Hevosten edelliset kohtaamiset - Rovaniemi - Lähtö 6



Rovaniemi lähtö 7
Nimi Ma/Ra Sij. Km-a Ker. Ohjastaja
Arvan Temu 2100:3 7 30,6 46,3 M Peltoniemi
Trapantti 2100:1 hpl - 23,9 E Kaveri
 
Rovaniemi lähtö 4
Svenni 3140:2 2 31,9 15,3 Ri Oikarainen
Trapantti 3140:3 4 32,3x 14,3 E Kaveri
 
Tornio lähtö 8
Trapantti 2120:3 2 30,5 6,6 E Kaveri
Svenni 2100:2 hpl - 4,9 Ri Oikarainen
 
Kemijärvi lähtö 5
Arvan Temu 2040:2 3 29,2a 11,3 M Peltoniemi
Svenni 2040:6 4 29,5a 15,9 Ri Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 8
Kihilon Taika 1609:8 3 28,6a 31,8 J Saarela
Arvan Temu 1609:1 5 28,9a 7,2 Rau Oikarainen
 
Kaustinen lähtö 8
Trapantti 2100:4 4 m32,6 34,4 Mi Aikio
Kihilon Taika 2100:5 11 m37,0 51,7 Ee Lindqvist
 
Oulu lähtö 8
Trapantti 2120:3 8 31,0 7,4 P Joki
Svenni 2120:4 12 31,5x 25,6 Ri Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 3
Arvan Temu 2100:7 7 34,4a 8,1 M Jaara
Sahara K 2100:8 8 35,1a 70,9 J Hannus
 
Kaukonen lähtö 8
Arvan Temu 2080:6 3 32,7x 3,2 Rau Oikarainen
Kihilon Taika 2080:3 7 33,7 10,9 K Alapekkala
 
Tornio lähtö 4
Arvan Temu 2120:3 4 30,3 19,5 Rau Oikarainen
Sahara K 2100:1 6 32,6 22,8 V-E Paavola
 
Rovaniemi lähtö 4
Arvan Temu 2100:4 3 29,6x 51,7 Rau Oikarainen
Trapantti 2100:3 hll - 17,2 A Keränen
 
Tornio lähtö 6
Arvan Temu 2120:2 5 29,4 126,6 Rau Oikarainen
Elon Polkka 2100:3 p - 0,0 V Jokiniemi
 
Rovaniemi lähtö 5
Trapantti 1609:7 5 28,8ax 7,0 A Keränen
Sahara K 1609:5 9 33,3ax 47,2 J Hannus
 
Rovaniemi lähtö 7
Arvan Temu 2100:2 9 30,8ax 50,7 Rau Oikarainen
Svenni 2100:5 hpl -a 10,8 K Alapekkala
 
Rovaniemi lähtö 9
Arvan Temu 2100:1 6 29,7a 22,1 M Jaara
Elon Polkka 2100:8 9 30,7a 42,8 V Jokiniemi
 
Rovaniemi lähtö 8
Svenni 2100:2 8 31,0x 9,1 J Saarela
Arvan Temu 2100:9 9 31,2x 19,3 Rau Oikarainen
Trapantti 2100:4 13 33,0x 21,4 A Keränen
 
Rovaniemi lähtö 1
Elon Polkka 1609:11 6 29,7ax 28,5 V Jokiniemi
Turon Tuke 1609:6 11 33,8a 79,9 M Peltoniemi
 
Kemijärvi lähtö 8
Svenni 3080:4 2 31,9 9,2 K Alapekkala
Arvan Temu 3060:5 3 33,3 17,2 Rau Oikarainen
Trapantti 3080:3 8 34,6x 12,4 M Peltoniemi
 
Tornio lähtö 3
Arvan Temu 2100:2 1 30,1 11,4 M Jaara
Sahara K 2100:3 9 33,3x 54,9 V-E Paavola
Kihilon Taika 2100:1 hlo 30,9 5,7 K Alapekkala
 
Sodankylä lähtö 7
Trapantti 2160:2 6 31,1 21,7 M Peltoniemi
Svenni 2140:3 9 32,7 14,7 K Alapekkala
Sahara K 2120:1 12 34,3 63,4 An Ojanperä
 
