion Lady 2100:12 7 m22,3a 27,3 He Koivisto
 
Nilsiä Sunnuntai 31.08.2008 lähtö 7
Blue Pine Imp 2160:3 5 m21,3 kl T Aro
Nicolas Roxx 2140:3 6 m22,4 kl Anna Heikkinen
 
Teivo Tiistai 26.08.2008 lähtö 10
Wedge 2120:5 4 m20,1 24,1 He Laaksonen
Nicolas Roxx 2160:2 8 m20,0 29,2 K Sinkkilä
 
Pori Perjantai 08.08.2008 lähtö 11
Duramite Li 2140:3 3 m22,4 3,6 M Husu
Nicolas Roxx 2120:1 4 m23,2x 4,9 S Visuri
Blue Pine Imp 2140:4 7 m25,7 24,6 T Aro
 
Riihimäki Lauantai 02.08.2008 lähtö 2
Nicolas Roxx 2160:1 3 m19,7 10,6 Sa Jalasti
Wedge 2120:8 8 m22,2x 17,0 He Laaksonen
 
Vermo Keskiviikko 16.07.2008 lähtö 2
Duramite Li 2600:10 6 m21,2 7,9 M Husu
Blue Pine Imp 2600:7 7 m21,2 63,2 T Aro
 
Kokemäki Sunnuntai 22.06.2008 lähtö 3
Blue Pine Imp 2180:1 6 m20,3 54,2 T Aro
Nicolas Roxx 2140:1 p m- 0,0 M Husu
 
Seinäjoki Maanantai 16.06.2008 lähtö 3
Nicolas Roxx 2100:6 1 18,2 3,2 S Visuri
Duramite Li 2120:5 5 20,0 7,9 M Husu
 
Pori Perjantai 30.05.2008 lähtö 3
Nicolas Roxx 2140:1 3 m20,8 6,9 Anna Heikkinen
Blue Pine Imp 2160:1 4 m20,4 12,1 T Aro
 
Kokemäki Sunnuntai 18.05.2008 lähtö 3
Nicolas Roxx 2120:4 3 m19,8 12,6 Anna Heikkinen
Blue Pine Imp 2140:1 4 m20,6 378,2 T Aro
 
Nilsiä Sunnuntai 27.04.2008 lähtö 6
Blue Pine Imp 2140:1 5 m22,1 kl T Aro
Duramite Li 2160:3 hpl m- kl M Husu
Nicolas Roxx 2120:4 p m- kl A Ritamäki
 
Vermo Sunnuntai 13.04.2008 lähtö 1
Duramite Li 2120:6 1 m18,6 2,8 M Husu
Wedge 2100:2 k m-x 4,8 M Saastamoinen
 
Teivo Tiistai 18.03.2008 lähtö 2
Dollargrinet 2120:3 9 m22,1 27,0 E Haaparinne
Duramite Li 2120:5 p m- 0,0 M Husu
 
Turku Maanantai 03.03.2008 lähtö 10
Duramite Li 2100:11 1 m20,5a 15,3 M Husu
Nicolas Roxx 2100:8 10 m27,7a 52,5 E Haaparinne
 
Pori Sunnuntai 17.02.2008 lähtö 3
Ghost Captain 2120:2 10 m24,4 80,7 N Kärkäs
Nicolas Roxx 2120:4 11 m24,8 17,9 M Kuhanen
Blue Pine Imp 2140:2 hpl m- 57,6 T Aro
Louise Prince 2160:3 hpl m- 89,7 J Ihamuotila
 
Vermo Lauantai 09.02.2008 lähtö 1
Louise Prince 2120:1 6 m21,8 16,0 J Ihamuotila
Blue Pine Imp 2100:6 8 m23,0 48,9 L Hassel
 
Seinäjoki Maanantai 04.02.2008 lähtö 3
Nicolas Roxx 2100:7 2 m21,1 4,0 Sa Jalasti
S.N. Lion Lady 2120:1 3 m20,6 4,2 K Sinkkilä
 
Turku Maanantai 17.12.2007 lähtö 8
Duramite Li 2120:4 4 m19,0x 6,6 M Husu
Blue Pine Imp 2120:6 8 m20,1 68,9 T Aro
Nicolas Roxx 2120:9 11 m21,2 82,7 M Kuhanen
Dollargrinet 2140:3 p m- 0,0 E Haaparinne
 