Tornio lähtö 8
Elon Polkka 2100:4 1 30,3a 12,1 V Jokiniemi
Sahara K 2100:9 9 32,7a 19,0 Ak Lahtinen
 
Oulu lähtö 10
Svenni 1600:12 8 29,9ax 20,4 K Alapekkala
Arvan Temu 1600:11 9 29,9ax 77,8 J Hannus
 
Rovaniemi lähtö 4
Sahara K 1609:11 6 30,3a 15,6 J Hannus
Arvan Temu 1609:6 7 30,4ax 12,5 Rau Oikarainen
 
Tornio lähtö 4
Sahara K 1600:3 5 30,8a 8,1 J Hannus
Arvan Temu 1600:5 7 30,9a 14,3 Rau Oikarainen
 
Tornio lähtö 6
Svenni 2100:2 3 29,0x 5,4 K Alapekkala
Trapantti 2100:5 4 29,7x 22,5 A Keränen
Sonitar 2100:3 10 33,3x 72,2 J Juotasniemi
 
Tornio lähtö 3
Sahara K 2100:6 3 33,1a 15,5 J Hannus
Elon Polkka 2100:8 5 33,4ax 4,0 V Jokiniemi
 
Rovaniemi lähtö 10
Svenni 2140:2 2 30,6x 2,4 T Perttunen
Elon Polkka 2120:8 5 33,7 30,2 V Jokiniemi
Sahara K 2120:1 6 33,7 26,7 J-P Niskanen
Arvan Temu 2140:1 7 32,9 78,1 Rau Oikarainen
Sonitar 2160:1 10 35,8x 49,3 J Juotasniemi
 
Rovaniemi lähtö 8
Sahara K 2100:2 2 34,4a 4,8 J-P Niskanen
Arvan Temu 2100:8 3 35,2a 7,9 Rau Oikarainen
 
Oulu lähtö 10
Svenni 2140:1 1 31,8 19,2 K Alapekkala
Sahara K 2120:2 5 33,3 21,6 V-E Paavola
 
Oulu lähtö 6
Kihilon Taika 2120:5 11 34,3x 56,5 A Kela
Svenni 2100:1 hpl - 87,6 K Alapekkala
 
Tornio lähtö 4
Elon Polkka 2120:2 7 34,7x 13,3 M Jauhola
Sahara K 2120:3 8 35,0 17,1 J Alikoski
 
Rovaniemi lähtö 10
Arvan Temu 2140:2 6 33,6 7,4 Rau Oikarainen
Sahara K 2120:3 8 37,3 46,8 Tu Pakkanen
Elon Polkka 2120:1 9 37,5x 14,3 M Jauhola
Sonitar 2180:1 11 36,1x 19,0 J Juotasniemi
 
Rovaniemi lähtö 4
Sonitar 3180:2 1 32,8 7,3 J Juotasniemi
Arvan Temu 3160:4 4 33,7x 3,4 H Koivunen
 
Tornio lähtö 1
Sonitar 2120:1 1 m33,5 6,1 A Torvinen
Svenni 2120:4 5 m35,0x 8,0 S Aittaniemi
 
Rovaniemi lähtö 2
Ymmyrkäinen 1609:10 1 29,7a 10,5 Mi Niva
Sahara K 1609:2 4 30,4a 44,4 J-P Niskanen
 
Tornio lähtö 2
Arvan Temu 2100:5 4 32,0ax 7,6 Rau Oikarainen
Sahara K 2100:3 8 34,2ax 25,1 M Peltoniemi
 
Tornio lähtö 6
Trapantti 2120:2 6 30,1x 19,8 A Keränen
Sonitar 2100:1 hpl - 13,4 J Juotasniemi
 
Rovaniemi lähtö 3
Arvan Temu 2120:5 1 31,9 17,7 Rau Oikarainen
Ymmyrkäinen 2140:4 12 35,2x 19,7 Mi Niva
 
Kaukonen lähtö 4
Sonitar 2120:1 2 30,1 4,3 T Perttunen
Arvan Temu 2080:2 3 32,3 6,5 Rau Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 1
Arvan Temu 1609:3 2 32,4a 5,2 Rau Oikarainen
Sahara K 1609:1 4 32,9a 6,2 J Alikoski
 
Tornio lähtö 3
Trapantti 2100:2 3 30,3a 3,2 A Keränen
Sonitar 2100:3 hpl -a 4,8 J Juotasniemi
 
Tornio lähtö 1
Ymmyrkäinen 2120:4 1 30,7 11,1 Mi Niva
Sahara K 2120:2 4 32,5 18,6 J Saarela
Svenni 2140:1 hll - 4,6 S Saarela
 
Rovaniemi lähtö 4
Arvan Temu 2120:4 5 31,5x 8,6 Rau Oikarainen
Sahara K 2120:5 11 33,0 112,2 M Peltoniemi
Svenni 2160:2 hll - 6,2 J Saarela
Turon Tuke 2100:2 hll - 28,0 M Karjalainen
 
Kurtakko lähtö 6
Svenni 2100:3 5 31,6x 10,9 S Saarela
Ymmyrkäinen 2100:2 7 33,0x 7,4 M Iivari
Sonitar 2120:1 hll - 7,3 J Juotasniemi
 
Rovaniemi lähtö 1
Sahara K 1600:2 5 31,1 22,9 J Alikoski
Trapantti 1620:5 7 30,8x 6,3 A Keränen
Merkki-Santra 1600:1 hpl - 59,6 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 7
Arvan Temu 2120:8 2 32,5 9,1 Rau Oikarainen
Turon Tuke 2120:3 4 33,9 30,9 J Hannus
Ymmyrkäinen 2140:1 5 33,3x 23,2 Mi Niva
Elon Polkka 2140:4 p - 0,0 J Saarela
 
Kemijärvi lähtö 9
Trapantti 2060:5 6 33,3 7,7 A Keränen
Sahara K 2040:1 9 35,6 19,9 M Peltoniemi
Sonitar 2060:1 hpl - 4,5 J Saarela
 
Sodankylä lähtö 5
Sonitar 2140:1 1 30,6 3,9 J Juotasniemi
Svenni 2120:1 2 31,5 1,9 J Saarela
 
Tornio lähtö 6
Sahara K 2100:5 hpl - 124,9 J Alikoski
Merkki-Santra 2100:2 p - 0,0 A Vimpari
 
Rovaniemi lähtö 11
Sonitar 2100:7 5 28,5a 12,2 E Hakkarainen
Svenni 2100:5 6 28,5a 16,6 J Saarela
 
Rovaniemi lähtö 1
Turon Tuke 2120:10 7 33,4 62,3 J Hannus
Ymmyrkäinen 2140:3 10 35,5x 11,0 A Moilanen
 
Rovaniemi lähtö 5
Elon Polkka 2100:5 8 32,1a 6,1 J Saarela
Arvan Temu 2100:6 9 32,7a 23,6 Rau Oikarainen
Sahara K 2100:4 10 32,8a 122,7 J Alikoski
 
Kajaani lähtö 4
Sahara K 1640:4 2 31,3a 37,6 J Alikoski
Merkki-Santra 1640:1 6 32,3ax 25,1 A Vimpari
 
Tornio lähtö 9
Trapantti 2100:2 2 28,7 100,4 A Keränen
Svenni 2100:3 10 29,6x 59,1 An Veteläinen
 
Rovaniemi lähtö 5
Svenni 2100:5 5 27,2ax 5,5 T Perttunen
Sonitar 2100:8 9 30,9ax 11,5 J Juotasniemi
 
Rovaniemi lähtö 2
Arvan Temu 2100:10 3 32,5ax 26,9 Rau Oikarainen
Turon Tuke 2100:12 9 34,9a 111,2 M Peltoniemi
 
Rovaniemi lähtö 5
Svenni 2100:2 1 31,2a 5,7 An Veteläinen
Arvan Temu 2100:4 4 31,4ax 7,1 M Jaara
Sahara K 2100:5 6 33,7a 48,4 J Alikoski
 
Tornio lähtö 4
Sonitar 2160:1 1 29,1 2,2 J Juotasniemi
Svenni 2140:3 2 30,2 3,4 J Saarela
Ymmyrkäinen 2140:1 4 32,0x 19,8 Mi Niva
Sahara K 2120:3 p - 0,0 J Alikoski
 