Pori Perjantai 14.12.2007 lähtö 3
Duramite Li 2100:7 3 m20,5x 14,4 M Husu
Nicolas Roxx 2100:3 5 m21,8 47,6 M Siik
Blue Pine Imp 2100:2 8 m22,2x 83,3 T Aro
Dollargrinet 2120:4 10 m24,1 47,6 E Haaparinne
Louise Prince 2140:1 hpl m- 22,2 M Kokljuschkin
 
Teivo Tiistai 04.12.2007 lähtö 3
Nicolas Roxx 2100:9 4 m22,3a 31,9 M Kuhanen
Ghost Captain 2100:8 8 m22,8a 22,1 N Kärkäs
 
Vermo Keskiviikko 28.11.2007 lähtö 2
Blue Pine Imp 2100:3 p m- 0,0 T Aro
Louise Prince 2120:3 p m- 0,0 M Siik
 
Pori Perjantai 23.11.2007 lähtö 3
Duramite Li 2120:6 4 m20,8 13,3 M Husu
Blue Pine Imp 2120:5 hpl m- 40,1 T Aro
Ghost Captain 2100:1 p m- 0,0 N Kärkäs
 
Seinäjoki Maanantai 05.11.2007 lähtö 8
S.N. Lion Lady 2100:5 4 m21,2 39,2 Me Ikäheimonen
Louise Prince 2140:4 hpl m- 30,1 Ti Tirkkonen
Blue Pine Imp 2100:3 p m- 0,0 T Aro
 
Forssa Sunnuntai 28.10.2007 lähtö 2
Duramite Li 2140:9 3 m19,1a 14,4 M Husu
Dollargrinet 2140:4 5 m19,8a 5,6 E Haaparinne
Nicolas Roxx 2140:1 7 m21,0a 17,0 M Kuhanen
Blue Pine Imp 2140:10 hpl m-a 57,9 T Aro
 
Forssa Sunnuntai 21.10.2007 lähtö 1
Duramite Li 2180:2 2 m19,9 21,5 M Husu
Blue Pine Imp 2180:1 3 m20,3 9,0 T Aro
Wedge 2160:5 hpl m- 3,8 M Saastamoinen
Nicolas Roxx 2160:3 hpl m- 7,3 M Kuhanen
 
Mikkeli Sunnuntai 07.10.2007 lähtö 8
Blue Pine Imp 2100:3 5 m18,8 33,0 T Aro
Duramite Li 2100:4 hpl m- 16,1 M Husu
 
Seinäjoki Maanantai 01.10.2007 lähtö 3
S.N. Lion Lady 2120:5 11 m22,6 33,7 H Hurskainen
Duramite Li 2120:1 13 m23,7 3,8 M Husu
 
Teivo Tiistai 11.09.2007 lähtö 8
Wedge 2100:1 1 m20,6x 1,8 M Saastamoinen
Nicolas Roxx 2140:3 4 m19,5 14,4 M Kuhanen
Blue Pine Imp 2160:1 5 m18,9 49,1 T Aro
Red Rose Invest 2140:2 10 m21,5x 38,4 S Visuri
 
Turku Maanantai 03.09.2007 lähtö 10
Duramite Li 2100:6 1 m19,2a 2,7 M Husu
Nicolas Roxx 2100:3 3 m19,3a 10,9 M Kuhanen
Blue Pine Imp 2100:7 6 m20,8a 20,1 T Aro
 
Forssa Sunnuntai 02.09.2007 lähtö 3
Ekebo Pärla 2140:1 7 21,9a 20,1 Mi Salo
Sahara Princess S 2140:3 8 22,3ax 12,4 M Wediöw
 
Forssa Sunnuntai 26.08.2007 lähtö 11
Duramite Li 2140:8 1 m19,6a 3,6 M Husu
Nicolas Roxx 2140:5 2 m19,6a 11,8 M Kuhanen
Wedge 2140:3 4 m19,7a 3,1 M Saastamoinen
Blue Pine Imp 2140:4 5 m20,4a 8,8 T Aro
Red Rose Invest 2140:9 6 m20,6a 11,6 S Visuri
 
Nilsiä Lauantai 25.08.2007 lähtö 2
Blue Pine Imp 2140:1 2 m21,0 0,0 T Aro
Ghost Captain 2120:2 p m- 0,0 A Ritamäki
 
Turku Maanantai 13.08.2007 lähtö 8
Wedge 2100:1 1 m20,0 2,2 M Saastamoinen
Nicolas Roxx 2120:1 2 m19,2 6,7 M Husu
Red Rose Invest 2140:1 6 m20,6 13,9 S Visuri
Blue Pine Imp 2160:1 7 m19,9 99,9 T Aro
Sahara Princess S 2120:2 8 m21,7x 7,1 Se Myllyharju
Ghost Captain 2120:3 hpl m- 39,4 A Ritamäki
 