Rovaniemi lähtö 3
Svenni 2180:2 4 32,6 34,3 An Veteläinen
Turon Tuke 2120:3 8 36,0 41,9 M Peltoniemi
Arvan Temu 2160:1 10 34,4 62,9 Rau Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 4
Sonitar 2120:8 2 30,5 28,1 J Juotasniemi
Trapantti 2120:7 hll - 14,0 A Keränen
 
Oulu lähtö 4
Elon Polkka 2100:7 4 32,9a 6,7 J Saarela
Merkki-Santra 2100:8 5 33,3ax 93,9 M Jauhola
 
Suomussalmi lähtö 8
Sahara K 2040:5 3 37,5 kl J Alikoski
Ymmyrkäinen 2040:1 p - kl J Saarela
 
Tornio lähtö 5
Elon Polkka 2120:10 3 34,1 6,1 J Saarela
Arvan Temu 2100:2 4 35,3 55,7 Rau Oikarainen
Trapantti 2140:3 5 33,5x 22,7 A Keränen
Merkki-Santra 2120:9 8 36,7x 125,3 M Peltoniemi
 
Rovaniemi lähtö 8
Elon Polkka 2120:2 2 33,5 3,4 J Saarela
Arvan Temu 2100:3 3 34,7 46,7 Rau Oikarainen
Trapantti 2140:1 6 33,5 10,5 A Keränen
Sahara K 2100:2 9 36,8 20,4 J Alikoski
 
Rovaniemi lähtö 5
Arvan Temu 2100:4 6 36,6 26,3 Rau Oikarainen
Sahara K 2120:2 hpl - 171,2 An Ojanperä
 
Oulu lähtö 10
Sahara K 2100:1 7 33,4a 61,5 J Alikoski
Trapantti 2100:9 hpl -a 14,2 A Keränen
 
Oulu lähtö 2
Sahara K 2120:5 hpl - 55,2 J Hannus
Trapantti 2140:4 hpl - 24,5 P Joki
 
Oulu lähtö 2
Svenni 2100:11 5 32,5ax 5,7 J Saarela
Merkki-Santra 2100:4 hlo 33,6a 30,1 M Jauhola
 
Oulu lähtö 1
Merkki-Santra 2100:9 3 33,4a 9,0 Sa Loukusa
Sahara K 2100:3 hpl -a 6,9 H Ranta
 
Oulu lähtö 8
Svenni 2640:3 1 33,8x 16,2 J Saarela
Sahara K 2640:2 6 35,4 57,6 J Hannus
 
Tornio lähtö 1
Svenni 2160:2 2 33,9x 3,4 J Saarela
Sahara K 2160:3 4 34,4 17,6 J Hannus
Arvan Temu 2140:1 5 35,7x 6,6 Rau Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 7
Elon Polkka 2120:3 2 30,7 3,9 M Jauhola
Arvan Temu 2120:4 4 30,9 49,3 Rau Oikarainen
Ymmyrkäinen 2140:2 9 30,8x 59,2 Mi Niva
Sonitar 2160:2 hll - 99,9 J Juotasniemi
Trapantti 2180:1 hll - 24,6 A Keränen
 
Rovaniemi lähtö 5
Elon Polkka 2120:5 3 29,1 5,3 M Jauhola
Arvan Temu 2120:1 6 33,6 23,7 Rau Oikarainen
Sonitar 2160:2 9 32,2x 16,1 J Juotasniemi
Sahara K 2140:3 10 33,3 32,3 J Hannus
Merkki-Santra 2140:1 hlo 32,8 29,6 An Veteläinen
 
Rovaniemi lähtö 8
Trapantti 2120:2 10 31,0x 9,3 A Keränen
Ymmyrkäinen 2100:2 hll - 15,8 Mi Niva
Svenni 2100:4 p - 0,0 S Saarela
 
Tornio lähtö 3
Elon Polkka 2120:3 1 31,7 5,1 J Saarela
Arvan Temu 2120:1 8 33,4 14,9 Rau Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 7
Sonitar 2660:2 3 30,9 11,9 J Juotasniemi
Arvan Temu 2620:5 5 32,5 20,8 Rau Oikarainen
Trapantti 2680:1 6 30,5x 8,3 A Keränen
Ymmyrkäinen 2640:1 7 32,0x 19,6 Mi Niva
Elon Polkka 2620:7 10 34,7 3,2 J Saarela
Svenni 2640:2 hrp - 15,8 M Palomäki
 
Tornio lähtö 8
Svenni 2100:10 2 32,1ax 7,8 M Palomäki
Sahara K 2100:7 hll -a 5,2 J Hannus
 
Tornio lähtö 3
Trapantti 2100:1 1 29,8a 2,3 A Keränen
Vokkerin Loiste 2100:8 p -a 0,0 K A Palojärvi
 
Ylivieska lähtö 4
Svenni 1600:7 1 30,7ax 14,9 J Saarela
Sahara K 1600:6 4 32,0a 4,4 J Hannus
 
Rovaniemi lähtö 4
Trapantti 2100:6 11 30,4x 7,7 A Keränen
Sonitar 2100:3 14 30,9x 57,2 J Juotasniemi
 
Tornio lähtö 2
Elon Polkka 2100:6 1 34,2a 1,8 J Saarela
Merkki-Santra 2100:7 3 34,6a 5,7 M Jauhola
 
Tornio lähtö 8
Arvan Temu 2100:1 3 31,6ax 11,5 J-P Niskanen
Elon Polkka 2100:5 4 32,2a 3,0 J Saarela
Rölli-Pekku 2100:4 k -a 19,2 M Kuusela
 
Oulu lähtö 1
Ymmyrkäinen 1600:2 4 31,3ax 10,3 Mi Niva
Turon Tuke 1600:5 p -a 0,0 J Hannus
 
Rovaniemi lähtö 10
Trapantti 2120:9 1 30,1 7,6 A Keränen
Sonitar 2120:4 8 31,1 21,3 J Juotasniemi
Arvan Temu 2100:5 10 33,0 31,5 Rau Oikarainen
Svenni 2100:2 hpl - 9,0 T Perttunen
 
Kurtakko lähtö 4
Trapantti 2100:1 1 31,6 8,3 A Keränen
Ymmyrkäinen 2080:2 hpl - 4,4 Mi Niva
 
Kaukonen lähtö 10
Trapantti 2080:7 2 32,8 5,7 A Keränen
Sonitar 2080:2 4 35,2 18,2 J Juotasniemi
 
Ylivieska lähtö 3
Merkki-Santra 2120:6 9 33,2x 36,3 A Kela
Kihilon Taika 2120:9 10 34,3 8,7 M Forss
 
Kemijärvi lähtö 6
Trapantti 2100:1 3 32,8 10,0 A Keränen
Elon Polkka 2060:7 7 36,1x 5,7 An Ojanperä
 
Tornio lähtö 8
Rölli-Pekku 2100:3 3 32,6a 6,7 M Kuusela
Arvan Temu 2100:2 4 33,3a 30,8 Rau Oikarainen
Turon Tuke 2100:11 6 36,0a 11,0 M Peltoniemi
 
Sodankylä lähtö 3
Kihilon Taika 2120:1 1 34,2 1,9 A Niininen
Merkki-Santra 2120:3 4 35,1x 6,0 M Jauhola
 
Sodankylä lähtö 9
Ymmyrkäinen 2120:6 1 32,3 42,9 Mi Niva
Sonitar 2120:2 5 33,2x 20,4 J Juotasniemi
Rölli-Pekku 2100:3 11 35,9 13,8 M Kuusela
Trapantti 2120:3 hpl - 4,6 A Keränen
 
Rovaniemi lähtö 10
Trapantti 2100:6 3 30,6ax 6,8 A Keränen
Sahara K 2100:8 6 30,8a 32,6 V-E Paavola
Rölli-Pekku 2100:3 7 31,5a 32,6 M Kuusela
 
Ylivieska lähtö 4
Svenni 2120:10 4 31,4x 8,8 A Antti-Roiko
Sahara K 2120:2 hpl - 38,8 A Vimpari
 