Jämsä Lauantai 21.07.2007 lähtö 10
Wedge 2100:3 1 m22,2 9,3 M Saastamoinen
Blue Pine Imp 2120:2 3 m22,0 11,0 T Aro
Red Rose Invest 2100:2 4 m23,1x 3,7 S Visuri
Nicolas Roxx 2100:4 p m- 0,0 M Kuhanen
 
Kokemäki Sunnuntai 24.06.2007 lähtö 8
Nicolas Roxx 2120:3 4 m20,7 11,3 M Kuhanen
Blue Pine Imp 2160:1 6 m19,4 24,9 T Aro
Ekebo Pärla 2100:3 9 m24,0x 66,4 Joh Virtanen
Wedge 2100:2 hpl m- 2,0 Ma Lahti
Red Rose Invest 2120:4 p m- 0,0 S Visuri
 
Riihimäki Sunnuntai 17.06.2007 lähtö 3
Wedge 2100:3 1 m20,6 5,6 Ma Lahti
Nicolas Roxx 2120:4 2 m20,7 22,1 H Manerus
Blue Pine Imp 2160:1 4 m19,6 38,8 T Aro
Red Rose Invest 2120:1 5 m22,4x 3,2 S Visuri
 
Forssa Perjantai 01.06.2007 lähtö 3
Red Rose Invest 2140:4 1 m18,9 6,4 S Visuri
Nicolas Roxx 2140:2 2 m19,1 46,5 M Kuhanen
Dollargrinet 2160:4 11 m20,4x 58,2 M Saastamoinen
Blue Pine Imp 2160:3 12 m20,6 12,2 T Aro
 
Forssa Sunnuntai 20.05.2007 lähtö 10
Red Rose Invest 2160:7 4 m22,6 2,8 S Visuri
Blue Pine Imp 2200:1 6 m21,5x 16,8 T Aro
Duramite Li 2200:2 8 m22,1 5,0 M Husu
 
Nilsiä Sunnuntai 29.04.2007 lähtö 1
Blue Pine Imp 2140:1 1 m21,8 0,0 T Aro
Sahara Princess S 2120:2 p m- 0,0 Se Myllyharju
 
Vermo Sunnuntai 15.04.2007 lähtö 3
Louise Prince 2140:1 2 m18,1 6,5 Sa Jalasti
Red Rose Invest 2100:4 4 m20,0 29,8 S Visuri
Dollargrinet 2120:3 6 m19,6 19,2 E Haaparinne
 
Forssa Sunnuntai 08.04.2007 lähtö 8
Louise Prince 2140:9 1 m19,0a 3,6 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2140:2 p m-a 0,0 T Aro
 
Seinäjoki Maanantai 26.03.2007 lähtö 3
Duramite Li 2120:4 2 m19,8 1,7 M Husu
S.N. Lion Lady 2120:7 3 m19,9 12,7 Me Ikäheimonen
Red Rose Invest 2100:4 4 m20,8 5,5 S Visuri
 
Jyväskylä Sunnuntai 18.03.2007 lähtö 11
Louise Prince 2120:3 2 m22,5 11,9 Sa Jalasti
S.N. Lion Lady 2100:5 3 m23,3 16,2 Me Ikäheimonen
Duramite Li 2100:10 8 m25,4x 2,3 M Husu
 
Pori Torstai 15.03.2007 lähtö 3
Duramite Li 2120:1 1 m21,8 1,8 M Husu
Red Rose Invest 2100:1 2 m22,6 5,0 S Visuri
Blue Pine Imp 2120:3 7 m23,3 52,6 T Aro
 
Vermo Keskiviikko 14.03.2007 lähtö 9
Louise Prince 2140:1 2 m18,7 25,8 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2120:6 6 m20,7 73,2 T Aro
 
Forssa Perjantai 09.03.2007 lähtö 8
Duramite Li 2160:4 1 m19,4 2,6 M Husu
Red Rose Invest 2140:7 5 m21,4 6,5 S Visuri
Blue Pine Imp 2160:1 6 m20,7 16,2 T Aro
Blenda Miro 2140:1 p m- 0,0 Sa Jalasti
 
Forssa Sunnuntai 25.02.2007 lähtö 21
Red Rose Invest 2140:1 1 m20,0 kl S Visuri
Blue Pine Imp 2140:3 2 m20,2 kl T Aro
 