Kajaani lähtö 5
Vokkerin Loiste 1640:1 4 31,4a 29,9 M Jaara
Sonitar 1640:3 8 32,1ax 17,9 J Juotasniemi
 
Tornio lähtö 8
Sahara K 2100:1 7 30,6a 25,4 J Hannus
Trapantti 2100:4 8 31,6ax 12,4 A Keränen
 
Rovaniemi lähtö 10
Merkki-Santra 2100:12 2 32,8a 32,8 M Jauhola
Rölli-Pekku 2100:5 4 33,0a 19,1 M Kuusela
Sahara K 2100:7 5 33,0ax 6,0 A Vimpari
Arvan Temu 2100:9 9 34,3a 57,4 Rau Oikarainen
 
Oulu lähtö 8
Kihilon Taika 2140:5 2 30,7 51,8 A Kela
Merkki-Santra 2140:4 6 33,1 37,4 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 9
Trapantti 2140:5 2 32,5 28,2 A Keränen
Ymmyrkäinen 2120:7 9 36,1x 11,2 Mi Niva
Elon Polkka 2100:3 10 37,1 5,5 J Saarela
 
Tornio lähtö 4
Trapantti 2140:3 5 31,7 10,2 A Keränen
Rölli-Pekku 2100:1 7 35,2x 18,0 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 4
Trapantti 2120:1 3 34,7 5,4 A Keränen
Arvan Temu 2100:1 5 36,0 83,0 T Katainen
Sahara K 2100:4 7 36,6x 33,2 M Jauhola
 
Rovaniemi lähtö 1
Elon Polkka 2140:2 1 38,0 4,3 J Saarela
Turon Tuke 2120:4 3 39,1 66,4 M Peltoniemi
Rölli-Pekku 2160:1 4 37,3 16,6 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 2
Turon Tuke 2100:1 3 38,6 28,9 M Peltoniemi
Sahara K 2160:1 5 36,4 11,9 M Jauhola
Arvan Temu 2140:2 8 37,7 16,8 Rau Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 9
Trapantti 2120:3 hlo 35,7 2,2 P Joki
Merkki-Santra 2100:3 hpl - 10,0 A Teivainen
 
Oulu lähtö 5
Sahara K 2100:3 0 - 0,0 M Jauhola
Trapantti 2100:1 0 - 1,7 P Joki
 
Rovaniemi lähtö 4
Trapantti 2100:3 1 34,5 7,9 P Joki
Sahara K 2100:9 8 35,6x 51,3 M Jauhola
 
Rovaniemi lähtö 8
Elon Polkka 2120:2 1 37,1 3,2 J Saarela
Arvan Temu 2140:2 5 38,6 7,2 Rau Oikarainen
Turon Tuke 2100:2 p - 0,0 M Peltoniemi
 
Rovaniemi lähtö 4
Trapantti 2120:2 5 36,7x 5,8 A Keränen
Arvan Temu 2100:5 8 38,8 36,1 Rau Oikarainen
 
Oulu lähtö 1
Trapantti 2100:2 4 34,9a 4,2 A Moilanen
Sahara K 2100:4 8 35,2ax 21,8 Han Hietanen
 
Tornio lähtö 8
Trapantti 2140:3 2 32,3 21,4 A Keränen
Merkki-Santra 2160:1 9 35,8x 13,7 M Jauhola
 
Rovaniemi lähtö 8
Trapantti 2160:1 1 36,1 5,0 A Keränen
Arvan Temu 2140:1 4 37,6 3,4 Rau Oikarainen
 
Rovaniemi lähtö 1
Merkki-Santra 2120:2 1 32,9 5,2 M Jauhola
Elon Polkka 2100:5 3 35,8 11,3 J Saarela
 
Rovaniemi lähtö 8
Ymmyrkäinen 2100:8 1 31,7ax 4,2 Mi Niva
Trapantti 2100:3 4 32,6ax 14,1 A Keränen
Arvan Temu 2100:2 5 33,1a 4,5 Rau Oikarainen
Turon Tuke 2100:10 10 35,4a 52,6 M Peltoniemi
 
Tornio lähtö 10
Ymmyrkäinen 2120:11 2 32,4 25,2 Mi Niva
Trapantti 2120:3 7 33,6x 37,8 A Keränen
 
Rovaniemi lähtö 8
Arvan Temu 2140:10 1 36,8 12,8 Rau Oikarainen
Turon Tuke 2140:5 6 38,7x 29,9 J Hannus
Trapantti 2160:1 hll - 7,0 A Keränen
 
Tornio lähtö 10
Trapantti 2120:5 4 33,6 35,5 A Keränen
Rölli-Pekku 2120:7 k - 71,1 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 3
Arvan Temu 2180:1 4 34,4 25,0 Rau Oikarainen
Merkki-Santra 2160:2 7 36,1 27,5 P Veteläinen
 
Rovaniemi lähtö 11
Arvan Temu 2100:3 5 35,0 43,4 Rau Oikarainen
Rölli-Pekku 2120:5 9 35,8 50,1 M Kuusela
Merkki-Santra 2100:1 hlo 35,7x 25,0 M Jauhola
 
Rovaniemi lähtö 1
Trapantti 2160:1 4 36,1 21,0 A Keränen
Turon Tuke 2120:9 9 39,9x 38,6 M Peltoniemi
 
Kurtakko lähtö 8
Rölli-Pekku 2080:7 hll - 28,1 M Kuusela
Ymmyrkäinen 2080:3 hll - 13,2 Mi Niva
 
Kaukonen lähtö 9
Rölli-Pekku 2140:5 4 37,6 8,4 M Kuusela
Arvan Temu 2100:2 5 39,6x 11,2 M Iivari
Trapantti 2120:3 8 39,8x 5,9 A Keränen
 
Kemijärvi lähtö 10
Arvan Temu 2060:1 2 38,8 4,4 Rau Oikarainen
Trapantti 2100:1 hll - 6,9 A Keränen
 
Tornio lähtö 3
Rölli-Pekku 2100:3 5 33,7 19,1 M Kuusela
Ymmyrkäinen 2120:10 6 33,1x 35,0 Mi Niva
 
Sodankylä lähtö 11
Merkki-Santra 2120:3 3 38,0 43,3 M Jauhola
Trapantti 2140:8 4 37,2 9,4 A Keränen
 
Rovaniemi lähtö 10
Trapantti 2100:10 3 35,0a 5,4 J-P Niskanen
Arvan Temu 2100:3 7 35,9ax 28,3 A Kela
 
Rovaniemi lähtö 5
Ymmyrkäinen 2120:1 9 34,3x 57,3 Mi Niva
Rölli-Pekku 2100:3 hll - 38,2 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 1
Trapantti 2160:2 3 35,5 7,0 A Keränen
Merkki-Santra 2140:4 hll - 73,0 K Palojärvi
Arvan Temu 2120:2 hlo 38,0 27,4 Rau Oikarainen
 
Tornio lähtö 1
Turon Tuke 2100:2 6 37,8 22,1 J Hannus
Rölli-Pekku 2140:1 hll - 12,4 M Kuusela
 
Rovaniemi lähtö 7
Ymmyrkäinen 2620:7 8 32,1 56,5 Mi Niva
Sonitar 2660:2 11 33,3x 56,5 M Jauhola
 
Rovaniemi lähtö 1
Trapantti 2160:2 6 35,5 11,0 A Keränen
Arvan Temu 2120:1 7 37,3 22,1 Rau Oikarainen
 
Tornio lähtö 10
Rölli-Pekku 2160:2 6 39,2x 5,2 M Kuusela
Turon Tuke 2120:1 7 41,0 8,0 J Hannus
 
Rovaniemi lähtö 3
Rölli-Pekku 2120:2 2 37,0 6,6 M Kuusela
Merkki-Santra 2100:2 hpl - 9,6 J Hannus
 
Virpiniemi lähtö 1
Elon Polkka 2040:5 hll - 0,0 K Alapekkala
Kihilon Taika 2040:8 hlo 41,1 0,0 P Joki
 
Rovaniemi lähtö 9
Rölli-Pekku 2140:5 2 38,1 45,8 M Kuusela
Trapantti 2120:1 7 39,4 7,0 A Keränen