Turku Perjantai 16.02.2007 lähtö 2
Blue Pine Imp 2120:3 9 m21,1 51,1 T Aro
Louise Prince 2140:6 hpl m- 11,2 Sa Jalasti
 
Forssa Sunnuntai 11.02.2007 lähtö 8
Duramite Li 2160:5 1 m20,6 11,3 M Husu
Louise Prince 2200:1 2 m19,4 9,7 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2160:2 9 m24,0 20,4 T Aro
 
Kouvola Perjantai 26.01.2007 lähtö 3
Louise Prince 2120:2 2 m20,2 11,3 Sa Jalasti
Duramite Li 2100:6 3 m21,0 7,1 M Husu
 
Jokimaa Maanantai 01.01.2007 lähtö 11
Duramite Li 2140:1 1 m21,4 1,7 M Husu
Louise Prince 2180:1 5 m21,0 20,5 Sa Jalasti
Dollargrinet 2160:2 6 m22,5 25,0 E Haaparinne
Blue Pine Imp 2160:1 12 m23,4 17,3 T Aro
 
Pori Perjantai 15.12.2006 lähtö 4
Dollargrinet 2120:4 10 19,8x 89,5 T Gardemeister
Duramite Li 2100:2 13 21,3x 6,9 He Hietanen
 
Forssa Sunnuntai 12.11.2006 lähtö 10
Duramite Li 2140:1 1 m21,4 11,6 M Husu
Blue Pine Imp 2180:1 8 m23,4 3,7 T Aro
 
Vermo Sunnuntai 24.09.2006 lähtö 8
Blue Pine Imp 2140:1 4 m19,8 8,5 T Aro
Duramite Li 2120:10 8 m21,4 10,7 M Husu
 
Forssa Perjantai 22.09.2006 lähtö 8
Duramite Li 2140:2 5 m21,6 10,7 M Husu
Louise Prince 2180:4 10 m21,5 14,2 Sa Jalasti
 
Jyväskylä Maanantai 18.09.2006 lähtö 3
Blue Pine Imp 3100:1 1 m20,9 14,7 T Aro
Louise Prince 3140:1 hpl m- 14,7 Sa Jalasti
 
Teivo Tiistai 12.09.2006 lähtö 2
Blue Pine Imp 2140:1 5 m20,5 23,0 T Aro
Duramite Li 2120:3 12 m22,4 6,2 M Husu
 
Forssa Sunnuntai 03.09.2006 lähtö 8
Louise Prince 2140:11 4 m19,7a 6,8 Me Ikäheimonen
Blue Pine Imp 2140:8 hpl m-a 7,8 K Sinkkilä
 
Forssa Perjantai 25.08.2006 lähtö 3
Duramite Li 2140:5 2 m21,1 7,1 M Husu
Blue Pine Imp 2180:1 3 m20,6 12,3 T Aro
 
Jämsä Lauantai 22.07.2006 lähtö 3
Blue Pine Imp 2100:3 3 m21,1x 13,9 T Aro
Blenda Miro 2100:5 4 m21,2 17,7 Sa Jalasti
 
Härmä Torstai 13.07.2006 lähtö 2
Blenda Miro 2000:2 2 m20,3 4,3 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2020:3 6 m21,2x 7,8 T Aro
S.N. Lion Lady 2020:2 7 m22,0 11,8 Me Ikäheimonen
 
Lappeenranta Maanantai 26.06.2006 lähtö 1
Blue Pine Imp 2140:2 1 m19,2 5,6 T Aro
Blenda Miro 2120:3 hll m- 4,2 Sa Jalasti
 
Riihimäki Sunnuntai 18.06.2006 lähtö 3
Blenda Miro 2100:1 1 m20,2 5,7 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2120:5 4 m19,8 12,5 T Aro
 
Kangasala Lauantai 17.06.2006 lähtö 7
Louise Prince 2040:2 3 m20,1 0,0 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2020:5 hll m- 0,0 T Aro
 
Forssa Perjantai 02.06.2006 lähtö 3
Louise Prince 2180:1 3 m20,6 12,2 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2140:9 4 m22,2x 3,4 T Aro
 
Turku Maanantai 03.04.2006 lähtö 3
Blenda Miro 2120:3 2 m21,9 19,0 Sa Jalasti
Blue Pine Imp 2120:11 6 m23,3 22,8 T Aro
 
Seinäjoki Maanantai 13.02.2006 lähtö 3
S.N. Lion Lady 2120:8 5 m22,6 13,5 Me Ikäheimonen
Blue Pine Imp 2120:2 9 m23,3 60,8 T Aro